Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 1 (76 - 170)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5017 KON. METALLIC T.C. 1-5 / 5-10 / 54-80 Afgerond
vr 26/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 4-2 / 9-4 / 61-39 Afgerond
vr 26/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5036 T.C. DE NETHE B 4-2 / 9-5 / 72-58 Afgerond
vr 03/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. 2-4 / 5-9 / 52-67 Afgerond
vr 03/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 5-9 / 63-75 Afgerond
vr 03/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-4 / 5-9 / 46-66 Afgerond
vr 10/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5017 KON. METALLIC T.C. 5-1 / 10-3 / 69-38 Afgerond
vr 10/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5021 LOMMELSE T.C. 4-2 / 8-4 / 58-50 Afgerond
vr 10/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 10-3 / 74-53 Afgerond
vr 17/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 4-9 / 46-71 Afgerond
vr 17/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 6-0 / 12-0 / 73-29 Afgerond
vr 17/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD A 3-3 / 6-6 / 54-49 Afgerond
vr 24/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5021 LOMMELSE T.C. 1-5 / 5-11 / 63-81 Afgerond
vr 24/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5017 KON. METALLIC T.C. 3-3 / 7-6 / 58-54 Afgerond
vr 24/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5041 NEERPELTSE T.C. 3-3 / 7-7 / 62-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5029 T.C. MOL 1-5 / 3-11 / 53-75 Afgerond
vr 26/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5036 T.C. DE NETHE A 5-1 / 10-3 / 69-38 Afgerond
vr 26/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5018 T.C. HAMONT 4-2 / 9-4 / 70-49 Afgerond
vr 03/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5038 T.C. LAAKDAL 0-6 / 2-12 / 44-79 Afgerond
vr 03/05/2019 5029 T.C. MOL 5018 T.C. HAMONT 5-1 / 10-2 / 71-34 Afgerond
vr 03/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-3 / 6-7 / 64-63 Afgerond
vr 10/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5029 T.C. MOL 3-3 / 7-8 / 70-69 Afgerond
vr 10/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5077 TC HECHTEL-EKSEL 4-2 / 9-4 / 67-45 Afgerond
vr 10/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5036 T.C. DE NETHE A 0-6 / 1-12 / 38-77 Afgerond
vr 17/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5018 T.C. HAMONT 4-2 / 9-4 / 63-44 Afgerond
vr 17/05/2019 5029 T.C. MOL 5036 T.C. DE NETHE A 5-1 / 10-3 / 69-44 Afgerond
vr 17/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-4 / 5-8 / 62-72 Afgerond
vr 24/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5077 TC HECHTEL-EKSEL 3-3 / 8-7 / 69-66 Afgerond
vr 24/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5029 T.C. MOL 1-5 / 3-11 / 52-82 Afgerond
vr 24/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5038 T.C. LAAKDAL 1-5 / 3-11 / 45-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5003 K.T.C. DIEST 5048 G.T. TESSENDERLO B 4-2 / 8-6 / 61-58 Afgerond
vr 26/04/2019 5034 T.C. BASVELD 5008 K.T.C. MEULENBERG 6-0 / 12-2 / 80-31 Afgerond
vr 03/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5034 T.C. BASVELD 2-4 / 5-8 / 55-62 Afgerond
vr 03/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5003 K.T.C. DIEST 5-1 / 10-3 / 70-52 Afgerond
vr 10/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5052 T.C. ZELEM 5-1 / 10-3 / 74-42 Afgerond
vr 10/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5048 G.T. TESSENDERLO B 4-2 / 9-5 / 75-63 Afgerond
vr 17/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5034 T.C. BASVELD 2-4 / 4-8 / 47-63 Afgerond
vr 17/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5008 K.T.C. MEULENBERG 4-2 / 8-5 / 61-49 Afgerond
vr 24/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5052 T.C. ZELEM 2-4 / 4-9 / 49-73 Afgerond
vr 24/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5003 K.T.C. DIEST 2-4 / 5-8 / 56-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5047 T.C. SMASH KERMT 0-6 / 1-12 / 32-74 Afgerond
vr 26/04/2019 5085 T.C. KOERSEL 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 6-8 / 66-72 Afgerond
vr 03/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5085 T.C. KOERSEL 6-0 / 12-1 / 74-31 Afgerond
vr 03/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5035 T.C. TENKIE HASSELT 4-2 / 8-6 / 68-61 Afgerond
vr 10/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-5 / 3-10 / 45-70 Afgerond
vr 10/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5047 T.C. SMASH KERMT 2-4 / 5-9 / 48-70 Afgerond
vr 17/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5085 T.C. KOERSEL 2-4 / 5-9 / 51-73 Afgerond
vr 17/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO A 4-2 / 9-4 / 67-52 Afgerond
vr 24/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 4-2 / 9-5 / 75-51 Afgerond
vr 24/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5035 T.C. TENKIE HASSELT 4-2 / 8-7 / 73-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5069 T.C. AS C 5-1 / 10-3 / 68-48 Afgerond
vr 26/04/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5044 T.C. ROOSENDAEL 2-4 / 6-9 / 61-85 Afgerond
vr 03/05/2019 5069 T.C. AS C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-3 / 6-6 / 52-50 Afgerond
vr 03/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5050 T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-6 / 82-53 Afgerond
vr 10/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5046 T.C. DE BORN 4-2 / 8-6 / 68-58 Afgerond
vr 10/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5069 T.C. AS C 3-3 / 8-6 / 69-52 Afgerond
vr 17/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 2-4 / 5-9 / 53-69 Afgerond
vr 17/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5044 T.C. ROOSENDAEL 3-3 / 7-8 / 68-72 Afgerond
vr 24/05/2019 5069 T.C. AS C 5046 T.C. DE BORN 3-3 / 6-6 / 62-58 Afgerond
vr 24/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5050 T.C. WIMBLEDON 4-2 / 8-4 / 61-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5069 T.C. AS A 5087 T.C. BOCHOLT A 5-1 / 11-2 / 79-44 Afgerond
vr 26/04/2019 5057 TC O - TC IRIS 5027 TC MAASEIK 3-3 / 7-7 / 61-69 Afgerond
vr 03/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5057 TC O - TC IRIS 2-4 / 4-10 / 55-69 Afgerond
vr 03/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5069 T.C. AS A 2-4 / 4-9 / 45-68 Afgerond
vr 10/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5007 K. TONGERSE T.C. 3-3 / 6-8 / 58-75 Afgerond
vr 10/05/2019 5027 TC MAASEIK 5087 T.C. BOCHOLT A 4-2 / 9-5 / 67-59 Afgerond
vr 17/05/2019 5069 T.C. AS A 5057 TC O - TC IRIS 5-1 / 10-3 / 72-41 Afgerond
vr 17/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5027 TC MAASEIK 3-3 / 8-8 / 80-83 Afgerond
vr 24/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5007 K. TONGERSE T.C. 2-4 / 5-8 / 56-72 Afgerond
vr 24/05/2019 5027 TC MAASEIK 5069 T.C. AS A 2-4 / 6-9 / 59-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5069 T.C. AS B 0-6 / 0-12 / 28-74 Afgerond
vr 26/04/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5061 T.C. KAULILLE 2-4 / 5-10 / 63-82 Afgerond
vr 03/05/2019 5069 T.C. AS B 5068 TENNIS CLUB DILSEN 4-2 / 8-4 / 61-39 Afgerond
vr 03/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5087 T.C. BOCHOLT B 4-2 / 10-6 / 81-70 Afgerond
vr 10/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 6-0 / 12-1 / 75-44 Afgerond
vr 10/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5069 T.C. AS B 0-6 / 1-12 / 29-75 Afgerond
vr 17/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5068 TENNIS CLUB DILSEN 2-4 / 4-9 / 44-61 Afgerond
vr 17/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5061 T.C. KAULILLE 1-5 / 3-11 / 56-81 Afgerond
vr 24/05/2019 5069 T.C. AS B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 9-4 / 67-53 Afgerond
vr 24/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5087 T.C. BOCHOLT B 2-4 / 6-9 / 72-71 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde