Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 6 (26 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2024 K.T.C. AZALEA 5-1 / 10-2 / 66-30 Afgerond
za 27/04/2019 2157 T.C. DE MOTE 2067 T.C. STADEN 6-0 / 12-0 / 72-12 Afgerond
za 27/04/2019 2072 T.C. ICHTEGEM 2031 T.C. ST-MICHIELS 5-1 / 10-3 / 69-46 Afgerond
za 04/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2157 T.C. DE MOTE 2-4 / 5-9 / 52-72 Afgerond
za 04/05/2019 2024 K.T.C. AZALEA 2031 T.C. ST-MICHIELS 2-4 / 4-9 / 47-67 Afgerond
za 04/05/2019 2067 T.C. STADEN 2072 T.C. ICHTEGEM 0-6 / 1-12 / 38-75 Afgerond
za 11/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2024 K.T.C. AZALEA 4-2 / 9-4 / 69-40 Afgerond
za 11/05/2019 2072 T.C. ICHTEGEM 2053 T.C. KORTEMARK A 6-0 / 12-0 / 73-20 Afgerond
za 11/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2067 T.C. STADEN 3-3 / 7-7 / 69-59 Afgerond
za 18/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 2031 T.C. ST-MICHIELS 2-4 / 6-8 / 55-60 Afgerond
za 18/05/2019 2067 T.C. STADEN 2024 K.T.C. AZALEA 4-2 / 9-4 / 70-41 Afgerond
za 18/05/2019 2157 T.C. DE MOTE 2072 T.C. ICHTEGEM 3-3 / 8-8 / 75-82 Afgerond
za 25/05/2019 2067 T.C. STADEN 2053 T.C. KORTEMARK A 3-3 / 8-8 / 78-77 Afgerond
za 25/05/2019 2072 T.C. ICHTEGEM 2024 K.T.C. AZALEA 6-0 / 12-1 / 76-35 Afgerond
za 25/05/2019 2031 T.C. ST-MICHIELS 2157 T.C. DE MOTE 1-5 / 2-10 / 31-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2-4 / 4-10 / 47-73 Afgerond
za 27/04/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2050 TC RUMBEKE 3-3 / 7-6 / 67-53 Afgerond
za 27/04/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2090 T.C. KOKSIJDE 3-3 / 6-6 / 42-47 Afgerond
za 04/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2-4 / 4-8 / 50-61 Afgerond
za 04/05/2019 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2090 T.C. KOKSIJDE 2-4 / 5-8 / 60-69 Afgerond
za 04/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 7-6 / 64-51 Afgerond
za 11/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2044 T.C. GAVERKASTEEL 4-2 / 9-5 / 74-67 Afgerond
za 11/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 4-2 / 9-5 / 70-47 Afgerond
za 11/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2050 TC RUMBEKE 3-3 / 7-6 / 57-59 Afgerond
za 18/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2090 T.C. KOKSIJDE 1-5 / 2-10 / 30-65 Afgerond
za 18/05/2019 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2050 TC RUMBEKE 4-2 / 9-5 / 76-58 Afgerond
za 18/05/2019 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2027 K.G. WITTE BEER 2-4 / 4-9 / 48-60 Afgerond
za 25/05/2019 2050 TC RUMBEKE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 4-2 / 8-5 / 61-54 Afgerond
za 25/05/2019 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2027 K.G. WITTE BEER 6-0 / 12-2 / 87-69 Afgerond
za 25/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 6-0 / 12-1 / 76-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2160 T.C. TER STRAETEN 1-5 / 4-10 / 53-81 Afgerond
za 27/04/2019 2151 T.C. DE WAAIBERG 2183 TENNISCLUB OASE VZW 3-3 / 6-7 / 49-60 Afgerond
za 27/04/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2008 T.C. DUINBERGEN 3-3 / 6-7 / 57-65 Afgerond
za 04/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2151 T.C. DE WAAIBERG 5-1 / 11-3 / 73-49 Afgerond
za 04/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2008 T.C. DUINBERGEN 4-2 / 8-6 / 75-63 Afgerond
za 04/05/2019 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2132 CENTER COURT RUISELEDE 1-5 / 3-10 / 39-71 Afgerond
za 11/05/2019 2151 T.C. DE WAAIBERG 2160 T.C. TER STRAETEN 2-4 / 4-10 / 54-79 Afgerond
za 11/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2100 T.C. ORSCAMP B 3-3 / 7-7 / 67-59 Afgerond
za 11/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2183 TENNISCLUB OASE VZW 4-2 / 8-4 / 60-32 Afgerond
za 18/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP B 2008 T.C. DUINBERGEN 5-1 / 10-4 / 71-47 Afgerond
za 18/05/2019 2160 T.C. TER STRAETEN 2183 TENNISCLUB OASE VZW 5-1 / 10-3 / 71-44 Afgerond
za 18/05/2019 2151 T.C. DE WAAIBERG 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-3 / 6-6 / 48-57 Afgerond
za 25/05/2019 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2100 T.C. ORSCAMP B 1-5 / 2-10 / 23-65 Afgerond
za 25/05/2019 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2160 T.C. TER STRAETEN 4-2 / 10-6 / 80-65 Afgerond
za 25/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2151 T.C. DE WAAIBERG 3-3 / 6-7 / 65-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2186 T.C. DE KODDAERT A 2-4 / 5-8 / 52-63 Afgerond
za 27/04/2019 2182 TC DE MAENE B 2011 K.T.G. HOUTLAND A 1-5 / 5-10 / 65-79 Afgerond
za 04/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2182 TC DE MAENE B 3-3 / 6-6 / 52-52 Afgerond
za 04/05/2019 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 4-2 / 9-4 / 69-39 Afgerond
za 11/05/2019 2182 TC DE MAENE B 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 5-1 / 11-3 / 78-60 Afgerond
za 11/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2186 T.C. DE KODDAERT A 4-2 / 9-6 / 80-64 Afgerond
za 18/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2182 TC DE MAENE B 2-4 / 5-8 / 56-70 Afgerond
za 18/05/2019 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2011 K.T.G. HOUTLAND A 5-1 / 11-3 / 80-54 Afgerond
za 25/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT A 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 4-2 / 8-6 / 80-72 Afgerond
za 25/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 6-0 / 12-1 / 77-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2-4 / 6-8 / 61-66 Afgerond
za 27/04/2019 2022 T.C. SERVIO 2071 T.C. HOUTHULST 3-3 / 6-7 / 52-60 Afgerond
za 04/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2022 T.C. SERVIO 2-4 / 4-10 / 58-76 Afgerond
za 04/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 4-2 / 10-6 / 74-62 Afgerond
za 11/05/2019 2022 T.C. SERVIO 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2-4 / 4-9 / 54-66 Afgerond
za 11/05/2019 2071 T.C. HOUTHULST 2084 TC HERNIEUWENBURG A 3-3 / 6-6 / 52-55 Afgerond
za 18/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2022 T.C. SERVIO 2-4 / 5-8 / 51-63 Afgerond
za 18/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2071 T.C. HOUTHULST 2-4 / 4-8 / 47-67 Afgerond
za 25/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 4-2 / 9-5 / 67-54 Afgerond
za 25/05/2019 2071 T.C. HOUTHULST 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 5-1 / 11-3 / 77-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2086 T.C. ZEDELGEM A 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 4-2 / 9-4 / 70-43 Afgerond
za 27/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 3-3 / 6-6 / 51-51 Afgerond
za 04/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2186 T.C. DE KODDAERT B 2-4 / 4-9 / 39-67 Afgerond
za 04/05/2019 2147 T.C. LOGAN 2086 T.C. ZEDELGEM A 2-4 / 8-8 / 72-83 Afgerond
za 11/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 2147 T.C. LOGAN 3-3 / 7-7 / 66-59 Afgerond
za 11/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2-4 / 4-9 / 54-71 Afgerond
za 18/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM A 2186 T.C. DE KODDAERT B 4-2 / 9-7 / 83-84 Afgerond
za 18/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2147 T.C. LOGAN 1-5 / 3-10 / 42-75 Afgerond
za 25/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2147 T.C. LOGAN 2-4 / 6-8 / 62-67 Afgerond
za 25/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2086 T.C. ZEDELGEM A 2-4 / 4-8 / 40-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2182 TC DE MAENE A 6-0 / 12-0 / 72-30 Afgerond
za 27/04/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2-4 / 4-8 / 43-57 Afgerond
za 04/05/2019 2182 TC DE MAENE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2-4 / 5-9 / 60-71 Afgerond
za 04/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 1-5 / 3-10 / 50-73 Afgerond
za 11/05/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2086 T.C. ZEDELGEM B 2-4 / 5-8 / 54-65 Afgerond
za 11/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2182 TC DE MAENE A 4-2 / 8-6 / 69-61 Afgerond
za 18/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 3-3 / 8-6 / 79-61 Afgerond
za 18/05/2019 2086 T.C. ZEDELGEM B 2011 K.T.G. HOUTLAND B 5-1 / 10-4 / 66-47 Afgerond
za 25/05/2019 2182 TC DE MAENE A 2086 T.C. ZEDELGEM B 6-0 / 12-0 / 75-31 Afgerond
za 25/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 5-1 / 10-3 / 68-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2053 T.C. KORTEMARK B 4-2 / 8-6 / 69-61 Afgerond
za 27/04/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2084 TC HERNIEUWENBURG B 6-0 / 12-0 / 72-15 Afgerond
za 04/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2100 T.C. ORSCAMP A 3-3 / 7-7 / 60-58 Afgerond
za 04/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 4-2 / 8-4 / 61-33 Afgerond
za 11/05/2019 2100 T.C. ORSCAMP A 2001 T.C. BLANKENBERGE 4-2 / 9-4 / 64-46 Afgerond
za 11/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG B 2053 T.C. KORTEMARK B 1-5 / 2-10 / 33-69 Afgerond
za 18/05/2019 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2100 T.C. ORSCAMP A 1-5 / 2-10 / 40-69 Afgerond
za 18/05/2019 2001 T.C. BLANKENBERGE 2084 TC HERNIEUWENBURG B 6-0 / 12-0 / 72-12 Afgerond
za 25/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2001 T.C. BLANKENBERGE 3-3 / 6-6 / 49-44 Afgerond
za 25/05/2019 2084 TC HERNIEUWENBURG B 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 0-6 / 2-12 / 36-80 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde