Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 3 (76 - 140)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5039 RUNKSTER T.C. C 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-4 / 4-8 / 48-49 Afgerond
vr 26/04/2019 5031 LANDEN T.C. B 5048 G.T. TESSENDERLO 0-6 / 0-12 / 29-73 Afgerond
vr 03/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5031 LANDEN T.C. B 6-0 / 12-0 / 73-29 Afgerond
vr 03/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5039 RUNKSTER T.C. C 5-1 / 11-2 / 82-54 Afgerond
vr 10/05/2019 5031 LANDEN T.C. B 5034 T.C. BASVELD 0-6 / 1-12 / 44-81 Afgerond
vr 10/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-5 / 5-10 / 71-74 Afgerond
vr 17/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. C 5031 LANDEN T.C. B 4-2 / 9-5 / 76-56 Afgerond
vr 17/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5048 G.T. TESSENDERLO 4-2 / 10-5 / 76-64 Afgerond
vr 24/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5034 T.C. BASVELD 2-4 / 5-8 / 54-61 Afgerond
vr 24/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5039 RUNKSTER T.C. C 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5031 LANDEN T.C. A 4-2 / 8-8 / 77-81 Afgerond
vr 26/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5039 RUNKSTER T.C. A 3-3 / 6-7 / 64-59 Afgerond
vr 03/05/2019 5031 LANDEN T.C. A 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-3 / 7-7 / 74-83 Afgerond
vr 03/05/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 2-4 / 4-8 / 52-64 Afgerond
vr 10/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5073 T.R.C. KORTESSEM 4-2 / 8-6 / 65-59 Afgerond
vr 10/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. A 5031 LANDEN T.C. A 5-1 / 10-4 / 70-49 Afgerond
vr 17/05/2019 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5008 K.T.C. MEULENBERG 5-1 / 10-2 / 71-45 Afgerond
vr 17/05/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM 5039 RUNKSTER T.C. A 2-4 / 5-9 / 65-75 Afgerond
vr 24/05/2019 5031 LANDEN T.C. A 5073 T.R.C. KORTESSEM 3-3 / 6-6 / 54-55 Afgerond
vr 24/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. A 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 4-2 / 8-7 / 75-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5039 RUNKSTER T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON B 4-2 / 9-4 / 60-52 Afgerond
vr 26/04/2019 5046 T.C. DE BORN 5035 T.C. TENKIE HASSELT 1-5 / 3-10 / 47-71 Afgerond
vr 03/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5046 T.C. DE BORN 1-5 / 3-10 / 52-68 Afgerond
vr 03/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5039 RUNKSTER T.C. B 5-1 / 11-2 / 71-37 Afgerond
vr 10/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5047 T.C. SMASH KERMT 2-4 / 6-9 / 69-80 Afgerond
vr 10/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5050 T.C. WIMBLEDON B 4-2 / 9-4 / 71-43 Afgerond
vr 17/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. B 5046 T.C. DE BORN 4-2 / 8-5 / 60-54 Afgerond
vr 17/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5035 T.C. TENKIE HASSELT 4-2 / 8-6 / 75-66 Afgerond
vr 24/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5047 T.C. SMASH KERMT 3-3 / 7-8 / 63-74 Afgerond
vr 24/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5039 RUNKSTER T.C. B 5-1 / 11-3 / 76-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5065 T.C. TENNISDEL GENK 2-4 / 4-10 / 47-73 Afgerond
vr 26/04/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5069 T.C. AS A 1-5 / 3-11 / 46-77 Afgerond
vr 26/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5-1 / 10-5 / 81-68 Afgerond
vr 03/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5057 TC O - TC IRIS B 6-0 / 12-0 / 73-21 Afgerond
vr 03/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 4-2 / 8-5 / 63-43 Afgerond
vr 03/05/2019 5069 T.C. AS A 5012 T.C. WINTERSLAG B 6-0 / 12-1 / 76-31 Afgerond
vr 10/05/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-3 / 6-7 / 51-63 Afgerond
vr 10/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 8-6 / 67-53 Afgerond
vr 10/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5069 T.C. AS A 1-5 / 2-11 / 26-76 Afgerond
vr 17/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 3-3 / 7-6 / 64-53 Afgerond
vr 17/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5069 T.C. AS A 2-4 / 6-10 / 70-81 Afgerond
vr 17/05/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5012 T.C. WINTERSLAG B 2-4 / 5-10 / 60-77 Afgerond
vr 24/05/2019 5069 T.C. AS A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 8-7 / 76-78 Afgerond
vr 24/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-3 / 7-9 / 70-80 Afgerond
vr 24/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5057 TC O - TC IRIS B 3-3 / 7-6 / 60-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5069 T.C. AS B 5068 TENNIS CLUB DILSEN 2-4 / 6-9 / 60-70 Afgerond
vr 26/04/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 8-5 / 65-51 Afgerond
vr 03/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5057 TC O - TC IRIS A 4-2 / 8-7 / 71-68 Afgerond
vr 03/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5069 T.C. AS B 3-3 / 7-7 / 69-63 Afgerond
vr 10/05/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-3 / 7-6 / 62-54 Afgerond
vr 10/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5068 TENNIS CLUB DILSEN 3-3 / 7-8 / 71-72 Afgerond
vr 17/05/2019 5069 T.C. AS B 5057 TC O - TC IRIS A 1-5 / 3-10 / 49-74 Afgerond
vr 17/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 10-3 / 73-55 Afgerond
vr 24/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-3 / 6-7 / 59-66 Afgerond
vr 24/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5069 T.C. AS B 3-3 / 8-6 / 71-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5027 TC MAASEIK B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 4-2 / 10-4 / 77-45 Afgerond
vr 26/04/2019 5049 LOONSE T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-3 / 6-7 / 60-67 Afgerond
vr 03/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5049 LOONSE T.C. B 2-4 / 6-9 / 70-74 Afgerond
vr 03/05/2019 5069 T.C. AS C 5027 TC MAASEIK B 3-3 / 7-6 / 66-61 Afgerond
vr 10/05/2019 5049 LOONSE T.C. B 5069 T.C. AS C 1-5 / 4-10 / 56-78 Afgerond
vr 10/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5-1 / 10-3 / 77-52 Afgerond
vr 17/05/2019 5027 TC MAASEIK B 5049 LOONSE T.C. B 4-2 / 8-6 / 69-64 Afgerond
vr 17/05/2019 5069 T.C. AS C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 4-2 / 8-6 / 69-55 Afgerond
vr 24/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5069 T.C. AS C 1-5 / 2-11 / 38-72 Afgerond
vr 24/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5027 TC MAASEIK B 2-4 / 4-8 / 59-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5049 LOONSE T.C. A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 4-2 / 9-5 / 76-56 Afgerond
vr 26/04/2019 5027 TC MAASEIK A 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 3-3 / 7-7 / 69-69 Afgerond
vr 03/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5027 TC MAASEIK A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
vr 03/05/2019 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5049 LOONSE T.C. A 4-2 / 9-5 / 67-64 Afgerond
vr 10/05/2019 5027 TC MAASEIK A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 2-4 / 4-8 / 43-60 Afgerond
vr 10/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5-1 / 10-3 / 74-46 Afgerond
vr 17/05/2019 5049 LOONSE T.C. A 5027 TC MAASEIK A 4-2 / 8-5 / 68-51 Afgerond
vr 17/05/2019 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 4-2 / 10-6 / 81-70 Afgerond
vr 24/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 4-2 / 8-5 / 58-41 Afgerond
vr 24/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5049 LOONSE T.C. A 1-5 / 3-11 / 57-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-5 / 4-10 / 48-72 Afgerond
vr 26/04/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5017 KON. METALLIC T.C. 1-5 / 2-10 / 25-61 Afgerond
vr 03/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 4-2 / 9-6 / 80-69 Afgerond
vr 03/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5021 LOMMELSE T.C. 4-2 / 9-4 / 71-42 Afgerond
vr 10/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 4-9 / 48-69 Afgerond
vr 10/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5-1 / 10-2 / 61-19 Afgerond
vr 17/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-4 / 5-9 / 63-76 Afgerond
vr 17/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5017 KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-6 / 64-54 Afgerond
vr 24/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-3 / 8-7 / 69-65 Afgerond
vr 24/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 6-0 / 12-1 / 76-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5024 T.C. HEUSDEN A 2-4 / 4-9 / 41-70 Afgerond
vr 26/04/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5076 T.C. BOEKT 4-2 / 8-5 / 66-50 Afgerond
vr 03/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5085 T.C. KOERSEL A 5-1 / 11-2 / 76-41 Afgerond
vr 03/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 6-6 / 53-47 Afgerond
vr 10/05/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5052 T.C. ZELEM 6-0 / 12-1 / 78-43 Afgerond
vr 10/05/2019 5076 T.C. BOEKT 5024 T.C. HEUSDEN A 1-5 / 2-10 / 29-66 Afgerond
vr 17/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5085 T.C. KOERSEL A 1-5 / 3-11 / 41-78 Afgerond
vr 17/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5076 T.C. BOEKT 6-0 / 12-0 / 73-26 Afgerond
vr 24/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5052 T.C. ZELEM 2-4 / 6-9 / 58-71 Afgerond
vr 24/05/2019 5076 T.C. BOEKT 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 7-7 / 58-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5085 T.C. KOERSEL B 5-1 / 11-3 / 79-41 Afgerond
vr 26/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5023 TENNIS PAAL 4-2 / 8-5 / 64-45 Afgerond
vr 03/05/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5024 T.C. HEUSDEN B 4-2 / 9-4 / 72-42 Afgerond
vr 03/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 7-7 / 64-65 Afgerond
vr 10/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5055 T.C. BERKENBOS 1-5 / 3-10 / 46-75 Afgerond
vr 10/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5085 T.C. KOERSEL B 3-3 / 7-7 / 60-71 Afgerond
vr 17/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5024 T.C. HEUSDEN B 5-1 / 10-4 / 68-49 Afgerond
vr 17/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5023 TENNIS PAAL 4-2 / 9-5 / 68-45 Afgerond
vr 24/05/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5055 T.C. BERKENBOS 0-6 / 0-12 / 48-76 Afgerond
vr 24/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5026 T.C. LUMMEN B 1-5 / 3-11 / 54-83 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5029 T.C. MOL A 6-0 / 12-2 / 83-38 Afgerond
vr 26/04/2019 5075 T.C. NETEVALLEI B 5001 KTC BERINGEN 2-4 / 6-8 / 64-78 Afgerond
vr 03/05/2019 5029 T.C. MOL A 5075 T.C. NETEVALLEI B 4-2 / 8-5 / 67-41 Afgerond
vr 03/05/2019 5096 T.C. HAM 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 5-10 / 59-81 Afgerond
vr 10/05/2019 5075 T.C. NETEVALLEI B 5096 T.C. HAM 0-6 / 0-12 / 48-77 Afgerond
vr 10/05/2019 5001 KTC BERINGEN 5029 T.C. MOL A 4-2 / 8-5 / 62-51 Afgerond
vr 17/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5075 T.C. NETEVALLEI B 4-2 / 8-6 / 70-67 Afgerond
vr 17/05/2019 5096 T.C. HAM 5001 KTC BERINGEN 4-2 / 8-5 / 73-63 Afgerond
vr 24/05/2019 5029 T.C. MOL A 5096 T.C. HAM 2-4 / 5-8 / 61-67 Afgerond
vr 24/05/2019 5001 KTC BERINGEN 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 7-7 / 60-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5075 T.C. NETEVALLEI A 1-5 / 3-10 / 56-69 Afgerond
vr 26/04/2019 5029 T.C. MOL B 5053 TENNISCLUB FIELD 4-2 / 9-4 / 67-49 Afgerond
vr 03/05/2019 5075 T.C. NETEVALLEI A 5029 T.C. MOL B 4-2 / 8-5 / 70-52 Afgerond
vr 03/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5036 T.C. DE NETHE A 3-3 / 6-7 / 55-57 Afgerond
vr 10/05/2019 5029 T.C. MOL B 5038 T.C. LAAKDAL 4-2 / 9-5 / 69-66 Afgerond
vr 10/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5075 T.C. NETEVALLEI A 1-5 / 3-10 / 46-74 Afgerond
vr 17/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5029 T.C. MOL B 2-4 / 5-10 / 68-75 Afgerond
vr 17/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5053 TENNISCLUB FIELD 3-3 / 8-7 / 76-65 Afgerond
vr 24/05/2019 5075 T.C. NETEVALLEI A 5038 T.C. LAAKDAL 5-1 / 11-4 / 77-58 Afgerond
vr 24/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5036 T.C. DE NETHE A 1-5 / 4-10 / 49-72 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5068 TENNIS CLUB DILSEN (E1) 5068 TENNIS CLUB DILSEN (E1)
5035 T.C. TENKIE HASSELT (C2) 5035 T.C. TENKIE HASSELT (C2)
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK (G1) 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK (G1)
5096 T.C. HAM (K2) 5096 T.C. HAM (K2)
5075 T.C. NETEVALLEI A (L1) (T) 4 8 63 5075 T.C. NETEVALLEI A (L1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5027 TC MAASEIK B (F2) (U) 2 5 51
5024 T.C. HEUSDEN A (I1) (T) 4 8 63 5024 T.C. HEUSDEN A (I1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5012 T.C. WINTERSLAG B (D2) (U) 2 4 41
5034 T.C. BASVELD (A1) (T) 0 1 35 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. (B2) Beëindigd na overwinning (vr 31/05/2019)
5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. (B2) (U) 4 8 55
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (H1) (T) 4 8 49 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (H1) Beëindigd na overwinning (vr 31/05/2019)
5055 T.C. BERKENBOS (J2) (U) 0 0 20
5069 T.C. AS C (F1) (T) 4 9 70 5069 T.C. AS C (F1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5057 TC O - TC IRIS A (E2) (U) 2 4 51
5036 T.C. DE NETHE B (K1) (T) 2 5 47 5085 T.C. KOERSEL A (I2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5085 T.C. KOERSEL A (I2) (U) 4 8 53
5069 T.C. AS A (D1) (T) 4 8 48 5069 T.C. AS A (D1) Beëindigd na overwinning (vr 31/05/2019)
5049 LOONSE T.C. A (G2) (U) 0 0 18
5047 T.C. SMASH KERMT (C1) (T) 3 6 54 5017 KON. METALLIC T.C. (H2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5017 KON. METALLIC T.C. (H2) (U) 3 8 75
5039 RUNKSTER T.C. A (B1)
5039 RUNKSTER T.C. A (B1)
5050 T.C. WIMBLEDON A (A2)
5050 T.C. WIMBLEDON A (A2)
5026 T.C. LUMMEN B (J1)
5026 T.C. LUMMEN B (J1)
5029 T.C. MOL B (L2)
5029 T.C. MOL B (L2)