Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 4 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5046 T.C. DE BORN 4-2 / 8-5 / 67-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5063 T.C. BEUKENHOF 4-2 / 9-4 / 69-48 Afgerond
ma 22/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5041 NEERPELTSE T.C. C 4-2 / 8-6 / 69-67 Afgerond
za 27/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-4 / 5-9 / 59-64 Afgerond
za 27/04/2019 5046 T.C. DE BORN 5041 NEERPELTSE T.C. C 2-4 / 4-8 / 44-59 Afgerond
za 27/04/2019 5063 T.C. BEUKENHOF 5087 T.C. BOCHOLT A 1-5 / 2-10 / 23-63 Afgerond
za 04/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5046 T.C. DE BORN 5-1 / 10-2 / 71-27 Afgerond
za 04/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 10-3 / 73-39 Afgerond
za 04/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. C 5063 T.C. BEUKENHOF 4-2 / 9-5 / 73-61 Afgerond
za 11/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5041 NEERPELTSE T.C. C 2-4 / 4-9 / 41-65 Afgerond
za 11/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5063 T.C. BEUKENHOF 3-3 / 7-8 / 68-71 Afgerond
za 11/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5087 T.C. BOCHOLT A 5-1 / 10-4 / 75-66 Afgerond
za 18/05/2019 5063 T.C. BEUKENHOF 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-3 / 6-7 / 55-54 Afgerond
za 18/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5046 T.C. DE BORN 6-0 / 12-1 / 78-25 Afgerond
za 18/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. C 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-4 / 5-9 / 59-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-2 / 9-5 / 74-64 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5018 T.C. HAMONT B 0-6 / 2-12 / 41-79 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5-1 / 10-2 / 66-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-3 / 6-8 / 56-67 Afgerond
za 27/04/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 6-0 / 12-1 / 77-38 Afgerond
za 27/04/2019 5018 T.C. HAMONT B 5007 K. TONGERSE T.C. 4-2 / 8-4 / 63-38 Afgerond
za 04/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-2 / 8-4 / 57-48 Afgerond
za 04/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. A 4-2 / 10-5 / 83-49 Afgerond
za 04/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5018 T.C. HAMONT B 0-6 / 0-12 / 5-72 Afgerond
za 11/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5-1 / 11-4 / 82-63 Afgerond
za 11/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5018 T.C. HAMONT B 1-5 / 3-10 / 40-70 Afgerond
za 11/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5007 K. TONGERSE T.C. 1-5 / 4-11 / 56-81 Afgerond
za 18/05/2019 5018 T.C. HAMONT B 5041 NEERPELTSE T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-23 Afgerond
za 18/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-2 / 9-4 / 65-51 Afgerond
za 18/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 4-9 / 50-71 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5027 TC MAASEIK A 2-4 / 5-8 / 57-65 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5029 T.C. MOL 1-5 / 3-10 / 39-66 Afgerond
ma 22/04/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5085 T.C. KOERSEL 4-2 / 8-4 / 64-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5041 NEERPELTSE T.C. B 5-1 / 10-2 / 65-29 Afgerond
za 27/04/2019 5027 TC MAASEIK A 5085 T.C. KOERSEL 0-6 / 1-12 / 37-78 Afgerond
za 27/04/2019 5029 T.C. MOL 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-5 / 4-10 / 41-71 Afgerond
za 04/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5027 TC MAASEIK A 3-3 / 6-6 / 47-64 Afgerond
za 04/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5038 T.C. LAAKDAL A 4-2 / 8-6 / 67-54 Afgerond
za 04/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5029 T.C. MOL 6-0 / 12-1 / 76-34 Afgerond
za 11/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5085 T.C. KOERSEL 4-2 / 9-5 / 68-60 Afgerond
za 11/05/2019 5027 TC MAASEIK A 5029 T.C. MOL 0-6 / 3-12 / 45-87 Afgerond
za 11/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-6 / 0-12 / 16-72 Afgerond
za 18/05/2019 5029 T.C. MOL 5038 T.C. LAAKDAL A 1-5 / 5-10 / 70-75 Afgerond
za 18/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5027 TC MAASEIK A 4-2 / 8-5 / 62-54 Afgerond
za 18/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5041 NEERPELTSE T.C. B 6-0 / 12-1 / 74-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5012 T.C. WINTERSLAG 1-5 / 4-10 / 67-80 Afgerond
ma 22/04/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5-1 / 10-2 / 70-40 Afgerond
ma 22/04/2019 5078 T.C. EVERSEL 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 6-0 / 12-2 / 83-42 Afgerond
za 27/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5039 RUNKSTER T.C. 2-4 / 5-8 / 47-62 Afgerond
za 27/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 4-2 / 8-4 / 63-49 Afgerond
za 27/04/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5078 T.C. EVERSEL 2-4 / 5-8 / 54-62 Afgerond
za 04/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5012 T.C. WINTERSLAG 6-0 / 12-1 / 78-31 Afgerond
za 04/05/2019 5078 T.C. EVERSEL 5053 TENNISCLUB FIELD B 6-0 / 12-1 / 78-40 Afgerond
za 04/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 2-4 / 5-8 / 53-68 Afgerond
za 11/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 6-0 / 12-2 / 84-48 Afgerond
za 11/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 2-4 / 5-8 / 51-63 Afgerond
za 11/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5078 T.C. EVERSEL 5-1 / 10-2 / 68-35 Afgerond
za 18/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5053 TENNISCLUB FIELD B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 18/05/2019 5078 T.C. EVERSEL 5012 T.C. WINTERSLAG 3-3 / 6-6 / 47-53 Afgerond
za 18/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5039 RUNKSTER T.C. 2-4 / 4-10 / 46-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5036 T.C. DE NETHE A 1-5 / 5-11 / 59-83 Afgerond
ma 22/04/2019 5027 TC MAASEIK B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 4-2 / 9-5 / 67-63 Afgerond
ma 22/04/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-6 / 2-12 / 46-86 Afgerond
za 27/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5027 TC MAASEIK B 1-5 / 5-10 / 56-75 Afgerond
za 27/04/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-3 / 6-6 / 59-58 Afgerond
za 27/04/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5077 TC HECHTEL-EKSEL 3-3 / 6-8 / 57-69 Afgerond
za 04/05/2019 5027 TC MAASEIK B 5036 T.C. DE NETHE A 3-3 / 6-8 / 60-75 Afgerond
za 04/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5047 T.C. SMASH KERMT 1-5 / 3-10 / 38-70 Afgerond
za 04/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5-1 / 10-2 / 69-39 Afgerond
za 11/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-3 / 6-7 / 56-57 Afgerond
za 11/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 6-0 / 12-0 / 75-37 Afgerond
za 11/05/2019 5027 TC MAASEIK B 5077 TC HECHTEL-EKSEL 6-0 / 12-0 / 72-22 Afgerond
za 18/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5047 T.C. SMASH KERMT 0-6 / 1-12 / 41-80 Afgerond
za 18/05/2019 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5036 T.C. DE NETHE A 0-6 / 1-12 / 23-73 Afgerond
za 18/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5027 TC MAASEIK B 3-3 / 7-6 / 68-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5076 T.C. BOEKT B 5087 T.C. BOCHOLT B 4-2 / 9-5 / 63-60 Afgerond
ma 22/04/2019 5018 T.C. HAMONT A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
ma 22/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5001 KTC BERINGEN 4-2 / 8-4 / 64-45 Afgerond
za 27/04/2019 5076 T.C. BOEKT B 5018 T.C. HAMONT A 3-3 / 8-8 / 81-79 Afgerond
za 27/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5001 KTC BERINGEN 1-5 / 3-10 / 41-73 Afgerond
za 27/04/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5050 T.C. WIMBLEDON 1-5 / 2-10 / 25-65 Afgerond
za 04/05/2019 5018 T.C. HAMONT A 5087 T.C. BOCHOLT B 3-3 / 6-7 / 49-65 Afgerond
za 04/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5076 T.C. BOEKT B 4-2 / 9-4 / 70-58 Afgerond
za 04/05/2019 5001 KTC BERINGEN 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 10-2 / 66-33 Afgerond
za 11/05/2019 5076 T.C. BOEKT B 5001 KTC BERINGEN 3-3 / 7-8 / 56-71 Afgerond
za 11/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5-1 / 10-3 / 72-26 Afgerond
za 11/05/2019 5018 T.C. HAMONT A 5050 T.C. WIMBLEDON 2-4 / 5-9 / 49-73 Afgerond
za 18/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5076 T.C. BOEKT B 0-6 / 2-12 / 51-80 Afgerond
za 18/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5087 T.C. BOCHOLT B 5-1 / 10-4 / 70-45 Afgerond
za 18/05/2019 5001 KTC BERINGEN 5018 T.C. HAMONT A 3-3 / 6-6 / 57-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5038 T.C. LAAKDAL B 5-1 / 10-2 / 73-43 Afgerond
ma 22/04/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 2-4 / 5-8 / 42-56 Afgerond
za 27/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 5-1 / 10-3 / 72-48 Afgerond
za 27/04/2019 5096 T.C. HAM 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 7-7 / 73-61 Afgerond
za 04/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 5096 T.C. HAM 2-4 / 4-9 / 36-68 Afgerond
za 04/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5038 T.C. LAAKDAL B 5-1 / 11-2 / 73-35 Afgerond
za 11/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 11/05/2019 5096 T.C. HAM 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 0-6 / 1-12 / 23-76 Afgerond
za 18/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5096 T.C. HAM 1-5 / 4-10 / 63-72 Afgerond
za 18/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5036 T.C. DE NETHE B 5-1 / 10-3 / 72-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 3-3 / 7-7 / 70-62 Afgerond
ma 22/04/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5076 T.C. BOEKT A 3-3 / 8-6 / 73-56 Afgerond
za 27/04/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5057 TC O - TC IRIS A 2-4 / 5-8 / 53-71 Afgerond
za 27/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 4-9 / 60-74 Afgerond
za 04/05/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5-1 / 10-3 / 69-33 Afgerond
za 04/05/2019 5076 T.C. BOEKT A 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 1-5 / 2-10 / 27-63 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5057 TC O - TC IRIS A 1-5 / 4-10 / 59-78 Afgerond
za 11/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5076 T.C. BOEKT A 6-0 / 12-0 / 73-31 Afgerond
za 18/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 4-2 / 8-4 / 64-44 Afgerond
za 18/05/2019 5076 T.C. BOEKT A 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-6 / 1-12 / 42-76 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde