Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 2 (76 - 140)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5017 KON. METALLIC T.C. 2-4 / 6-9 / 66-73 Afgerond
za 04/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5058 T.C. BOLDERBERG 3-3 / 6-6 / 55-55 Afgerond
za 04/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5023 TENNIS PAAL 3-3 / 7-6 / 52-59 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5053 TENNISCLUB FIELD 6-0 / 12-2 / 81-57 Afgerond
za 11/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5023 TENNIS PAAL 3-3 / 7-6 / 60-56 Afgerond
za 11/05/2019 5058 T.C. BOLDERBERG 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 5-8 / 60-69 Afgerond
za 18/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5017 KON. METALLIC T.C. 6-0 / 12-3 / 85-59 Afgerond
za 18/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5048 G.T. TESSENDERLO 4-2 / 8-5 / 64-54 Afgerond
za 18/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5058 T.C. BOLDERBERG 2-4 / 4-8 / 36-56 Afgerond
za 25/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5023 TENNIS PAAL 5-1 / 10-4 / 73-56 Afgerond
za 25/05/2019 5017 KON. METALLIC T.C. 5058 T.C. BOLDERBERG 1-5 / 4-11 / 55-86 Afgerond
za 25/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 6-8 / 61-74 Afgerond
za 01/06/2019 5058 T.C. BOLDERBERG 5048 G.T. TESSENDERLO 4-2 / 8-5 / 58-48 Afgerond
za 01/06/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5017 KON. METALLIC T.C. 3-3 / 7-7 / 63-56 Afgerond
za 01/06/2019 5023 TENNIS PAAL 5053 TENNISCLUB FIELD 4-2 / 8-4 / 56-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 5061 T.C. KAULILLE B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5-1 / 10-3 / 68-48 Afgerond
za 04/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5038 T.C. LAAKDAL 2-4 / 5-10 / 55-79 Afgerond
za 04/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5008 K.T.C. MEULENBERG 4-2 / 9-4 / 72-43 Afgerond
za 11/05/2019 5061 T.C. KAULILLE B 5041 NEERPELTSE T.C. B 4-2 / 8-4 / 62-51 Afgerond
za 11/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-3 / 6-8 / 50-65 Afgerond
za 11/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5034 T.C. BASVELD 5-1 / 10-4 / 76-65 Afgerond
za 18/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 4-2 / 9-4 / 67-49 Afgerond
za 18/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5061 T.C. KAULILLE B 2-4 / 5-8 / 62-65 Afgerond
za 18/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5038 T.C. LAAKDAL 1-5 / 3-11 / 52-76 Afgerond
za 25/05/2019 5061 T.C. KAULILLE B 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-3 / 7-7 / 72-73 Afgerond
za 25/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5038 T.C. LAAKDAL 2-4 / 6-9 / 62-77 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. B 5034 T.C. BASVELD 1-5 / 3-10 / 44-65 Afgerond
za 01/06/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5061 T.C. KAULILLE B 1-5 / 3-11 / 41-74 Afgerond
za 01/06/2019 5034 T.C. BASVELD 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 6-0 / 12-2 / 82-47 Afgerond
za 01/06/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5041 NEERPELTSE T.C. B 4-2 / 9-5 / 68-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 5006 T.C. NUCLEA 5052 T.C. ZELEM 3-3 / 7-7 / 56-53 Afgerond
za 04/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5069 T.C. AS 4-2 / 9-4 / 69-49 Afgerond
za 11/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5035 T.C. TENKIE HASSELT 0-6 / 2-12 / 57-83 Afgerond
za 11/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5006 T.C. NUCLEA 3-3 / 6-7 / 51-63 Afgerond
za 18/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5003 K.T.C. DIEST 2-4 / 5-9 / 55-67 Afgerond
za 18/05/2019 5069 T.C. AS 5052 T.C. ZELEM 4-2 / 9-6 / 75-56 Afgerond
za 25/05/2019 5006 T.C. NUCLEA 5035 T.C. TENKIE HASSELT 3-3 / 6-8 / 64-73 Afgerond
za 25/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5069 T.C. AS 6-0 / 12-2 / 87-45 Afgerond
za 01/06/2019 5052 T.C. ZELEM 5003 K.T.C. DIEST 1-5 / 2-10 / 32-63 Afgerond
za 01/06/2019 5069 T.C. AS 5006 T.C. NUCLEA 3-3 / 8-6 / 72-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 5061 T.C. KAULILLE A 5041 NEERPELTSE T.C. A 4-2 / 8-6 / 66-59 Afgerond
za 04/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5024 T.C. HEUSDEN 4-2 / 9-6 / 82-69 Afgerond
za 11/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5012 T.C. WINTERSLAG 4-2 / 8-5 / 67-53 Afgerond
za 11/05/2019 5029 T.C. MOL 5061 T.C. KAULILLE A 4-2 / 9-4 / 68-49 Afgerond
za 18/05/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5029 T.C. MOL 3-3 / 7-7 / 71-72 Afgerond
za 18/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5041 NEERPELTSE T.C. A 1-5 / 4-10 / 54-78 Afgerond
za 25/05/2019 5061 T.C. KAULILLE A 5012 T.C. WINTERSLAG 1-5 / 3-11 / 43-77 Afgerond
za 25/05/2019 5029 T.C. MOL 5024 T.C. HEUSDEN 4-2 / 9-4 / 63-48 Afgerond
za 01/06/2019 5041 NEERPELTSE T.C. A 5029 T.C. MOL 2-4 / 5-9 / 57-69 Afgerond
za 01/06/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5061 T.C. KAULILLE A 2-4 / 5-9 / 58-72 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde