Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 45
  • Afdeling: 4 (36 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5038 T.C. LAAKDAL B 2-4 / 5-9 / 56-64 Afgerond
za 27/04/2019 5069 T.C. AS A 5034 T.C. BASVELD 6-0 / 12-1 / 76-28 Afgerond
za 27/04/2019 5023 TENNIS PAAL 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 4-2 / 10-4 / 76-50 Afgerond
za 04/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5069 T.C. AS A 5-1 / 10-4 / 73-63 Afgerond
za 04/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 3-3 / 7-7 / 67-64 Afgerond
za 04/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5023 TENNIS PAAL 1-5 / 3-11 / 47-78 Afgerond
za 11/05/2019 5069 T.C. AS A 5038 T.C. LAAKDAL B 2-4 / 6-10 / 72-83 Afgerond
za 11/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5047 T.C. SMASH KERMT 5-1 / 10-2 / 68-33 Afgerond
za 11/05/2019 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5034 T.C. BASVELD 5-1 / 11-4 / 83-55 Afgerond
za 18/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 3-3 / 7-6 / 60-57 Afgerond
za 18/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5034 T.C. BASVELD 5-1 / 10-2 / 72-25 Afgerond
za 18/05/2019 5069 T.C. AS A 5023 TENNIS PAAL 3-3 / 8-7 / 66-73 Afgerond
za 25/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5047 T.C. SMASH KERMT 3-3 / 6-7 / 52-58 Afgerond
za 25/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5038 T.C. LAAKDAL B 3-3 / 6-7 / 52-51 Afgerond
za 25/05/2019 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5069 T.C. AS A 3-3 / 6-8 / 59-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-4 / 5-8 / 49-55 Afgerond
za 27/04/2019 5006 T.C. NUCLEA B 5087 T.C. BOCHOLT 4-2 / 8-5 / 64-61 Afgerond
za 27/04/2019 5031 LANDEN T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO 4-2 / 9-5 / 71-49 Afgerond
za 04/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5006 T.C. NUCLEA B 1-5 / 2-11 / 47-77 Afgerond
za 04/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5048 G.T. TESSENDERLO 4-2 / 8-4 / 64-43 Afgerond
za 04/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5031 LANDEN T.C. 4-2 / 8-5 / 60-45 Afgerond
za 11/05/2019 5006 T.C. NUCLEA B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 4-2 / 9-4 / 72-42 Afgerond
za 11/05/2019 5031 LANDEN T.C. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-3 / 7-8 / 67-72 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5087 T.C. BOCHOLT 2-4 / 4-8 / 42-52 Afgerond
za 18/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5048 G.T. TESSENDERLO 5-1 / 10-3 / 70-49 Afgerond
za 18/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5087 T.C. BOCHOLT 4-2 / 8-6 / 71-62 Afgerond
za 18/05/2019 5006 T.C. NUCLEA B 5031 LANDEN T.C. 5-1 / 11-3 / 80-46 Afgerond
za 25/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-2 / 9-5 / 62-54 Afgerond
za 25/05/2019 5031 LANDEN T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-4 / 5-8 / 50-65 Afgerond
za 25/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5006 T.C. NUCLEA B 1-5 / 2-11 / 34-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5069 T.C. AS D 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 2-4 / 6-9 / 68-76 Afgerond
za 27/04/2019 5006 T.C. NUCLEA A 5051 T.C. OP DE WAAL 3-3 / 6-7 / 56-56 Afgerond
za 27/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5096 T.C. HAM 5-1 / 10-4 / 74-51 Afgerond
za 04/05/2019 5069 T.C. AS D 5006 T.C. NUCLEA A 2-4 / 4-9 / 53-68 Afgerond
za 04/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5096 T.C. HAM 5-1 / 10-2 / 69-35 Afgerond
za 04/05/2019 5051 T.C. OP DE WAAL 5024 T.C. HEUSDEN 2-4 / 5-9 / 58-74 Afgerond
za 11/05/2019 5006 T.C. NUCLEA A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 4-2 / 9-4 / 64-55 Afgerond
za 11/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5069 T.C. AS D 4-2 / 9-5 / 70-49 Afgerond
za 11/05/2019 5096 T.C. HAM 5051 T.C. OP DE WAAL 3-3 / 8-6 / 68-53 Afgerond
za 18/05/2019 5069 T.C. AS D 5096 T.C. HAM 1-5 / 2-10 / 42-72 Afgerond
za 18/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5051 T.C. OP DE WAAL 2-4 / 5-9 / 53-65 Afgerond
za 18/05/2019 5006 T.C. NUCLEA A 5024 T.C. HEUSDEN 2-4 / 5-8 / 45-67 Afgerond
za 25/05/2019 5051 T.C. OP DE WAAL 5069 T.C. AS D 3-3 / 7-6 / 66-54 Afgerond
za 25/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 4-2 / 9-5 / 75-65 Afgerond
za 25/05/2019 5096 T.C. HAM 5006 T.C. NUCLEA A 4-2 / 8-5 / 70-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5036 T.C. DE NETHE A 4-2 / 8-5 / 62-56 Afgerond
za 27/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-4 / 5-9 / 65-72 Afgerond
za 27/04/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5029 T.C. MOL 3-3 / 7-7 / 56-64 Afgerond
za 04/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-3 / 8-6 / 65-55 Afgerond
za 04/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5029 T.C. MOL 3-3 / 8-7 / 70-71 Afgerond
za 04/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5039 RUNKSTER T.C. 5-1 / 10-2 / 66-36 Afgerond
za 11/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5036 T.C. DE NETHE A 0-6 / 1-12 / 41-74 Afgerond
za 11/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 3-3 / 7-8 / 61-70 Afgerond
za 11/05/2019 5029 T.C. MOL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-3 / 8-7 / 83-77 Afgerond
za 18/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5029 T.C. MOL 2-4 / 6-9 / 66-76 Afgerond
za 18/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 6-0 / 12-1 / 74-41 Afgerond
za 18/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5039 RUNKSTER T.C. 2-4 / 5-8 / 52-60 Afgerond
za 25/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5-1 / 10-4 / 75-62 Afgerond
za 25/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5036 T.C. DE NETHE A 2-4 / 6-8 / 60-68 Afgerond
za 25/05/2019 5029 T.C. MOL 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 4-2 / 8-5 / 66-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5028 T.C. LANAKEN 1-5 / 3-10 / 56-76 Afgerond
za 27/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 4-2 / 8-4 / 60-46 Afgerond
za 27/04/2019 5052 T.C. ZELEM 5069 T.C. AS C 1-5 / 3-10 / 49-74 Afgerond
za 04/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 2-4 / 4-8 / 44-60 Afgerond
za 04/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5069 T.C. AS C 3-3 / 9-8 / 87-88 Afgerond
za 04/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 5052 T.C. ZELEM 6-0 / 12-2 / 84-45 Afgerond
za 11/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5028 T.C. LANAKEN 4-2 / 8-6 / 69-61 Afgerond
za 11/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-5 / 2-11 / 46-75 Afgerond
za 11/05/2019 5069 T.C. AS C 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 4-2 / 8-5 / 67-58 Afgerond
za 18/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5069 T.C. AS C 3-3 / 7-7 / 62-59 Afgerond
za 18/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 4-2 / 10-5 / 79-66 Afgerond
za 18/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5052 T.C. ZELEM 4-2 / 9-5 / 74-48 Afgerond
za 25/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 5-9 / 62-68 Afgerond
za 25/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5028 T.C. LANAKEN 0-6 / 1-12 / 31-76 Afgerond
za 25/05/2019 5069 T.C. AS C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 4-2 / 8-5 / 66-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5038 T.C. LAAKDAL A 4-2 / 9-7 / 80-76 Afgerond
za 27/04/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5069 T.C. AS B 3-3 / 7-6 / 65-61 Afgerond
za 27/04/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 6-8 / 59-68 Afgerond
za 04/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 8-7 / 74-70 Afgerond
za 04/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 9-5 / 69-57 Afgerond
za 04/05/2019 5069 T.C. AS B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 2-4 / 5-9 / 63-74 Afgerond
za 11/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5038 T.C. LAAKDAL A 2-4 / 6-8 / 64-69 Afgerond
za 11/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5007 K. TONGERSE T.C. 2-4 / 4-8 / 45-65 Afgerond
za 11/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5069 T.C. AS B 2-4 / 4-9 / 50-72 Afgerond
za 18/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 9-4 / 65-46 Afgerond
za 18/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5069 T.C. AS B 3-3 / 7-6 / 63-58 Afgerond
za 18/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 3-3 / 8-8 / 79-80 Afgerond
za 25/05/2019 5069 T.C. AS B 5007 K. TONGERSE T.C. 3-3 / 6-7 / 60-60 Afgerond
za 25/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5038 T.C. LAAKDAL A 4-2 / 8-6 / 67-68 Afgerond
za 25/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 6-9 / 67-68 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde