Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 6 (12 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 0-6 / 1-12 / 38-78 Afgerond
vr 26/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5065 T.C. TENNISDEL GENK 4-2 / 8-5 / 58-49 Afgerond
vr 03/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5012 T.C. WINTERSLAG A 5-1 / 10-4 / 74-49 Afgerond
vr 03/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 4-2 / 8-4 / 56-37 Afgerond
vr 10/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 2-4 / 4-8 / 40-56 Afgerond
vr 10/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 4-2 / 8-5 / 58-59 Afgerond
vr 17/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5012 T.C. WINTERSLAG A 4-2 / 10-5 / 84-67 Afgerond
vr 17/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-3 / 6-6 / 41-39 Afgerond
vr 24/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5-1 / 10-2 / 73-42 Afgerond
vr 24/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 4-2 / 8-5 / 59-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 4-2 / 8-4 / 62-40 Afgerond
vr 26/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5057 TC O - TC IRIS 6-0 / 12-2 / 79-35 Afgerond
vr 03/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-4 / 4-9 / 44-65 Afgerond
vr 03/05/2019 5027 TC MAASEIK 5012 T.C. WINTERSLAG B 6-0 / 12-3 / 87-50 Afgerond
vr 10/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5027 TC MAASEIK 4-2 / 8-4 / 53-40 Afgerond
vr 10/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 0-6 / 1-12 / 47-76 Afgerond
vr 17/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-5 / 2-10 / 35-65 Afgerond
vr 17/05/2019 5027 TC MAASEIK 5057 TC O - TC IRIS 5-1 / 10-3 / 70-34 Afgerond
vr 24/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5027 TC MAASEIK 1-5 / 3-10 / 45-71 Afgerond
vr 24/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5012 T.C. WINTERSLAG B 1-5 / 4-11 / 54-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5026 T.C. LUMMEN A 1-5 / 3-10 / 43-76 Afgerond
vr 26/04/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5021 LOMMELSE T.C. 2-4 / 6-9 / 62-77 Afgerond
vr 26/04/2019 5015 ACHEL T.C. 5077 TC HECHTEL-EKSEL 4-2 / 8-7 / 71-74 Afgerond
vr 03/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 1-5 / 3-11 / 42-79 Afgerond
vr 03/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5077 TC HECHTEL-EKSEL 4-2 / 8-5 / 66-44 Afgerond
vr 03/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5015 ACHEL T.C. 2-4 / 5-8 / 57-63 Afgerond
vr 10/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5026 T.C. LUMMEN A 0-6 / 1-12 / 26-75 Afgerond
vr 10/05/2019 5015 ACHEL T.C. 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
vr 10/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5021 LOMMELSE T.C. 3-3 / 8-7 / 70-61 Afgerond
vr 17/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5077 TC HECHTEL-EKSEL 1-5 / 4-11 / 55-80 Afgerond
vr 17/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5021 LOMMELSE T.C. 5-1 / 11-2 / 76-44 Afgerond
vr 17/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5015 ACHEL T.C. 1-5 / 5-10 / 60-77 Afgerond
vr 24/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 11-2 / 69-30 Afgerond
vr 24/05/2019 5015 ACHEL T.C. 5026 T.C. LUMMEN A 0-6 / 3-12 / 60-87 Afgerond
vr 24/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5023 TENNIS PAAL B 2-4 / 5-8 / 44-64 Afgerond
vr 26/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5008 K.T.C. MEULENBERG 2-4 / 7-9 / 70-74 Afgerond
vr 26/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5034 T.C. BASVELD 2-4 / 6-8 / 60-64 Afgerond
vr 03/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5038 T.C. LAAKDAL 2-4 / 5-9 / 56-64 Afgerond
vr 03/05/2019 5023 TENNIS PAAL B 5034 T.C. BASVELD 4-2 / 8-5 / 66-55 Afgerond
vr 03/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5048 G.T. TESSENDERLO 6-0 / 12-0 / 74-27 Afgerond
vr 10/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5023 TENNIS PAAL B 5-1 / 10-3 / 70-40 Afgerond
vr 10/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 6-6 / 50-55 Afgerond
vr 10/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-3 / 6-6 / 43-45 Afgerond
vr 17/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5034 T.C. BASVELD 4-2 / 8-4 / 59-39 Afgerond
vr 17/05/2019 5023 TENNIS PAAL B 5008 K.T.C. MEULENBERG 1-5 / 3-10 / 47-71 Afgerond
vr 17/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5048 G.T. TESSENDERLO 5-1 / 10-3 / 74-34 Afgerond
vr 24/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 7-6 / 49-50 Afgerond
vr 24/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5023 TENNIS PAAL B 2-4 / 7-9 / 67-72 Afgerond
vr 24/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5038 T.C. LAAKDAL 3-3 / 6-6 / 56-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5023 TENNIS PAAL A 5026 T.C. LUMMEN C 3-3 / 9-7 / 79-72 Afgerond
vr 26/04/2019 5052 T.C. ZELEM 5036 T.C. DE NETHE 2-4 / 4-8 / 42-58 Afgerond
vr 03/05/2019 5026 T.C. LUMMEN C 5052 T.C. ZELEM 1-5 / 3-10 / 34-67 Afgerond
vr 03/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5023 TENNIS PAAL A 3-3 / 7-6 / 62-57 Afgerond
vr 10/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5024 T.C. HEUSDEN 3-3 / 8-8 / 80-69 Afgerond
vr 10/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5026 T.C. LUMMEN C 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
vr 17/05/2019 5023 TENNIS PAAL A 5052 T.C. ZELEM 1-5 / 3-10 / 42-70 Afgerond
vr 17/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5036 T.C. DE NETHE 3-3 / 6-6 / 48-58 Afgerond
vr 24/05/2019 5026 T.C. LUMMEN C 5024 T.C. HEUSDEN 2-4 / 5-9 / 52-72 Afgerond
vr 24/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5023 TENNIS PAAL A 4-2 / 8-4 / 61-44 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde