Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 5 (61 - 95)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5076 T.C. BOEKT 5087 T.C. BOCHOLT C 2-4 / 6-8 / 67-69 Afgerond
zo 28/04/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5048 G.T. TESSENDERLO 3-3 / 7-6 / 56-59 Afgerond
zo 28/04/2019 5034 T.C. BASVELD 5007 K. TONGERSE T.C. 1-5 / 3-10 / 35-68 Afgerond
zo 05/05/2019 5076 T.C. BOEKT 5044 T.C. ROOSENDAEL 5-1 / 10-2 / 68-38 Afgerond
zo 05/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT C 5007 K. TONGERSE T.C. 3-3 / 6-7 / 57-63 Afgerond
zo 05/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5034 T.C. BASVELD 2-4 / 8-8 / 76-72 Afgerond
zo 12/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5087 T.C. BOCHOLT C 2-4 / 7-9 / 74-78 Afgerond
zo 12/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5076 T.C. BOEKT 4-2 / 9-4 / 66-44 Afgerond
zo 12/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO 6-0 / 12-1 / 76-36 Afgerond
zo 19/05/2019 5076 T.C. BOEKT 5007 K. TONGERSE T.C. 1-5 / 2-10 / 30-65 Afgerond
zo 19/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT C 5048 G.T. TESSENDERLO 5-1 / 10-3 / 70-42 Afgerond
zo 19/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5034 T.C. BASVELD 3-3 / 8-7 / 69-64 Afgerond
zo 26/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5076 T.C. BOEKT 2-4 / 4-9 / 50-64 Afgerond
zo 26/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5087 T.C. BOCHOLT C 3-3 / 6-6 / 56-54 Afgerond
zo 26/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5044 T.C. ROOSENDAEL 3-3 / 8-7 / 60-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 6-6 / 48-53 Afgerond
zo 28/04/2019 5028 T.C. LANAKEN B 5017 KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-10 / 58-75 Afgerond
zo 28/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 4-8 / 47-60 Afgerond
zo 05/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5028 T.C. LANAKEN B 5-1 / 11-3 / 81-56 Afgerond
zo 05/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 5-9 / 64-73 Afgerond
zo 05/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 10-5 / 75-61 Afgerond
zo 12/05/2019 5028 T.C. LANAKEN B 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 6-7 / 54-66 Afgerond
zo 12/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5087 T.C. BOCHOLT A 4-2 / 8-6 / 60-56 Afgerond
zo 12/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5017 KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-9 / 54-78 Afgerond
zo 19/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 10-5 / 79-73 Afgerond
zo 19/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5017 KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-9 / 67-69 Afgerond
zo 19/05/2019 5028 T.C. LANAKEN B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 2-4 / 6-9 / 57-77 Afgerond
zo 26/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5087 T.C. BOCHOLT A 2-4 / 5-8 / 55-67 Afgerond
zo 26/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 7-7 / 59-72 Afgerond
zo 26/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5028 T.C. LANAKEN B 4-2 / 9-6 / 71-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5028 T.C. LANAKEN A 5-1 / 11-4 / 83-42 Afgerond
zo 28/04/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5026 T.C. LUMMEN A 6-0 / 12-3 / 89-57 Afgerond
zo 28/04/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5078 T.C. EVERSEL 3-3 / 8-6 / 66-66 Afgerond
zo 05/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5057 TC O - TC IRIS B 3-3 / 8-6 / 72-57 Afgerond
zo 05/05/2019 5028 T.C. LANAKEN A 5078 T.C. EVERSEL 4-2 / 8-4 / 55-41 Afgerond
zo 05/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 0-6 / 2-12 / 45-77 Afgerond
zo 12/05/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5028 T.C. LANAKEN A 5-1 / 10-4 / 73-57 Afgerond
zo 12/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 2-4 / 6-8 / 57-67 Afgerond
zo 12/05/2019 5078 T.C. EVERSEL 5026 T.C. LUMMEN A 5-1 / 10-2 / 71-39 Afgerond
zo 19/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5078 T.C. EVERSEL 4-2 / 9-5 / 68-59 Afgerond
zo 19/05/2019 5028 T.C. LANAKEN A 5026 T.C. LUMMEN A 4-2 / 9-5 / 68-58 Afgerond
zo 19/05/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 6-0 / 12-0 / 73-24 Afgerond
zo 26/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 2-4 / 4-9 / 47-69 Afgerond
zo 26/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5028 T.C. LANAKEN A 5-1 / 10-3 / 73-46 Afgerond
zo 26/05/2019 5078 T.C. EVERSEL 5057 TC O - TC IRIS B 5-1 / 11-3 / 76-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5065 T.C. TENNISDEL GENK 4-2 / 9-4 / 71-45 Afgerond
zo 28/04/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5033 RACING TIENEN T.C. 3-3 / 6-7 / 64-64 Afgerond
zo 28/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5023 TENNIS PAAL 1-5 / 2-11 / 42-78 Afgerond
zo 05/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 11-4 / 81-56 Afgerond
zo 05/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5023 TENNIS PAAL 3-3 / 7-8 / 61-78 Afgerond
zo 05/05/2019 5033 RACING TIENEN T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 3-3 / 8-7 / 65-73 Afgerond
zo 12/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5065 T.C. TENNISDEL GENK 2-4 / 4-9 / 54-70 Afgerond
zo 12/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5036 T.C. DE NETHE A 3-3 / 7-6 / 64-65 Afgerond
zo 12/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5033 RACING TIENEN T.C. 5-1 / 10-5 / 74-61 Afgerond
zo 19/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5023 TENNIS PAAL 3-3 / 7-7 / 64-73 Afgerond
zo 19/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5033 RACING TIENEN T.C. 4-2 / 8-4 / 63-43 Afgerond
zo 19/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5021 LOMMELSE T.C. 1-5 / 3-10 / 39-65 Afgerond
zo 26/05/2019 5033 RACING TIENEN T.C. 5036 T.C. DE NETHE A 3-3 / 6-8 / 57-73 Afgerond
zo 26/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5065 T.C. TENNISDEL GENK 1-5 / 4-10 / 45-71 Afgerond
zo 26/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 4-2 / 9-4 / 73-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5049 LOONSE T.C. 5085 T.C. KOERSEL 3-3 / 6-6 / 54-46 Afgerond
zo 28/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-3 / 6-7 / 59-68 Afgerond
zo 28/04/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5027 TC MAASEIK 3-3 / 6-6 / 41-50 Afgerond
zo 05/05/2019 5049 LOONSE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 2-4 / 6-8 / 68-74 Afgerond
zo 05/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5027 TC MAASEIK 4-2 / 8-4 / 63-41 Afgerond
zo 05/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5057 TC O - TC IRIS A 5-1 / 11-2 / 74-42 Afgerond
zo 12/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5085 T.C. KOERSEL 3-3 / 6-6 / 48-50 Afgerond
zo 12/05/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5049 LOONSE T.C. 3-3 / 7-7 / 66-66 Afgerond
zo 12/05/2019 5027 TC MAASEIK 5008 K.T.C. MEULENBERG 4-2 / 8-6 / 63-62 Afgerond
zo 19/05/2019 5049 LOONSE T.C. 5027 TC MAASEIK 3-3 / 6-8 / 54-65 Afgerond
zo 19/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-3 / 7-7 / 69-59 Afgerond
zo 19/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5057 TC O - TC IRIS A 6-0 / 12-4 / 94-59 Afgerond
zo 26/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5049 LOONSE T.C. 4-2 / 10-5 / 80-55 Afgerond
zo 26/05/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5085 T.C. KOERSEL 2-4 / 5-9 / 58-74 Afgerond
zo 26/05/2019 5027 TC MAASEIK 5050 T.C. WIMBLEDON 1-5 / 2-10 / 40-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5046 T.C. DE BORN 3-3 / 6-7 / 57-55 Afgerond
zo 28/04/2019 5019 T.C. ZOLDER 5010 T.C. HELZOLD 3-3 / 7-7 / 59-68 Afgerond
zo 28/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 2-4 / 6-8 / 67-73 Afgerond
zo 05/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5019 T.C. ZOLDER 3-3 / 9-6 / 80-70 Afgerond
zo 05/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5-1 / 10-2 / 70-30 Afgerond
zo 05/05/2019 5010 T.C. HELZOLD 5038 T.C. LAAKDAL 4-2 / 9-4 / 70-49 Afgerond
zo 12/05/2019 5019 T.C. ZOLDER 5046 T.C. DE BORN 3-3 / 6-6 / 50-53 Afgerond
zo 12/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 1-5 / 3-11 / 47-79 Afgerond
zo 12/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5010 T.C. HELZOLD 3-3 / 6-7 / 46-59 Afgerond
zo 19/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 6-0 / 12-2 / 78-34 Afgerond
zo 19/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5010 T.C. HELZOLD 2-4 / 6-8 / 51-72 Afgerond
zo 19/05/2019 5019 T.C. ZOLDER 5038 T.C. LAAKDAL 0-6 / 1-12 / 49-80 Afgerond
zo 26/05/2019 5010 T.C. HELZOLD 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 7-7 / 64-69 Afgerond
zo 26/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5046 T.C. DE BORN 2-4 / 4-8 / 44-60 Afgerond
zo 26/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5019 T.C. ZOLDER 1-5 / 3-10 / 47-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 5-8 / 53-62 Afgerond
zo 28/04/2019 5098 T.C. 'T ELLEBOOGSKE 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-3 / 6-7 / 49-59 Afgerond
zo 05/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5098 T.C. 'T ELLEBOOGSKE 3-3 / 8-7 / 70-70 Afgerond
zo 05/05/2019 5096 T.C. HAM 5087 T.C. BOCHOLT B 5-1 / 10-3 / 68-41 Afgerond
zo 12/05/2019 5098 T.C. 'T ELLEBOOGSKE 5096 T.C. HAM 4-2 / 8-6 / 67-55 Afgerond
zo 12/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5036 T.C. DE NETHE B 5-1 / 10-4 / 72-58 Afgerond
zo 19/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5098 T.C. 'T ELLEBOOGSKE 3-3 / 6-8 / 54-72 Afgerond
zo 19/05/2019 5096 T.C. HAM 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 4-2 / 8-4 / 58-55 Afgerond
zo 26/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5096 T.C. HAM 2-4 / 4-8 / 51-65 Afgerond
zo 26/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5087 T.C. BOCHOLT B 2-4 / 5-8 / 48-53 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde