Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 3 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5028 T.C. LANAKEN 0-6 / 0-12 / 16-72 Afgerond
ma 22/04/2019 5057 TC O - TC IRIS C 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 3-3 / 6-9 / 70-79 Afgerond
vr 26/04/2019 5028 T.C. LANAKEN 5057 TC O - TC IRIS C 3-3 / 6-8 / 58-71 Afgerond
vr 26/04/2019 5069 T.C. AS F 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 6-0 / 12-0 / 72-7 Afgerond
vr 03/05/2019 5057 TC O - TC IRIS C 5069 T.C. AS F 2-4 / 4-8 / 61-63 Afgerond
vr 03/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5028 T.C. LANAKEN 6-0 / 12-0 / 73-26 Afgerond
vr 10/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5057 TC O - TC IRIS C 0-6 / 0-12 / 7-72 Afgerond
vr 10/05/2019 5069 T.C. AS F 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 3-3 / 9-7 / 72-71 Afgerond
vr 17/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5069 T.C. AS F 1-5 / 3-10 / 32-69 Afgerond
vr 17/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 6-0 / 12-0 / 72-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 4-2 / 8-5 / 60-42 Afgerond
ma 22/04/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 5065 T.C. TENNISDEL GENK 0-6 / 0-12 / 26-73 Afgerond
vr 26/04/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 6-0 / 12-2 / 82-31 Afgerond
vr 26/04/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5057 TC O - TC IRIS B 0-6 / 1-12 / 33-79 Afgerond
vr 03/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-4 / 5-8 / 53-70 Afgerond
vr 03/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 3-3 / 8-7 / 70-67 Afgerond
vr 10/05/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 5-1 / 10-2 / 64-22 Afgerond
vr 10/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5065 T.C. TENNISDEL GENK 0-6 / 0-12 / 20-73 Afgerond
vr 17/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-3 / 8-6 / 63-54 Afgerond
vr 17/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5057 TC O - TC IRIS B 2-4 / 5-8 / 55-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 6-0 / 12-1 / 77-27 Afgerond
ma 22/04/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5012 T.C. WINTERSLAG 4-2 / 9-5 / 69-66 Afgerond
vr 26/04/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 3-3 / 9-6 / 70-57 Afgerond
vr 26/04/2019 5069 T.C. AS E 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-4 / 5-9 / 49-69 Afgerond
vr 03/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5069 T.C. AS E 5-1 / 11-3 / 75-41 Afgerond
vr 03/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 4-2 / 9-6 / 80-65 Afgerond
vr 10/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 4-2 / 10-7 / 95-75 Afgerond
vr 10/05/2019 5069 T.C. AS E 5012 T.C. WINTERSLAG 1-5 / 2-10 / 32-63 Afgerond
vr 17/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5069 T.C. AS E 4-2 / 8-4 / 64-34 Afgerond
vr 17/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 8-5 / 57-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5069 T.C. AS D 5057 TC O - TC IRIS A 2-4 / 4-9 / 49-68 Afgerond
ma 22/04/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 5072 T.C. DRIEHOEVEN 6-0 / 12-4 / 84-58 Afgerond
vr 26/04/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 2-4 / 4-9 / 40-66 Afgerond
vr 26/04/2019 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5069 T.C. AS D 2-4 / 4-9 / 47-67 Afgerond
vr 03/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 6-0 / 12-1 / 75-34 Afgerond
vr 03/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5057 TC O - TC IRIS A 0-6 / 1-12 / 34-76 Afgerond
vr 10/05/2019 5069 T.C. AS D 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 2-4 / 4-10 / 44-75 Afgerond
vr 10/05/2019 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5072 T.C. DRIEHOEVEN 2-4 / 6-9 / 62-76 Afgerond
vr 17/05/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 6-0 / 12-2 / 78-36 Afgerond
vr 17/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5069 T.C. AS D 1-5 / 5-10 / 58-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5069 T.C. AS C 5087 T.C. BOCHOLT A 3-3 / 7-6 / 53-46 Afgerond
ma 22/04/2019 5027 TC MAASEIK B 5061 T.C. KAULILLE 3-3 / 7-6 / 60-47 Afgerond
vr 26/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5027 TC MAASEIK B 1-5 / 2-10 / 36-66 Afgerond
vr 26/04/2019 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5069 T.C. AS C 4-2 / 8-5 / 59-52 Afgerond
vr 03/05/2019 5027 TC MAASEIK B 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 2-4 / 5-8 / 43-67 Afgerond
vr 03/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5087 T.C. BOCHOLT A 4-2 / 8-6 / 62-46 Afgerond
vr 10/05/2019 5069 T.C. AS C 5027 TC MAASEIK B 3-3 / 8-7 / 73-64 Afgerond
vr 10/05/2019 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5061 T.C. KAULILLE 4-2 / 8-5 / 59-51 Afgerond
vr 17/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 2-4 / 5-8 / 46-59 Afgerond
vr 17/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5069 T.C. AS C 3-3 / 6-8 / 61-71 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5069 T.C. AS B 5087 T.C. BOCHOLT B 4-2 / 8-4 / 59-51 Afgerond
ma 22/04/2019 5027 TC MAASEIK D 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-6 / 3-12 / 55-85 Afgerond
vr 26/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5027 TC MAASEIK D 3-3 / 6-6 / 53-57 Afgerond
vr 26/04/2019 5051 T.C. OP DE WAAL 5069 T.C. AS B 0-6 / 3-12 / 62-90 Afgerond
vr 03/05/2019 5027 TC MAASEIK D 5051 T.C. OP DE WAAL 4-2 / 8-5 / 61-53 Afgerond
vr 03/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5087 T.C. BOCHOLT B 5-1 / 10-3 / 73-32 Afgerond
vr 10/05/2019 5069 T.C. AS B 5027 TC MAASEIK D 3-3 / 6-7 / 65-65 Afgerond
vr 10/05/2019 5051 T.C. OP DE WAAL 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-5 / 2-11 / 30-77 Afgerond
vr 17/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5051 T.C. OP DE WAAL 3-3 / 6-6 / 54-53 Afgerond
vr 17/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5069 T.C. AS B 2-4 / 6-10 / 73-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5069 T.C. AS G 5027 TC MAASEIK A 3-3 / 6-6 / 48-51 Afgerond
ma 22/04/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 6-0 / 12-0 / 72-7 Afgerond
vr 26/04/2019 5027 TC MAASEIK A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 6-0 / 12-1 / 75-30 Afgerond
vr 26/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5069 T.C. AS G 1-5 / 3-10 / 39-63 Afgerond
vr 03/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 2-4 / 5-8 / 43-55 Afgerond
vr 03/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5027 TC MAASEIK A 0-6 / 1-12 / 20-75 Afgerond
vr 10/05/2019 5069 T.C. AS G 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 3-3 / 7-6 / 60-46 Afgerond
vr 10/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 6-0 / 12-0 / 72-12 Afgerond
vr 17/05/2019 5027 TC MAASEIK A 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 4-2 / 8-5 / 57-50 Afgerond
vr 17/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5069 T.C. AS G 0-6 / 0-12 / 10-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5027 TC MAASEIK C 5069 T.C. AS A 6-0 / 12-3 / 84-58 Afgerond
ma 22/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT C 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 4-2 / 9-5 / 72-58 Afgerond
vr 26/04/2019 5069 T.C. AS A 5087 T.C. BOCHOLT C 5-1 / 10-4 / 74-47 Afgerond
vr 26/04/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 5027 TC MAASEIK C 4-2 / 8-6 / 70-62 Afgerond
vr 03/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT C 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 3-3 / 7-6 / 56-60 Afgerond
vr 03/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 5069 T.C. AS A 3-3 / 6-7 / 53-56 Afgerond
vr 10/05/2019 5027 TC MAASEIK C 5087 T.C. BOCHOLT C 3-3 / 7-7 / 65-64 Afgerond
vr 10/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 3-3 / 7-8 / 71-68 Afgerond
vr 17/05/2019 5069 T.C. AS A 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 2-4 / 5-8 / 58-58 Afgerond
vr 17/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 5027 TC MAASEIK C 5-1 / 11-5 / 86-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 0-6 / 0-12 / 24-72 Afgerond
ma 22/04/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5018 T.C. HAMONT 0-6 / 2-12 / 42-80 Afgerond
vr 26/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5017 KON. METALLIC T.C. 3-3 / 6-6 / 50-55 Afgerond
vr 26/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 6-0 / 12-0 / 73-28 Afgerond
vr 03/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-5 / 3-10 / 37-69 Afgerond
vr 03/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 2-4 / 4-8 / 44-59 Afgerond
vr 10/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5017 KON. METALLIC T.C. 0-6 / 3-12 / 44-83 Afgerond
vr 10/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5018 T.C. HAMONT 5-1 / 10-3 / 74-30 Afgerond
vr 17/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-5 / 2-10 / 36-67 Afgerond
vr 17/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 4-2 / 10-5 / 83-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5077 TC HECHTEL-EKSEL D 5-1 / 11-2 / 77-35 Afgerond
ma 22/04/2019 5015 ACHEL T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD C 2-4 / 6-9 / 69-77 Afgerond
vr 26/04/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL D 5015 ACHEL T.C. 4-2 / 9-6 / 83-69 Afgerond
vr 26/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 4-2 / 9-4 / 61-38 Afgerond
vr 03/05/2019 5015 ACHEL T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 2-4 / 5-10 / 60-72 Afgerond
vr 03/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD C 5077 TC HECHTEL-EKSEL D 4-2 / 8-6 / 67-62 Afgerond
vr 10/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5015 ACHEL T.C. 3-3 / 7-6 / 57-54 Afgerond
vr 10/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD C 4-2 / 9-6 / 74-57 Afgerond
vr 17/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL D 5021 LOMMELSE T.C. 1-5 / 2-10 / 36-65 Afgerond
vr 17/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD C 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 4-2 / 9-6 / 79-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5031 LANDEN T.C. 3-3 / 6-6 / 54-58 Afgerond
ma 22/04/2019 5046 T.C. DE BORN B 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-4 / 6-8 / 56-75 Afgerond
vr 26/04/2019 5031 LANDEN T.C. 5046 T.C. DE BORN B 6-0 / 12-1 / 78-42 Afgerond
vr 26/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5044 T.C. ROOSENDAEL 5-1 / 11-3 / 77-50 Afgerond
vr 03/05/2019 5046 T.C. DE BORN B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 2-4 / 5-8 / 49-69 Afgerond
vr 03/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5031 LANDEN T.C. 3-3 / 8-7 / 72-79 Afgerond
vr 10/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5046 T.C. DE BORN B 5-1 / 11-2 / 79-44 Afgerond
vr 10/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5050 T.C. WIMBLEDON A 5-1 / 11-3 / 77-42 Afgerond
vr 17/05/2019 5031 LANDEN T.C. 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 2-4 / 4-9 / 58-71 Afgerond
vr 17/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5044 T.C. ROOSENDAEL 3-3 / 6-7 / 59-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5037 T.C. DE ALK 5047 T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-4 / 80-50 Afgerond
ma 22/04/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5046 T.C. DE BORN A 1-5 / 2-11 / 33-75 Afgerond
ma 22/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-5 / 2-11 / 37-76 Afgerond
vr 26/04/2019 5037 T.C. DE ALK 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 6-0 / 12-0 / 73-26 Afgerond
vr 26/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-5 / 3-10 / 44-72 Afgerond
vr 26/04/2019 5046 T.C. DE BORN A 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 3-3 / 8-6 / 67-56 Afgerond
vr 03/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5047 T.C. SMASH KERMT C 1-5 / 2-11 / 31-78 Afgerond
vr 03/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5037 T.C. DE ALK 4-2 / 8-6 / 66-63 Afgerond
vr 03/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5046 T.C. DE BORN A 3-3 / 7-6 / 63-53 Afgerond
vr 10/05/2019 5037 T.C. DE ALK 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 3-3 / 7-6 / 59-55 Afgerond
vr 10/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT C 5046 T.C. DE BORN A 2-4 / 4-8 / 33-54 Afgerond
vr 10/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 2-4 / 6-8 / 56-70 Afgerond
vr 17/05/2019 5046 T.C. DE BORN A 5037 T.C. DE ALK 3-3 / 7-7 / 70-63 Afgerond
vr 17/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5047 T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-4 / 74-46 Afgerond
vr 17/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 6-0 / 12-0 / 72-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 2-4 / 4-8 / 49-61 Afgerond
ma 22/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 2-4 / 4-8 / 48-56 Afgerond
vr 26/04/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5047 T.C. SMASH KERMT B 5-1 / 10-4 / 73-51 Afgerond
vr 26/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5-1 / 10-2 / 66-23 Afgerond
vr 03/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT B 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-5 / 2-11 / 36-73 Afgerond
vr 03/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 4-2 / 8-5 / 61-51 Afgerond
vr 10/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5047 T.C. SMASH KERMT B 3-3 / 6-6 / 47-49 Afgerond
vr 10/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5-1 / 10-2 / 66-33 Afgerond
vr 17/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-5 / 2-10 / 36-70 Afgerond
vr 17/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 6-0 / 12-2 / 82-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 6-0 / 12-1 / 78-32 Afgerond
ma 22/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT A 5050 T.C. WIMBLEDON C 5-1 / 10-2 / 64-28 Afgerond
vr 26/04/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5047 T.C. SMASH KERMT A 0-6 / 0-12 / 23-73 Afgerond
vr 26/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-3 / 6-7 / 59-62 Afgerond
vr 03/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5-1 / 10-2 / 70-40 Afgerond
vr 03/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 4-2 / 8-4 / 60-45 Afgerond
vr 10/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5047 T.C. SMASH KERMT A 1-5 / 2-10 / 23-67 Afgerond
vr 10/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5050 T.C. WIMBLEDON C 3-3 / 8-7 / 74-73 Afgerond
vr 17/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 1-5 / 3-10 / 37-75 Afgerond
vr 17/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON C 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-3 / 7-7 / 65-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5052 T.C. ZELEM 3-3 / 7-6 / 57-51 Afgerond
ma 22/04/2019 5026 T.C. LUMMEN C 5035 T.C. TENKIE HASSELT F 2-4 / 6-10 / 63-86 Afgerond
vr 26/04/2019 5052 T.C. ZELEM 5026 T.C. LUMMEN C 2-4 / 5-8 / 53-63 Afgerond
vr 26/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5085 T.C. KOERSEL A 4-2 / 8-5 / 57-57 Afgerond
vr 03/05/2019 5026 T.C. LUMMEN C 5048 G.T. TESSENDERLO A 6-0 / 12-1 / 76-34 Afgerond
vr 03/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT F 5052 T.C. ZELEM 4-2 / 8-5 / 64-56 Afgerond
vr 10/05/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5026 T.C. LUMMEN C 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
vr 10/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5035 T.C. TENKIE HASSELT F 2-4 / 4-9 / 46-72 Afgerond
vr 17/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-3 / 8-7 / 72-67 Afgerond
vr 17/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT F 5085 T.C. KOERSEL A 3-3 / 7-6 / 67-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5085 T.C. KOERSEL C 5026 T.C. LUMMEN A 1-5 / 3-10 / 41-72 Afgerond
ma 22/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5023 TENNIS PAAL A 3-3 / 7-6 / 57-54 Afgerond
vr 26/04/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5048 G.T. TESSENDERLO B 5-1 / 11-5 / 78-60 Afgerond
vr 26/04/2019 5096 T.C. HAM 5085 T.C. KOERSEL C 1-5 / 2-11 / 18-72 Afgerond
vr 03/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5096 T.C. HAM 5-1 / 10-4 / 80-45 Afgerond
vr 03/05/2019 5023 TENNIS PAAL A 5026 T.C. LUMMEN A 1-5 / 5-10 / 58-79 Afgerond
vr 10/05/2019 5085 T.C. KOERSEL C 5048 G.T. TESSENDERLO B 4-2 / 8-5 / 58-65 Afgerond
vr 10/05/2019 5096 T.C. HAM 5023 TENNIS PAAL A 2-4 / 5-9 / 56-75 Afgerond
vr 17/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5096 T.C. HAM 6-0 / 12-1 / 75-29 Afgerond
vr 17/05/2019 5023 TENNIS PAAL A 5085 T.C. KOERSEL C 3-3 / 6-7 / 56-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5048 G.T. TESSENDERLO C 4-2 / 9-5 / 69-46 Afgerond
ma 22/04/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 4-2 / 8-4 / 64-41 Afgerond
vr 26/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 6-7 / 53-64 Afgerond
vr 26/04/2019 5023 TENNIS PAAL B 5085 T.C. KOERSEL B 0-6 / 1-12 / 36-77 Afgerond
vr 03/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5023 TENNIS PAAL B 6-0 / 12-1 / 76-32 Afgerond
vr 03/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5048 G.T. TESSENDERLO C 3-3 / 6-7 / 53-55 Afgerond
vr 10/05/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5026 T.C. LUMMEN B 4-2 / 9-5 / 74-59 Afgerond
vr 10/05/2019 5023 TENNIS PAAL B 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 1-5 / 4-11 / 52-77 Afgerond
vr 17/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 5023 TENNIS PAAL B 3-3 / 8-6 / 66-53 Afgerond
vr 17/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5085 T.C. KOERSEL B 1-5 / 4-10 / 56-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5029 T.C. MOL 4-2 / 8-4 / 61-46 Afgerond
ma 22/04/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5038 T.C. LAAKDAL B 2-4 / 4-9 / 51-76 Afgerond
vr 26/04/2019 5029 T.C. MOL 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 6-0 / 12-3 / 83-56 Afgerond
vr 26/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5036 T.C. DE NETHE B 4-2 / 9-4 / 64-51 Afgerond
vr 03/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-4 / 4-10 / 38-72 Afgerond
vr 03/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5029 T.C. MOL 3-3 / 6-7 / 57-70 Afgerond
vr 10/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 3-3 / 8-6 / 65-54 Afgerond
vr 10/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5038 T.C. LAAKDAL B 3-3 / 9-6 / 77-66 Afgerond
vr 17/05/2019 5029 T.C. MOL 5053 TENNISCLUB FIELD A 3-3 / 7-7 / 55-62 Afgerond
vr 17/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 7-7 / 63-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5034 T.C. BASVELD B 5036 T.C. DE NETHE A 0-6 / 0-12 / 12-72 Afgerond
ma 22/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5038 T.C. LAAKDAL C 1-5 / 4-10 / 62-76 Afgerond
vr 26/04/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5024 T.C. HEUSDEN B 4-2 / 8-5 / 62-52 Afgerond
vr 26/04/2019 5058 T.C. BOLDERBERG B 5034 T.C. BASVELD B 5-1 / 10-2 / 65-18 Afgerond
vr 03/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5058 T.C. BOLDERBERG B 3-3 / 7-8 / 61-69 Afgerond
vr 03/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL C 5036 T.C. DE NETHE A 1-5 / 5-10 / 57-77 Afgerond
vr 10/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5024 T.C. HEUSDEN B 0-6 / 0-12 / 14-72 Afgerond
vr 10/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG B 5038 T.C. LAAKDAL C 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
vr 17/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5058 T.C. BOLDERBERG B 3-3 / 7-8 / 69-76 Afgerond
vr 17/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL C 5034 T.C. BASVELD B 6-0 / 12-0 / 72-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5034 T.C. BASVELD C 5055 T.C. BERKENBOS 2-4 / 6-8 / 61-73 Afgerond
ma 22/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5058 T.C. BOLDERBERG A 0-6 / 1-12 / 28-77 Afgerond
vr 26/04/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5038 T.C. LAAKDAL A 4-2 / 8-4 / 64-46 Afgerond
vr 26/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5034 T.C. BASVELD C 4-2 / 9-4 / 70-46 Afgerond
vr 03/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5024 T.C. HEUSDEN A 0-6 / 1-12 / 29-76 Afgerond
vr 03/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG A 5055 T.C. BERKENBOS 2-4 / 6-9 / 65-79 Afgerond
vr 10/05/2019 5034 T.C. BASVELD C 5038 T.C. LAAKDAL A 4-2 / 8-4 / 64-52 Afgerond
vr 10/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5058 T.C. BOLDERBERG A 3-3 / 7-6 / 55-60 Afgerond
vr 17/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5024 T.C. HEUSDEN A 3-3 / 6-8 / 53-70 Afgerond
vr 17/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG A 5034 T.C. BASVELD C 5-1 / 10-2 / 64-32 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5024 T.C. HEUSDEN C 2-4 / 6-8 / 64-60 Afgerond
ma 22/04/2019 5034 T.C. BASVELD A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 2-4 / 6-9 / 65-74 Afgerond
vr 26/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN C 5034 T.C. BASVELD A 4-2 / 8-4 / 57-45 Afgerond
vr 26/04/2019 5076 T.C. BOEKT 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-4 / 4-9 / 45-69 Afgerond
vr 03/05/2019 5034 T.C. BASVELD A 5076 T.C. BOEKT 4-2 / 8-5 / 59-50 Afgerond
vr 03/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5024 T.C. HEUSDEN C 1-5 / 4-10 / 55-73 Afgerond
vr 10/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5034 T.C. BASVELD A 3-3 / 6-6 / 52-50 Afgerond
vr 10/05/2019 5076 T.C. BOEKT 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 1-5 / 2-11 / 37-78 Afgerond
vr 17/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN C 5076 T.C. BOEKT 4-2 / 9-7 / 81-69 Afgerond
vr 17/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5053 TENNISCLUB FIELD B 5-1 / 10-2 / 67-38 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5036 T.C. DE NETHE A (S1) 5036 T.C. DE NETHE A (S1)
5057 TC O - TC IRIS A (D2) 5057 TC O - TC IRIS A (D2)
5077 TC HECHTEL-EKSEL C (H1) 5077 TC HECHTEL-EKSEL C (H1)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (F2) 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (F2)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. (L1) 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. (L1)
5026 T.C. LUMMEN B (Q2) 5026 T.C. LUMMEN B (Q2)
5021 LOMMELSE T.C. (J1) 5021 LOMMELSE T.C. (J1)
5035 T.C. TENKIE HASSELT B (N2) 5035 T.C. TENKIE HASSELT B (N2)
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (K1) 5035 T.C. TENKIE HASSELT A (K1)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (U2) 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (U2)
5035 T.C. TENKIE HASSELT F (O1) 5035 T.C. TENKIE HASSELT F (O1)
5026 T.C. LUMMEN A (P1) (T) 4 9 70 5026 T.C. LUMMEN A (P1) Afgerond (vr 24/05/2019)
5024 T.C. HEUSDEN A (T2) (U) 2 5 55
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK (E1) (T) 5 11 81 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK (E1) Afgerond (vr 24/05/2019)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (I2) (U) 1 3 51
5069 T.C. AS F (A1) (T) 5 10 77 5069 T.C. AS F (A1) Afgerond (vr 24/05/2019)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS (C2) (U) 1 4 50
5027 TC MAASEIK A (G1) (T) 4 8 53 5027 TC MAASEIK A (G1) Afgerond (vr 24/05/2019)
5065 T.C. TENNISDEL GENK (B2) (U) 2 4 48
5050 T.C. WIMBLEDON B (M1) (T) 6 12 72 5050 T.C. WIMBLEDON B (M1) Afgerond (vr 24/05/2019)
5038 T.C. LAAKDAL B (R2) (U) 0 0 9
5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A (D1) (T) 3 6 53 5085 T.C. KOERSEL C (P2) Afgerond (vr 24/05/2019)
5085 T.C. KOERSEL C (P2) (U) 3 7 63
5047 T.C. SMASH KERMT A (N1) (T) 4 10 82 5047 T.C. SMASH KERMT A (N1) Afgerond (vr 24/05/2019)
5027 TC MAASEIK B (E2) (U) 2 5 55
5069 T.C. AS B (F1) (T) 2 7 67 5046 T.C. DE BORN A (L2) Afgerond (vr 24/05/2019)
5046 T.C. DE BORN A (L2) (U) 4 9 80
5024 T.C. HEUSDEN C (U1) (T) 2 5 63 5085 T.C. KOERSEL A (O2) Afgerond (vr 24/05/2019)
5085 T.C. KOERSEL A (O2) (U) 4 9 77
5057 TC O - TC IRIS B (B1) (T) 4 8 59 5057 TC O - TC IRIS B (B1) Afgerond (vr 24/05/2019)
5053 TENNISCLUB FIELD C (J2) (U) 2 5 49
5069 T.C. AS G (G2)
5069 T.C. AS G (G2)
5085 T.C. KOERSEL B (Q1)
5085 T.C. KOERSEL B (Q1)
5044 T.C. ROOSENDAEL (K2)
5044 T.C. ROOSENDAEL (K2)
5055 T.C. BERKENBOS (T1)
5055 T.C. BERKENBOS (T1)
5038 T.C. LAAKDAL C (S2)
5038 T.C. LAAKDAL C (S2)
5012 T.C. WINTERSLAG (C1)
5012 T.C. WINTERSLAG (C1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN B (M2)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN B (M2)
5053 TENNISCLUB FIELD A (R1)
5053 TENNISCLUB FIELD A (R1)
5087 T.C. BOCHOLT C (H2)
5087 T.C. BOCHOLT C (H2)
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. (I1)
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. (I1)
5068 TENNIS CLUB DILSEN B (A2)
5068 TENNIS CLUB DILSEN B (A2)
5036 T.C. DE NETHE A (S1) (T) 2 5 58 5057 TC O - TC IRIS A (D2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5057 TC O - TC IRIS A (D2) (U) 4 9 78
5077 TC HECHTEL-EKSEL C (H1) (T) 2 6 63 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (F2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (F2) (U) 4 8 68
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. (L1) (T) 5 10 71 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. (L1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5026 T.C. LUMMEN B (Q2) (U) 1 3 36
5021 LOMMELSE T.C. (J1) (T) 5 11 83 5021 LOMMELSE T.C. (J1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5035 T.C. TENKIE HASSELT B (N2) (U) 1 4 49
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (K1) (T) 4 9 74 5035 T.C. TENKIE HASSELT A (K1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (U2) (U) 2 6 59
5035 T.C. TENKIE HASSELT F (O1) (U) 2 4 39 5026 T.C. LUMMEN A Afgerond (vr 31/05/2019)
5026 T.C. LUMMEN A (T) 4 8 62
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK (T) 4 9 80 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK Afgerond (vr 31/05/2019)
5069 T.C. AS F (U) 2 6 68
5027 TC MAASEIK A (T) 4 8 56 5027 TC MAASEIK A Beëindigd na overwinning (vr 31/05/2019)
5050 T.C. WIMBLEDON B (U) 0 2 26
5085 T.C. KOERSEL C (T) 2 5 56 5047 T.C. SMASH KERMT A Afgerond (vr 31/05/2019)
5047 T.C. SMASH KERMT A (U) 4 9 74
5046 T.C. DE BORN A (T) 0 0 33 5085 T.C. KOERSEL A Afgerond (vr 31/05/2019)
5085 T.C. KOERSEL A (U) 6 12 72
5057 TC O - TC IRIS B (T) 5 10 67 5057 TC O - TC IRIS B Afgerond (vr 31/05/2019)
5069 T.C. AS G (G2) (U) 1 3 41
5085 T.C. KOERSEL B (Q1) (T) 3 8 74 5085 T.C. KOERSEL B (Q1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5044 T.C. ROOSENDAEL (K2) (U) 3 6 68
5055 T.C. BERKENBOS (T1) (T) 0 3 65 5038 T.C. LAAKDAL C (S2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5038 T.C. LAAKDAL C (S2) (U) 6 12 90
5012 T.C. WINTERSLAG (C1) (T) 4 8 58 5012 T.C. WINTERSLAG (C1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN B (M2) (U) 2 4 39
5053 TENNISCLUB FIELD A (R1) (T) 2 4 48 5087 T.C. BOCHOLT C (H2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5087 T.C. BOCHOLT C (H2) (U) 4 8 58
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. (I1) (T) 1 3 48 5068 TENNIS CLUB DILSEN B (A2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5068 TENNIS CLUB DILSEN B (A2) (U) 5 10 71