Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 7 (12 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2027 K.G. WITTE BEER B 2072 T.C. ICHTEGEM 5-1 / 10-3 / 66-28 Afgerond
za 27/04/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 6-0 / 12-1 / 78-39 Afgerond
za 27/04/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2120 T.C. SMASH OEDELEM 6-0 / 12-0 / 74-38 Afgerond
za 04/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 0-6 / 1-12 / 36-79 Afgerond
za 04/05/2019 2072 T.C. ICHTEGEM 2120 T.C. SMASH OEDELEM 0-6 / 1-12 / 35-75 Afgerond
za 04/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 4-2 / 8-4 / 56-43 Afgerond
za 11/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2072 T.C. ICHTEGEM 6-0 / 12-0 / 74-19 Afgerond
za 11/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2027 K.G. WITTE BEER B 4-2 / 9-6 / 82-62 Afgerond
za 11/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 4-2 / 8-4 / 61-37 Afgerond
za 18/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2027 K.G. WITTE BEER B 3-3 / 7-6 / 61-59 Afgerond
za 18/05/2019 2072 T.C. ICHTEGEM 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-5 / 3-10 / 37-65 Afgerond
za 18/05/2019 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 4-2 / 9-6 / 77-71 Afgerond
za 25/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2027 K.G. WITTE BEER B 4-2 / 8-4 / 60-52 Afgerond
za 25/05/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2072 T.C. ICHTEGEM 6-0 / 12-0 / 72-7 Afgerond
za 25/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 3-3 / 6-7 / 51-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2029 KTC ISSERA 4-2 / 9-6 / 76-59 Afgerond
za 27/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2027 K.G. WITTE BEER A 6-0 / 12-0 / 74-24 Afgerond
za 27/04/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2007 T.C. VIJVERHOF B 3-3 / 7-6 / 66-61 Afgerond
za 04/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2053 T.C. KORTEMARK 5-1 / 10-2 / 66-24 Afgerond
za 04/05/2019 2029 KTC ISSERA 2007 T.C. VIJVERHOF B 3-3 / 6-6 / 54-51 Afgerond
za 04/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER A 2056 T.C. ALEXANDER 2-4 / 4-10 / 43-74 Afgerond
za 11/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2029 KTC ISSERA 3-3 / 7-7 / 61-62 Afgerond
za 11/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2034 T.C. BRUGHIA B 2-4 / 6-8 / 51-62 Afgerond
za 11/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF B 2027 K.G. WITTE BEER A 4-2 / 9-5 / 76-45 Afgerond
za 18/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2007 T.C. VIJVERHOF B 5-1 / 10-2 / 68-38 Afgerond
za 18/05/2019 2029 KTC ISSERA 2027 K.G. WITTE BEER A 5-1 / 11-3 / 80-39 Afgerond
za 18/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2056 T.C. ALEXANDER 1-5 / 3-10 / 39-74 Afgerond
za 25/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER A 2034 T.C. BRUGHIA B 1-4 / 3-8 / 30-57 Bezig
za 25/05/2019 2056 T.C. ALEXANDER 2029 KTC ISSERA 6-0 / 12-1 / 75-30 Afgerond
za 25/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF B 2053 T.C. KORTEMARK 5-1 / 10-4 / 77-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2191 TC MOORSLEDE 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-4 / 4-8 / 37-62 Afgerond
za 27/04/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2050 TC RUMBEKE 2-4 / 4-9 / 39-69 Afgerond
za 27/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2160 T.C. TER STRAETEN 1-5 / 3-11 / 46-79 Afgerond
za 04/05/2019 2191 TC MOORSLEDE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-6 / 1-12 / 32-77 Afgerond
za 04/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2160 T.C. TER STRAETEN 6-0 / 12-1 / 78-43 Afgerond
za 04/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2186 T.C. DE KODDAERT 6-0 / 12-0 / 74-19 Afgerond
za 11/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-4 / 4-9 / 50-62 Afgerond
za 11/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2191 TC MOORSLEDE 3-3 / 8-7 / 74-58 Afgerond
za 11/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2050 TC RUMBEKE 1-5 / 3-11 / 48-78 Afgerond
za 18/05/2019 2191 TC MOORSLEDE 2160 T.C. TER STRAETEN 3-3 / 6-7 / 59-65 Afgerond
za 18/05/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2050 TC RUMBEKE 1-5 / 3-11 / 58-82 Afgerond
za 18/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2186 T.C. DE KODDAERT 5-1 / 11-3 / 70-38 Afgerond
za 25/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2191 TC MOORSLEDE 6-0 / 12-0 / 72-16 Afgerond
za 25/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 1-5 / 4-10 / 59-80 Afgerond
za 25/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2-4 / 4-8 / 49-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2081 T.C.DHOEVE 2007 T.C. VIJVERHOF A 3-3 / 6-8 / 57-74 Afgerond
za 27/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 4-2 / 10-6 / 81-75 Afgerond
za 27/04/2019 2038 KTC ISIS 2001 T.C. BLANKENBERGE 3-3 / 6-6 / 39-45 Afgerond
za 04/05/2019 2081 T.C.DHOEVE 2034 T.C. BRUGHIA A 3-3 / 7-6 / 62-60 Afgerond
za 04/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF A 2001 T.C. BLANKENBERGE 1-5 / 4-11 / 53-79 Afgerond
za 04/05/2019 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2038 KTC ISIS 2-4 / 5-10 / 70-90 Afgerond
za 11/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2007 T.C. VIJVERHOF A 3-3 / 7-6 / 62-65 Afgerond
za 11/05/2019 2038 KTC ISIS 2081 T.C.DHOEVE 3-3 / 7-6 / 66-58 Afgerond
za 11/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 4-2 / 8-4 / 62-39 Afgerond
za 18/05/2019 2081 T.C.DHOEVE 2001 T.C. BLANKENBERGE 2-4 / 5-10 / 52-76 Afgerond
za 18/05/2019 2007 T.C. VIJVERHOF A 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 4-2 / 10-4 / 76-56 Afgerond
za 18/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2038 KTC ISIS 3-3 / 7-7 / 57-63 Afgerond
za 25/05/2019 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2081 T.C.DHOEVE 3-3 / 6-6 / 53-45 Afgerond
za 25/05/2019 2038 KTC ISIS 2007 T.C. VIJVERHOF A 5-1 / 11-2 / 73-30 Afgerond
za 25/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2034 T.C. BRUGHIA A 6-0 / 12-0 / 72-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2182 TC DE MAENE 2071 T.C. HOUTHULST 2-4 / 6-10 / 65-83 Afgerond
za 27/04/2019 2189 VZW TC DE DREEF 2162 TC VELDEGEM 3-3 / 7-7 / 65-62 Afgerond
za 04/05/2019 2071 T.C. HOUTHULST 2189 VZW TC DE DREEF 6-0 / 12-1 / 75-22 Afgerond
za 04/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2182 TC DE MAENE 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 11/05/2019 2189 VZW TC DE DREEF 2121 T.C. VICHTE 6-0 / 12-1 / 75-20 Afgerond
za 11/05/2019 2162 TC VELDEGEM 2071 T.C. HOUTHULST 2-4 / 6-8 / 54-61 Afgerond
za 18/05/2019 2182 TC DE MAENE 2189 VZW TC DE DREEF 4-2 / 10-6 / 77-57 Afgerond
za 18/05/2019 2121 T.C. VICHTE 2162 TC VELDEGEM 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
za 25/05/2019 2071 T.C. HOUTHULST 2121 T.C. VICHTE 5-1 / 10-3 / 68-29 Afgerond
za 25/05/2019 2162 TC VELDEGEM 2182 TC DE MAENE 2-4 / 4-8 / 46-60 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde