Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 5 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5029 T.C. MOL A 5010 T.C. HELZOLD A 2-4 / 5-9 / 49-74 Afgerond
vr 26/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5006 T.C. NUCLEA 2-4 / 5-9 / 50-73 Afgerond
vr 03/05/2019 5010 T.C. HELZOLD A 5038 T.C. LAAKDAL A 5-1 / 10-3 / 70-48 Afgerond
vr 03/05/2019 5075 T.C. NETEVALLEI 5029 T.C. MOL A 5-1 / 10-3 / 70-49 Afgerond
vr 10/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5075 T.C. NETEVALLEI 1-5 / 4-10 / 49-72 Afgerond
vr 10/05/2019 5006 T.C. NUCLEA 5010 T.C. HELZOLD A 4-2 / 9-6 / 80-63 Afgerond
vr 17/05/2019 5029 T.C. MOL A 5038 T.C. LAAKDAL A 1-5 / 2-10 / 46-71 Afgerond
vr 17/05/2019 5075 T.C. NETEVALLEI 5006 T.C. NUCLEA 4-2 / 10-5 / 80-62 Afgerond
vr 24/05/2019 5010 T.C. HELZOLD A 5075 T.C. NETEVALLEI 3-3 / 7-7 / 71-72 Afgerond
vr 24/05/2019 5006 T.C. NUCLEA 5029 T.C. MOL A 3-3 / 8-7 / 72-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD D 5048 G.T. TESSENDERLO C 5-1 / 11-2 / 78-36 Afgerond
vr 26/04/2019 5029 T.C. MOL B 5010 T.C. HELZOLD B 4-2 / 9-5 / 66-53 Afgerond
vr 03/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 5029 T.C. MOL B 2-4 / 4-9 / 43-69 Afgerond
vr 03/05/2019 5019 T.C. ZOLDER A 5053 TENNISCLUB FIELD D 5-1 / 11-2 / 75-48 Afgerond
vr 10/05/2019 5029 T.C. MOL B 5019 T.C. ZOLDER A 3-3 / 8-6 / 73-67 Afgerond
vr 10/05/2019 5010 T.C. HELZOLD B 5048 G.T. TESSENDERLO C 6-0 / 12-1 / 81-43 Afgerond
vr 17/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD D 5029 T.C. MOL B 1-5 / 3-10 / 37-74 Afgerond
vr 17/05/2019 5019 T.C. ZOLDER A 5010 T.C. HELZOLD B 6-0 / 12-1 / 76-34 Afgerond
vr 24/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 5019 T.C. ZOLDER A 2-4 / 5-9 / 58-75 Afgerond
vr 24/05/2019 5010 T.C. HELZOLD B 5053 TENNISCLUB FIELD D 2-4 / 5-9 / 64-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD C 5048 G.T. TESSENDERLO B 4-2 / 8-5 / 67-46 Afgerond
vr 26/04/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5019 T.C. ZOLDER B 4-2 / 8-5 / 65-53 Afgerond
vr 03/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5036 T.C. DE NETHE A 3-3 / 7-6 / 65-64 Afgerond
vr 03/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD C 1-5 / 2-10 / 32-63 Afgerond
vr 10/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5-1 / 11-3 / 77-53 Afgerond
vr 10/05/2019 5019 T.C. ZOLDER B 5048 G.T. TESSENDERLO B 4-2 / 8-5 / 62-55 Afgerond
vr 17/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD C 5036 T.C. DE NETHE A 4-2 / 9-6 / 78-66 Afgerond
vr 17/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5019 T.C. ZOLDER B 4-2 / 8-6 / 72-60 Afgerond
vr 24/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-3 / 7-6 / 64-53 Afgerond
vr 24/05/2019 5019 T.C. ZOLDER B 5053 TENNISCLUB FIELD C 2-4 / 6-8 / 62-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-4 / 4-8 / 48-60 Afgerond
vr 26/04/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5038 T.C. LAAKDAL B 3-3 / 6-6 / 51-48 Afgerond
vr 03/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5036 T.C. DE NETHE B 5-1 / 10-5 / 88-65 Afgerond
vr 03/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5048 G.T. TESSENDERLO A 4-2 / 9-4 / 65-39 Afgerond
vr 10/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5055 T.C. BERKENBOS 2-4 / 4-9 / 52-70 Afgerond
vr 10/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-3 / 6-7 / 55-63 Afgerond
vr 17/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 4-10 / 48-74 Afgerond
vr 17/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5038 T.C. LAAKDAL B 5-1 / 11-6 / 94-74 Afgerond
vr 24/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5055 T.C. BERKENBOS 0-6 / 2-12 / 57-87 Afgerond
vr 24/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-3 / 6-7 / 54-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5049 LOONSE T.C. A 5028 T.C. LANAKEN 4-2 / 8-5 / 65-52 Afgerond
vr 26/04/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5007 K. TONGERSE T.C. A 4-2 / 9-5 / 78-59 Afgerond
vr 03/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 2-4 / 5-8 / 47-68 Afgerond
vr 03/05/2019 5031 LANDEN T.C. B 5049 LOONSE T.C. A 4-2 / 8-6 / 77-51 Afgerond
vr 10/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5031 LANDEN T.C. B 5-1 / 11-3 / 72-38 Afgerond
vr 10/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. A 5028 T.C. LANAKEN 0-6 / 2-12 / 41-82 Afgerond
vr 17/05/2019 5049 LOONSE T.C. A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-3 / 9-8 / 92-89 Afgerond
vr 17/05/2019 5031 LANDEN T.C. B 5007 K. TONGERSE T.C. A 2-4 / 5-8 / 49-57 Afgerond
vr 24/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5031 LANDEN T.C. B 1-5 / 5-11 / 59-84 Afgerond
vr 24/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. A 5049 LOONSE T.C. A 2-4 / 5-10 / 54-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 3-3 / 8-8 / 70-77 Afgerond
vr 26/04/2019 5037 T.C. DE ALK A 5057 TC O - TC IRIS 5-1 / 10-5 / 83-69 Afgerond
vr 26/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5069 T.C. AS 1-5 / 2-10 / 46-66 Afgerond
vr 03/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5037 T.C. DE ALK A 1-5 / 3-10 / 41-66 Afgerond
vr 03/05/2019 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5069 T.C. AS 1-5 / 4-10 / 47-75 Afgerond
vr 03/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-4 / 4-8 / 44-51 Afgerond
vr 10/05/2019 5037 T.C. DE ALK A 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 3-3 / 6-6 / 51-39 Afgerond
vr 10/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5-1 / 10-2 / 64-41 Afgerond
vr 10/05/2019 5069 T.C. AS 5057 TC O - TC IRIS 6-0 / 12-1 / 80-42 Afgerond
vr 17/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5069 T.C. AS 2-4 / 4-8 / 52-66 Afgerond
vr 17/05/2019 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5057 TC O - TC IRIS 2-4 / 5-9 / 60-73 Afgerond
vr 17/05/2019 5037 T.C. DE ALK A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-4 / 5-9 / 52-71 Afgerond
vr 24/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5-1 / 10-2 / 72-33 Afgerond
vr 24/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5-1 / 11-2 / 73-45 Afgerond
vr 24/05/2019 5069 T.C. AS 5037 T.C. DE ALK A 6-0 / 12-4 / 87-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 4-2 / 8-4 / 60-39 Afgerond
vr 26/04/2019 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5037 T.C. DE ALK B 3-3 / 9-7 / 75-71 Afgerond
vr 26/04/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI E 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-3 / 7-7 / 64-64 Afgerond
vr 03/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-3 / 7-8 / 63-78 Afgerond
vr 03/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 1-5 / 3-11 / 46-81 Afgerond
vr 03/05/2019 5037 T.C. DE ALK B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI E 4-2 / 9-4 / 72-45 Afgerond
vr 10/05/2019 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 6-0 / 12-2 / 83-51 Afgerond
vr 10/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI E 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-3 / 6-8 / 52-67 Afgerond
vr 10/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5037 T.C. DE ALK B 3-3 / 6-6 / 50-55 Afgerond
vr 17/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5-1 / 11-5 / 90-60 Afgerond
vr 17/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5037 T.C. DE ALK B 2-4 / 5-9 / 54-74 Afgerond
vr 17/05/2019 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5009 KTC RAPID WATERSCHEI E 2-4 / 5-8 / 61-68 Afgerond
vr 24/05/2019 5037 T.C. DE ALK B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-3 / 8-6 / 71-59 Afgerond
vr 24/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI E 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 2-4 / 4-9 / 50-75 Afgerond
vr 24/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 4-2 / 8-6 / 71-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB C 4-2 / 8-6 / 62-57 Afgerond
vr 26/04/2019 5018 T.C. HAMONT A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5-1 / 10-2 / 65-23 Afgerond
vr 03/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB C 5018 T.C. HAMONT A 2-4 / 4-10 / 44-81 Afgerond
vr 03/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 2-4 / 5-8 / 53-59 Afgerond
vr 10/05/2019 5018 T.C. HAMONT A 5087 T.C. BOCHOLT 6-0 / 12-0 / 74-30 Afgerond
vr 10/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB C 4-2 / 9-5 / 72-51 Afgerond
vr 17/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5018 T.C. HAMONT A 2-4 / 4-8 / 47-65 Afgerond
vr 17/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5020 T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 8-7 / 68-69 Afgerond
vr 24/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB C 5087 T.C. BOCHOLT 2-4 / 5-8 / 59-63 Afgerond
vr 24/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 2-4 / 5-9 / 61-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5018 T.C. HAMONT B 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 6-0 / 12-0 / 73-25 Afgerond
vr 26/04/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5061 T.C. KAULILLE 2-4 / 6-8 / 70-64 Afgerond
vr 03/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 4-2 / 8-5 / 69-58 Afgerond
vr 03/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5018 T.C. HAMONT B 1-5 / 3-10 / 45-73 Afgerond
vr 10/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5041 NEERPELTSE T.C. 5-1 / 10-2 / 70-37 Afgerond
vr 10/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5-1 / 11-3 / 77-47 Afgerond
vr 17/05/2019 5018 T.C. HAMONT B 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 4-2 / 9-5 / 77-59 Afgerond
vr 17/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5061 T.C. KAULILLE 2-4 / 4-9 / 53-61 Afgerond
vr 24/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5041 NEERPELTSE T.C. 4-2 / 8-4 / 68-58 Afgerond
vr 24/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5018 T.C. HAMONT B 3-3 / 7-8 / 70-81 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 5018 T.C. HAMONT C 5-1 / 11-2 / 69-36 Afgerond
vr 26/04/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 5017 KON. METALLIC T.C. 1-5 / 4-10 / 57-76 Afgerond
vr 03/05/2019 5018 T.C. HAMONT C 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 4-2 / 8-5 / 59-52 Afgerond
vr 03/05/2019 5027 TC MAASEIK 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 2-4 / 5-9 / 49-71 Afgerond
vr 10/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 5027 TC MAASEIK 2-4 / 4-8 / 49-66 Afgerond
vr 10/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5018 T.C. HAMONT C 4-2 / 8-4 / 59-36 Afgerond
vr 17/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 3-3 / 7-7 / 71-67 Afgerond
vr 17/05/2019 5027 TC MAASEIK 5017 KON. METALLIC T.C. 2-4 / 7-8 / 74-72 Afgerond
vr 24/05/2019 5018 T.C. HAMONT C 5027 TC MAASEIK 2-4 / 5-8 / 58-60 Afgerond
vr 24/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 3-3 / 7-6 / 54-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 1-5 / 4-10 / 51-76 Afgerond
vr 26/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5007 K. TONGERSE T.C. B 2-4 / 5-10 / 64-79 Afgerond
vr 26/04/2019 5031 LANDEN T.C. A 5049 LOONSE T.C. B 6-0 / 12-0 / 72-21 Afgerond
vr 03/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 3-3 / 7-6 / 62-52 Afgerond
vr 03/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5049 LOONSE T.C. B 5-1 / 10-2 / 65-28 Afgerond
vr 03/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. B 5031 LANDEN T.C. A 4-2 / 9-4 / 68-45 Afgerond
vr 10/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 1-5 / 4-10 / 55-79 Afgerond
vr 10/05/2019 5031 LANDEN T.C. A 5039 RUNKSTER T.C. 4-2 / 8-6 / 65-57 Afgerond
vr 10/05/2019 5049 LOONSE T.C. B 5007 K. TONGERSE T.C. B 1-5 / 2-11 / 33-69 Afgerond
vr 17/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5049 LOONSE T.C. B 3-3 / 7-6 / 63-51 Afgerond
vr 17/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5007 K. TONGERSE T.C. B 3-3 / 8-7 / 68-74 Afgerond
vr 17/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5031 LANDEN T.C. A 4-2 / 8-7 / 72-72 Afgerond
vr 24/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. B 5039 RUNKSTER T.C. 5-1 / 10-2 / 70-30 Afgerond
vr 24/05/2019 5031 LANDEN T.C. A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 2-4 / 5-9 / 62-71 Afgerond
vr 24/05/2019 5049 LOONSE T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON 1-5 / 4-10 / 53-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-4 / 5-10 / 63-76 Afgerond
vr 26/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT B 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 2-4 / 4-9 / 39-64 Afgerond
vr 26/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 7-6 / 60-57 Afgerond
vr 03/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5047 T.C. SMASH KERMT B 3-3 / 6-6 / 47-54 Afgerond
vr 03/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5026 T.C. LUMMEN A 4-2 / 8-5 / 63-43 Afgerond
vr 03/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5024 T.C. HEUSDEN B 4-2 / 8-7 / 72-69 Afgerond
vr 10/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 4-2 / 8-6 / 63-69 Afgerond
vr 10/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 4-2 / 9-4 / 67-52 Afgerond
vr 10/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 2-4 / 8-9 / 79-85 Afgerond
vr 17/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 6-8 / 68-70 Afgerond
vr 17/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 2-4 / 5-8 / 61-64 Afgerond
vr 17/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT B 5024 T.C. HEUSDEN B 4-2 / 10-5 / 79-60 Afgerond
vr 24/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 4-2 / 9-4 / 70-55 Afgerond
vr 24/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 3-3 / 7-8 / 52-60 Afgerond
vr 24/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5047 T.C. SMASH KERMT B 0-6 / 2-12 / 33-82 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN C 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 0-6 / 1-12 / 30-76 Afgerond
vr 26/04/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5008 K.T.C. MEULENBERG C 2-4 / 5-9 / 57-72 Afgerond
vr 26/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT A 5034 T.C. BASVELD B 4-2 / 9-4 / 71-41 Afgerond
vr 03/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 1-5 / 3-11 / 41-82 Afgerond
vr 03/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5034 T.C. BASVELD B 5-1 / 10-3 / 69-44 Afgerond
vr 03/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5047 T.C. SMASH KERMT A 3-3 / 6-6 / 47-43 Afgerond
vr 10/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 2-4 / 6-9 / 69-79 Afgerond
vr 10/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT A 5024 T.C. HEUSDEN C 6-0 / 12-1 / 75-22 Afgerond
vr 10/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5008 K.T.C. MEULENBERG C 2-4 / 4-8 / 43-54 Afgerond
vr 17/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN C 5034 T.C. BASVELD B 3-3 / 6-6 / 50-56 Afgerond
vr 17/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-3 / 7-6 / 62-62 Afgerond
vr 17/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5047 T.C. SMASH KERMT A 2-4 / 5-10 / 49-73 Afgerond
vr 24/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5024 T.C. HEUSDEN C 6-0 / 12-0 / 72-23 Afgerond
vr 24/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT A 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-3 / 7-6 / 61-55 Afgerond
vr 24/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 4-2 / 8-6 / 71-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5024 T.C. HEUSDEN A 2-4 / 4-8 / 45-62 Afgerond
vr 26/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT C 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 1-5 / 2-11 / 45-69 Afgerond
vr 26/04/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5034 T.C. BASVELD A 4-2 / 8-5 / 63-38 Afgerond
vr 03/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5047 T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-2 / 65-22 Afgerond
vr 03/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5034 T.C. BASVELD A 6-0 / 12-1 / 74-29 Afgerond
vr 03/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 4-2 / 8-5 / 60-49 Afgerond
vr 10/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT C 5024 T.C. HEUSDEN A 1-5 / 2-10 / 21-64 Afgerond
vr 10/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-3 / 6-7 / 53-57 Afgerond
vr 10/05/2019 5034 T.C. BASVELD A 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 6-0 / 12-1 / 80-46 Afgerond
vr 17/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5034 T.C. BASVELD A 3-3 / 7-7 / 67-62 Afgerond
vr 17/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5-1 / 10-4 / 77-52 Afgerond
vr 17/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 1-5 / 2-10 / 31-63 Afgerond
vr 24/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-5 / 3-10 / 33-71 Afgerond
vr 24/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5024 T.C. HEUSDEN A 1-5 / 4-10 / 60-79 Afgerond
vr 24/05/2019 5034 T.C. BASVELD A 5047 T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-2 / 66-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5001 KTC BERINGEN 4-2 / 8-4 / 60-46 Afgerond
vr 26/04/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5003 K.T.C. DIEST B 5-1 / 10-2 / 66-32 Afgerond
vr 26/04/2019 5026 T.C. LUMMEN C 5096 T.C. HAM 5-1 / 11-4 / 88-59 Afgerond
vr 03/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5085 T.C. KOERSEL A 3-3 / 7-8 / 71-69 Afgerond
vr 03/05/2019 5001 KTC BERINGEN 5096 T.C. HAM 4-2 / 8-5 / 64-56 Afgerond
vr 03/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5026 T.C. LUMMEN C 2-4 / 7-8 / 64-74 Afgerond
vr 10/05/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5001 KTC BERINGEN 3-3 / 8-7 / 68-59 Afgerond
vr 10/05/2019 5026 T.C. LUMMEN C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 4-8 / 44-63 Afgerond
vr 10/05/2019 5096 T.C. HAM 5003 K.T.C. DIEST B 5-1 / 11-4 / 83-61 Afgerond
vr 17/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5096 T.C. HAM 5-1 / 10-3 / 66-45 Afgerond
vr 17/05/2019 5001 KTC BERINGEN 5003 K.T.C. DIEST B 5-1 / 10-3 / 69-44 Afgerond
vr 17/05/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5026 T.C. LUMMEN C 6-0 / 12-1 / 74-29 Afgerond
vr 24/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-5 / 2-10 / 41-71 Afgerond
vr 24/05/2019 5026 T.C. LUMMEN C 5001 KTC BERINGEN 3-3 / 7-8 / 63-69 Afgerond
vr 24/05/2019 5096 T.C. HAM 5085 T.C. KOERSEL A 2-4 / 5-8 / 60-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5023 TENNIS PAAL 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
vr 26/04/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-5 / 2-10 / 39-70 Afgerond
vr 26/04/2019 5052 T.C. ZELEM 5026 T.C. LUMMEN B 2-4 / 4-8 / 50-61 Afgerond
vr 03/05/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5003 K.T.C. DIEST A 4-2 / 8-4 / 62-49 Afgerond
vr 03/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5026 T.C. LUMMEN B 2-4 / 5-9 / 66-64 Afgerond
vr 03/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5052 T.C. ZELEM 6-0 / 12-3 / 79-60 Afgerond
vr 10/05/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5023 TENNIS PAAL 0-6 / 0-12 / 28-72 Afgerond
vr 10/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5085 T.C. KOERSEL B 1-5 / 5-10 / 67-72 Afgerond
vr 10/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5053 TENNISCLUB FIELD A 3-3 / 7-7 / 58-66 Afgerond
vr 17/05/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 7-7 / 60-66 Afgerond
vr 17/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5053 TENNISCLUB FIELD A 4-2 / 8-4 / 62-41 Afgerond
vr 17/05/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5052 T.C. ZELEM 3-3 / 6-7 / 49-60 Afgerond
vr 24/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5085 T.C. KOERSEL B 4-2 / 9-4 / 71-48 Afgerond
vr 24/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5023 TENNIS PAAL 0-6 / 1-12 / 26-76 Afgerond
vr 24/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5003 K.T.C. DIEST A 5-1 / 10-3 / 76-46 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5024 T.C. HEUSDEN A (N1) (T) 3 6 43 5024 T.C. HEUSDEN A (N1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5049 LOONSE T.C. A (E2) (U) 3 6 41
5053 TENNISCLUB FIELD C (C1) (T) 3 9 88 5053 TENNISCLUB FIELD C (C1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5023 TENNIS PAAL (P2) (U) 3 9 88
5075 T.C. NETEVALLEI (A1) (T) 3 8 70 5075 T.C. NETEVALLEI (A1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5019 T.C. ZOLDER A (B2) (U) 3 6 57
5055 T.C. BERKENBOS (D1) (T) 3 7 67 5085 T.C. KOERSEL A (O2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5085 T.C. KOERSEL A (O2) (U) 3 8 72
5069 T.C. AS (F1) (T) 5 10 66 5069 T.C. AS (F1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5035 T.C. TENKIE HASSELT B (M2) (U) 1 2 29
5018 T.C. HAMONT A (H1) (T) 3 8 60 5018 T.C. HAMONT A (H1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5007 K. TONGERSE T.C. B (K2) (U) 3 6 54
5018 T.C. HAMONT B (I1) (T) 4 8 52 5018 T.C. HAMONT B (I1) Beëindigd na overwinning (vr 31/05/2019)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (G2) (U) 0 1 36
5035 T.C. TENKIE HASSELT C (L1) (T) 3 7 71 5077 TC HECHTEL-EKSEL C (J2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5077 TC HECHTEL-EKSEL C (J2) (U) 3 9 81
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (E1) (T) 0 1 38 5036 T.C. DE NETHE A (C2) Beëindigd na overwinning (vr 31/05/2019)
5036 T.C. DE NETHE A (C2) (U) 4 8 54
5047 T.C. SMASH KERMT A (M1) (T) 3 6 57 5006 T.C. NUCLEA (A2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5006 T.C. NUCLEA (A2) (U) 3 7 55
5026 T.C. LUMMEN B (P1) (T) 4 8 64 5026 T.C. LUMMEN B (P1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5061 T.C. KAULILLE (I2) (U) 2 6 63
5017 KON. METALLIC T.C. (J1) (T) 3 7 57 5047 T.C. SMASH KERMT B (L2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5047 T.C. SMASH KERMT B (L2) (U) 3 8 62
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B (K1) (T) 6 12 78 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B (K1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (F2) (U) 0 1 21
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG (O1) (T) 4 9 69 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG (O1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5053 TENNISCLUB FIELD B (D2) (U) 2 5 64
5029 T.C. MOL B (B1) (T) 3 8 76 5077 TC HECHTEL-EKSEL A (H2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5077 TC HECHTEL-EKSEL A (H2) (U) 3 8 88
5037 T.C. DE ALK B (G1) (T) 2 5 58 5008 K.T.C. MEULENBERG A (N2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5008 K.T.C. MEULENBERG A (N2) (U) 4 8 68