Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 4 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2024 K.T.C. AZALEA A 1-5 / 3-10 / 37-71 Afgerond
za 27/04/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2053 T.C. KORTEMARK B 3-3 / 7-7 / 63-54 Afgerond
za 27/04/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2157 T.C. DE MOTE 1-5 / 4-10 / 49-75 Afgerond
za 04/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2033 T.C. ROESELARE A 4-2 / 9-6 / 70-59 Afgerond
za 04/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA A 2157 T.C. DE MOTE 4-2 / 8-5 / 58-47 Afgerond
za 04/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-4 / 5-8 / 49-61 Afgerond
za 11/05/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2024 K.T.C. AZALEA A 1-5 / 4-11 / 56-87 Afgerond
za 11/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2-4 / 5-8 / 55-65 Afgerond
za 11/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2053 T.C. KORTEMARK B 5-1 / 10-3 / 69-45 Afgerond
za 18/05/2019 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2157 T.C. DE MOTE 3-3 / 7-7 / 62-68 Afgerond
za 18/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA A 2053 T.C. KORTEMARK B 6-0 / 12-1 / 75-29 Afgerond
za 18/05/2019 2033 T.C. ROESELARE A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 5-1 / 11-2 / 75-47 Afgerond
za 25/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 1-5 / 2-10 / 40-72 Afgerond
za 25/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2024 K.T.C. AZALEA A 1-5 / 2-10 / 31-66 Afgerond
za 25/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2033 T.C. ROESELARE A 5-1 / 11-4 / 82-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 6-0 / 12-0 / 73-20 Afgerond
za 27/04/2019 2024 K.T.C. AZALEA B 2033 T.C. ROESELARE B 4-2 / 8-5 / 60-57 Afgerond
za 27/04/2019 2147 T.C. LOGAN 2189 VZW TC DE DREEF 3-3 / 7-6 / 55-54 Afgerond
za 04/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2024 K.T.C. AZALEA B 2-4 / 6-9 / 65-74 Afgerond
za 04/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2189 VZW TC DE DREEF 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
za 04/05/2019 2033 T.C. ROESELARE B 2147 T.C. LOGAN 1-5 / 2-10 / 35-63 Afgerond
za 11/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 5-1 / 10-3 / 72-43 Afgerond
za 11/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2008 T.C. DUINBERGEN A 4-2 / 8-4 / 58-49 Afgerond
za 11/05/2019 2189 VZW TC DE DREEF 2033 T.C. ROESELARE B 2-4 / 4-8 / 44-50 Afgerond
za 18/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN A 2189 VZW TC DE DREEF 4-2 / 8-5 / 66-59 Afgerond
za 18/05/2019 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2033 T.C. ROESELARE B 2-4 / 4-8 / 42-57 Afgerond
za 18/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA B 2147 T.C. LOGAN 0-6 / 1-12 / 31-76 Afgerond
za 25/05/2019 2033 T.C. ROESELARE B 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 4-9 / 53-67 Afgerond
za 25/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 5-1 / 10-4 / 73-45 Afgerond
za 25/05/2019 2189 VZW TC DE DREEF 2024 K.T.C. AZALEA B 3-3 / 6-6 / 52-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2050 TC RUMBEKE 1-5 / 4-10 / 53-73 Afgerond
za 27/04/2019 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2053 T.C. KORTEMARK A 3-3 / 8-6 / 67-64 Afgerond
za 27/04/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2034 T.C. BRUGHIA A 2-4 / 6-8 / 69-69 Afgerond
za 04/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 3-3 / 6-8 / 50-71 Afgerond
za 04/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2034 T.C. BRUGHIA A 5-1 / 10-3 / 71-48 Afgerond
za 04/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2110 T.C. BOSTERHOUT 6-0 / 12-2 / 79-33 Afgerond
za 11/05/2019 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2050 TC RUMBEKE 4-2 / 8-5 / 67-41 Afgerond
za 11/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2008 T.C. DUINBERGEN C 1-5 / 3-10 / 45-74 Afgerond
za 11/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2053 T.C. KORTEMARK A 0-6 / 1-12 / 29-74 Afgerond
za 18/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN C 2034 T.C. BRUGHIA A 2-4 / 5-9 / 58-72 Afgerond
za 18/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2053 T.C. KORTEMARK A 4-2 / 8-5 / 56-53 Afgerond
za 18/05/2019 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2110 T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 11-2 / 79-38 Afgerond
za 25/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2008 T.C. DUINBERGEN C 4-2 / 9-5 / 76-48 Afgerond
za 25/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2050 TC RUMBEKE 3-3 / 6-6 / 53-59 Afgerond
za 25/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2-4 / 5-9 / 56-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2034 T.C. BRUGHIA B 5-1 / 11-3 / 79-45 Afgerond
za 27/04/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-3 / 7-6 / 72-60 Afgerond
za 04/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-4 / 6-8 / 60-66 Afgerond
za 04/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2160 T.C. TER STRAETEN 3-3 / 7-7 / 64-59 Afgerond
za 11/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 5-1 / 11-2 / 72-34 Afgerond
za 11/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2034 T.C. BRUGHIA B 6-0 / 12-0 / 75-32 Afgerond
za 18/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 4-2 / 9-6 / 72-60 Afgerond
za 18/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-5 / 4-10 / 46-74 Afgerond
za 25/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2-4 / 6-8 / 67-62 Afgerond
za 25/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN B 2160 T.C. TER STRAETEN 4-2 / 8-7 / 77-76 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde