Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 7 (12 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2050 TC RUMBEKE D 3-3 / 7-7 / 72-67 Afgerond
zo 28/04/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2120 T.C. SMASH OEDELEM 4-2 / 9-5 / 71-57 Afgerond
zo 28/04/2019 2007 T.C. VIJVERHOF B 2157 T.C. DE MOTE A 4-2 / 8-5 / 63-55 Afgerond
zo 05/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-4 / 5-8 / 49-58 Afgerond
zo 05/05/2019 2050 TC RUMBEKE D 2157 T.C. DE MOTE A 3-3 / 6-6 / 52-53 Afgerond
zo 05/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2007 T.C. VIJVERHOF B 5-1 / 10-4 / 75-58 Afgerond
zo 12/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2050 TC RUMBEKE D 6-0 / 12-2 / 82-42 Afgerond
zo 12/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF B 2040 T.C. OLYMPOS 5-1 / 10-3 / 73-31 Afgerond
zo 12/05/2019 2157 T.C. DE MOTE A 2120 T.C. SMASH OEDELEM 4-2 / 10-5 / 81-59 Afgerond
zo 19/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2157 T.C. DE MOTE A 2-4 / 4-8 / 49-65 Afgerond
zo 19/05/2019 2050 TC RUMBEKE D 2120 T.C. SMASH OEDELEM 1-5 / 2-10 / 41-67 Afgerond
zo 19/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2007 T.C. VIJVERHOF B 4-2 / 9-5 / 68-51 Afgerond
zo 26/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2040 T.C. OLYMPOS 6-0 / 12-0 / 72-10 Afgerond
zo 26/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF B 2050 TC RUMBEKE D 5-1 / 10-2 / 64-33 Afgerond
zo 26/05/2019 2157 T.C. DE MOTE A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 4-2 / 9-5 / 71-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT C 2056 T.C. ALEXANDER A 4-2 / 10-5 / 84-61 Afgerond
zo 28/04/2019 2086 T.C. ZEDELGEM A 2033 T.C. ROESELARE A 1-5 / 3-11 / 52-77 Afgerond
zo 28/04/2019 2182 TC DE MAENE 2189 VZW TC DE DREEF 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
zo 05/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT C 2086 T.C. ZEDELGEM A 6-0 / 12-0 / 73-34 Afgerond
zo 05/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER A 2189 VZW TC DE DREEF 2-4 / 5-8 / 58-57 Afgerond
zo 05/05/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2182 TC DE MAENE 2-4 / 6-8 / 60-63 Afgerond
zo 12/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM A 2056 T.C. ALEXANDER A 2-4 / 4-8 / 47-59 Afgerond
zo 12/05/2019 2182 TC DE MAENE 2186 T.C. DE KODDAERT C 4-2 / 8-5 / 65-51 Afgerond
zo 12/05/2019 2189 VZW TC DE DREEF 2033 T.C. ROESELARE A 2-4 / 4-9 / 45-61 Afgerond
zo 19/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT C 2189 VZW TC DE DREEF 5-1 / 10-3 / 68-44 Afgerond
zo 19/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER A 2033 T.C. ROESELARE A 1-5 / 2-10 / 20-69 Afgerond
zo 19/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM A 2182 TC DE MAENE 1-5 / 4-10 / 69-82 Afgerond
zo 26/05/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2186 T.C. DE KODDAERT C 5-1 / 10-3 / 67-54 Afgerond
zo 26/05/2019 2182 TC DE MAENE 2056 T.C. ALEXANDER A 4-2 / 9-5 / 79-52 Afgerond
zo 26/05/2019 2189 VZW TC DE DREEF 2086 T.C. ZEDELGEM A 3-3 / 6-6 / 44-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2095 T.C. ECLIPS 2053 T.C. KORTEMARK B 4-2 / 8-5 / 55-53 Afgerond
zo 28/04/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2029 KTC ISSERA 3-3 / 6-7 / 55-61 Afgerond
zo 28/04/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2050 TC RUMBEKE A 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
zo 05/05/2019 2095 T.C. ECLIPS 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-3 / 7-7 / 65-68 Afgerond
zo 05/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2050 TC RUMBEKE A 5-1 / 10-4 / 78-57 Afgerond
zo 05/05/2019 2029 KTC ISSERA 2065 T.C. TIP-TOP 2-4 / 7-9 / 76-81 Afgerond
zo 12/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2053 T.C. KORTEMARK B 4-2 / 8-5 / 63-62 Afgerond
zo 12/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2095 T.C. ECLIPS 3-3 / 7-6 / 59-55 Afgerond
zo 12/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2029 KTC ISSERA 3-3 / 7-7 / 64-62 Afgerond
zo 19/05/2019 2095 T.C. ECLIPS 2050 TC RUMBEKE A 2-4 / 5-9 / 62-74 Afgerond
zo 19/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2029 KTC ISSERA 1-5 / 4-10 / 44-66 Afgerond
zo 19/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2065 T.C. TIP-TOP 6-0 / 12-0 / 73-15 Afgerond
zo 26/05/2019 2029 KTC ISSERA 2095 T.C. ECLIPS 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 26/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP 2053 T.C. KORTEMARK B 3-3 / 6-6 / 52-50 Afgerond
zo 26/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-3 / 6-6 / 57-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2157 T.C. DE MOTE B 1-5 / 4-11 / 45-79 Afgerond
zo 28/04/2019 2043 T.C. BLOEMENDALE 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 4-2 / 9-4 / 61-34 Afgerond
zo 28/04/2019 2072 T.C. ICHTEGEM 2021 T.C. YPER A 3-3 / 7-7 / 59-62 Afgerond
zo 05/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2043 T.C. BLOEMENDALE 2-4 / 5-9 / 57-77 Afgerond
zo 05/05/2019 2157 T.C. DE MOTE B 2021 T.C. YPER A 4-2 / 9-4 / 71-46 Afgerond
zo 05/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2072 T.C. ICHTEGEM 3-3 / 6-6 / 46-52 Afgerond
zo 12/05/2019 2043 T.C. BLOEMENDALE 2157 T.C. DE MOTE B 3-3 / 7-6 / 57-60 Afgerond
zo 12/05/2019 2072 T.C. ICHTEGEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2-4 / 4-8 / 38-48 Afgerond
zo 12/05/2019 2021 T.C. YPER A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 5-1 / 10-2 / 67-32 Afgerond
zo 19/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2021 T.C. YPER A 2-4 / 4-8 / 36-54 Afgerond
zo 19/05/2019 2157 T.C. DE MOTE B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 6-0 / 12-0 / 73-42 Afgerond
zo 19/05/2019 2043 T.C. BLOEMENDALE 2072 T.C. ICHTEGEM 5-1 / 11-3 / 87-48 Afgerond
zo 26/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2-4 / 4-9 / 49-64 Afgerond
zo 26/05/2019 2072 T.C. ICHTEGEM 2157 T.C. DE MOTE B 2-4 / 4-8 / 46-59 Afgerond
zo 26/05/2019 2021 T.C. YPER A 2043 T.C. BLOEMENDALE 5-1 / 10-3 / 72-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2007 T.C. VIJVERHOF A 2-4 / 4-8 / 36-61 Afgerond
zo 28/04/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2191 TC MOORSLEDE 6-0 / 12-1 / 74-17 Afgerond
zo 28/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT D 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 4-2 / 9-7 / 75-66 Afgerond
zo 05/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 0-6 / 1-12 / 38-77 Afgerond
zo 05/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF A 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2-4 / 6-9 / 63-77 Afgerond
zo 05/05/2019 2191 TC MOORSLEDE 2186 T.C. DE KODDAERT D 0-6 / 1-12 / 35-76 Afgerond
zo 12/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2007 T.C. VIJVERHOF A 3-3 / 8-6 / 65-58 Afgerond
zo 12/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT D 2001 T.C. BLANKENBERGE 6-0 / 12-1 / 73-25 Afgerond
zo 12/05/2019 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2191 TC MOORSLEDE 6-0 / 12-0 / 73-11 Afgerond
zo 19/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2-4 / 5-8 / 56-61 Afgerond
zo 19/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF A 2191 TC MOORSLEDE 5-1 / 10-2 / 68-14 Afgerond
zo 19/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2186 T.C. DE KODDAERT D 5-1 / 11-3 / 75-49 Afgerond
zo 26/05/2019 2191 TC MOORSLEDE 2001 T.C. BLANKENBERGE 3-3 / 6-7 / 50-52 Afgerond
zo 26/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT D 2007 T.C. VIJVERHOF A 5-1 / 11-3 / 75-38 Afgerond
zo 26/05/2019 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 1-5 / 2-10 / 40-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 0-6 / 2-12 / 41-82 Afgerond
zo 28/04/2019 2185 T.C. AQUILA 2021 T.C. YPER C 3-3 / 6-6 / 48-50 Afgerond
zo 28/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2033 T.C. ROESELARE B 1-5 / 3-10 / 47-69 Afgerond
zo 05/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2185 T.C. AQUILA 1-5 / 3-10 / 42-70 Afgerond
zo 05/05/2019 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2033 T.C. ROESELARE B 1-5 / 2-11 / 37-76 Afgerond
zo 05/05/2019 2021 T.C. YPER C 2186 T.C. DE KODDAERT B 3-3 / 7-7 / 59-60 Afgerond
zo 12/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2-4 / 6-8 / 54-60 Afgerond
zo 12/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 5-1 / 11-2 / 72-46 Afgerond
zo 12/05/2019 2033 T.C. ROESELARE B 2021 T.C. YPER C 4-2 / 8-4 / 59-40 Afgerond
zo 19/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2033 T.C. ROESELARE B 0-6 / 1-12 / 26-74 Afgerond
zo 19/05/2019 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2021 T.C. YPER C 4-2 / 8-4 / 57-40 Afgerond
zo 19/05/2019 2185 T.C. AQUILA 2186 T.C. DE KODDAERT B 3-3 / 7-7 / 74-71 Afgerond
zo 26/05/2019 2021 T.C. YPER C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2-4 / 5-8 / 60-67 Afgerond
zo 26/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 4-2 / 9-5 / 64-54 Afgerond
zo 26/05/2019 2033 T.C. ROESELARE B 2185 T.C. AQUILA 5-1 / 10-5 / 73-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2147 T.C. LOGAN 0-6 / 0-12 / 14-73 Afgerond
zo 28/04/2019 2038 KTC ISIS 2050 TC RUMBEKE B 4-2 / 8-5 / 72-53 Afgerond
zo 28/04/2019 2081 T.C.DHOEVE 2056 T.C. ALEXANDER B 5-1 / 11-2 / 78-32 Afgerond
zo 05/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2038 KTC ISIS 2-4 / 7-8 / 68-58 Afgerond
zo 05/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2056 T.C. ALEXANDER B 6-0 / 12-1 / 78-39 Afgerond
zo 05/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2081 T.C.DHOEVE 3-3 / 7-6 / 58-53 Afgerond
zo 12/05/2019 2038 KTC ISIS 2147 T.C. LOGAN 2-4 / 7-9 / 70-73 Afgerond
zo 12/05/2019 2081 T.C.DHOEVE 2084 TC HERNIEUWENBURG 5-1 / 10-2 / 67-15 Afgerond
zo 12/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER B 2050 TC RUMBEKE B 2-4 / 4-8 / 36-56 Afgerond
zo 19/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2056 T.C. ALEXANDER B 1-5 / 3-10 / 35-71 Afgerond
zo 19/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2050 TC RUMBEKE B 4-2 / 9-4 / 66-40 Afgerond
zo 19/05/2019 2038 KTC ISIS 2081 T.C.DHOEVE 1-5 / 2-10 / 34-67 Afgerond
zo 26/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2084 TC HERNIEUWENBURG 5-1 / 10-2 / 61-25 Afgerond
zo 26/05/2019 2081 T.C.DHOEVE 2147 T.C. LOGAN 4-2 / 8-4 / 64-44 Afgerond
zo 26/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER B 2038 KTC ISIS 4-2 / 9-4 / 63-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2053 T.C. KORTEMARK A 0-6 / 0-12 / 27-74 Afgerond
zo 28/04/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 6-7 / 48-61 Afgerond
zo 05/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2086 T.C. ZEDELGEM B 4-2 / 9-5 / 70-54 Afgerond
zo 05/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA 2100 T.C. ORSCAMP B 6-0 / 12-0 / 74-23 Afgerond
zo 12/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2024 K.T.C. AZALEA 1-5 / 2-11 / 33-78 Afgerond
zo 12/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2053 T.C. KORTEMARK A 0-6 / 0-12 / 32-74 Afgerond
zo 19/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2086 T.C. ZEDELGEM B 2-4 / 5-8 / 61-58 Afgerond
zo 19/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA 2027 K.G. WITTE BEER 5-1 / 10-4 / 76-37 Afgerond
zo 26/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2024 K.T.C. AZALEA 0-6 / 1-12 / 35-77 Afgerond
zo 26/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2100 T.C. ORSCAMP B 5-1 / 11-2 / 71-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2050 TC RUMBEKE C 2186 T.C. DE KODDAERT A 0-6 / 0-12 / 23-73 Afgerond
zo 28/04/2019 2021 T.C. YPER B 2100 T.C. ORSCAMP A 3-3 / 7-6 / 57-47 Afgerond
zo 05/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2021 T.C. YPER B 6-0 / 12-0 / 73-30 Afgerond
zo 05/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2050 TC RUMBEKE C 2-4 / 4-10 / 49-74 Afgerond
zo 12/05/2019 2021 T.C. YPER B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 4-2 / 9-5 / 67-49 Afgerond
zo 12/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2186 T.C. DE KODDAERT A 2-4 / 5-8 / 48-58 Afgerond
zo 19/05/2019 2050 TC RUMBEKE C 2021 T.C. YPER B 1-5 / 7-10 / 82-85 Afgerond
zo 19/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2100 T.C. ORSCAMP A 1-5 / 3-11 / 40-71 Afgerond
zo 26/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 5-1 / 11-3 / 75-35 Afgerond
zo 26/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2050 TC RUMBEKE C 5-1 / 10-3 / 74-43 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde