Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 3 (76 - 140)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2021 T.C. YPER 2029 KTC ISSERA 3-3 / 9-7 / 81-65 Afgerond
za 27/04/2019 2030 T.C. DE WILGE 2013 OSTEND TENNIS CLUB 1-5 / 3-10 / 55-76 Afgerond
za 27/04/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 2033 T.C. ROESELARE 2-4 / 4-9 / 47-67 Afgerond
za 04/05/2019 2021 T.C. YPER 2030 T.C. DE WILGE 6-0 / 12-0 / 74-28 Afgerond
za 04/05/2019 2029 KTC ISSERA 2033 T.C. ROESELARE 3-3 / 7-6 / 63-55 Afgerond
za 04/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 3-3 / 6-8 / 54-69 Afgerond
za 11/05/2019 2030 T.C. DE WILGE 2029 KTC ISSERA 4-2 / 8-6 / 67-59 Afgerond
za 11/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 2021 T.C. YPER 1-5 / 4-10 / 48-73 Afgerond
za 11/05/2019 2033 T.C. ROESELARE 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2-4 / 5-8 / 54-60 Afgerond
za 18/05/2019 2021 T.C. YPER 2033 T.C. ROESELARE 4-2 / 9-5 / 75-60 Afgerond
za 18/05/2019 2029 KTC ISSERA 2013 OSTEND TENNIS CLUB 5-1 / 10-4 / 72-39 Afgerond
za 18/05/2019 2030 T.C. DE WILGE 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 1-5 / 4-11 / 58-80 Afgerond
za 25/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2021 T.C. YPER 0-6 / 1-12 / 30-73 Afgerond
za 25/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 2029 KTC ISSERA 3-3 / 6-8 / 64-68 Afgerond
za 25/05/2019 2033 T.C. ROESELARE 2030 T.C. DE WILGE 2-4 / 7-8 / 66-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2007 T.C. VIJVERHOF A 2038 KTC ISIS A 3-3 / 7-6 / 60-53 Afgerond
za 27/04/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2081 T.C.DHOEVE 6-0 / 12-1 / 75-27 Afgerond
za 04/05/2019 2038 KTC ISIS A 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2-4 / 6-8 / 58-64 Afgerond
za 04/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2007 T.C. VIJVERHOF A 2-4 / 4-8 / 52-64 Afgerond
za 11/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2186 T.C. DE KODDAERT 5-1 / 10-2 / 65-44 Afgerond
za 11/05/2019 2081 T.C.DHOEVE 2038 KTC ISIS A 2-4 / 5-10 / 59-77 Afgerond
za 18/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF A 2001 T.C. BLANKENBERGE B 3-3 / 6-6 / 46-44 Afgerond
za 18/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2081 T.C.DHOEVE 4-2 / 8-4 / 53-46 Afgerond
za 25/05/2019 2038 KTC ISIS A 2186 T.C. DE KODDAERT 4-2 / 8-5 / 63-55 Afgerond
za 25/05/2019 2081 T.C.DHOEVE 2007 T.C. VIJVERHOF A 0-6 / 1-12 / 30-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2050 TC RUMBEKE B 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 3-3 / 7-6 / 66-57 Afgerond
za 27/04/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 4-2 / 9-6 / 75-73 Afgerond
za 04/05/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2-4 / 5-8 / 50-61 Afgerond
za 04/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2050 TC RUMBEKE B 3-3 / 8-6 / 69-59 Afgerond
za 11/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 4-2 / 10-5 / 75-66 Afgerond
za 11/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 4-2 / 8-6 / 72-61 Afgerond
za 18/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 1-5 / 4-10 / 55-75 Afgerond
za 18/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 4-2 / 8-5 / 60-44 Afgerond
za 25/05/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 3-3 / 6-6 / 56-59 Afgerond
za 25/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2050 TC RUMBEKE B 4-2 / 9-5 / 71-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2050 TC RUMBEKE A 2001 T.C. BLANKENBERGE A 6-0 / 12-0 / 75-31 Afgerond
za 27/04/2019 2147 T.C. LOGAN 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 5-1 / 10-3 / 72-55 Afgerond
za 04/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2147 T.C. LOGAN 4-2 / 9-5 / 75-61 Afgerond
za 04/05/2019 2022 T.C. SERVIO 2050 TC RUMBEKE A 0-6 / 1-12 / 37-75 Afgerond
za 11/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2022 T.C. SERVIO 5-1 / 11-3 / 76-53 Afgerond
za 11/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 5-1 / 10-4 / 75-58 Afgerond
za 18/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2147 T.C. LOGAN 6-0 / 12-1 / 75-35 Afgerond
za 18/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2022 T.C. SERVIO 3-3 / 6-7 / 53-57 Afgerond
za 25/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2022 T.C. SERVIO 4-2 / 9-5 / 72-53 Afgerond
za 25/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2050 TC RUMBEKE A 1-5 / 3-10 / 43-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2007 T.C. VIJVERHOF B 2031 T.C. ST-MICHIELS 4-2 / 8-5 / 67-62 Afgerond
za 27/04/2019 2071 T.C. HOUTHULST 2053 T.C. KORTEMARK 3-3 / 6-8 / 60-69 Afgerond
za 04/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2071 T.C. HOUTHULST 4-2 / 8-6 / 67-69 Afgerond
za 04/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2007 T.C. VIJVERHOF B 2-4 / 6-8 / 56-59 Afgerond
za 11/05/2019 2071 T.C. HOUTHULST 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 9-4 / 77-58 Afgerond
za 11/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-5 / 6-11 / 84-83 Afgerond
za 18/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF B 2071 T.C. HOUTHULST 3-3 / 8-7 / 65-58 Afgerond
za 18/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2053 T.C. KORTEMARK 4-2 / 8-5 / 64-55 Afgerond
za 25/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 6-7 / 55-52 Afgerond
za 25/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2007 T.C. VIJVERHOF B 2-4 / 4-8 / 38-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2038 KTC ISIS B 4-2 / 8-4 / 67-48 Afgerond
za 27/04/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2034 T.C. BRUGHIA 4-2 / 8-4 / 61-45 Afgerond
za 04/05/2019 2038 KTC ISIS B 2160 T.C. TER STRAETEN 0-6 / 2-12 / 47-86 Afgerond
za 04/05/2019 2095 T.C. ECLIPS 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 0-6 / 2-12 / 24-81 Afgerond
za 11/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2095 T.C. ECLIPS 6-0 / 12-1 / 77-28 Afgerond
za 11/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2038 KTC ISIS B 4-2 / 9-5 / 69-58 Afgerond
za 18/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2160 T.C. TER STRAETEN 1-5 / 3-10 / 33-68 Afgerond
za 18/05/2019 2095 T.C. ECLIPS 2034 T.C. BRUGHIA 1-5 / 3-10 / 43-71 Afgerond
za 25/05/2019 2038 KTC ISIS B 2095 T.C. ECLIPS 3-3 / 6-8 / 62-67 Afgerond
za 25/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2-4 / 4-9 / 50-72 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde