Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2019
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 6 (26 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2190 TC DE WATERTOREN A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 1-5 / 3-10 / 41-65 Afgerond
zo 28/04/2019 2160 T.C. TER STRAETEN C 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 2-4 / 4-9 / 39-64 Afgerond
zo 28/04/2019 2183 TENNISCLUB OASE VZW A 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 6-0 / 12-0 / 73-21 Afgerond
zo 05/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN A 2160 T.C. TER STRAETEN C 4-2 / 9-5 / 68-61 Afgerond
zo 05/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 6-0 / 12-1 / 78-39 Afgerond
zo 05/05/2019 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 2183 TENNISCLUB OASE VZW A 4-2 / 8-4 / 53-39 Afgerond
zo 12/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN C 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 5-1 / 10-5 / 76-57 Afgerond
zo 12/05/2019 2183 TENNISCLUB OASE VZW A 2190 TC DE WATERTOREN A 5-1 / 10-2 / 64-24 Afgerond
zo 12/05/2019 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 1-5 / 2-11 / 22-75 Afgerond
zo 19/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN A 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 3-3 / 7-8 / 67-78 Afgerond
zo 19/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 4-2 / 8-5 / 56-53 Afgerond
zo 19/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN C 2183 TENNISCLUB OASE VZW A 2-4 / 4-9 / 33-67 Afgerond
zo 26/05/2019 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 2190 TC DE WATERTOREN A 5-1 / 10-2 / 61-21 Afgerond
zo 26/05/2019 2183 TENNISCLUB OASE VZW A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 3-3 / 8-8 / 65-73 Afgerond
zo 26/05/2019 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 2160 T.C. TER STRAETEN C 0-6 / 3-12 / 61-88 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2065 T.C. TIP-TOP A 2027 K.G. WITTE BEER B 0-6 / 1-12 / 25-76 Afgerond
zo 28/04/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2160 T.C. TER STRAETEN B 6-0 / 12-1 / 75-21 Afgerond
zo 28/04/2019 2162 TC VELDEGEM A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2-4 / 5-8 / 51-60 Afgerond
zo 05/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP A 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-4 / 5-8 / 46-55 Afgerond
zo 05/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 4-2 / 9-5 / 72-68 Afgerond
zo 05/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN B 2162 TC VELDEGEM A 3-3 / 6-7 / 64-61 Afgerond
zo 12/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2027 K.G. WITTE BEER B 3-3 / 8-8 / 64-72 Afgerond
zo 12/05/2019 2162 TC VELDEGEM A 2065 T.C. TIP-TOP A 4-2 / 8-4 / 63-43 Afgerond
zo 12/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2160 T.C. TER STRAETEN B 6-0 / 12-2 / 81-27 Afgerond
zo 19/05/2019 2065 T.C. TIP-TOP A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 0-6 / 0-12 / 31-73 Afgerond
zo 19/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER B 2160 T.C. TER STRAETEN B 6-0 / 12-2 / 83-41 Afgerond
zo 19/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2162 TC VELDEGEM A 4-2 / 9-4 / 73-48 Afgerond
zo 26/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN B 2065 T.C. TIP-TOP A 6-0 / 12-1 / 76-36 Afgerond
zo 26/05/2019 2162 TC VELDEGEM A 2027 K.G. WITTE BEER B 2-4 / 6-8 / 62-67 Afgerond
zo 26/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2090 T.C. KOKSIJDE A 0-6 / 2-12 / 43-85 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2160 T.C. TER STRAETEN A 2027 K.G. WITTE BEER A 4-2 / 9-5 / 71-61 Afgerond
zo 28/04/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 3-3 / 6-8 / 53-66 Afgerond
zo 28/04/2019 2086 T.C. ZEDELGEM A 2157 T.C. DE MOTE A 3-3 / 7-7 / 60-62 Afgerond
zo 05/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN A 2084 TC HERNIEUWENBURG A 5-1 / 10-4 / 76-45 Afgerond
zo 05/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER A 2157 T.C. DE MOTE A 4-2 / 8-6 / 70-63 Afgerond
zo 05/05/2019 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 2086 T.C. ZEDELGEM A 4-2 / 9-6 / 76-59 Afgerond
zo 12/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2027 K.G. WITTE BEER A 1-5 / 4-10 / 53-73 Afgerond
zo 12/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM A 2160 T.C. TER STRAETEN A 1-5 / 3-10 / 34-72 Afgerond
zo 12/05/2019 2157 T.C. DE MOTE A 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 5-1 / 11-4 / 91-74 Afgerond
zo 19/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN A 2157 T.C. DE MOTE A 4-2 / 9-5 / 71-59 Afgerond
zo 19/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER A 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 6-0 / 12-0 / 73-28 Afgerond
zo 19/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2086 T.C. ZEDELGEM A 3-3 / 7-8 / 60-67 Afgerond
zo 26/05/2019 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 2160 T.C. TER STRAETEN A 3-3 / 7-6 / 62-57 Afgerond
zo 26/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM A 2027 K.G. WITTE BEER A 2-4 / 5-8 / 45-64 Afgerond
zo 26/05/2019 2157 T.C. DE MOTE A 2084 TC HERNIEUWENBURG A 4-2 / 8-4 / 61-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW B 3-3 / 6-6 / 45-51 Afgerond
zo 28/04/2019 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL B 2186 T.C. DE KODDAERT A 0-6 / 0-12 / 20-73 Afgerond
zo 05/05/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW B 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL B 4-2 / 10-5 / 76-59 Afgerond
zo 05/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE A 2053 T.C. KORTEMARK A 4-2 / 8-4 / 53-37 Afgerond
zo 12/05/2019 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL B 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE A 6-0 / 12-3 / 85-59 Afgerond
zo 12/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW B 4-2 / 8-5 / 66-44 Afgerond
zo 19/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL B 4-2 / 10-5 / 80-68 Afgerond
zo 19/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE A 2186 T.C. DE KODDAERT A 2-4 / 4-9 / 43-62 Afgerond
zo 26/05/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW B 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE A 3-3 / 6-6 / 48-47 Afgerond
zo 26/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2053 T.C. KORTEMARK A 4-2 / 9-5 / 67-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW C 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 2-4 / 5-9 / 70-77 Afgerond
zo 28/04/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 3-3 / 6-6 / 52-50 Afgerond
zo 05/05/2019 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 2033 T.C. ROESELARE A 5-1 / 11-2 / 70-34 Afgerond
zo 05/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW C 4-2 / 8-4 / 55-41 Afgerond
zo 12/05/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2-4 / 5-8 / 57-65 Afgerond
zo 12/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 2-4 / 4-9 / 48-69 Afgerond
zo 19/05/2019 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW C 2033 T.C. ROESELARE A 4-2 / 9-5 / 72-64 Afgerond
zo 19/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 4-2 / 10-6 / 89-62 Afgerond
zo 26/05/2019 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2-4 / 5-9 / 55-75 Afgerond
zo 26/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW C 1-5 / 3-10 / 42-71 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde