Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 4 (36 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2100 T.C. ORSCAMP B 2-4 / 7-8 / 68-64 Afgerond
za 27/04/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-3 / 8-6 / 59-54 Afgerond
za 27/04/2019 2185 T.C. AQUILA 2034 T.C. BRUGHIA B 1-5 / 4-10 / 59-77 Afgerond
za 04/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2-4 / 6-8 / 55-60 Afgerond
za 04/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2034 T.C. BRUGHIA B 5-1 / 10-5 / 82-65 Afgerond
za 04/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2185 T.C. AQUILA 4-2 / 8-5 / 64-53 Afgerond
za 11/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2100 T.C. ORSCAMP B 2-4 / 6-9 / 66-74 Afgerond
za 11/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 6-7 / 60-59 Afgerond
za 11/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-6 / 1-12 / 41-76 Afgerond
za 18/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 9-5 / 77-47 Afgerond
za 18/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 1-5 / 5-10 / 75-86 Afgerond
za 18/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2185 T.C. AQUILA 5-1 / 10-3 / 68-42 Afgerond
za 25/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2-4 / 5-8 / 48-59 Afgerond
za 25/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2100 T.C. ORSCAMP B 1-5 / 3-10 / 41-72 Afgerond
za 25/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 3-3 / 7-7 / 62-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2182 TC DE MAENE 4-2 / 8-5 / 58-46 Afgerond
za 27/04/2019 2050 TC RUMBEKE 2162 TC VELDEGEM 4-2 / 10-5 / 77-54 Afgerond
za 27/04/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE C 5-1 / 11-2 / 74-48 Afgerond
za 04/05/2019 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2050 TC RUMBEKE 2-4 / 4-9 / 50-67 Afgerond
za 04/05/2019 2182 TC DE MAENE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE C 2-4 / 5-9 / 68-73 Afgerond
za 04/05/2019 2162 TC VELDEGEM 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 3-3 / 7-6 / 51-49 Afgerond
za 11/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2182 TC DE MAENE 6-0 / 12-1 / 77-37 Afgerond
za 11/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 6-0 / 12-0 / 74-34 Afgerond
za 11/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE C 2162 TC VELDEGEM 3-3 / 7-6 / 69-66 Afgerond
za 18/05/2019 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE C 3-3 / 7-6 / 62-57 Afgerond
za 18/05/2019 2182 TC DE MAENE 2162 TC VELDEGEM 1-5 / 2-10 / 42-68 Afgerond
za 18/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 5-1 / 11-4 / 81-62 Afgerond
za 25/05/2019 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2162 TC VELDEGEM 1-5 / 3-10 / 57-74 Afgerond
za 25/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2182 TC DE MAENE 6-0 / 12-1 / 74-29 Afgerond
za 25/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE C 2050 TC RUMBEKE 3-3 / 8-8 / 87-88 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2001 T.C. BLANKENBERGE 2-4 / 6-8 / 50-74 Afgerond
za 27/04/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2044 T.C. GAVERKASTEEL 3-3 / 8-7 / 71-69 Afgerond
za 04/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 5-1 / 10-2 / 70-26 Afgerond
za 04/05/2019 2033 T.C. ROESELARE 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 6-0 / 12-0 / 73-15 Afgerond
za 11/05/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2033 T.C. ROESELARE 5-1 / 11-4 / 82-58 Afgerond
za 11/05/2019 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2001 T.C. BLANKENBERGE 0-6 / 3-12 / 56-83 Afgerond
za 18/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 1-5 / 4-10 / 57-74 Afgerond
za 18/05/2019 2033 T.C. ROESELARE 2044 T.C. GAVERKASTEEL 6-0 / 12-3 / 85-56 Afgerond
za 25/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2033 T.C. ROESELARE 4-2 / 10-5 / 83-64 Afgerond
za 25/05/2019 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 4-2 / 10-4 / 78-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2100 T.C. ORSCAMP A 3-3 / 7-6 / 66-63 Afgerond
za 27/04/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2-4 / 4-8 / 43-68 Afgerond
za 04/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2090 T.C. KOKSIJDE A 6-0 / 12-0 / 72-19 Afgerond
za 04/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2031 T.C. ST-MICHIELS A 0-6 / 3-12 / 62-84 Afgerond
za 11/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 1-5 / 4-10 / 48-79 Afgerond
za 11/05/2019 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2100 T.C. ORSCAMP A 3-3 / 6-8 / 59-67 Afgerond
za 18/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2090 T.C. KOKSIJDE A 4-2 / 8-4 / 62-35 Afgerond
za 18/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2-4 / 6-9 / 74-77 Afgerond
za 25/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-4 / 6-8 / 69-68 Afgerond
za 25/05/2019 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2031 T.C. ST-MICHIELS A 5-1 / 10-3 / 67-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2047 T.C. BLOEMENHOF 4-2 / 9-6 / 78-62 Afgerond
za 27/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-5 / 2-10 / 31-68 Afgerond
za 04/05/2019 2047 T.C. BLOEMENHOF 2034 T.C. BRUGHIA A 4-2 / 8-5 / 66-52 Afgerond
za 04/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2031 T.C. ST-MICHIELS B 5-1 / 11-2 / 73-37 Afgerond
za 11/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2192 T.C. PARC ASTRID 1-5 / 2-11 / 40-74 Afgerond
za 11/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2047 T.C. BLOEMENHOF 3-3 / 6-7 / 54-55 Afgerond
za 18/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2034 T.C. BRUGHIA A 4-2 / 9-5 / 75-46 Afgerond
za 18/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 5-1 / 11-4 / 79-66 Afgerond
za 25/05/2019 2047 T.C. BLOEMENHOF 2192 T.C. PARC ASTRID 3-3 / 6-6 / 52-44 Afgerond
za 25/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2031 T.C. ST-MICHIELS B 3-3 / 8-7 / 67-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 0-6 / 0-12 / 30-73 Afgerond
za 27/04/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2053 T.C. KORTEMARK 2-4 / 5-8 / 48-64 Afgerond
za 04/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2090 T.C. KOKSIJDE B 4-2 / 10-6 / 83-58 Afgerond
za 04/05/2019 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 5-1 / 10-2 / 65-25 Afgerond
za 11/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 1-5 / 4-10 / 57-77 Afgerond
za 11/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 1-5 / 3-10 / 40-65 Afgerond
za 18/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 2090 T.C. KOKSIJDE B 5-1 / 11-3 / 77-56 Afgerond
za 18/05/2019 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 2053 T.C. KORTEMARK 4-2 / 8-5 / 63-46 Afgerond
za 25/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 4-2 / 8-6 / 66-57 Afgerond
za 25/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 1-5 / 3-10 / 47-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 4-2 / 10-4 / 77-59 Afgerond
za 27/04/2019 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2110 T.C. BOSTERHOUT 1-5 / 4-10 / 49-74 Afgerond
za 04/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2-4 / 4-8 / 42-59 Afgerond
za 04/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 3-3 / 6-8 / 68-73 Afgerond
za 11/05/2019 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 1-5 / 2-10 / 37-64 Afgerond
za 11/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-3 / 7-6 / 55-53 Afgerond
za 18/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 2183 TENNISCLUB OASE VZW 4-2 / 8-4 / 61-40 Afgerond
za 18/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2110 T.C. BOSTERHOUT 2-4 / 4-10 / 47-79 Afgerond
za 25/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 4-2 / 9-4 / 77-59 Afgerond
za 25/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 2-4 / 6-8 / 61-62 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde