Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 3 (141 - 200)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5003 K.T.C. DIEST B 3-3 / 7-7 / 64-69 Afgerond
zo 28/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5069 T.C. AS B 5-1 / 10-4 / 81-58 Afgerond
zo 28/04/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5039 RUNKSTER T.C. 4-2 / 8-5 / 69-55 Afgerond
zo 05/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-3 / 7-8 / 74-79 Afgerond
zo 05/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5039 RUNKSTER T.C. 2-4 / 5-9 / 57-77 Afgerond
zo 05/05/2019 5069 T.C. AS B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-3 / 7-7 / 73-61 Afgerond
zo 12/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5003 K.T.C. DIEST B 6-0 / 12-2 / 83-57 Afgerond
zo 12/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 6-0 / 12-2 / 80-34 Afgerond
zo 12/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5069 T.C. AS B 4-2 / 8-4 / 57-45 Afgerond
zo 19/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5039 RUNKSTER T.C. 3-3 / 6-6 / 51-45 Afgerond
zo 19/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5069 T.C. AS B 3-3 / 7-6 / 57-57 Afgerond
zo 19/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-3 / 8-7 / 75-66 Afgerond
zo 26/05/2019 5069 T.C. AS B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 4-2 / 9-4 / 69-57 Afgerond
zo 26/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5003 K.T.C. DIEST B 3-3 / 7-6 / 64-56 Afgerond
zo 26/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 7-10 / 81-88 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5058 T.C. BOLDERBERG 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5-1 / 10-2 / 71-46 Afgerond
zo 28/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 3-3 / 7-7 / 71-68 Afgerond
zo 05/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 2-4 / 5-8 / 52-62 Afgerond
zo 05/05/2019 5001 KTC BERINGEN B 5058 T.C. BOLDERBERG 3-3 / 8-6 / 71-71 Afgerond
zo 12/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5001 KTC BERINGEN B 0-6 / 1-12 / 27-79 Afgerond
zo 12/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5-1 / 10-6 / 90-80 Afgerond
zo 19/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 4-2 / 8-4 / 54-50 Afgerond
zo 19/05/2019 5001 KTC BERINGEN B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 4-2 / 8-6 / 63-58 Afgerond
zo 26/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5001 KTC BERINGEN B 2-4 / 5-9 / 63-70 Afgerond
zo 26/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5058 T.C. BOLDERBERG 5-1 / 11-5 / 84-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5069 T.C. AS A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 11-4 / 80-67 Afgerond
zo 28/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 8-10 / 89-93 Afgerond
zo 05/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5048 G.T. TESSENDERLO 4-2 / 9-4 / 64-60 Afgerond
zo 05/05/2019 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5069 T.C. AS A 3-3 / 6-8 / 57-71 Afgerond
zo 12/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 2-4 / 5-8 / 47-67 Afgerond
zo 12/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 11-3 / 78-51 Afgerond
zo 19/05/2019 5069 T.C. AS A 5048 G.T. TESSENDERLO 4-2 / 9-5 / 71-57 Afgerond
zo 19/05/2019 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 7-6 / 59-66 Afgerond
zo 26/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 2-4 / 5-9 / 61-72 Afgerond
zo 26/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5069 T.C. AS A 2-4 / 5-9 / 59-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5029 T.C. MOL 5-1 / 10-4 / 76-55 Afgerond
zo 28/04/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 2-4 / 5-8 / 58-61 Afgerond
zo 05/05/2019 5029 T.C. MOL 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-4 / 5-8 / 48-63 Afgerond
zo 05/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5003 K.T.C. DIEST A 4-2 / 8-4 / 58-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 12/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 2-4 / 4-8 / 42-57 Afgerond
zo 12/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5029 T.C. MOL 5-1 / 10-4 / 77-56 Afgerond
zo 19/05/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 11-2 / 72-43 Afgerond
zo 19/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5-1 / 11-2 / 72-41 Afgerond
zo 26/05/2019 5029 T.C. MOL 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 3-3 / 7-7 / 60-62 Afgerond
zo 26/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5003 K.T.C. DIEST A 1-5 / 3-11 / 50-82 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5026 T.C. LUMMEN 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5-1 / 10-2 / 64-38 Afgerond
zo 28/04/2019 5018 T.C. HAMONT 5024 T.C. HEUSDEN 4-2 / 9-7 / 82-68 Afgerond
zo 05/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5018 T.C. HAMONT 0-6 / 0-12 / 29-72 Afgerond
zo 05/05/2019 5033 RACING TIENEN T.C. 5026 T.C. LUMMEN 4-2 / 10-5 / 75-55 Afgerond
zo 12/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5033 RACING TIENEN T.C. 5-1 / 10-4 / 80-56 Afgerond
zo 12/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 9-5 / 66-52 Afgerond
zo 19/05/2019 5026 T.C. LUMMEN 5018 T.C. HAMONT 2-4 / 5-8 / 57-73 Afgerond
zo 19/05/2019 5033 RACING TIENEN T.C. 5024 T.C. HEUSDEN 4-2 / 8-5 / 67-59 Afgerond
zo 26/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5033 RACING TIENEN T.C. 1-5 / 2-10 / 37-74 Afgerond
zo 26/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5026 T.C. LUMMEN 6-0 / 12-1 / 74-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 5078 T.C. EVERSEL 4-2 / 9-5 / 71-54 Afgerond
zo 28/04/2019 5001 KTC BERINGEN A 5027 TC MAASEIK 4-2 / 10-4 / 72-49 Afgerond
zo 05/05/2019 5078 T.C. EVERSEL 5001 KTC BERINGEN A 3-3 / 7-6 / 69-60 Afgerond
zo 05/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 5-1 / 11-3 / 82-51 Afgerond
zo 12/05/2019 5001 KTC BERINGEN A 5012 T.C. WINTERSLAG 2-4 / 7-9 / 82-81 Afgerond
zo 12/05/2019 5027 TC MAASEIK 5078 T.C. EVERSEL 1-5 / 3-10 / 48-66 Afgerond
zo 19/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 5001 KTC BERINGEN A 5-1 / 10-2 / 67-36 Afgerond
zo 19/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5027 TC MAASEIK 4-2 / 8-4 / 54-39 Afgerond
zo 26/05/2019 5078 T.C. EVERSEL 5012 T.C. WINTERSLAG 2-4 / 5-9 / 51-76 Afgerond
zo 26/05/2019 5027 TC MAASEIK 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 3-3 / 7-7 / 70-60 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde