Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 3 (36 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2034 T.C. BRUGHIA B 4-2 / 9-5 / 69-50 Afgerond
za 27/04/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2008 T.C. DUINBERGEN 3-3 / 6-7 / 57-60 Afgerond
za 04/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 3-3 / 6-6 / 45-50 Afgerond
za 04/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 3-3 / 7-6 / 56-55 Afgerond
za 11/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2086 T.C. ZEDELGEM 2-4 / 5-8 / 65-69 Afgerond
za 11/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2034 T.C. BRUGHIA B 4-2 / 8-6 / 70-67 Afgerond
za 18/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 12-1 / 78-37 Afgerond
za 18/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM 2008 T.C. DUINBERGEN 3-3 / 7-6 / 63-56 Afgerond
za 25/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2086 T.C. ZEDELGEM 3-3 / 7-6 / 61-52 Afgerond
za 25/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 1-5 / 3-10 / 50-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 4-2 / 9-5 / 76-63 Afgerond
za 27/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2100 T.C. ORSCAMP 4-2 / 9-4 / 72-53 Afgerond
za 04/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2034 T.C. BRUGHIA A 4-2 / 9-5 / 75-55 Afgerond
za 04/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 3-3 / 6-7 / 57-58 Afgerond
za 11/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2157 T.C. DE MOTE 6-0 / 12-0 / 73-32 Afgerond
za 11/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 5-1 / 11-3 / 80-59 Afgerond
za 18/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 2034 T.C. BRUGHIA A 2-4 / 4-9 / 48-69 Afgerond
za 18/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2100 T.C. ORSCAMP 2-4 / 4-9 / 48-70 Afgerond
za 25/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2157 T.C. DE MOTE 4-2 / 8-5 / 65-43 Afgerond
za 25/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE B 3-3 / 6-6 / 43-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 1-5 / 3-10 / 49-73 Afgerond
za 27/04/2019 2043 T.C. BLOEMENDALE 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 7-7 / 65-69 Afgerond
za 04/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2043 T.C. BLOEMENDALE 4-2 / 9-4 / 66-50 Afgerond
za 04/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2110 T.C. BOSTERHOUT B 4-2 / 8-6 / 68-62 Afgerond
za 11/05/2019 2043 T.C. BLOEMENDALE 2050 TC RUMBEKE 3-3 / 7-7 / 75-66 Afgerond
za 11/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2-4 / 5-10 / 68-76 Afgerond
za 18/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2043 T.C. BLOEMENDALE 3-3 / 6-7 / 45-52 Afgerond
za 18/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2027 K.G. WITTE BEER 4-2 / 8-4 / 56-46 Afgerond
za 25/05/2019 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2050 TC RUMBEKE 4-2 / 8-4 / 55-52 Afgerond
za 25/05/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2027 K.G. WITTE BEER 2-4 / 5-8 / 49-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2029 KTC ISSERA 0-6 / 1-12 / 31-78 Afgerond
za 27/04/2019 2192 T.C. PARC ASTRID 2162 TC VELDEGEM 4-2 / 8-5 / 59-59 Afgerond
za 04/05/2019 2029 KTC ISSERA 2192 T.C. PARC ASTRID 6-0 / 12-2 / 78-40 Afgerond
za 04/05/2019 2055 KTC DE EGELANTIER 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 6-0 / 12-1 / 77-29 Afgerond
za 11/05/2019 2055 KTC DE EGELANTIER 2192 T.C. PARC ASTRID 3-3 / 6-8 / 69-75 Afgerond
za 11/05/2019 2162 TC VELDEGEM 2029 KTC ISSERA 1-5 / 3-10 / 36-71 Afgerond
za 18/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2192 T.C. PARC ASTRID 4-2 / 10-6 / 77-60 Afgerond
za 18/05/2019 2055 KTC DE EGELANTIER 2162 TC VELDEGEM 5-1 / 11-2 / 78-45 Afgerond
za 25/05/2019 2029 KTC ISSERA 2055 KTC DE EGELANTIER 5-1 / 11-3 / 76-44 Afgerond
za 25/05/2019 2162 TC VELDEGEM 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 4-2 / 9-6 / 77-70 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde