Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DUBBEL HEREN 60
  • Afdeling: 3 (12 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 1-3 / 2-6 / 25-45 Afgerond
do 25/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5028 T.C. LANAKEN 1-3 / 2-6 / 22-43 Afgerond
do 02/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-1 / 6-2 / 40-25 Afgerond
do 02/05/2019 5069 T.C. AS 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-1 / 6-2 / 44-17 Afgerond
do 09/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5069 T.C. AS 0-4 / 1-8 / 26-53 Afgerond
do 09/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 3-1 / 6-2 / 38-30 Afgerond
do 16/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-1 / 6-3 / 42-32 Afgerond
do 16/05/2019 5069 T.C. AS 5028 T.C. LANAKEN 2-2 / 5-5 / 51-49 Afgerond
do 23/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5069 T.C. AS 3-1 / 6-3 / 45-41 Afgerond
do 23/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5012 T.C. WINTERSLAG B 4-0 / 8-0 / 48-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 4-0 / 8-0 / 50-28 Afgerond
do 25/04/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5068 TENNIS CLUB DILSEN 2-2 / 4-4 / 43-41 Afgerond
do 02/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 3-1 / 7-3 / 57-40 Afgerond
do 02/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5012 T.C. WINTERSLAG C 1-3 / 2-6 / 31-42 Afgerond
do 09/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 1-3 / 3-6 / 42-50 Afgerond
do 09/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 3-1 / 6-2 / 38-19 Afgerond
do 16/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG C 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 2-2 / 6-4 / 59-46 Afgerond
do 16/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5068 TENNIS CLUB DILSEN 1-3 / 2-6 / 24-41 Afgerond
do 23/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-1 / 6-2 / 39-26 Afgerond
do 23/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5012 T.C. WINTERSLAG C 3-1 / 6-4 / 49-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5012 T.C. WINTERSLAG A 1-3 / 3-6 / 35-48 Afgerond
do 25/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-4 / 0-8 / 8-48 Afgerond
do 02/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5087 T.C. BOCHOLT 4-0 / 8-0 / 48-10 Afgerond
do 02/05/2019 5027 TC MAASEIK 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 3-1 / 6-4 / 52-49 Afgerond
do 09/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5027 TC MAASEIK 3-1 / 6-2 / 43-26 Afgerond
do 09/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-1 / 6-2 / 39-29 Afgerond
do 16/05/2019 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5087 T.C. BOCHOLT 1-3 / 3-7 / 33-57 Afgerond
do 16/05/2019 5027 TC MAASEIK 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-4 / 0-8 / 11-48 Afgerond
do 23/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5027 TC MAASEIK 4-0 / 8-0 / 50-23 Afgerond
do 23/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 3-1 / 7-2 / 54-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5046 T.C. DE BORN 5039 RUNKSTER T.C. A 0-4 / 1-8 / 31-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 25/04/2019 5031 LANDEN T.C. 5042 STEVOORTSE TC. 0-4 / 0-8 / 25-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 25/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5073 T.R.C. KORTESSEM 2-2 / 4-4 / 38-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 02/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5031 LANDEN T.C. 3-1 / 6-3 / 54-46 Afgerond
do 02/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. A 5073 T.R.C. KORTESSEM 1-3 / 3-7 / 43-59 Afgerond
do 02/05/2019 5042 STEVOORTSE TC. 5035 T.C. TENKIE HASSELT 3-1 / 6-2 / 44-31 Afgerond
do 09/05/2019 5031 LANDEN T.C. 5039 RUNKSTER T.C. A 1-3 / 2-7 / 36-54 Afgerond
do 09/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5046 T.C. DE BORN 4-0 / 8-0 / 49-13 Afgerond
do 09/05/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM 5042 STEVOORTSE TC. 1-3 / 2-7 / 39-52 Afgerond
do 16/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5073 T.R.C. KORTESSEM 0-4 / 1-8 / 34-53 Afgerond
do 16/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. A 5042 STEVOORTSE TC. 0-4 / 1-8 / 32-54 Afgerond
do 16/05/2019 5031 LANDEN T.C. 5035 T.C. TENKIE HASSELT 0-4 / 0-8 / 8-49 Afgerond
do 23/05/2019 5042 STEVOORTSE TC. 5046 T.C. DE BORN 3-1 / 7-2 / 49-26 Afgerond
do 23/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5039 RUNKSTER T.C. A 4-0 / 8-1 / 50-24 Afgerond
do 23/05/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM 5031 LANDEN T.C. 3-1 / 6-2 / 41-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-1 / 6-3 / 44-36 Afgerond
do 25/04/2019 5063 T.C. BEUKENHOF 5039 RUNKSTER T.C. B 0-4 / 0-8 / 12-48 Afgerond
do 02/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5063 T.C. BEUKENHOF 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
do 02/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT 0-4 / 4-8 / 61-64 Afgerond
do 09/05/2019 5063 T.C. BEUKENHOF 5041 NEERPELTSE T.C. A 0-4 / 0-8 / 7-48 Afgerond
do 09/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 2-2 / 5-4 / 43-34 Afgerond
do 16/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5063 T.C. BEUKENHOF 3-1 / 7-2 / 50-20 Afgerond
do 16/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5039 RUNKSTER T.C. B 2-2 / 4-4 / 36-34 Afgerond
do 23/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5041 NEERPELTSE T.C. A 1-3 / 4-6 / 55-58 Afgerond
do 23/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. B 5047 T.C. SMASH KERMT 2-2 / 5-4 / 51-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5052 T.C. ZELEM A 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-1 / 7-3 / 57-34 Afgerond
do 25/04/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5085 T.C. KOERSEL 4-0 / 8-0 / 48-12 Afgerond
do 25/04/2019 5078 T.C. EVERSEL 5041 NEERPELTSE T.C. B 1-3 / 2-6 / 24-42 Afgerond
do 02/05/2019 5052 T.C. ZELEM A 5055 T.C. BERKENBOS 1-3 / 3-6 / 38-48 Afgerond
do 02/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5041 NEERPELTSE T.C. B 1-3 / 3-7 / 39-56 Afgerond
do 02/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5078 T.C. EVERSEL 1-3 / 3-6 / 41-47 Afgerond
do 09/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-1 / 6-2 / 47-36 Afgerond
do 09/05/2019 5078 T.C. EVERSEL 5052 T.C. ZELEM A 1-3 / 2-7 / 22-52 Afgerond
do 09/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5085 T.C. KOERSEL 3-1 / 6-2 / 42-19 Afgerond
do 16/05/2019 5052 T.C. ZELEM A 5041 NEERPELTSE T.C. B 4-0 / 8-0 / 49-26 Afgerond
do 16/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5085 T.C. KOERSEL 2-2 / 6-5 / 61-51 Afgerond
do 16/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5078 T.C. EVERSEL 3-1 / 7-2 / 53-31 Afgerond
do 23/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5052 T.C. ZELEM A 0-4 / 2-8 / 34-59 Afgerond
do 23/05/2019 5078 T.C. EVERSEL 5048 G.T. TESSENDERLO B 2-2 / 4-4 / 32-33 Afgerond
do 23/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5055 T.C. BERKENBOS 0-4 / 0-8 / 31-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5052 T.C. ZELEM B 0-4 / 0-8 / 11-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 25/04/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5008 K.T.C. MEULENBERG 1-3 / 3-7 / 44-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 02/05/2019 5052 T.C. ZELEM B 5077 TC HECHTEL-EKSEL 3-1 / 7-2 / 53-32 Afgerond
do 02/05/2019 5026 T.C. LUMMEN 5048 G.T. TESSENDERLO A 4-0 / 8-0 / 49-18 Afgerond
do 09/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5026 T.C. LUMMEN 1-3 / 3-6 / 34-45 Afgerond
do 09/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5052 T.C. ZELEM B 2-2 / 5-4 / 47-36 Afgerond
do 16/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5077 TC HECHTEL-EKSEL 2-2 / 4-5 / 32-45 Afgerond
do 16/05/2019 5026 T.C. LUMMEN 5008 K.T.C. MEULENBERG 0-4 / 1-8 / 32-56 Afgerond
do 23/05/2019 5052 T.C. ZELEM B 5026 T.C. LUMMEN 3-1 / 6-2 / 45-26 Afgerond
do 23/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-1 / 6-3 / 44-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5036 T.C. DE NETHE 4-0 / 8-1 / 55-28 Afgerond
do 25/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5029 T.C. MOL 0-4 / 0-8 / 4-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 25/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5006 T.C. NUCLEA 4-0 / 8-0 / 48-8 Afgerond
do 02/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5038 T.C. LAAKDAL 4-0 / 8-0 / 48-1 Afgerond
do 02/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5006 T.C. NUCLEA 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
do 02/05/2019 5029 T.C. MOL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 4-0 / 8-1 / 55-32 Afgerond
do 09/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5036 T.C. DE NETHE 0-4 / 1-8 / 27-49 Afgerond
do 09/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD 0-4 / 1-8 / 36-55 Afgerond
do 09/05/2019 5006 T.C. NUCLEA 5029 T.C. MOL 0-4 / 0-8 / 6-48 Afgerond
do 16/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5006 T.C. NUCLEA 4-0 / 8-1 / 51-30 Afgerond
do 16/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5029 T.C. MOL 1-3 / 3-6 / 36-47 Afgerond
do 16/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 0-4 / 0-8 / 18-48 Afgerond
do 23/05/2019 5029 T.C. MOL 5053 TENNISCLUB FIELD 1-3 / 4-6 / 46-52 Afgerond
do 23/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5036 T.C. DE NETHE 2-2 / 6-4 / 55-49 Afgerond
do 23/05/2019 5006 T.C. NUCLEA 5038 T.C. LAAKDAL 0-4 / 1-8 / 22-52 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde