Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DUBBEL DAMES 50
  • Afdeling: 3 (12 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5018 T.C. HAMONT 5017 KON. METALLIC T.C. 4-0 / 8-1 / 55-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 25/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 4-0 / 8-0 / 49-19 Afgerond
do 25/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5087 T.C. BOCHOLT A 2-2 / 5-5 / 46-40 Afgerond
do 02/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-3 / 2-6 / 17-42 Afgerond
do 02/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5087 T.C. BOCHOLT A 0-4 / 2-8 / 30-56 Afgerond
do 02/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5041 NEERPELTSE T.C. A 1-3 / 2-7 / 27-53 Afgerond
do 09/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5017 KON. METALLIC T.C. 4-0 / 8-0 / 48-6 Afgerond
do 09/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5018 T.C. HAMONT 4-0 / 8-0 / 48-15 Afgerond
do 09/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 4-0 / 8-0 / 49-17 Afgerond
do 16/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5087 T.C. BOCHOLT A 1-3 / 3-7 / 29-59 Afgerond
do 16/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-4 / 0-8 / 17-48 Afgerond
do 16/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5041 NEERPELTSE T.C. A 3-1 / 6-3 / 44-38 Afgerond
do 23/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5018 T.C. HAMONT 4-0 / 8-2 / 62-50 Afgerond
do 23/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5017 KON. METALLIC T.C. 4-0 / 8-0 / 49-17 Afgerond
do 23/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-2 / 5-5 / 46-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5021 LOMMELSE T.C. 1-3 / 4-6 / 51-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 25/04/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM C 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 2-2 / 4-5 / 38-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 25/04/2019 5051 T.C. OP DE WAAL 5012 T.C. WINTERSLAG 3-1 / 7-4 / 60-48 Afgerond
do 02/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5073 T.R.C. KORTESSEM C 3-1 / 7-2 / 54-28 Afgerond
do 02/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5012 T.C. WINTERSLAG 0-4 / 1-8 / 26-55 Afgerond
do 02/05/2019 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5051 T.C. OP DE WAAL 0-4 / 1-8 / 32-55 Afgerond
do 09/05/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM C 5021 LOMMELSE T.C. 2-2 / 4-6 / 43-58 Afgerond
do 09/05/2019 5051 T.C. OP DE WAAL 5087 T.C. BOCHOLT B 3-1 / 6-3 / 46-38 Afgerond
do 09/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 3-1 / 6-3 / 43-31 Afgerond
do 16/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5012 T.C. WINTERSLAG 1-3 / 4-7 / 46-64 Afgerond
do 16/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 3-1 / 7-3 / 56-40 Afgerond
do 16/05/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM C 5051 T.C. OP DE WAAL 0-4 / 0-8 / 23-48 Afgerond
do 23/05/2019 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5087 T.C. BOCHOLT B 1-3 / 4-7 / 53-57 Afgerond
do 23/05/2019 5051 T.C. OP DE WAAL 5021 LOMMELSE T.C. 3-1 / 7-3 / 55-42 Afgerond
do 23/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5073 T.R.C. KORTESSEM C 4-0 / 8-0 / 49-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 5073 T.R.C. KORTESSEM B 3-1 / 7-2 / 52-31 Afgerond
do 25/04/2019 5042 STEVOORTSE TC. A 5039 RUNKSTER T.C. 2-2 / 4-4 / 40-35 Afgerond
do 02/05/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM B 5042 STEVOORTSE TC. A 1-3 / 2-6 / 27-41 Afgerond
do 02/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 0-4 / 0-8 / 8-48 Afgerond
do 09/05/2019 5042 STEVOORTSE TC. A 5072 T.C. DRIEHOEVEN 4-0 / 8-0 / 50-23 Afgerond
do 09/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5073 T.R.C. KORTESSEM B 1-3 / 2-7 / 33-50 Afgerond
do 16/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 5042 STEVOORTSE TC. A 2-2 / 4-4 / 39-36 Afgerond
do 16/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5039 RUNKSTER T.C. 0-4 / 0-8 / 25-50 Afgerond
do 23/05/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM B 5072 T.C. DRIEHOEVEN 4-0 / 8-0 / 49-19 Afgerond
do 23/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 0-4 / 1-8 / 26-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5042 STEVOORTSE TC. B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 3-1 / 7-3 / 53-39 Afgerond
do 25/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5050 T.C. WIMBLEDON 2-2 / 5-4 / 44-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 02/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 0-4 / 0-8 / 15-49 Afgerond
do 02/05/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5042 STEVOORTSE TC. B 4-0 / 8-0 / 48-12 Afgerond
do 09/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5073 T.R.C. KORTESSEM A 2-2 / 5-5 / 52-51 Afgerond
do 09/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5035 T.C. TENKIE HASSELT 4-0 / 8-1 / 55-28 Afgerond
do 16/05/2019 5042 STEVOORTSE TC. B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 1-3 / 2-6 / 29-43 Afgerond
do 16/05/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5050 T.C. WIMBLEDON 3-1 / 6-2 / 43-28 Afgerond
do 23/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5073 T.R.C. KORTESSEM A 0-4 / 0-8 / 11-48 Afgerond
do 23/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5042 STEVOORTSE TC. B 2-2 / 5-4 / 48-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5078 T.C. EVERSEL 2-2 / 4-5 / 36-41 Afgerond
do 25/04/2019 5085 T.C. KOERSEL 5026 T.C. LUMMEN 2-2 / 4-5 / 39-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 25/04/2019 5029 T.C. MOL B 5041 NEERPELTSE T.C. E 3-1 / 6-2 / 43-26 Afgerond
do 02/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5085 T.C. KOERSEL 1-3 / 3-6 / 38-48 Afgerond
do 02/05/2019 5078 T.C. EVERSEL 5041 NEERPELTSE T.C. E 2-2 / 5-4 / 48-45 Afgerond
do 02/05/2019 5026 T.C. LUMMEN 5029 T.C. MOL B 3-1 / 6-2 / 43-31 Afgerond
do 09/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5078 T.C. EVERSEL 4-0 / 8-2 / 62-42 Afgerond
do 09/05/2019 5029 T.C. MOL B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 2-2 / 5-5 / 52-47 Afgerond
do 09/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. E 5026 T.C. LUMMEN 2-2 / 6-4 / 57-41 Afgerond
do 16/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5041 NEERPELTSE T.C. E 2-2 / 4-5 / 44-47 Afgerond
do 16/05/2019 5078 T.C. EVERSEL 5026 T.C. LUMMEN 3-1 / 6-4 / 53-54 Afgerond
do 16/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5029 T.C. MOL B 3-1 / 7-2 / 53-35 Afgerond
do 23/05/2019 5026 T.C. LUMMEN 5008 K.T.C. MEULENBERG A 2-2 / 4-4 / 37-37 Afgerond
do 23/05/2019 5029 T.C. MOL B 5078 T.C. EVERSEL 2-2 / 4-4 / 33-35 Afgerond
do 23/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. E 5085 T.C. KOERSEL 3-1 / 6-3 / 43-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. D 5029 T.C. MOL C 3-1 / 7-3 / 56-36 Afgerond
do 25/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5024 T.C. HEUSDEN A 4-0 / 8-1 / 56-39 Afgerond
do 25/04/2019 5036 T.C. DE NETHE 5096 T.C. HAM 1-3 / 2-7 / 30-52 Afgerond
do 02/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. D 5053 TENNISCLUB FIELD B 4-0 / 8-1 / 53-27 Afgerond
do 02/05/2019 5029 T.C. MOL C 5096 T.C. HAM 1-3 / 4-6 / 46-50 Afgerond
do 02/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5036 T.C. DE NETHE 2-2 / 6-4 / 52-41 Afgerond
do 09/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5029 T.C. MOL C 2-2 / 5-4 / 42-44 Afgerond
do 09/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5041 NEERPELTSE T.C. D 1-3 / 2-7 / 32-50 Afgerond
do 09/05/2019 5096 T.C. HAM 5024 T.C. HEUSDEN A 3-1 / 6-2 / 43-32 Afgerond
do 16/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. D 5096 T.C. HAM 3-1 / 7-4 / 60-55 Afgerond
do 16/05/2019 5029 T.C. MOL C 5024 T.C. HEUSDEN A 0-4 / 2-8 / 47-64 Afgerond
do 16/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5036 T.C. DE NETHE 3-1 / 7-4 / 62-59 Afgerond
do 23/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5041 NEERPELTSE T.C. D 0-4 / 0-8 / 17-49 Afgerond
do 23/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5029 T.C. MOL C 3-1 / 7-4 / 58-49 Afgerond
do 23/05/2019 5096 T.C. HAM 5053 TENNISCLUB FIELD B 4-0 / 8-1 / 54-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 25/04/2019 5029 T.C. MOL A 5041 NEERPELTSE T.C. C 1-3 / 2-6 / 26-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
do 25/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-2 / 4-5 / 32-42 Afgerond
do 02/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. C 5024 T.C. HEUSDEN B 1-3 / 4-6 / 48-50 Afgerond
do 02/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5029 T.C. MOL A 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
do 09/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
do 09/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5041 NEERPELTSE T.C. C 0-4 / 2-8 / 45-60 Afgerond
do 16/05/2019 5029 T.C. MOL A 5024 T.C. HEUSDEN B 2-2 / 5-5 / 51-52 Afgerond
do 16/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5053 TENNISCLUB FIELD A 4-0 / 8-1 / 57-35 Afgerond
do 23/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. C 5008 K.T.C. MEULENBERG B 1-3 / 2-7 / 33-53 Afgerond
do 23/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5029 T.C. MOL A 2-2 / 4-4 / 34-34 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde