Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 5 (12 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 0-6 / 1-12 / 25-74 Afgerond
za 04/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-3 / 6-6 / 49-55 Afgerond
za 04/05/2019 2022 T.C. SERVIO 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 8-6 / 67-62 Afgerond
za 11/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2013 OSTEND TENNIS CLUB 3-3 / 6-7 / 53-58 Afgerond
za 11/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2027 K.G. WITTE BEER 4-2 / 10-4 / 76-49 Afgerond
za 11/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2022 T.C. SERVIO 4-2 / 10-4 / 70-51 Afgerond
za 18/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 1-5 / 2-11 / 31-73 Afgerond
za 18/05/2019 2022 T.C. SERVIO 2100 T.C. ORSCAMP B 3-3 / 7-8 / 66-72 Afgerond
za 18/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 5-1 / 11-4 / 85-59 Afgerond
za 25/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2027 K.G. WITTE BEER 1-5 / 3-10 / 45-69 Afgerond
za 25/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 4-2 / 9-4 / 68-39 Afgerond
za 25/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2022 T.C. SERVIO 4-2 / 8-4 / 56-39 Afgerond
za 01/06/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2100 T.C. ORSCAMP B 4-2 / 10-4 / 77-53 Afgerond
za 01/06/2019 2022 T.C. SERVIO 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2-4 / 4-8 / 34-57 Afgerond
za 01/06/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2-4 / 6-10 / 63-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2004 T.C. OSWHERLU 6-0 / 12-1 / 78-29 Afgerond
za 04/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2-4 / 5-8 / 47-58 Afgerond
za 04/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2090 T.C. KOKSIJDE 1-5 / 2-11 / 44-77 Afgerond
za 11/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2034 T.C. BRUGHIA 4-2 / 10-4 / 78-47 Afgerond
za 11/05/2019 2004 T.C. OSWHERLU 2090 T.C. KOKSIJDE 0-6 / 1-12 / 35-77 Afgerond
za 11/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2120 T.C. SMASH OEDELEM 5-1 / 11-2 / 69-32 Afgerond
za 18/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2004 T.C. OSWHERLU 3-3 / 8-6 / 70-55 Afgerond
za 18/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2100 T.C. ORSCAMP A 2-4 / 4-9 / 43-72 Afgerond
za 18/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2-4 / 4-8 / 47-58 Afgerond
za 25/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2090 T.C. KOKSIJDE 4-2 / 8-7 / 68-63 Afgerond
za 25/05/2019 2004 T.C. OSWHERLU 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-6 / 1-12 / 25-73 Afgerond
za 25/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2120 T.C. SMASH OEDELEM 4-2 / 8-4 / 55-40 Afgerond
za 01/06/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2100 T.C. ORSCAMP A 4-2 / 9-4 / 66-47 Afgerond
za 01/06/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2004 T.C. OSWHERLU 4-2 / 9-4 / 65-37 Afgerond
za 01/06/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2034 T.C. BRUGHIA 4-2 / 8-4 / 55-52 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde