Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 1 (141 - 240)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 1-5 / 3-11 / 42-75 Afgerond
za 04/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 10-3 / 68-44 Afgerond
za 04/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5048 G.T. TESSENDERLO A 5-1 / 10-4 / 68-43 Afgerond
za 11/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5050 T.C. WIMBLEDON 1-5 / 2-10 / 27-66 Afgerond
za 11/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5048 G.T. TESSENDERLO A 6-0 / 12-2 / 78-44 Afgerond
za 11/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5052 T.C. ZELEM 3-3 / 8-6 / 65-53 Afgerond
za 18/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 2-4 / 5-8 / 56-63 Afgerond
za 18/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5-1 / 10-2 / 63-21 Afgerond
za 18/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-4 / 6-8 / 54-58 Afgerond
za 25/05/2019 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-3 / 6-8 / 56-73 Afgerond
za 25/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 10-3 / 73-43 Afgerond
za 25/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5052 T.C. ZELEM 2-4 / 5-9 / 53-71 Afgerond
za 01/06/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5-1 / 10-2 / 62-32 Afgerond
za 01/06/2019 5052 T.C. ZELEM 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5-1 / 10-3 / 74-41 Afgerond
za 01/06/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5050 T.C. WIMBLEDON 1-5 / 2-10 / 37-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5072 T.C. DRIEHOEVEN 1-5 / 2-10 / 35-67 Afgerond
za 04/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 04/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5053 TENNISCLUB FIELD 4-2 / 9-5 / 71-59 Afgerond
za 11/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5024 T.C. HEUSDEN 2-4 / 6-8 / 62-70 Afgerond
za 11/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5053 TENNISCLUB FIELD 3-3 / 7-8 / 79-70 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5044 T.C. ROOSENDAEL 1-5 / 2-10 / 31-72 Afgerond
za 18/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5072 T.C. DRIEHOEVEN 2-4 / 6-8 / 62-71 Afgerond
za 18/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 4-2 / 8-4 / 64-32 Afgerond
za 18/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5048 G.T. TESSENDERLO B 4-2 / 9-4 / 64-43 Afgerond
za 25/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5053 TENNISCLUB FIELD 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
za 25/05/2019 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-3 / 7-6 / 58-48 Afgerond
za 25/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5044 T.C. ROOSENDAEL 3-3 / 7-7 / 62-66 Afgerond
za 01/06/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 3-3 / 7-7 / 58-67 Afgerond
za 01/06/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5072 T.C. DRIEHOEVEN 4-2 / 9-4 / 66-50 Afgerond
za 01/06/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5024 T.C. HEUSDEN 3-3 / 7-6 / 66-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5087 T.C. BOCHOLT 5-1 / 10-5 / 70-53 Afgerond
za 04/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 5-1 / 10-2 / 61-38 Afgerond
za 04/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5039 RUNKSTER T.C. 0-6 / 0-12 / 29-73 Afgerond
za 11/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5041 NEERPELTSE T.C. 2-4 / 5-8 / 57-66 Afgerond
za 11/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5039 RUNKSTER T.C. 0-6 / 1-12 / 27-76 Afgerond
za 11/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5023 TENNIS PAAL 3-3 / 7-6 / 64-62 Afgerond
za 18/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5087 T.C. BOCHOLT 4-2 / 9-4 / 70-48 Afgerond
za 18/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 3-3 / 8-6 / 60-63 Afgerond
za 18/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 5-1 / 11-2 / 79-39 Afgerond
za 25/05/2019 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5039 RUNKSTER T.C. 0-6 / 0-12 / 31-74 Afgerond
za 25/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5021 LOMMELSE T.C. 1-5 / 3-10 / 33-68 Afgerond
za 25/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5023 TENNIS PAAL 3-3 / 8-6 / 67-58 Afgerond
za 01/06/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 0-6 / 2-12 / 52-79 Afgerond
za 01/06/2019 5023 TENNIS PAAL 5087 T.C. BOCHOLT 5-1 / 10-3 / 67-36 Afgerond
za 01/06/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. 4-2 / 8-6 / 74-57 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde