Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 3 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2-4 / 5-9 / 51-69 Afgerond
zo 28/04/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2038 KTC ISIS 2-4 / 4-8 / 47-54 Afgerond
zo 28/04/2019 2121 T.C. VICHTE 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 5-1 / 10-3 / 75-43 Afgerond
zo 05/05/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 3-3 / 7-8 / 65-70 Afgerond
zo 05/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 5-1 / 10-2 / 67-32 Afgerond
zo 05/05/2019 2038 KTC ISIS 2121 T.C. VICHTE 0-6 / 1-12 / 11-76 Afgerond
zo 12/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2011 K.T.G. HOUTLAND B 3-3 / 6-7 / 51-60 Afgerond
zo 12/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2032 A.T.C.ANZEGEM 4-2 / 9-4 / 70-53 Afgerond
zo 12/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 2038 KTC ISIS 3-3 / 7-8 / 70-76 Afgerond
zo 19/05/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 4-2 / 8-5 / 61-53 Afgerond
zo 19/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2038 KTC ISIS 3-3 / 7-6 / 60-49 Afgerond
zo 19/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2121 T.C. VICHTE 2-4 / 4-8 / 38-55 Afgerond
zo 26/05/2019 2038 KTC ISIS 2032 A.T.C.ANZEGEM 3-3 / 6-9 / 65-75 Afgerond
zo 26/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2011 K.T.G. HOUTLAND B 3-3 / 7-7 / 66-65 Afgerond
zo 26/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 3-3 / 6-6 / 48-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2021 T.C. YPER A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B 5-1 / 11-2 / 72-19 Afgerond
zo 28/04/2019 2029 KTC ISSERA 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-3 / 7-7 / 58-77 Afgerond
zo 28/04/2019 2071 T.C. HOUTHULST 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-3 / 6-8 / 66-72 Afgerond
zo 05/05/2019 2021 T.C. YPER A 2029 KTC ISSERA 5-1 / 10-5 / 80-59 Afgerond
zo 05/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 0-6 / 0-12 / 16-73 Afgerond
zo 05/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2071 T.C. HOUTHULST 0-6 / 1-12 / 35-77 Afgerond
zo 12/05/2019 2029 KTC ISSERA 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B 5-1 / 10-2 / 60-19 Afgerond
zo 12/05/2019 2071 T.C. HOUTHULST 2021 T.C. YPER A 1-5 / 4-10 / 47-76 Afgerond
zo 12/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 5-1 / 10-3 / 69-37 Afgerond
zo 19/05/2019 2021 T.C. YPER A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-4 / 4-10 / 52-74 Afgerond
zo 19/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2-4 / 4-10 / 46-78 Afgerond
zo 19/05/2019 2029 KTC ISSERA 2071 T.C. HOUTHULST 4-2 / 8-4 / 56-48 Afgerond
zo 26/05/2019 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2021 T.C. YPER A 3-3 / 6-7 / 60-63 Afgerond
zo 26/05/2019 2071 T.C. HOUTHULST 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW B 6-0 / 12-0 / 73-24 Afgerond
zo 26/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2029 KTC ISSERA 3-3 / 7-6 / 56-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2021 T.C. YPER B 2186 T.C. DE KODDAERT B 5-1 / 10-3 / 68-42 Afgerond
zo 28/04/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2008 T.C. DUINBERGEN B 2-4 / 5-8 / 62-55 Afgerond
zo 28/04/2019 2067 T.C. STADEN 2040 T.C. OLYMPOS 3-3 / 6-6 / 53-42 Afgerond
zo 05/05/2019 2021 T.C. YPER B 2007 T.C. VIJVERHOF 4-2 / 8-5 / 71-51 Afgerond
zo 05/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2040 T.C. OLYMPOS 3-3 / 6-6 / 55-54 Afgerond
zo 05/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2067 T.C. STADEN 4-2 / 8-7 / 72-67 Afgerond
zo 12/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2186 T.C. DE KODDAERT B 6-0 / 12-0 / 72-21 Afgerond
zo 12/05/2019 2067 T.C. STADEN 2021 T.C. YPER B 2-4 / 5-9 / 52-70 Afgerond
zo 12/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2008 T.C. DUINBERGEN B 4-2 / 9-4 / 73-45 Afgerond
zo 19/05/2019 2021 T.C. YPER B 2040 T.C. OLYMPOS 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
zo 19/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-3 / 6-6 / 47-45 Afgerond
zo 19/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2067 T.C. STADEN 2-4 / 5-10 / 62-81 Afgerond
zo 26/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2021 T.C. YPER B 1-5 / 3-10 / 44-74 Afgerond
zo 26/05/2019 2067 T.C. STADEN 2186 T.C. DE KODDAERT B 2-4 / 5-8 / 46-63 Afgerond
zo 26/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2007 T.C. VIJVERHOF 1-5 / 3-11 / 40-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2008 T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 10-2 / 61-24 Afgerond
zo 28/04/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2-4 / 5-8 / 62-61 Afgerond
zo 28/04/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 6-0 / 12-1 / 75-21 Afgerond
zo 05/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 4-2 / 8-6 / 75-68 Afgerond
zo 05/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 3-3 / 6-7 / 56-52 Afgerond
zo 05/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2056 T.C. ALEXANDER 4-2 / 8-5 / 59-46 Afgerond
zo 12/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2008 T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 10-2 / 67-27 Afgerond
zo 12/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2031 T.C. ST-MICHIELS B 6-0 / 12-2 / 79-50 Afgerond
zo 12/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-6 / 0-12 / 29-74 Afgerond
zo 19/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 4-2 / 8-4 / 65-41 Afgerond
zo 19/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 3-3 / 6-8 / 45-71 Afgerond
zo 19/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2056 T.C. ALEXANDER 2-4 / 4-8 / 42-61 Afgerond
zo 26/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2031 T.C. ST-MICHIELS B 4-2 / 8-4 / 53-32 Afgerond
zo 26/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2008 T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 10-3 / 75-38 Afgerond
zo 26/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 0-6 / 1-12 / 31-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2182 TC DE MAENE A 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2-4 / 4-8 / 47-60 Afgerond
zo 28/04/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2190 TC DE WATERTOREN 1-5 / 2-10 / 26-67 Afgerond
zo 28/04/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 4-2 / 8-5 / 59-56 Afgerond
zo 05/05/2019 2182 TC DE MAENE A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 5-1 / 10-2 / 70-41 Afgerond
zo 05/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 4-2 / 8-7 / 67-74 Afgerond
zo 05/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2110 T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 11-3 / 78-42 Afgerond
zo 12/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 1-5 / 3-11 / 42-76 Afgerond
zo 12/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2182 TC DE MAENE A 2-4 / 4-9 / 46-67 Afgerond
zo 12/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2190 TC DE WATERTOREN 0-6 / 1-12 / 35-76 Afgerond
zo 19/05/2019 2182 TC DE MAENE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 5-1 / 11-2 / 76-51 Afgerond
zo 19/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2190 TC DE WATERTOREN 2-4 / 5-10 / 67-74 Afgerond
zo 19/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2110 T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 9-6 / 77-65 Afgerond
zo 26/05/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2182 TC DE MAENE A 5-1 / 11-4 / 85-53 Afgerond
zo 26/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2-4 / 4-9 / 50-73 Afgerond
zo 26/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2-4 / 4-8 / 45-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2186 T.C. DE KODDAERT A 4-2 / 9-5 / 68-55 Afgerond
zo 28/04/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2147 T.C. LOGAN A 2-4 / 4-9 / 47-67 Afgerond
zo 28/04/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2004 T.C. OSWHERLU 5-1 / 11-3 / 79-48 Afgerond
zo 05/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2011 K.T.G. HOUTLAND A 3-3 / 6-6 / 51-57 Afgerond
zo 05/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2004 T.C. OSWHERLU 2-4 / 5-9 / 51-75 Afgerond
zo 05/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-3 / 7-8 / 67-80 Afgerond
zo 12/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2186 T.C. DE KODDAERT A 3-3 / 6-7 / 54-60 Afgerond
zo 12/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 5-1 / 10-3 / 74-47 Afgerond
zo 12/05/2019 2004 T.C. OSWHERLU 2147 T.C. LOGAN A 2-4 / 5-8 / 52-64 Afgerond
zo 19/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2004 T.C. OSWHERLU 6-0 / 12-0 / 73-12 Afgerond
zo 19/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2147 T.C. LOGAN A 1-5 / 3-10 / 44-75 Afgerond
zo 19/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 0-6 / 2-12 / 45-84 Afgerond
zo 26/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 4-2 / 8-5 / 61-40 Afgerond
zo 26/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2186 T.C. DE KODDAERT A 5-1 / 11-2 / 74-27 Afgerond
zo 26/05/2019 2004 T.C. OSWHERLU 2011 K.T.G. HOUTLAND A 1-5 / 2-10 / 22-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB C 2182 TC DE MAENE B 5-1 / 10-2 / 68-38 Afgerond
zo 28/04/2019 2050 TC RUMBEKE A 2084 TC HERNIEUWENBURG 6-0 / 12-1 / 77-36 Afgerond
zo 05/05/2019 2182 TC DE MAENE B 2050 TC RUMBEKE A 3-3 / 6-7 / 52-68 Afgerond
zo 05/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2015 VICOGNE TENNIS CLUB C 4-2 / 10-5 / 86-69 Afgerond
zo 12/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2053 T.C. KORTEMARK 3-3 / 6-7 / 62-67 Afgerond
zo 12/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2182 TC DE MAENE B 6-0 / 12-1 / 76-37 Afgerond
zo 19/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB C 2050 TC RUMBEKE A 1-5 / 2-10 / 30-67 Afgerond
zo 19/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2084 TC HERNIEUWENBURG 4-2 / 8-4 / 56-51 Afgerond
zo 26/05/2019 2182 TC DE MAENE B 2053 T.C. KORTEMARK 0-6 / 1-12 / 40-74 Afgerond
zo 26/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2015 VICOGNE TENNIS CLUB C 4-2 / 9-5 / 73-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2147 T.C. LOGAN B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 4-2 / 9-5 / 70-59 Afgerond
zo 28/04/2019 2050 TC RUMBEKE B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-6 / 2-12 / 53-84 Afgerond
zo 05/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2050 TC RUMBEKE B 6-0 / 12-1 / 79-47 Afgerond
zo 05/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2147 T.C. LOGAN B 2-4 / 5-8 / 59-65 Afgerond
zo 12/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2-4 / 4-10 / 53-77 Afgerond
zo 12/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2-4 / 5-9 / 54-69 Afgerond
zo 19/05/2019 2147 T.C. LOGAN B 2050 TC RUMBEKE B 5-1 / 10-2 / 66-35 Afgerond
zo 19/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 1-5 / 3-11 / 46-79 Afgerond
zo 26/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2031 T.C. ST-MICHIELS A 3-3 / 6-6 / 50-49 Afgerond
zo 26/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2147 T.C. LOGAN B 3-3 / 8-8 / 80-70 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde