Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 3 (141 - 200)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 05/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2008 T.C. DUINBERGEN C 1-5 / 3-11 / 46-78 Afgerond
zo 05/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 4-8 / 42-63 Afgerond
zo 05/05/2019 2029 KTC ISSERA 2011 K.T.G. HOUTLAND 5-1 / 10-3 / 70-39 Afgerond
zo 12/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2192 T.C. PARC ASTRID 4-2 / 10-5 / 83-56 Afgerond
zo 12/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2011 K.T.G. HOUTLAND 5-1 / 10-4 / 72-50 Afgerond
zo 12/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2029 KTC ISSERA 3-3 / 6-6 / 45-47 Afgerond
zo 19/05/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2008 T.C. DUINBERGEN C 0-6 / 2-12 / 30-81 Afgerond
zo 19/05/2019 2029 KTC ISSERA 2013 OSTEND TENNIS CLUB 6-0 / 12-1 / 76-37 Afgerond
zo 19/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2008 T.C. DUINBERGEN A 1-5 / 2-11 / 35-79 Afgerond
zo 02/06/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2011 K.T.G. HOUTLAND 4-2 / 8-7 / 71-70 Afgerond
zo 02/06/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-6 / 2-12 / 40-81 Afgerond
zo 02/06/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2029 KTC ISSERA 0-6 / 1-12 / 20-77 Afgerond
zo 09/06/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2013 OSTEND TENNIS CLUB 5-1 / 11-4 / 84-51 Afgerond
zo 09/06/2019 2029 KTC ISSERA 2008 T.C. DUINBERGEN C 2-4 / 6-8 / 65-64 Afgerond
zo 09/06/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2192 T.C. PARC ASTRID 6-0 / 12-1 / 78-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 05/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2110 T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 9-4 / 64-41 Afgerond
zo 05/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2053 T.C. KORTEMARK 3-3 / 6-7 / 52-65 Afgerond
zo 05/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2190 TC DE WATERTOREN 2-4 / 5-8 / 51-60 Afgerond
zo 12/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 8-4 / 59-37 Afgerond
zo 12/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2190 TC DE WATERTOREN 2-4 / 6-9 / 68-81 Afgerond
zo 12/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2157 T.C. DE MOTE 3-3 / 7-6 / 61-50 Afgerond
zo 19/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2110 T.C. BOSTERHOUT 2-4 / 6-8 / 48-69 Afgerond
zo 19/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-5 / 2-10 / 39-70 Afgerond
zo 19/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2053 T.C. KORTEMARK 4-2 / 10-6 / 76-75 Afgerond
zo 02/06/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2190 TC DE WATERTOREN 4-2 / 8-5 / 53-46 Afgerond
zo 02/06/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2053 T.C. KORTEMARK 2-4 / 4-8 / 51-50 Afgerond
zo 02/06/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2157 T.C. DE MOTE 2-4 / 5-9 / 39-64 Afgerond
zo 09/06/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2008 T.C. DUINBERGEN B 4-2 / 8-4 / 63-45 Afgerond
zo 09/06/2019 2157 T.C. DE MOTE 2110 T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 11-5 / 88-71 Afgerond
zo 09/06/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 5-1 / 10-4 / 80-49 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde