Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 2 (141 - 210)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 11/05/2019 2047 T.C. BLOEMENHOF 2056 T.C. ALEXANDER 2-4 / 5-8 / 53-64 Afgerond
za 11/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2031 T.C. ST-MICHIELS 4-2 / 8-4 / 61-35 Afgerond
za 11/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2027 K.G. WITTE BEER 2-4 / 4-9 / 47-64 Afgerond
za 18/05/2019 2047 T.C. BLOEMENHOF 2008 T.C. DUINBERGEN A 4-2 / 10-5 / 84-65 Afgerond
za 18/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 6-7 / 54-62 Afgerond
za 18/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2121 T.C. VICHTE 4-2 / 10-4 / 75-39 Afgerond
za 25/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2056 T.C. ALEXANDER 4-2 / 9-7 / 79-73 Afgerond
za 25/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2047 T.C. BLOEMENHOF 1-5 / 3-10 / 45-67 Afgerond
za 25/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2031 T.C. ST-MICHIELS 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
za 01/06/2019 2047 T.C. BLOEMENHOF 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 7-6 / 56-50 Afgerond
za 01/06/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2031 T.C. ST-MICHIELS 5-1 / 10-2 / 69-37 Afgerond
za 01/06/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2121 T.C. VICHTE 5-1 / 10-2 / 68-30 Afgerond
za 08/06/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2047 T.C. BLOEMENHOF 2-4 / 4-8 / 42-52 Afgerond
za 08/06/2019 2121 T.C. VICHTE 2056 T.C. ALEXANDER 0-6 / 1-12 / 30-78 Afgerond
za 08/06/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2008 T.C. DUINBERGEN A 4-2 / 10-4 / 84-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 11/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2185 T.C. AQUILA 1-5 / 2-10 / 43-62 Afgerond
za 11/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2011 K.T.G. HOUTLAND 2-4 / 6-10 / 63-79 Afgerond
za 11/05/2019 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 3-3 / 6-6 / 49-51 Afgerond
za 18/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 4-2 / 8-5 / 58-54 Afgerond
za 18/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 9-5 / 70-55 Afgerond
za 18/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 2-4 / 5-9 / 54-71 Afgerond
za 25/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2185 T.C. AQUILA 2-4 / 5-8 / 52-68 Afgerond
za 25/05/2019 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 2008 T.C. DUINBERGEN B 5-1 / 11-3 / 82-38 Afgerond
za 25/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2011 K.T.G. HOUTLAND 5-1 / 11-3 / 74-48 Afgerond
za 01/06/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 3-10 / 31-72 Afgerond
za 01/06/2019 2185 T.C. AQUILA 2011 K.T.G. HOUTLAND 3-3 / 8-7 / 67-68 Afgerond
za 01/06/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 2-4 / 4-9 / 45-57 Afgerond
za 08/06/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2008 T.C. DUINBERGEN B 4-2 / 9-5 / 73-40 Afgerond
za 08/06/2019 2146 THILLE T.C. LICHTERVELDE 2185 T.C. AQUILA 4-2 / 8-6 / 77-64 Afgerond
za 08/06/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde