Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 5 (12 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5003 K.T.C. DIEST E 5024 T.C. HEUSDEN B 0-6 / 1-12 / 41-76 Afgerond
za 27/04/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 8-7 / 79-70 Afgerond
za 27/04/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5015 ACHEL T.C. 4-2 / 9-5 / 65-48 Afgerond
za 04/05/2019 5003 K.T.C. DIEST E 5017 KON. METALLIC T.C. 3-3 / 7-7 / 67-64 Afgerond
za 04/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5015 ACHEL T.C. 5-1 / 10-2 / 70-26 Afgerond
za 04/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 3-3 / 7-7 / 71-65 Afgerond
za 11/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5024 T.C. HEUSDEN B 3-3 / 6-8 / 56-65 Afgerond
za 11/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5003 K.T.C. DIEST E 3-3 / 7-7 / 67-65 Afgerond
za 11/05/2019 5015 ACHEL T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 6-8 / 55-70 Afgerond
za 18/05/2019 5003 K.T.C. DIEST E 5015 ACHEL T.C. 5-1 / 10-2 / 72-43 Afgerond
za 18/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-3 / 8-7 / 70-65 Afgerond
za 18/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 3-3 / 6-8 / 65-66 Afgerond
za 25/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5003 K.T.C. DIEST E 3-3 / 7-6 / 63-58 Afgerond
za 25/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5024 T.C. HEUSDEN B 3-3 / 6-6 / 54-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/05/2019 5015 ACHEL T.C. 5017 KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-8 / 56-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5029 T.C. MOL 5052 T.C. ZELEM 3-3 / 6-6 / 56-58 Afgerond
za 27/04/2019 5061 T.C. KAULILLE 5023 TENNIS PAAL A 1-5 / 2-11 / 35-70 Afgerond
za 27/04/2019 5027 TC MAASEIK 5057 TC O - TC IRIS 3-3 / 7-8 / 69-69 Afgerond
za 04/05/2019 5029 T.C. MOL 5061 T.C. KAULILLE 5-1 / 10-3 / 70-41 Afgerond
za 04/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5057 TC O - TC IRIS 2-4 / 4-8 / 47-62 Afgerond
za 04/05/2019 5023 TENNIS PAAL A 5027 TC MAASEIK 6-0 / 12-0 / 75-30 Afgerond
za 11/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5052 T.C. ZELEM 1-5 / 3-10 / 34-66 Afgerond
za 11/05/2019 5027 TC MAASEIK 5029 T.C. MOL 3-3 / 6-7 / 53-62 Afgerond
za 11/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5023 TENNIS PAAL A 4-2 / 8-5 / 68-57 Afgerond
za 18/05/2019 5029 T.C. MOL 5057 TC O - TC IRIS 4-2 / 8-5 / 56-50 Afgerond
za 18/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5023 TENNIS PAAL A 3-3 / 6-7 / 60-67 Afgerond
za 18/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5027 TC MAASEIK 2-4 / 5-9 / 58-72 Afgerond
za 25/05/2019 5023 TENNIS PAAL A 5029 T.C. MOL 2-4 / 4-8 / 39-54 Afgerond
za 25/05/2019 5027 TC MAASEIK 5052 T.C. ZELEM 4-2 / 9-5 / 73-47 Afgerond
za 25/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5061 T.C. KAULILLE 5-1 / 11-3 / 75-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 3-3 / 7-6 / 57-59 Afgerond
za 27/04/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5006 T.C. NUCLEA 2-4 / 4-8 / 39-60 Afgerond
za 27/04/2019 5003 K.T.C. DIEST C 5044 T.C. ROOSENDAEL 2-4 / 4-8 / 36-56 Afgerond
za 04/05/2019 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5-1 / 10-3 / 68-46 Afgerond
za 04/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5044 T.C. ROOSENDAEL 0-6 / 1-12 / 34-78 Afgerond
za 04/05/2019 5006 T.C. NUCLEA 5003 K.T.C. DIEST C 6-0 / 12-0 / 72-29 Afgerond
za 11/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 0-6 / 2-12 / 43-79 Afgerond
za 11/05/2019 5003 K.T.C. DIEST C 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 0-6 / 2-12 / 42-77 Afgerond
za 11/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5006 T.C. NUCLEA 3-3 / 7-8 / 67-72 Afgerond
za 18/05/2019 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5044 T.C. ROOSENDAEL 1-5 / 2-11 / 32-76 Afgerond
za 18/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5006 T.C. NUCLEA 1-5 / 4-10 / 44-76 Afgerond
za 18/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5003 K.T.C. DIEST C 5-1 / 10-3 / 72-48 Afgerond
za 25/05/2019 5006 T.C. NUCLEA 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5-1 / 10-2 / 65-21 Afgerond
za 25/05/2019 5003 K.T.C. DIEST C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-4 / 4-10 / 47-79 Afgerond
za 25/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 4-2 / 8-5 / 67-60 Afgerond
za 27/04/2019 5096 T.C. HAM B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-3 / 6-6 / 53-64 Afgerond
za 27/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5085 T.C. KOERSEL 4-2 / 8-4 / 55-40 Afgerond
za 04/05/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5096 T.C. HAM B 3-3 / 6-9 / 71-76 Afgerond
za 04/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5085 T.C. KOERSEL 5-1 / 10-2 / 61-32 Afgerond
za 04/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5024 T.C. HEUSDEN A 2-4 / 4-9 / 44-59 Afgerond
za 11/05/2019 5096 T.C. HAM B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-3 / 6-7 / 49-57 Afgerond
za 11/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5003 K.T.C. DIEST A 5-1 / 10-3 / 70-52 Afgerond
za 11/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-3 / 6-8 / 55-67 Afgerond
za 18/05/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5085 T.C. KOERSEL 4-2 / 8-4 / 63-47 Afgerond
za 18/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-3 / 7-7 / 61-66 Afgerond
za 18/05/2019 5096 T.C. HAM B 5024 T.C. HEUSDEN A 1-5 / 2-10 / 34-61 Afgerond
za 25/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5003 K.T.C. DIEST A 4-2 / 8-6 / 58-66 Afgerond
za 25/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-4 / 5-8 / 53-58 Afgerond
za 25/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5096 T.C. HAM B 2-4 / 5-8 / 48-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5003 K.T.C. DIEST D 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 1-5 / 3-11 / 40-73 Afgerond
za 27/04/2019 5046 T.C. DE BORN 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 11-4 / 85-55 Afgerond
za 27/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5069 T.C. AS 6-0 / 12-0 / 74-25 Afgerond
za 04/05/2019 5003 K.T.C. DIEST D 5046 T.C. DE BORN 2-4 / 4-8 / 30-61 Afgerond
za 04/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5069 T.C. AS 6-0 / 12-1 / 76-27 Afgerond
za 04/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5048 G.T. TESSENDERLO 1-5 / 5-10 / 63-81 Afgerond
za 11/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 1-5 / 5-10 / 62-81 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5003 K.T.C. DIEST D 2-4 / 5-8 / 55-57 Afgerond
za 11/05/2019 5069 T.C. AS 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-5 / 2-10 / 26-69 Afgerond
za 18/05/2019 5003 K.T.C. DIEST D 5069 T.C. AS 4-2 / 8-5 / 56-47 Afgerond
za 18/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 9-6 / 78-71 Afgerond
za 18/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5048 G.T. TESSENDERLO 1-5 / 2-10 / 19-62 Afgerond
za 25/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5003 K.T.C. DIEST D 5-1 / 10-4 / 71-48 Afgerond
za 25/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 2-4 / 5-9 / 63-74 Afgerond
za 25/05/2019 5069 T.C. AS 5046 T.C. DE BORN 3-3 / 6-6 / 55-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 6-0 / 12-0 / 75-35 Afgerond
za 27/04/2019 5023 TENNIS PAAL B 5096 T.C. HAM A 3-3 / 6-7 / 63-67 Afgerond
za 27/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5055 T.C. BERKENBOS 2-4 / 4-8 / 38-54 Afgerond
za 04/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5023 TENNIS PAAL B 4-2 / 8-4 / 64-40 Afgerond
za 04/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5055 T.C. BERKENBOS 0-6 / 1-12 / 44-78 Afgerond
za 04/05/2019 5096 T.C. HAM A 5041 NEERPELTSE T.C. 4-2 / 8-5 / 66-49 Afgerond
za 11/05/2019 5023 TENNIS PAAL B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 4-2 / 9-4 / 59-35 Afgerond
za 11/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5003 K.T.C. DIEST B 3-3 / 7-6 / 59-50 Afgerond
za 11/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5096 T.C. HAM A 4-2 / 9-4 / 78-52 Afgerond
za 18/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5055 T.C. BERKENBOS 3-3 / 6-7 / 55-56 Afgerond
za 18/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5096 T.C. HAM A 2-4 / 5-8 / 55-63 Afgerond
za 18/05/2019 5023 TENNIS PAAL B 5041 NEERPELTSE T.C. 4-2 / 8-4 / 66-44 Afgerond
za 25/05/2019 5096 T.C. HAM A 5003 K.T.C. DIEST B 2-4 / 4-9 / 40-69 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 4-2 / 8-5 / 60-50 Afgerond
za 25/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5023 TENNIS PAAL B 5-1 / 11-2 / 70-35 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde