Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 3 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2-4 / 5-9 / 51-69 Afgerond
zo 28/04/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2038 KTC ISIS 2-4 / 4-8 / 47-54 Afgerond
zo 28/04/2019 2121 T.C. VICHTE 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 5-1 / 10-3 / 75-43 Afgerond
zo 05/05/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 3-3 / 7-8 / 65-70 Afgerond
zo 05/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 5-1 / 10-2 / 67-32 Afgerond
zo 05/05/2019 2038 KTC ISIS 2121 T.C. VICHTE 0-6 / 1-12 / 11-76 Afgerond
zo 12/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2011 K.T.G. HOUTLAND B 3-3 / 6-7 / 51-60 Afgerond
zo 12/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2032 A.T.C.ANZEGEM 4-2 / 9-4 / 70-53 Afgerond
zo 12/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 2038 KTC ISIS 3-3 / 7-8 / 70-76 Afgerond
zo 19/05/2019 2032 A.T.C.ANZEGEM 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 4-2 / 8-5 / 61-53 Afgerond
zo 19/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2038 KTC ISIS 3-3 / 7-6 / 60-49 Afgerond
zo 19/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2121 T.C. VICHTE 2-4 / 4-8 / 38-55 Afgerond
zo 26/05/2019 2038 KTC ISIS 2032 A.T.C.ANZEGEM - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2011 K.T.G. HOUTLAND B - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2021 T.C. YPER B 2186 T.C. DE KODDAERT B 5-1 / 10-3 / 68-42 Afgerond
zo 28/04/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2008 T.C. DUINBERGEN B 2-4 / 5-8 / 62-55 Afgerond
zo 28/04/2019 2067 T.C. STADEN 2040 T.C. OLYMPOS 3-3 / 6-6 / 53-42 Afgerond
zo 05/05/2019 2021 T.C. YPER B 2007 T.C. VIJVERHOF 4-2 / 8-5 / 71-51 Afgerond
zo 05/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2040 T.C. OLYMPOS 3-3 / 6-6 / 55-54 Afgerond
zo 05/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2067 T.C. STADEN 4-2 / 8-7 / 72-67 Afgerond
zo 12/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2186 T.C. DE KODDAERT B 6-0 / 12-0 / 72-21 Afgerond
zo 12/05/2019 2067 T.C. STADEN 2021 T.C. YPER B 2-4 / 5-9 / 52-70 Afgerond
zo 12/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2008 T.C. DUINBERGEN B 4-2 / 9-4 / 73-45 Afgerond
zo 19/05/2019 2021 T.C. YPER B 2040 T.C. OLYMPOS 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
zo 19/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-3 / 6-6 / 47-45 Afgerond
zo 19/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF 2067 T.C. STADEN 2-4 / 5-10 / 62-81 Afgerond
zo 26/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2021 T.C. YPER B - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2067 T.C. STADEN 2186 T.C. DE KODDAERT B - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2040 T.C. OLYMPOS 2007 T.C. VIJVERHOF - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2186 T.C. DE KODDAERT A 4-2 / 9-5 / 68-55 Afgerond
zo 28/04/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2147 T.C. LOGAN A 2-4 / 4-9 / 47-67 Afgerond
zo 28/04/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2004 T.C. OSWHERLU 5-1 / 11-3 / 79-48 Afgerond
zo 05/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2011 K.T.G. HOUTLAND A 3-3 / 6-6 / 51-57 Afgerond
zo 05/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2004 T.C. OSWHERLU 2-4 / 5-9 / 51-75 Afgerond
zo 05/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-3 / 7-8 / 67-80 Afgerond
zo 12/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2186 T.C. DE KODDAERT A 3-3 / 6-7 / 54-60 Afgerond
zo 12/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 5-1 / 10-3 / 74-47 Afgerond
zo 12/05/2019 2004 T.C. OSWHERLU 2147 T.C. LOGAN A 2-4 / 5-8 / 52-64 Afgerond
zo 19/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2004 T.C. OSWHERLU 6-0 / 12-0 / 73-12 Afgerond
zo 19/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2147 T.C. LOGAN A 1-5 / 3-10 / 44-75 Afgerond
zo 19/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 0-6 / 2-12 / 45-84 Afgerond
zo 26/05/2019 2147 T.C. LOGAN A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2186 T.C. DE KODDAERT A - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2004 T.C. OSWHERLU 2011 K.T.G. HOUTLAND A - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB C 2182 TC DE MAENE B 5-1 / 10-2 / 68-38 Afgerond
zo 28/04/2019 2050 TC RUMBEKE A 2084 TC HERNIEUWENBURG 6-0 / 12-1 / 77-36 Afgerond
zo 05/05/2019 2182 TC DE MAENE B 2050 TC RUMBEKE A 3-3 / 6-7 / 52-68 Afgerond
zo 05/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2015 VICOGNE TENNIS CLUB C 4-2 / 10-5 / 86-69 Afgerond
zo 12/05/2019 2050 TC RUMBEKE A 2053 T.C. KORTEMARK 3-3 / 6-7 / 62-67 Afgerond
zo 12/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2182 TC DE MAENE B 6-0 / 12-1 / 76-37 Afgerond
zo 19/05/2019 2015 VICOGNE TENNIS CLUB C 2050 TC RUMBEKE A 1-5 / 2-10 / 30-67 Afgerond
zo 19/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2084 TC HERNIEUWENBURG 4-2 / 8-4 / 56-51 Afgerond
zo 26/05/2019 2182 TC DE MAENE B 2053 T.C. KORTEMARK - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG 2015 VICOGNE TENNIS CLUB C - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2147 T.C. LOGAN B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 4-2 / 9-5 / 70-59 Afgerond
zo 28/04/2019 2050 TC RUMBEKE B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-6 / 2-12 / 53-84 Afgerond
zo 05/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2050 TC RUMBEKE B 6-0 / 12-1 / 79-47 Afgerond
zo 05/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2147 T.C. LOGAN B 2-4 / 5-8 / 59-65 Afgerond
zo 12/05/2019 2050 TC RUMBEKE B 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2-4 / 4-10 / 53-77 Afgerond
zo 12/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2-4 / 5-9 / 54-69 Afgerond
zo 19/05/2019 2147 T.C. LOGAN B 2050 TC RUMBEKE B 5-1 / 10-2 / 66-35 Afgerond
zo 19/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 1-5 / 3-11 / 46-79 Afgerond
zo 26/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2031 T.C. ST-MICHIELS A - / - / - Nog te spelen
zo 26/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2147 T.C. LOGAN B - / - / - Nog te spelen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
(H1) Nog te spelen (zo 02/06/2019)
(A2)
(G1) Nog te spelen (zo 02/06/2019)
(C2)
(D1) Nog te spelen (zo 02/06/2019)
(F2)
(E1) Nog te spelen (zo 02/06/2019)
(B2)
(A1) Nog te spelen (zo 02/06/2019)
(H2)
(F1) Nog te spelen (zo 02/06/2019)
(G2)
(B1) Nog te spelen (zo 02/06/2019)
(E2)
(C1) Nog te spelen (zo 02/06/2019)
(D2)
Nog te spelen (zo 09/06/2019)
Nog te spelen (zo 09/06/2019)
Nog te spelen (zo 09/06/2019)
Nog te spelen (zo 09/06/2019)
Nog te spelen (zo 16/06/2019)
Nog te spelen (zo 16/06/2019)