Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 45
  • Afdeling: 3 (12 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5036 T.C. DE NETHE 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 2-4 / 5-9 / 60-79 Afgerond
vr 26/04/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5038 T.C. LAAKDAL 5-1 / 10-2 / 64-29 Afgerond
vr 26/04/2019 5001 KTC BERINGEN 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 6-7 / 67-63 Afgerond
vr 03/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-5 / 3-10 / 46-69 Afgerond
vr 03/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 10-3 / 69-49 Afgerond
vr 03/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5001 KTC BERINGEN 2-4 / 5-8 / 48-61 Afgerond
vr 10/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-5 / 3-10 / 49-67 Afgerond
vr 10/05/2019 5001 KTC BERINGEN 5036 T.C. DE NETHE 5-1 / 11-2 / 75-34 Afgerond
vr 10/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5038 T.C. LAAKDAL 2-4 / 5-8 / 51-66 Afgerond
vr 17/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 5-10 / 63-84 Afgerond
vr 17/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5038 T.C. LAAKDAL 4-2 / 9-4 / 75-41 Afgerond
vr 17/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5001 KTC BERINGEN 2-4 / 5-9 / 66-85 Afgerond
vr 24/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5036 T.C. DE NETHE 3-3 / 7-7 / 66-64 Afgerond
vr 24/05/2019 5001 KTC BERINGEN 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-3 / 6-7 / 57-61 Afgerond
vr 24/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-5 / 3-10 / 42-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 6-6 / 46-47 Afgerond
vr 26/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5026 T.C. LUMMEN 1-5 / 2-11 / 38-78 Afgerond
vr 03/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5-1 / 10-2 / 65-34 Afgerond
vr 03/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5048 G.T. TESSENDERLO 2-4 / 8-8 / 90-82 Afgerond
vr 10/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 2-4 / 5-9 / 61-70 Afgerond
vr 10/05/2019 5026 T.C. LUMMEN 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 10-3 / 70-43 Afgerond
vr 17/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 4-2 / 10-4 / 85-48 Afgerond
vr 17/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5026 T.C. LUMMEN 3-3 / 8-7 / 83-76 Afgerond
vr 24/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 1-5 / 3-11 / 52-81 Afgerond
vr 24/05/2019 5026 T.C. LUMMEN 5048 G.T. TESSENDERLO 2-4 / 6-8 / 61-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5046 T.C. DE BORN 5049 LOONSE T.C. 2-4 / 5-9 / 67-73 Afgerond
vr 26/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 2-4 / 5-8 / 51-62 Afgerond
vr 03/05/2019 5049 LOONSE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 1-5 / 2-10 / 36-62 Afgerond
vr 03/05/2019 5037 T.C. DE ALK B 5046 T.C. DE BORN 3-3 / 7-8 / 76-87 Afgerond
vr 10/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5037 T.C. DE ALK B 4-2 / 8-5 / 67-55 Afgerond
vr 10/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5049 LOONSE T.C. 4-2 / 8-6 / 73-67 Afgerond
vr 17/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5050 T.C. WIMBLEDON 0-6 / 0-12 / 11-72 Afgerond
vr 17/05/2019 5037 T.C. DE ALK B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 3-3 / 6-8 / 55-68 Afgerond
vr 24/05/2019 5049 LOONSE T.C. 5037 T.C. DE ALK B 3-3 / 7-6 / 66-52 Afgerond
vr 24/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5046 T.C. DE BORN 3-3 / 8-7 / 74-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5069 T.C. AS 5021 LOMMELSE T.C. 1-5 / 5-10 / 63-79 Afgerond
vr 26/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5041 NEERPELTSE T.C. 2-4 / 6-8 / 76-68 Afgerond
vr 03/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5-1 / 10-2 / 67-36 Afgerond
vr 03/05/2019 5037 T.C. DE ALK A 5069 T.C. AS 3-3 / 7-7 / 68-62 Afgerond
vr 10/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5037 T.C. DE ALK A 0-6 / 1-12 / 41-76 Afgerond
vr 10/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 1-5 / 4-11 / 59-82 Afgerond
vr 17/05/2019 5069 T.C. AS 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 2-4 / 7-9 / 76-76 Afgerond
vr 17/05/2019 5037 T.C. DE ALK A 5041 NEERPELTSE T.C. 3-3 / 7-6 / 65-51 Afgerond
vr 24/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5037 T.C. DE ALK A 3-3 / 7-7 / 76-61 Afgerond
vr 24/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5069 T.C. AS 4-2 / 9-6 / 76-71 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5027 TC MAASEIK 3-3 / 6-6 / 56-58 Afgerond
vr 26/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5087 T.C. BOCHOLT 5-1 / 10-3 / 70-43 Afgerond
vr 03/05/2019 5027 TC MAASEIK 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-5 / 3-10 / 44-72 Afgerond
vr 03/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5012 T.C. WINTERSLAG 2-4 / 5-8 / 57-73 Afgerond
vr 10/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5057 TC O - TC IRIS 3-3 / 7-7 / 72-54 Afgerond
vr 10/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5027 TC MAASEIK 3-3 / 6-6 / 47-53 Afgerond
vr 17/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-4 / 5-9 / 56-76 Afgerond
vr 17/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5087 T.C. BOCHOLT 6-0 / 12-0 / 72-27 Afgerond
vr 24/05/2019 5027 TC MAASEIK 5057 TC O - TC IRIS 3-3 / 7-6 / 56-53 Afgerond
vr 24/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5012 T.C. WINTERSLAG 2-4 / 4-9 / 48-69 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde