Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 2 (36 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5021 LOMMELSE T.C. C 3-3 / 7-7 / 64-60 Afgerond
vr 26/04/2019 5027 TC MAASEIK A 5087 T.C. BOCHOLT A 4-2 / 8-4 / 57-48 Afgerond
vr 03/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. C 5027 TC MAASEIK A 2-4 / 6-9 / 64-80 Afgerond
vr 03/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 2-4 / 6-8 / 60-67 Afgerond
vr 10/05/2019 5027 TC MAASEIK A 5017 KON. METALLIC T.C. A 6-0 / 12-3 / 80-51 Afgerond
vr 10/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5021 LOMMELSE T.C. C 1-5 / 4-10 / 52-76 Afgerond
vr 17/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5027 TC MAASEIK A 1-5 / 4-10 / 51-69 Afgerond
vr 17/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. A 5087 T.C. BOCHOLT A 4-2 / 9-5 / 70-62 Afgerond
vr 24/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. C 5017 KON. METALLIC T.C. A 3-3 / 7-7 / 55-52 Afgerond
vr 24/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 2-4 / 4-9 / 46-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5021 LOMMELSE T.C. D 3-3 / 8-6 / 71-61 Afgerond
vr 26/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5041 NEERPELTSE T.C. 1-5 / 2-10 / 29-65 Afgerond
vr 03/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. D 5087 T.C. BOCHOLT B 3-3 / 7-7 / 64-65 Afgerond
vr 03/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 2-4 / 5-8 / 46-59 Afgerond
vr 10/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5018 T.C. HAMONT 3-3 / 7-6 / 71-55 Afgerond
vr 10/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5021 LOMMELSE T.C. D 5-1 / 11-2 / 76-30 Afgerond
vr 17/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5087 T.C. BOCHOLT B 5-1 / 10-4 / 75-46 Afgerond
vr 17/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5041 NEERPELTSE T.C. 0-6 / 1-12 / 28-80 Afgerond
vr 24/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. D 5018 T.C. HAMONT 3-3 / 7-7 / 56-66 Afgerond
vr 24/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 10-2 / 66-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5017 KON. METALLIC T.C. B 5021 LOMMELSE T.C. B 1-5 / 5-11 / 63-91 Afgerond
vr 26/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5077 TC HECHTEL-EKSEL 3-3 / 6-7 / 60-63 Afgerond
vr 03/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 4-9 / 44-66 Afgerond
vr 03/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5017 KON. METALLIC T.C. B 6-0 / 12-0 / 74-28 Afgerond
vr 10/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 3-3 / 8-7 / 72-72 Afgerond
vr 10/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5021 LOMMELSE T.C. B 5-1 / 11-3 / 79-53 Afgerond
vr 17/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-6 / 0-12 / 16-72 Afgerond
vr 17/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5-1 / 10-3 / 74-53 Afgerond
vr 24/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. B 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 0-6 / 1-12 / 40-74 Afgerond
vr 24/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5017 KON. METALLIC T.C. B 6-0 / 12-0 / 72-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5028 T.C. LANAKEN 5031 LANDEN T.C. 3-3 / 7-7 / 68-66 Afgerond
vr 26/04/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5007 K. TONGERSE T.C. 4-2 / 8-4 / 62-53 Afgerond
vr 03/05/2019 5031 LANDEN T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 2-4 / 7-8 / 65-63 Afgerond
vr 03/05/2019 5049 LOONSE T.C. 5028 T.C. LANAKEN 1-5 / 3-10 / 53-71 Afgerond
vr 10/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5049 LOONSE T.C. 4-2 / 9-5 / 67-52 Afgerond
vr 10/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5031 LANDEN T.C. 0-6 / 3-12 / 49-84 Afgerond
vr 17/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5-1 / 10-3 / 65-39 Afgerond
vr 17/05/2019 5049 LOONSE T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. 3-3 / 7-6 / 66-57 Afgerond
vr 24/05/2019 5031 LANDEN T.C. 5049 LOONSE T.C. 2-4 / 6-8 / 70-68 Afgerond
vr 24/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5028 T.C. LANAKEN 1-5 / 4-10 / 57-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5027 TC MAASEIK B 5012 T.C. WINTERSLAG 2-4 / 6-8 / 63-66 Afgerond
vr 26/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5-1 / 10-3 / 71-42 Afgerond
vr 03/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5065 T.C. TENNISDEL GENK 4-2 / 8-5 / 63-61 Afgerond
vr 03/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5027 TC MAASEIK B 3-3 / 6-7 / 52-62 Afgerond
vr 10/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-4 / 6-8 / 61-70 Afgerond
vr 10/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5012 T.C. WINTERSLAG 4-2 / 10-5 / 81-57 Afgerond
vr 17/05/2019 5027 TC MAASEIK B 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-3 / 8-6 / 67-60 Afgerond
vr 17/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 1-5 / 4-10 / 54-80 Afgerond
vr 24/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-3 / 6-7 / 63-63 Afgerond
vr 24/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5027 TC MAASEIK B 3-3 / 7-7 / 68-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5023 TENNIS PAAL B 5003 K.T.C. DIEST 5-1 / 10-4 / 81-61 Afgerond
vr 26/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 4-2 / 9-6 / 82-71 Afgerond
vr 03/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5047 T.C. SMASH KERMT B 5-1 / 10-2 / 68-44 Afgerond
vr 03/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. A 5023 TENNIS PAAL B 0-6 / 2-12 / 46-77 Afgerond
vr 10/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT B 5039 RUNKSTER T.C. A 4-2 / 8-4 / 52-43 Afgerond
vr 10/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5003 K.T.C. DIEST 3-3 / 6-7 / 52-62 Afgerond
vr 17/05/2019 5023 TENNIS PAAL B 5047 T.C. SMASH KERMT B 5-1 / 10-2 / 65-39 Afgerond
vr 17/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. A 5035 T.C. TENKIE HASSELT 3-3 / 7-7 / 64-62 Afgerond
vr 24/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5039 RUNKSTER T.C. A 4-2 / 8-5 / 70-53 Afgerond
vr 24/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5023 TENNIS PAAL B 0-6 / 1-12 / 35-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT A 5039 RUNKSTER T.C. B 3-3 / 6-6 / 47-47 Afgerond
vr 26/04/2019 5023 TENNIS PAAL A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 4-2 / 10-6 / 80-64 Afgerond
vr 03/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. B 5023 TENNIS PAAL A 3-3 / 8-6 / 72-65 Afgerond
vr 03/05/2019 5037 T.C. DE ALK 5047 T.C. SMASH KERMT A 3-3 / 6-7 / 58-58 Afgerond
vr 10/05/2019 5023 TENNIS PAAL A 5037 T.C. DE ALK 1-5 / 4-10 / 54-76 Afgerond
vr 10/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5039 RUNKSTER T.C. B 2-4 / 6-9 / 72-80 Afgerond
vr 17/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT A 5023 TENNIS PAAL A 4-2 / 9-4 / 64-43 Afgerond
vr 17/05/2019 5037 T.C. DE ALK 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5-1 / 10-4 / 71-45 Afgerond
vr 24/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. B 5037 T.C. DE ALK 2-4 / 4-9 / 50-68 Afgerond
vr 24/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5047 T.C. SMASH KERMT A 2-4 / 7-8 / 76-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5096 T.C. HAM A 5-1 / 11-3 / 76-45 Afgerond
vr 26/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5052 T.C. ZELEM B 4-2 / 8-4 / 59-43 Afgerond
vr 03/05/2019 5096 T.C. HAM A 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-5 / 3-11 / 35-74 Afgerond
vr 03/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT C 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 6-6 / 48-54 Afgerond
vr 10/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5047 T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-2 / 63-29 Afgerond
vr 10/05/2019 5052 T.C. ZELEM B 5096 T.C. HAM A 5-1 / 11-2 / 71-38 Afgerond
vr 17/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5048 G.T. TESSENDERLO B 5-1 / 11-4 / 81-63 Afgerond
vr 17/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT C 5052 T.C. ZELEM B 4-2 / 8-4 / 55-31 Afgerond
vr 24/05/2019 5096 T.C. HAM A 5047 T.C. SMASH KERMT C 1-5 / 2-10 / 37-64 Afgerond
vr 24/05/2019 5052 T.C. ZELEM B 5026 T.C. LUMMEN A 0-6 / 3-12 / 54-81 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5096 T.C. HAM B 2-4 / 4-8 / 53-63 Afgerond
vr 26/04/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5052 T.C. ZELEM A 4-2 / 8-5 / 56-56 Afgerond
vr 03/05/2019 5096 T.C. HAM B 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 7-6 / 59-49 Afgerond
vr 03/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 5-8 / 52-62 Afgerond
vr 10/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5-1 / 10-4 / 75-54 Afgerond
vr 10/05/2019 5052 T.C. ZELEM A 5096 T.C. HAM B 3-3 / 8-7 / 77-72 Afgerond
vr 17/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5026 T.C. LUMMEN B 6-0 / 12-1 / 80-33 Afgerond
vr 17/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5052 T.C. ZELEM A 3-3 / 7-6 / 63-53 Afgerond
vr 24/05/2019 5096 T.C. HAM B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 4-2 / 8-4 / 61-46 Afgerond
vr 24/05/2019 5052 T.C. ZELEM A 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-3 / 6-6 / 46-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5024 T.C. HEUSDEN 1-5 / 3-11 / 52-86 Afgerond
vr 26/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5055 T.C. BERKENBOS 5-1 / 10-3 / 72-41 Afgerond
vr 03/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5008 K.T.C. MEULENBERG 4-2 / 9-5 / 68-64 Afgerond
vr 03/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 3-3 / 6-6 / 53-49 Afgerond
vr 10/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5034 T.C. BASVELD B 5-1 / 10-5 / 75-65 Afgerond
vr 10/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5024 T.C. HEUSDEN 2-4 / 6-8 / 62-53 Afgerond
vr 17/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5008 K.T.C. MEULENBERG 2-4 / 5-8 / 54-62 Afgerond
vr 17/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5055 T.C. BERKENBOS 5-1 / 11-2 / 75-43 Afgerond
vr 24/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5034 T.C. BASVELD B 4-2 / 8-4 / 51-46 Afgerond
vr 24/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 1-5 / 3-11 / 49-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5034 T.C. BASVELD A 5036 T.C. DE NETHE A 3-3 / 7-6 / 60-61 Afgerond
vr 26/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 3-3 / 7-6 / 62-51 Afgerond
vr 03/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5021 LOMMELSE T.C. A 2-4 / 4-8 / 54-61 Afgerond
vr 03/05/2019 5076 T.C. BOEKT 5034 T.C. BASVELD A 1-5 / 3-10 / 34-69 Afgerond
vr 10/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. A 5076 T.C. BOEKT 5-1 / 11-2 / 77-29 Afgerond
vr 10/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5036 T.C. DE NETHE A 1-5 / 2-10 / 30-67 Afgerond
vr 17/05/2019 5034 T.C. BASVELD A 5021 LOMMELSE T.C. A 3-3 / 8-7 / 74-71 Afgerond
vr 17/05/2019 5076 T.C. BOEKT 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 0-6 / 1-12 / 33-75 Afgerond
vr 24/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5076 T.C. BOEKT 6-0 / 12-2 / 80-40 Afgerond
vr 24/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5034 T.C. BASVELD A 3-3 / 8-8 / 72-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5021 LOMMELSE T.C. E 2-4 / 4-8 / 53-61 Afgerond
vr 26/04/2019 5063 T.C. BEUKENHOF 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 1-5 / 3-11 / 36-83 Afgerond
vr 03/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. E 5063 T.C. BEUKENHOF 3-3 / 7-6 / 61-49 Afgerond
vr 03/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5036 T.C. DE NETHE B 1-5 / 3-10 / 58-73 Afgerond
vr 10/05/2019 5063 T.C. BEUKENHOF 5038 T.C. LAAKDAL 3-3 / 7-7 / 63-61 Afgerond
vr 10/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 5021 LOMMELSE T.C. E 5-1 / 10-4 / 73-51 Afgerond
vr 17/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5063 T.C. BEUKENHOF 5-1 / 10-2 / 71-33 Afgerond
vr 17/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 1-5 / 2-10 / 40-69 Afgerond
vr 24/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. E 5038 T.C. LAAKDAL 4-2 / 9-5 / 77-60 Afgerond
vr 24/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 7-6 / 58-44 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5023 TENNIS PAAL B (F1) 5023 TENNIS PAAL B (F1)
5048 G.T. TESSENDERLO B (H2) 5048 G.T. TESSENDERLO B (H2)
5096 T.C. HAM B (I1) 5096 T.C. HAM B (I1)
5012 T.C. WINTERSLAG (E2) 5012 T.C. WINTERSLAG (E2)
5037 T.C. DE ALK (G1) (T) 3 8 79 5037 T.C. DE ALK (G1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (D2) (U) 3 6 59
5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB (C1) (T) 1 5 79 5020 T.C. DE KREKEL PEER B (B2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (B2) (U) 5 11 89
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C (L1) (T) 2 7 68 5008 K.T.C. MEULENBERG (J2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5008 K.T.C. MEULENBERG (J2) (U) 4 9 79
5027 TC MAASEIK A (A1) (T) 3 8 71 5027 TC MAASEIK A (A1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5034 T.C. BASVELD A (K2) (U) 3 6 64
5028 T.C. LANAKEN (D1) (T) 3 6 49 5020 T.C. DE KREKEL PEER C (A2) Afgerond (vr 31/05/2019)
5020 T.C. DE KREKEL PEER C (A2) (U) 3 8 58
5026 T.C. LUMMEN A (H1) (T) 4 8 71 5026 T.C. LUMMEN A (H1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5003 K.T.C. DIEST (F2) (U) 2 6 60
5024 T.C. HEUSDEN (J1) (T) 4 8 49 5024 T.C. HEUSDEN (J1) Beëindigd na overwinning (vr 31/05/2019)
5021 LOMMELSE T.C. E (L2) (U) 0 0 14
5041 NEERPELTSE T.C. (B1) (T) 6 12 72 5041 NEERPELTSE T.C. (B1) Afgerond (vr 31/05/2019)
5048 G.T. TESSENDERLO A (I2) (U) 0 0 15
5009 KTC RAPID WATERSCHEI (E1)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI (E1)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (C2)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (C2)
5021 LOMMELSE T.C. A (K1)
5021 LOMMELSE T.C. A (K1)
5047 T.C. SMASH KERMT A (G2)
5047 T.C. SMASH KERMT A (G2)