Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 2 (201 - 270)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 05/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2056 T.C. ALEXANDER 5-1 / 11-5 / 85-60 Afgerond
zo 05/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2186 T.C. DE KODDAERT 2-4 / 4-10 / 51-72 Afgerond
zo 05/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2090 T.C. KOKSIJDE B 4-2 / 10-6 / 85-74 Afgerond
zo 12/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 5-1 / 10-4 / 66-55 Afgerond
zo 12/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2090 T.C. KOKSIJDE B 3-3 / 6-6 / 51-54 Afgerond
zo 12/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2121 T.C. VICHTE 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
zo 19/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2056 T.C. ALEXANDER 4-2 / 8-4 / 55-43 Afgerond
zo 19/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2053 T.C. KORTEMARK 4-2 / 9-5 / 75-58 Afgerond
zo 19/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2186 T.C. DE KODDAERT 2-4 / 6-10 / 64-77 Afgerond
zo 02/06/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2090 T.C. KOKSIJDE B 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 02/06/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2186 T.C. DE KODDAERT 3-3 / 6-6 / 54-60 Afgerond
zo 02/06/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2121 T.C. VICHTE 2-4 / 5-9 / 64-74 Afgerond
zo 09/06/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2053 T.C. KORTEMARK 4-2 / 9-6 / 69-71 Afgerond
zo 09/06/2019 2121 T.C. VICHTE 2056 T.C. ALEXANDER 3-3 / 7-8 / 67-80 Afgerond
zo 09/06/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 05/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2023 T.C. WAREGEM GAVER 5-1 / 10-3 / 65-42 Afgerond
zo 05/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 7-7 / 63-66 Afgerond
zo 05/05/2019 2021 T.C. YPER 2027 K.G. WITTE BEER 4-2 / 8-5 / 67-43 Afgerond
zo 12/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-5 / 5-10 / 57-76 Afgerond
zo 12/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2027 K.G. WITTE BEER 5-1 / 10-2 / 65-37 Afgerond
zo 12/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2021 T.C. YPER 3-3 / 7-6 / 61-56 Afgerond
zo 19/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER 6-0 / 12-1 / 78-33 Afgerond
zo 19/05/2019 2021 T.C. YPER 2090 T.C. KOKSIJDE A 5-1 / 10-3 / 75-53 Afgerond
zo 19/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 8-4 / 58-42 Afgerond
zo 02/06/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2027 K.G. WITTE BEER 4-2 / 9-5 / 72-58 Afgerond
zo 02/06/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2-4 / 5-8 / 57-66 Afgerond
zo 02/06/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2021 T.C. YPER 2-4 / 6-8 / 62-61 Afgerond
zo 09/06/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2090 T.C. KOKSIJDE A 3-3 / 7-7 / 69-65 Afgerond
zo 09/06/2019 2021 T.C. YPER 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 7-7 / 79-65 Afgerond
zo 09/06/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-5 / 3-10 / 39-71 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde