Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 7 (12 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5046 T.C. DE BORN 5027 TC MAASEIK 0-6 / 0-12 / 7-72 Afgerond
za 27/04/2019 5010 T.C. HELZOLD 5039 RUNKSTER T.C. 4-2 / 8-4 / 63-49 Afgerond
za 27/04/2019 5029 T.C. MOL 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 04/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5010 T.C. HELZOLD 0-6 / 0-12 / 5-72 Afgerond
za 04/05/2019 5027 TC MAASEIK 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 04/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5029 T.C. MOL 1-5 / 2-11 / 33-72 Afgerond
za 11/05/2019 5010 T.C. HELZOLD 5027 TC MAASEIK 6-0 / 12-0 / 73-17 Afgerond
za 11/05/2019 5029 T.C. MOL 5046 T.C. DE BORN 6-0 / 12-0 / 72-11 Afgerond
za 11/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5039 RUNKSTER T.C. 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 18/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 18/05/2019 5027 TC MAASEIK 5039 RUNKSTER T.C. 2-4 / 5-9 / 53-70 Afgerond
za 18/05/2019 5010 T.C. HELZOLD 5029 T.C. MOL 5-1 / 10-6 / 86-73 Afgerond
za 25/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5046 T.C. DE BORN 6-0 / 12-1 / 80-44 Afgerond
za 25/05/2019 5029 T.C. MOL 5027 TC MAASEIK 6-0 / 12-0 / 72-16 Afgerond
za 25/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5010 T.C. HELZOLD 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5026 T.C. LUMMEN B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5023 TENNIS PAAL A 3-3 / 6-7 / 54-61 Afgerond
za 27/04/2019 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
za 04/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5085 T.C. KOERSEL A 2-4 / 5-9 / 51-73 Afgerond
za 04/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-1 / 78-37 Afgerond
za 04/05/2019 5023 TENNIS PAAL A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 6-0 / 12-0 / 72-6 Afgerond
za 11/05/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 6-6 / 39-50 Afgerond
za 11/05/2019 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5087 T.C. BOCHOLT B 3-3 / 7-8 / 71-83 Afgerond
za 11/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5023 TENNIS PAAL A 1-5 / 5-11 / 59-87 Afgerond
za 18/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 1-5 / 2-10 / 25-65 Afgerond
za 18/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5023 TENNIS PAAL A 3-3 / 6-7 / 63-70 Afgerond
za 18/05/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 6-0 / 12-2 / 76-37 Afgerond
za 25/05/2019 5023 TENNIS PAAL A 5087 T.C. BOCHOLT B 6-0 / 12-0 / 73-30 Afgerond
za 25/05/2019 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5026 T.C. LUMMEN B 0-6 / 0-12 / 6-72 Afgerond
za 25/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5085 T.C. KOERSEL A 1-5 / 5-10 / 75-83 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5023 TENNIS PAAL B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
za 27/04/2019 5061 T.C. KAULILLE 5052 T.C. ZELEM 3-3 / 7-6 / 68-47 Afgerond
za 04/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5061 T.C. KAULILLE 1-5 / 3-10 / 46-67 Afgerond
za 04/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5023 TENNIS PAAL B 5-1 / 10-2 / 66-37 Afgerond
za 11/05/2019 5061 T.C. KAULILLE 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5-1 / 11-4 / 82-50 Afgerond
za 11/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-3 / 6-6 / 49-57 Afgerond
za 18/05/2019 5023 TENNIS PAAL B 5061 T.C. KAULILLE 0-6 / 0-12 / 17-73 Afgerond
za 18/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5052 T.C. ZELEM 4-2 / 9-5 / 71-58 Afgerond
za 25/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-3 / 6-6 / 54-51 Afgerond
za 25/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5023 TENNIS PAAL B 6-0 / 12-0 / 72-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 6-0 / 12-1 / 75-29 Afgerond
za 27/04/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5024 T.C. HEUSDEN 6-0 / 12-1 / 78-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 04/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 8-5 / 56-55 Afgerond
za 04/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5026 T.C. LUMMEN A 0-6 / 0-12 / 19-72 Afgerond
za 11/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5057 TC O - TC IRIS 6-0 / 12-1 / 78-19 Afgerond
za 11/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 2-4 / 5-8 / 47-56 Afgerond
za 18/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-4 / 5-9 / 62-73 Afgerond
za 18/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5024 T.C. HEUSDEN 1-5 / 2-10 / 24-64 Afgerond
za 25/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5057 TC O - TC IRIS 5-1 / 11-3 / 80-44 Afgerond
za 25/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5026 T.C. LUMMEN A 2-4 / 5-9 / 51-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. A 5-1 / 10-2 / 64-36 Afgerond
za 27/04/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 4-2 / 8-6 / 75-64 Afgerond
za 04/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 3-3 / 6-6 / 53-56 Afgerond
za 04/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5007 K. TONGERSE T.C. A 5-1 / 10-3 / 69-49 Afgerond
za 11/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5038 T.C. LAAKDAL 4-2 / 9-5 / 78-53 Afgerond
za 11/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5021 LOMMELSE T.C. A 0-6 / 0-12 / 35-75 Afgerond
za 18/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 2-4 / 5-8 / 55-62 Afgerond
za 18/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5-1 / 11-3 / 84-46 Afgerond
za 25/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. A 5038 T.C. LAAKDAL 5-1 / 10-2 / 66-34 Afgerond
za 25/05/2019 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. A 6-0 / 12-2 / 80-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5021 LOMMELSE T.C. B 3-3 / 6-6 / 52-45 Afgerond
za 27/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 0-6 / 0-12 / 11-72 Afgerond
za 04/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. B 5007 K. TONGERSE T.C. B 3-3 / 6-6 / 48-52 Afgerond
za 04/05/2019 5051 T.C. OP DE WAAL 5087 T.C. BOCHOLT A 1-5 / 4-10 / 49-75 Afgerond
za 11/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. B 5051 T.C. OP DE WAAL 4-2 / 9-5 / 71-58 Afgerond
za 11/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5021 LOMMELSE T.C. B 3-3 / 8-6 / 62-56 Afgerond
za 18/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT A 5007 K. TONGERSE T.C. B 4-2 / 8-5 / 62-48 Afgerond
za 18/05/2019 5051 T.C. OP DE WAAL 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 6-0 / 12-3 / 90-52 Afgerond
za 25/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. B 5051 T.C. OP DE WAAL 2-4 / 5-8 / 56-64 Afgerond
za 25/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5087 T.C. BOCHOLT A 2-4 / 5-9 / 55-83 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-3 / 6-6 / 54-53 Afgerond
za 27/04/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5003 K.T.C. DIEST 5-1 / 10-2 / 68-33 Afgerond
za 04/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5085 T.C. KOERSEL B 0-6 / 0-12 / 23-72 Afgerond
za 04/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 3-3 / 7-6 / 56-48 Afgerond
za 11/05/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5053 TENNISCLUB FIELD 5-1 / 11-3 / 82-47 Afgerond
za 11/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 2-4 / 7-8 / 63-74 Afgerond
za 18/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5085 T.C. KOERSEL B 0-6 / 0-12 / 22-74 Afgerond
za 18/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5003 K.T.C. DIEST 2-4 / 5-9 / 59-78 Afgerond
za 25/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5053 TENNISCLUB FIELD 2-4 / 5-8 / 52-64 Afgerond
za 25/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5-1 / 11-4 / 87-65 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde