Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 5 (61 - 95)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2086 T.C. ZEDELGEM B 5-1 / 11-4 / 77-57 Afgerond
zo 28/04/2019 2040 T.C. OLYMPOS B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 3-3 / 6-7 / 66-68 Afgerond
zo 28/04/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2160 T.C. TER STRAETEN 1-5 / 3-10 / 51-73 Afgerond
zo 05/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2040 T.C. OLYMPOS B 3-3 / 7-7 / 55-52 Afgerond
zo 05/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2160 T.C. TER STRAETEN 1-5 / 3-11 / 38-79 Afgerond
zo 05/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 7-7 / 60-61 Afgerond
zo 12/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS B 2086 T.C. ZEDELGEM B 4-2 / 8-5 / 71-54 Afgerond
zo 12/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2034 T.C. BRUGHIA B 3-3 / 7-7 / 67-67 Afgerond
zo 12/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2110 T.C. BOSTERHOUT B 5-1 / 11-4 / 80-65 Afgerond
zo 19/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2160 T.C. TER STRAETEN 2-4 / 5-8 / 58-62 Afgerond
zo 19/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 3-11 / 47-80 Afgerond
zo 19/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS B 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 8-8 / 78-71 Afgerond
zo 26/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2034 T.C. BRUGHIA B - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2086 T.C. ZEDELGEM B - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2040 T.C. OLYMPOS B - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2033 T.C. ROESELARE 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 5-9 / 50-72 Afgerond
zo 28/04/2019 2157 T.C. DE MOTE 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 0-6 / 1-12 / 30-75 Afgerond
zo 28/04/2019 2038 KTC ISIS 2034 T.C. BRUGHIA A 4-2 / 8-4 / 61-47 Afgerond
zo 05/05/2019 2033 T.C. ROESELARE 2157 T.C. DE MOTE 3-3 / 7-9 / 79-86 Afgerond
zo 05/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2034 T.C. BRUGHIA A 4-2 / 8-5 / 68-57 Afgerond
zo 05/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2038 KTC ISIS 4-2 / 8-6 / 67-64 Afgerond
zo 12/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-6 / 0-12 / 26-72 Afgerond
zo 12/05/2019 2038 KTC ISIS 2033 T.C. ROESELARE 2-4 / 5-9 / 62-73 Afgerond
zo 12/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 3-3 / 6-7 / 53-60 Afgerond
zo 19/05/2019 2033 T.C. ROESELARE 2034 T.C. BRUGHIA A 2-4 / 6-9 / 79-77 Afgerond
zo 19/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 3-3 / 6-7 / 49-57 Afgerond
zo 19/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2038 KTC ISIS 2-4 / 4-8 / 55-50 Afgerond
zo 26/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2033 T.C. ROESELARE - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2038 KTC ISIS 2008 T.C. DUINBERGEN A - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2157 T.C. DE MOTE - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA C 2081 T.C.DHOEVE 5-1 / 11-3 / 79-44 Afgerond
zo 28/04/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2001 T.C. BLANKENBERGE 4-2 / 10-5 / 80-63 Afgerond
zo 05/05/2019 2081 T.C.DHOEVE 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2-4 / 5-8 / 56-56 Afgerond
zo 05/05/2019 2175 T.C. FINLANDIA 2034 T.C. BRUGHIA C 2-4 / 4-9 / 53-72 Afgerond
zo 12/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2175 T.C. FINLANDIA 3-3 / 7-6 / 62-64 Afgerond
zo 12/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2081 T.C.DHOEVE 5-1 / 10-4 / 75-55 Afgerond
zo 19/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA C 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-3 / 7-6 / 58-53 Afgerond
zo 19/05/2019 2175 T.C. FINLANDIA 2001 T.C. BLANKENBERGE 2-4 / 5-8 / 51-69 Afgerond
zo 26/05/2019 2081 T.C.DHOEVE 2175 T.C. FINLANDIA - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2034 T.C. BRUGHIA C - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2040 T.C. OLYMPOS A 3-3 / 7-6 / 62-52 Afgerond
zo 28/04/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2090 T.C. KOKSIJDE 1-5 / 2-10 / 50-71 Afgerond
zo 05/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 8-6 / 63-60 Afgerond
zo 05/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2008 T.C. DUINBERGEN B 4-2 / 9-6 / 77-69 Afgerond
zo 12/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2132 CENTER COURT RUISELEDE 1-5 / 3-11 / 42-79 Afgerond
zo 12/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2040 T.C. OLYMPOS A 3-3 / 7-7 / 54-64 Afgerond
zo 19/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 5-1 / 10-3 / 72-46 Afgerond
zo 19/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2090 T.C. KOKSIJDE 5-1 / 11-3 / 79-51 Afgerond
zo 26/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS A 2132 CENTER COURT RUISELEDE - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2008 T.C. DUINBERGEN B - / - / - Nog te spelen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
(C1) (C1)
(A2) (A2)
(D1) (D1)
(B1) Nog te spelen (zo 02/06/2019)
(E2)
(E1) Nog te spelen (zo 02/06/2019)
(B2)
(C2)
(C2)
(A1)
(A1)
(D2)
(D2)
(C1) Nog te spelen (zo 09/06/2019)
(A2)
(D1) Nog te spelen (zo 09/06/2019)
Nog te spelen (zo 09/06/2019)
(C2)
(A1) Nog te spelen (zo 09/06/2019)
(D2)
Nog te spelen (zo 16/06/2019)
Nog te spelen (zo 16/06/2019)