Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 3 (36 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5046 T.C. DE BORN A 5007 K. TONGERSE T.C. 3-3 / 6-6 / 50-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5-1 / 11-2 / 72-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5033 RACING TIENEN T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. 1-5 / 2-10 / 36-67 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5046 T.C. DE BORN A 5055 T.C. BERKENBOS 1-5 / 2-10 / 25-60 Afgerond
za 27/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. 3-3 / 6-7 / 64-71 Afgerond
za 27/04/2019 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5033 RACING TIENEN T.C. 2-4 / 4-9 / 51-65 Afgerond
za 04/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5007 K. TONGERSE T.C. 4-2 / 8-4 / 59-45 Afgerond
za 04/05/2019 5033 RACING TIENEN T.C. 5046 T.C. DE BORN A 1-5 / 4-11 / 58-81 Afgerond
za 04/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-3 / 7-8 / 59-70 Afgerond
za 11/05/2019 5046 T.C. DE BORN A 5041 NEERPELTSE T.C. 4-2 / 8-6 / 71-57 Afgerond
za 11/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 2-4 / 4-9 / 62-67 Afgerond
za 11/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS 5033 RACING TIENEN T.C. 5-1 / 11-2 / 77-45 Afgerond
za 18/05/2019 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5046 T.C. DE BORN A 3-3 / 8-7 / 73-64 Afgerond
za 18/05/2019 5033 RACING TIENEN T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. 3-3 / 6-6 / 50-50 Afgerond
za 18/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5055 T.C. BERKENBOS 1-5 / 4-10 / 57-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5096 T.C. HAM A 5052 T.C. ZELEM A 4-2 / 9-4 / 65-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5057 TC O - TC IRIS B 6-0 / 12-1 / 78-40 Afgerond
ma 22/04/2019 5036 T.C. DE NETHE C 5047 T.C. SMASH KERMT B 4-2 / 9-5 / 79-67 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5096 T.C. HAM A 5024 T.C. HEUSDEN B 4-2 / 8-6 / 60-63 Afgerond
za 27/04/2019 5052 T.C. ZELEM A 5047 T.C. SMASH KERMT B 4-2 / 8-6 / 64-64 Afgerond
za 27/04/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5036 T.C. DE NETHE C 1-5 / 2-11 / 40-74 Afgerond
za 04/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5052 T.C. ZELEM A 5-1 / 11-4 / 85-64 Afgerond
za 04/05/2019 5036 T.C. DE NETHE C 5096 T.C. HAM A 4-2 / 8-6 / 70-63 Afgerond
za 04/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT B 5057 TC O - TC IRIS B 2-4 / 5-8 / 60-63 Afgerond
za 11/05/2019 5096 T.C. HAM A 5047 T.C. SMASH KERMT B 4-2 / 8-7 / 73-67 Afgerond
za 11/05/2019 5052 T.C. ZELEM A 5057 TC O - TC IRIS B 5-1 / 11-3 / 75-35 Afgerond
za 11/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN B 5036 T.C. DE NETHE C 3-3 / 8-7 / 74-64 Afgerond
za 18/05/2019 5057 TC O - TC IRIS B 5096 T.C. HAM A 4-2 / 9-4 / 64-53 Afgerond
za 18/05/2019 5036 T.C. DE NETHE C 5052 T.C. ZELEM A 3-3 / 7-6 / 67-60 Afgerond
za 18/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT B 5024 T.C. HEUSDEN B 1-5 / 2-10 / 43-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5085 T.C. KOERSEL A 5-1 / 11-2 / 74-31 Afgerond
ma 22/04/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 3-3 / 7-8 / 70-70 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5036 T.C. DE NETHE D 3-3 / 8-8 / 74-76 Afgerond
za 27/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 4-2 / 9-5 / 72-60 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5036 T.C. DE NETHE D 2-4 / 6-8 / 59-61 Afgerond
za 27/04/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5087 T.C. BOCHOLT B 1-5 / 3-10 / 31-69 Afgerond
za 04/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5085 T.C. KOERSEL A 5-1 / 10-3 / 67-43 Afgerond
za 04/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5-1 / 11-4 / 81-49 Afgerond
za 04/05/2019 5036 T.C. DE NETHE D 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 3-3 / 7-6 / 60-46 Afgerond
za 11/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5036 T.C. DE NETHE D 5-1 / 10-3 / 73-40 Afgerond
za 11/05/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 4-2 / 9-5 / 70-52 Afgerond
za 11/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5087 T.C. BOCHOLT B 3-3 / 6-7 / 51-57 Afgerond
za 18/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 1-5 / 3-10 / 46-77 Afgerond
za 18/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5085 T.C. KOERSEL A 4-2 / 9-5 / 67-61 Afgerond
za 18/05/2019 5036 T.C. DE NETHE D 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 3-3 / 7-9 / 67-85 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5003 K.T.C. DIEST 5069 T.C. AS B 4-2 / 8-4 / 59-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5075 T.C. NETEVALLEI 1-5 / 2-10 / 32-67 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5027 TC MAASEIK A 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 4-2 / 8-6 / 67-66 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5003 K.T.C. DIEST 5017 KON. METALLIC T.C. 4-2 / 9-5 / 73-49 Afgerond
za 27/04/2019 5069 T.C. AS B 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 6-0 / 12-1 / 81-37 Afgerond
za 27/04/2019 5075 T.C. NETEVALLEI 5027 TC MAASEIK A 2-4 / 4-9 / 53-65 Afgerond
za 04/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5069 T.C. AS B 0-6 / 2-12 / 44-81 Afgerond
za 04/05/2019 5027 TC MAASEIK A 5003 K.T.C. DIEST 3-3 / 7-6 / 54-55 Afgerond
za 04/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5075 T.C. NETEVALLEI 2-4 / 4-8 / 26-60 Afgerond
za 11/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 6-0 / 12-0 / 75-38 Afgerond
za 11/05/2019 5069 T.C. AS B 5075 T.C. NETEVALLEI 3-3 / 7-6 / 55-55 Afgerond
za 11/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5027 TC MAASEIK A 1-5 / 2-10 / 25-68 Afgerond
za 18/05/2019 5075 T.C. NETEVALLEI 5003 K.T.C. DIEST 3-3 / 7-6 / 56-53 Afgerond
za 18/05/2019 5027 TC MAASEIK A 5069 T.C. AS B 4-2 / 10-7 / 86-80 Afgerond
za 18/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5017 KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-6 / 61-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5024 T.C. HEUSDEN A 0-6 / 2-12 / 35-81 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 2-4 / 4-8 / 47-64 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5096 T.C. HAM B 2-4 / 6-9 / 69-68 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 6-9 / 66-65 Afgerond
za 27/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5096 T.C. HAM B 2-4 / 5-9 / 57-69 Afgerond
za 27/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 6-0 / 12-0 / 72-25 Afgerond
za 04/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5024 T.C. HEUSDEN A 4-2 / 8-5 / 64-51 Afgerond
za 04/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 4-2 / 8-5 / 62-39 Afgerond
za 04/05/2019 5096 T.C. HAM B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-5 / 3-10 / 40-71 Afgerond
za 11/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5096 T.C. HAM B 1-5 / 3-11 / 56-79 Afgerond
za 11/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-5 / 5-10 / 70-78 Afgerond
za 11/05/2019 5036 T.C. DE NETHE B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5-1 / 11-4 / 83-61 Afgerond
za 18/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5-1 / 10-3 / 71-31 Afgerond
za 18/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5024 T.C. HEUSDEN A 4-2 / 9-6 / 70-66 Afgerond
za 18/05/2019 5096 T.C. HAM B 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 4-9 / 42-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5069 T.C. AS A 4-2 / 8-5 / 64-49 Afgerond
ma 22/04/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5021 LOMMELSE T.C. 3-3 / 7-6 / 72-63 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5027 TC MAASEIK B 5-1 / 10-3 / 67-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-5 / 2-10 / 40-67 Afgerond
za 27/04/2019 5069 T.C. AS A 5027 TC MAASEIK B 2-4 / 5-8 / 53-62 Afgerond
za 27/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5038 T.C. LAAKDAL 4-2 / 9-4 / 67-56 Afgerond
za 04/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5069 T.C. AS A 6-0 / 12-0 / 72-19 Afgerond
za 04/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 2-4 / 7-8 / 66-74 Afgerond
za 04/05/2019 5027 TC MAASEIK B 5021 LOMMELSE T.C. 5-1 / 11-3 / 76-44 Afgerond
za 11/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5027 TC MAASEIK B 1-5 / 4-10 / 50-72 Afgerond
za 11/05/2019 5069 T.C. AS A 5021 LOMMELSE T.C. 4-2 / 8-7 / 70-66 Afgerond
za 11/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5038 T.C. LAAKDAL 6-0 / 12-0 / 72-23 Afgerond
za 18/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5-1 / 10-4 / 69-45 Afgerond
za 18/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5069 T.C. AS A 4-2 / 8-4 / 58-37 Afgerond
za 18/05/2019 5027 TC MAASEIK B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-5 / 3-11 / 51-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 4-2 / 9-5 / 84-65 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5085 T.C. KOERSEL B 0-6 / 0-12 / 28-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 6-0 / 12-1 / 80-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5-1 / 10-4 / 74-56 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5-1 / 10-2 / 64-43 Afgerond
za 27/04/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5053 TENNISCLUB FIELD B 4-2 / 9-5 / 69-56 Afgerond
za 04/05/2019 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-4 / 5-8 / 51-53 Afgerond
za 04/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 7-8 / 73-75 Afgerond
za 04/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5085 T.C. KOERSEL B 3-3 / 7-6 / 52-60 Afgerond
za 11/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-3 / 7-6 / 63-50 Afgerond
za 11/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5085 T.C. KOERSEL B 1-5 / 3-10 / 52-72 Afgerond
za 11/05/2019 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-4 / 5-9 / 44-70 Afgerond
za 18/05/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5026 T.C. LUMMEN A 4-2 / 9-5 / 66-49 Afgerond
za 18/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-3 / 7-6 / 64-47 Afgerond
za 18/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 4-2 / 10-4 / 77-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5052 T.C. ZELEM D 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-4 / 7-9 / 71-69 Afgerond
ma 22/04/2019 5042 STEVOORTSE TC. 5001 KTC BERINGEN 6-0 / 12-1 / 76-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5023 TENNIS PAAL B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 10-3 / 70-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5052 T.C. ZELEM D 5042 STEVOORTSE TC. 1-5 / 3-11 / 49-81 Afgerond
za 27/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 4-2 / 8-5 / 66-59 Afgerond
za 27/04/2019 5001 KTC BERINGEN 5023 TENNIS PAAL B 1-5 / 3-11 / 45-80 Afgerond
za 04/05/2019 5042 STEVOORTSE TC. 5053 TENNISCLUB FIELD A 6-0 / 12-1 / 77-40 Afgerond
za 04/05/2019 5023 TENNIS PAAL B 5052 T.C. ZELEM D 5-1 / 10-3 / 70-42 Afgerond
za 04/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5001 KTC BERINGEN 4-2 / 10-5 / 81-63 Afgerond
za 11/05/2019 5052 T.C. ZELEM D 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 10-4 / 65-62 Afgerond
za 11/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD A 5001 KTC BERINGEN 3-3 / 7-6 / 65-54 Afgerond
za 11/05/2019 5042 STEVOORTSE TC. 5023 TENNIS PAAL B 5-1 / 10-3 / 73-43 Afgerond
za 18/05/2019 5001 KTC BERINGEN 5052 T.C. ZELEM D 5-1 / 10-3 / 65-49 Afgerond
za 18/05/2019 5023 TENNIS PAAL B 5053 TENNISCLUB FIELD A 3-3 / 8-7 / 65-64 Afgerond
za 18/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5042 STEVOORTSE TC. 1-5 / 2-11 / 37-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5012 T.C. WINTERSLAG 3-3 / 7-8 / 68-75 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5029 T.C. MOL B 5087 T.C. BOCHOLT A 1-5 / 4-10 / 52-74 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5052 T.C. ZELEM B 5058 T.C. BOLDERBERG 3-3 / 6-8 / 60-69 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5029 T.C. MOL B 2-4 / 6-9 / 64-73 Afgerond
za 27/04/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5058 T.C. BOLDERBERG 2-4 / 5-9 / 56-68 Afgerond
za 27/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5052 T.C. ZELEM B 5-1 / 10-4 / 78-53 Afgerond
za 04/05/2019 5029 T.C. MOL B 5012 T.C. WINTERSLAG 1-5 / 4-10 / 57-77 Afgerond
za 04/05/2019 5052 T.C. ZELEM B 5036 T.C. DE NETHE A 1-5 / 4-10 / 49-64 Afgerond
za 04/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG 5087 T.C. BOCHOLT A 2-4 / 7-9 / 67-76 Afgerond
za 11/05/2019 5036 T.C. DE NETHE A 5058 T.C. BOLDERBERG 2-4 / 5-8 / 60-61 Afgerond
za 11/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5087 T.C. BOCHOLT A 3-3 / 6-7 / 57-61 Afgerond
za 11/05/2019 5029 T.C. MOL B 5052 T.C. ZELEM B 2-4 / 4-8 / 52-60 Afgerond
za 18/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5036 T.C. DE NETHE A 4-2 / 9-4 / 67-52 Afgerond
za 18/05/2019 5052 T.C. ZELEM B 5012 T.C. WINTERSLAG 1-5 / 2-10 / 40-70 Afgerond
za 18/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG 5029 T.C. MOL B 5-1 / 11-3 / 82-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5028 T.C. LANAKEN 5026 T.C. LUMMEN B 4-2 / 8-5 / 61-55 Afgerond
ma 22/04/2019 5023 TENNIS PAAL C 5052 T.C. ZELEM C 2-4 / 6-9 / 59-70 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5057 TC O - TC IRIS A 5-1 / 10-3 / 69-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5028 T.C. LANAKEN 5023 TENNIS PAAL C 1-5 / 2-10 / 38-67 Afgerond
za 27/04/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5057 TC O - TC IRIS A 4-2 / 8-5 / 60-56 Afgerond
za 27/04/2019 5052 T.C. ZELEM C 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-4 / 6-8 / 60-71 Afgerond
za 04/05/2019 5023 TENNIS PAAL C 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 7-6 / 61-51 Afgerond
za 04/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5028 T.C. LANAKEN 5-1 / 11-3 / 75-47 Afgerond
za 04/05/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5052 T.C. ZELEM C 2-4 / 5-8 / 45-65 Afgerond
za 11/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5057 TC O - TC IRIS A 2-4 / 4-9 / 56-63 Afgerond
za 11/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5052 T.C. ZELEM C 1-5 / 3-11 / 57-81 Afgerond
za 11/05/2019 5023 TENNIS PAAL C 5008 K.T.C. MEULENBERG B 1-5 / 2-10 / 32-62 Afgerond
za 18/05/2019 5052 T.C. ZELEM C 5028 T.C. LANAKEN 3-3 / 7-6 / 55-53 Afgerond
za 18/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5026 T.C. LUMMEN B 5-1 / 10-3 / 68-37 Afgerond
za 18/05/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5023 TENNIS PAAL C 1-5 / 3-11 / 54-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5029 T.C. MOL A 2-4 / 4-9 / 44-72 Afgerond
ma 22/04/2019 5047 T.C. SMASH KERMT A 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 3-3 / 7-7 / 69-60 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5046 T.C. DE BORN B 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 4-9 / 48-66 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5047 T.C. SMASH KERMT A 1-5 / 4-11 / 58-83 Afgerond
za 27/04/2019 5029 T.C. MOL A 5048 G.T. TESSENDERLO A 5-1 / 11-2 / 72-42 Afgerond
za 27/04/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5046 T.C. DE BORN B 5-1 / 11-3 / 80-52 Afgerond
za 04/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT A 5029 T.C. MOL A 2-4 / 5-8 / 61-67 Afgerond
za 04/05/2019 5046 T.C. DE BORN B 5072 T.C. DRIEHOEVEN 0-6 / 2-12 / 43-80 Afgerond
za 04/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 0-6 / 2-12 / 55-86 Afgerond
za 11/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-5 / 4-11 / 56-83 Afgerond
za 11/05/2019 5029 T.C. MOL A 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 3-3 / 8-6 / 78-59 Afgerond
za 11/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT A 5046 T.C. DE BORN B 4-2 / 9-4 / 66-54 Afgerond
za 18/05/2019 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5-1 / 10-2 / 70-41 Afgerond
za 18/05/2019 5046 T.C. DE BORN B 5029 T.C. MOL A 2-4 / 4-9 / 55-72 Afgerond
za 18/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5047 T.C. SMASH KERMT A 3-3 / 6-7 / 56-59 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde