Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 6 (26 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5058 T.C. BOLDERBERG A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 2-4 / 6-10 / 73-82 Afgerond
ma 22/04/2019 5063 T.C. BEUKENHOF 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 0-6 / 1-12 / 30-76 Afgerond
zo 28/04/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5063 T.C. BEUKENHOF 5-1 / 11-5 / 87-67 Afgerond
zo 28/04/2019 5033 RACING TIENEN T.C. 5058 T.C. BOLDERBERG A 6-0 / 12-1 / 76-29 Afgerond
zo 05/05/2019 5063 T.C. BEUKENHOF 5033 RACING TIENEN T.C. 4-2 / 8-6 / 62-52 Afgerond
zo 05/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 6-0 / 12-2 / 79-41 Afgerond
zo 12/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG A 5063 T.C. BEUKENHOF 5-1 / 10-3 / 74-50 Afgerond
zo 12/05/2019 5033 RACING TIENEN T.C. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 1-5 / 3-10 / 42-73 Afgerond
zo 19/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5033 RACING TIENEN T.C. 0-6 / 1-12 / 34-75 Afgerond
zo 19/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5058 T.C. BOLDERBERG A 6-0 / 12-0 / 72-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5001 KTC BERINGEN 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 3-3 / 6-6 / 62-48 Afgerond
ma 22/04/2019 5085 T.C. KOERSEL 5055 T.C. BERKENBOS B 2-4 / 6-8 / 63-62 Afgerond
zo 28/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5085 T.C. KOERSEL 4-2 / 8-6 / 64-64 Afgerond
zo 28/04/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5001 KTC BERINGEN 4-2 / 9-6 / 81-66 Afgerond
zo 05/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 2-4 / 5-9 / 61-70 Afgerond
zo 05/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 3-3 / 8-7 / 65-69 Afgerond
zo 12/05/2019 5001 KTC BERINGEN 5085 T.C. KOERSEL 4-2 / 8-5 / 67-53 Afgerond
zo 12/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5055 T.C. BERKENBOS B 2-4 / 4-8 / 54-57 Afgerond
zo 19/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 2-4 / 7-8 / 67-75 Afgerond
zo 19/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS B 5001 KTC BERINGEN 3-3 / 7-7 / 61-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5029 T.C. MOL A 5-1 / 10-5 / 74-67 Afgerond
ma 22/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5044 T.C. ROOSENDAEL 4-2 / 8-6 / 70-55 Afgerond
zo 28/04/2019 5029 T.C. MOL A 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 5-8 / 56-59 Afgerond
zo 28/04/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 2-4 / 4-9 / 45-66 Afgerond
zo 05/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5017 KON. METALLIC T.C. 4-2 / 9-6 / 73-61 Afgerond
zo 05/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5029 T.C. MOL A 4-2 / 9-4 / 62-41 Afgerond
zo 12/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5048 G.T. TESSENDERLO A 4-2 / 9-5 / 68-58 Afgerond
zo 12/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5044 T.C. ROOSENDAEL 3-3 / 6-8 / 61-66 Afgerond
zo 19/05/2019 5029 T.C. MOL A 5017 KON. METALLIC T.C. 5-1 / 10-3 / 70-51 Afgerond
zo 19/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 2-4 / 5-9 / 60-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5058 T.C. BOLDERBERG B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 9-5 / 74-54 Afgerond
ma 22/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5072 T.C. DRIEHOEVEN 2-4 / 4-10 / 53-76 Afgerond
zo 28/04/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER 1-5 / 4-10 / 45-77 Afgerond
zo 28/04/2019 5061 T.C. KAULILLE B 5058 T.C. BOLDERBERG B 4-2 / 8-5 / 59-51 Afgerond
zo 05/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5061 T.C. KAULILLE B 4-2 / 9-5 / 71-53 Afgerond
zo 05/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 8-4 / 62-47 Afgerond
zo 12/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 6-8 / 61-77 Afgerond
zo 12/05/2019 5061 T.C. KAULILLE B 5072 T.C. DRIEHOEVEN 1-5 / 3-10 / 54-69 Afgerond
zo 19/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5061 T.C. KAULILLE B 2-4 / 4-9 / 42-57 Afgerond
zo 19/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5058 T.C. BOLDERBERG B 5-1 / 11-5 / 86-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 4-2 / 8-4 / 55-45 Afgerond
ma 22/04/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5029 T.C. MOL B 4-2 / 9-4 / 65-52 Afgerond
zo 28/04/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 4-2 / 8-4 / 53-44 Afgerond
zo 28/04/2019 5037 T.C. DE ALK 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 2-4 / 5-8 / 61-74 Afgerond
zo 05/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5037 T.C. DE ALK 1-5 / 2-11 / 41-74 Afgerond
zo 05/05/2019 5029 T.C. MOL B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 1-5 / 3-10 / 40-65 Afgerond
zo 12/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5-1 / 10-3 / 70-37 Afgerond
zo 12/05/2019 5037 T.C. DE ALK 5029 T.C. MOL B 4-2 / 9-4 / 71-36 Afgerond
zo 19/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5037 T.C. DE ALK 5-1 / 10-2 / 65-32 Afgerond
zo 19/05/2019 5029 T.C. MOL B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 0-6 / 1-12 / 31-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5036 T.C. DE NETHE A 1-5 / 3-10 / 35-72 Afgerond
ma 22/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5027 TC MAASEIK 3-3 / 7-6 / 57-55 Afgerond
zo 28/04/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5048 G.T. TESSENDERLO B 5-1 / 11-4 / 86-62 Afgerond
zo 28/04/2019 5023 TENNIS PAAL 5038 T.C. LAAKDAL A 5-1 / 10-3 / 72-44 Afgerond
zo 05/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5023 TENNIS PAAL 2-4 / 6-9 / 71-75 Afgerond
zo 05/05/2019 5027 TC MAASEIK 5036 T.C. DE NETHE A 3-3 / 6-8 / 62-72 Afgerond
zo 12/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5048 G.T. TESSENDERLO B 2-4 / 4-8 / 46-58 Afgerond
zo 12/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5027 TC MAASEIK 1-5 / 3-10 / 51-73 Afgerond
zo 19/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5023 TENNIS PAAL 4-2 / 10-5 / 81-64 Afgerond
zo 19/05/2019 5027 TC MAASEIK 5038 T.C. LAAKDAL A 4-2 / 10-6 / 83-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5061 T.C. KAULILLE A 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 7-8 / 67-73 Afgerond
ma 22/04/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 4-2 / 9-5 / 72-57 Afgerond
zo 28/04/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5036 T.C. DE NETHE B 4-2 / 9-4 / 64-39 Afgerond
zo 28/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5061 T.C. KAULILLE A 2-4 / 4-9 / 39-70 Afgerond
zo 05/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5038 T.C. LAAKDAL B 3-3 / 7-6 / 60-59 Afgerond
zo 05/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5026 T.C. LUMMEN A 1-5 / 2-11 / 40-75 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 12/05/2019 5061 T.C. KAULILLE A 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 5-8 / 52-60 Afgerond
zo 12/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 3-3 / 6-7 / 53-59 Afgerond
zo 19/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5038 T.C. LAAKDAL B 3-3 / 8-8 / 79-77 Afgerond
zo 19/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5061 T.C. KAULILLE A 2-4 / 5-9 / 59-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5061 T.C. KAULILLE C 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5-1 / 10-2 / 66-32 Afgerond
ma 22/04/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5012 T.C. WINTERSLAG 1-5 / 3-11 / 38-80 Afgerond
zo 28/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-5 / 2-10 / 44-64 Afgerond
zo 28/04/2019 5046 T.C. DE BORN 5061 T.C. KAULILLE C 2-4 / 6-8 / 60-67 Afgerond
zo 05/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5046 T.C. DE BORN 1-5 / 4-10 / 47-76 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 05/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5-1 / 11-2 / 74-29 Afgerond
zo 12/05/2019 5061 T.C. KAULILLE C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 10-3 / 71-46 Afgerond
zo 12/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5012 T.C. WINTERSLAG 4-2 / 8-5 / 59-57 Afgerond
zo 19/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5046 T.C. DE BORN 0-6 / 0-12 / 28-72 Afgerond
zo 19/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5061 T.C. KAULILLE C 4-2 / 8-4 / 59-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 4-2 / 8-6 / 68-63 Afgerond
ma 22/04/2019 5055 T.C. BERKENBOS A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-3 / 7-8 / 71-78 Afgerond
zo 28/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5055 T.C. BERKENBOS A 3-3 / 6-7 / 53-63 Afgerond
zo 28/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5026 T.C. LUMMEN B 4-2 / 8-6 / 67-64 Afgerond
zo 05/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS A 5050 T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-5 / 65-51 Afgerond
zo 05/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5-1 / 11-2 / 76-46 Afgerond
zo 12/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5055 T.C. BERKENBOS A 3-3 / 7-8 / 64-73 Afgerond
zo 12/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 2-4 / 5-8 / 44-62 Afgerond
zo 19/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON 3-3 / 6-7 / 57-67 Afgerond
zo 19/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5026 T.C. LUMMEN B 5-1 / 11-2 / 78-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 2-4 / 6-9 / 66-76 Afgerond
ma 22/04/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5041 NEERPELTSE T.C. 6-0 / 12-0 / 73-23 Afgerond
zo 28/04/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 4-2 / 9-7 / 88-77 Afgerond
zo 28/04/2019 5028 T.C. LANAKEN 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 C 2-4 / 5-8 / 50-58 Afgerond
zo 05/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5028 T.C. LANAKEN 6-0 / 12-3 / 83-52 Afgerond
zo 05/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 1-5 / 4-10 / 49-79 Afgerond
zo 12/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 C 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 4-2 / 8-4 / 58-48 Afgerond
zo 12/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5041 NEERPELTSE T.C. 6-0 / 12-0 / 74-28 Afgerond
zo 19/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5028 T.C. LANAKEN 2-4 / 5-8 / 52-59 Afgerond
zo 19/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 C 1-5 / 2-11 / 27-74 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde