Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 7 (12 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5026 T.C. LUMMEN 5050 T.C. WIMBLEDON 2-4 / 6-8 / 62-71 Afgerond
zo 28/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 3-3 / 7-7 / 69-70 Afgerond
zo 28/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5036 T.C. DE NETHE 2-4 / 6-9 / 65-73 Afgerond
zo 05/05/2019 5026 T.C. LUMMEN 5041 NEERPELTSE T.C. 0-6 / 0-12 / 8-72 Afgerond
zo 05/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5036 T.C. DE NETHE 3-3 / 6-8 / 55-72 Afgerond
zo 05/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 6-0 / 12-0 / 74-34 Afgerond
zo 12/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 5-1 / 11-2 / 69-20 Afgerond
zo 12/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5026 T.C. LUMMEN 6-0 / 12-1 / 76-22 Afgerond
zo 12/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 3-3 / 6-6 / 59-59 Afgerond
zo 19/05/2019 5026 T.C. LUMMEN 5036 T.C. DE NETHE 0-6 / 2-12 / 50-81 Afgerond
zo 19/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 1-5 / 4-10 / 52-75 Afgerond
zo 19/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5-1 / 10-3 / 68-37 Afgerond
zo 26/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5026 T.C. LUMMEN 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
zo 26/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 4-2 / 10-6 / 84-62 Afgerond
zo 26/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5041 NEERPELTSE T.C. 1-5 / 2-10 / 31-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5069 T.C. AS C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 3-3 / 7-6 / 57-54 Afgerond
zo 28/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 2-4 / 5-8 / 48-65 Afgerond
zo 28/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5053 TENNISCLUB FIELD 1-5 / 2-11 / 46-76 Afgerond
zo 05/05/2019 5069 T.C. AS C 5021 LOMMELSE T.C. B 6-0 / 12-0 / 72-10 Afgerond
zo 05/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5053 TENNISCLUB FIELD 1-5 / 3-10 / 36-67 Afgerond
zo 05/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 8-5 / 60-50 Afgerond
zo 12/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 0-6 / 0-12 / 28-73 Afgerond
zo 12/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5069 T.C. AS C 1-5 / 2-10 / 41-68 Afgerond
zo 12/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 4-2 / 8-6 / 68-55 Afgerond
zo 19/05/2019 5069 T.C. AS C 5053 TENNISCLUB FIELD 4-2 / 8-5 / 63-59 Afgerond
zo 19/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 0-6 / 0-12 / 12-72 Afgerond
zo 19/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 0-6 / 0-12 / 16-73 Afgerond
zo 26/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5069 T.C. AS C 1-5 / 3-10 / 39-68 Afgerond
zo 26/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 6-0 / 12-1 / 73-29 Afgerond
zo 26/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5021 LOMMELSE T.C. B 6-0 / 12-1 / 79-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5061 T.C. KAULILLE 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-5 / 3-10 / 54-65 Afgerond
zo 28/04/2019 5049 LOONSE T.C. 5087 T.C. BOCHOLT 2-4 / 7-8 / 77-70 Afgerond
zo 28/04/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5069 T.C. AS B 1-5 / 3-10 / 39-74 Afgerond
zo 05/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5049 LOONSE T.C. 3-3 / 6-6 / 48-47 Afgerond
zo 05/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5069 T.C. AS B 3-3 / 6-7 / 53-65 Afgerond
zo 05/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5-1 / 10-2 / 65-38 Afgerond
zo 12/05/2019 5049 LOONSE T.C. 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 6-6 / 47-47 Afgerond
zo 12/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5061 T.C. KAULILLE 3-3 / 6-7 / 52-67 Afgerond
zo 12/05/2019 5069 T.C. AS B 5087 T.C. BOCHOLT 5-1 / 10-2 / 65-39 Afgerond
zo 19/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5069 T.C. AS B 2-4 / 4-9 / 44-69 Afgerond
zo 19/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5087 T.C. BOCHOLT 6-0 / 12-2 / 82-50 Afgerond
zo 19/05/2019 5049 LOONSE T.C. 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5-1 / 10-3 / 68-40 Afgerond
zo 26/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5061 T.C. KAULILLE 2-4 / 6-10 / 65-82 Afgerond
zo 26/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-6 / 0-12 / 25-74 Afgerond
zo 26/05/2019 5069 T.C. AS B 5049 LOONSE T.C. 5-1 / 10-3 / 70-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5038 T.C. LAAKDAL 0-6 / 1-12 / 30-77 Afgerond
zo 28/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-3 / 6-8 / 59-74 Afgerond
zo 28/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5096 T.C. HAM 4-2 / 9-5 / 78-50 Afgerond
zo 05/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0-6 / 1-12 / 44-79 Afgerond
zo 05/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5096 T.C. HAM 4-2 / 9-5 / 73-45 Afgerond
zo 05/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5012 T.C. WINTERSLAG 0-6 / 1-12 / 31-75 Afgerond
zo 12/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5038 T.C. LAAKDAL 1-5 / 2-10 / 20-66 Afgerond
zo 12/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 6-0 / 12-1 / 75-24 Afgerond
zo 12/05/2019 5096 T.C. HAM 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 19/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5096 T.C. HAM 1-5 / 2-11 / 42-77 Afgerond
zo 19/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5-1 / 10-4 / 80-59 Afgerond
zo 19/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5012 T.C. WINTERSLAG 3-3 / 6-8 / 54-70 Afgerond
zo 26/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 11-4 / 78-51 Afgerond
zo 26/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5038 T.C. LAAKDAL 2-4 / 4-9 / 56-71 Afgerond
zo 26/05/2019 5096 T.C. HAM 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 7-6 / 66-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5069 T.C. AS A 5021 LOMMELSE T.C. A 6-0 / 12-1 / 76-32 Afgerond
zo 28/04/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5044 T.C. ROOSENDAEL 6-0 / 12-1 / 75-32 Afgerond
zo 05/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 1-5 / 2-11 / 37-75 Afgerond
zo 05/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5069 T.C. AS A 1-5 / 5-10 / 65-77 Afgerond
zo 12/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5077 TC HECHTEL-EKSEL 2-4 / 4-8 / 45-62 Afgerond
zo 12/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5021 LOMMELSE T.C. A 2-4 / 6-10 / 62-83 Afgerond
zo 19/05/2019 5069 T.C. AS A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 6-0 / 12-0 / 75-38 Afgerond
zo 19/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5044 T.C. ROOSENDAEL 6-0 / 12-1 / 76-20 Afgerond
zo 26/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. A 5077 TC HECHTEL-EKSEL 2-4 / 4-9 / 53-68 Afgerond
zo 26/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5069 T.C. AS A 1-5 / 2-11 / 37-73 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde