Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 6 (26 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5029 T.C. MOL B 5061 T.C. KAULILLE A 2-4 / 4-8 / 35-57 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5055 T.C. BERKENBOS B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 7-6 / 58-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5061 T.C. KAULILLE A 5055 T.C. BERKENBOS B 4-2 / 8-5 / 58-56 Afgerond
za 27/04/2019 5003 K.T.C. DIEST 5029 T.C. MOL B 4-2 / 9-6 / 85-74 Afgerond
za 04/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS B 5003 K.T.C. DIEST 5-1 / 10-4 / 73-48 Afgerond
za 04/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5061 T.C. KAULILLE A 2-4 / 4-8 / 48-60 Afgerond
za 11/05/2019 5029 T.C. MOL B 5055 T.C. BERKENBOS B 1-5 / 5-10 / 59-77 Afgerond
za 11/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5020 T.C. DE KREKEL PEER 1-5 / 3-10 / 42-67 Afgerond
za 18/05/2019 5061 T.C. KAULILLE A 5003 K.T.C. DIEST 6-0 / 12-0 / 72-31 Afgerond
za 18/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5029 T.C. MOL B 5-1 / 11-2 / 75-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5023 TENNIS PAAL 5055 T.C. BERKENBOS A 3-3 / 6-7 / 55-60 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5049 LOONSE T.C. 6-0 / 12-1 / 75-32 Afgerond
za 27/04/2019 5055 T.C. BERKENBOS A 5026 T.C. LUMMEN B 5-1 / 11-3 / 76-44 Afgerond
za 27/04/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM 5023 TENNIS PAAL 3-3 / 6-7 / 58-54 Afgerond
za 04/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5073 T.R.C. KORTESSEM 4-2 / 8-5 / 63-55 Afgerond
za 04/05/2019 5049 LOONSE T.C. 5055 T.C. BERKENBOS A 1-5 / 2-10 / 19-61 Afgerond
za 11/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5026 T.C. LUMMEN B 4-2 / 8-4 / 61-46 Afgerond
za 11/05/2019 5073 T.R.C. KORTESSEM 5049 LOONSE T.C. 4-2 / 8-5 / 67-48 Afgerond
za 18/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS A 5073 T.R.C. KORTESSEM 5-1 / 10-3 / 73-38 Afgerond
za 18/05/2019 5049 LOONSE T.C. 5023 TENNIS PAAL 3-3 / 6-8 / 50-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5027 TC MAASEIK B 5018 T.C. HAMONT B 2-4 / 5-9 / 62-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5055 T.C. BERKENBOS C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-4 / 5-10 / 59-76 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5018 T.C. HAMONT B 5055 T.C. BERKENBOS C 5-1 / 10-4 / 73-61 Afgerond
za 27/04/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5027 TC MAASEIK B 1-5 / 2-10 / 30-66 Afgerond
za 04/05/2019 5055 T.C. BERKENBOS C 5041 NEERPELTSE T.C. 5-1 / 10-2 / 63-33 Afgerond
za 04/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5018 T.C. HAMONT B 4-2 / 8-5 / 63-61 Afgerond
za 11/05/2019 5027 TC MAASEIK B 5055 T.C. BERKENBOS C 1-5 / 4-10 / 58-76 Afgerond
za 11/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 1-5 / 4-10 / 46-68 Afgerond
za 18/05/2019 5018 T.C. HAMONT B 5041 NEERPELTSE T.C. 3-3 / 7-6 / 67-60 Afgerond
za 18/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5027 TC MAASEIK B 3-3 / 7-6 / 67-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5027 TC MAASEIK A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 6-0 / 12-4 / 88-64 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5061 T.C. KAULILLE B 5036 T.C. DE NETHE 0-6 / 0-12 / 13-72 Afgerond
za 27/04/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5061 T.C. KAULILLE B 4-2 / 8-4 / 58-52 Afgerond
za 27/04/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5027 TC MAASEIK A 4-2 / 8-5 / 67-59 Afgerond
za 04/05/2019 5061 T.C. KAULILLE B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 0-6 / 0-12 / 29-72 Afgerond
za 04/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 2-4 / 5-8 / 54-59 Afgerond
za 11/05/2019 5027 TC MAASEIK A 5061 T.C. KAULILLE B 4-2 / 8-5 / 68-55 Afgerond
za 11/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5036 T.C. DE NETHE 5-1 / 11-4 / 85-57 Afgerond
za 18/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5035 T.C. TENKIE HASSELT 3-3 / 7-6 / 62-52 Afgerond
za 18/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5027 TC MAASEIK A 3-3 / 6-7 / 57-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5050 T.C. WIMBLEDON C 3-3 / 6-7 / 55-64 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 8-8 / 81-76 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON C 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 3-3 / 7-6 / 67-61 Afgerond
za 27/04/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 6-0 / 12-0 / 72-22 Afgerond
za 04/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5008 K.T.C. MEULENBERG 1-5 / 4-11 / 66-79 Afgerond
za 04/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5050 T.C. WIMBLEDON C 4-2 / 8-4 / 55-47 Afgerond
za 11/05/2019 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 2-4 / 6-8 / 70-68 Afgerond
za 11/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5026 T.C. LUMMEN A 4-2 / 9-5 / 68-52 Afgerond
za 18/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON C 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-3 / 6-7 / 55-62 Afgerond
za 18/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 4-2 / 9-5 / 72-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5096 T.C. HAM A 5-1 / 11-2 / 75-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 9-4 / 72-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5096 T.C. HAM A 5048 G.T. TESSENDERLO B 5-1 / 10-3 / 72-45 Afgerond
za 27/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5038 T.C. LAAKDAL B 1-5 / 2-11 / 47-70 Afgerond
za 04/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 5053 TENNISCLUB FIELD 4-2 / 8-4 / 55-43 Afgerond
za 04/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5096 T.C. HAM A 0-6 / 0-12 / 39-74 Afgerond
za 11/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5048 G.T. TESSENDERLO B 2-4 / 5-8 / 56-68 Afgerond
za 11/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 8-4 / 55-50 Afgerond
za 18/05/2019 5096 T.C. HAM A 5053 TENNISCLUB FIELD 4-2 / 8-4 / 57-47 Afgerond
za 18/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5038 T.C. LAAKDAL B 0-6 / 0-12 / 26-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5096 T.C. HAM B 3-3 / 7-7 / 54-55 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5029 T.C. MOL A 5034 T.C. BASVELD B 5-1 / 10-2 / 61-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5096 T.C. HAM B 5029 T.C. MOL A 3-3 / 9-6 / 76-46 Afgerond
za 27/04/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5021 LOMMELSE T.C. 2-4 / 5-8 / 60-69 Afgerond
za 04/05/2019 5029 T.C. MOL A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 6-0 / 12-0 / 73-36 Afgerond
za 04/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5096 T.C. HAM B 1-5 / 3-11 / 38-73 Afgerond
za 11/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 5029 T.C. MOL A 3-3 / 6-7 / 54-55 Afgerond
za 11/05/2019 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5034 T.C. BASVELD B 4-2 / 10-6 / 84-59 Afgerond
za 18/05/2019 5096 T.C. HAM B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 4-2 / 9-4 / 69-61 Afgerond
za 18/05/2019 5034 T.C. BASVELD B 5021 LOMMELSE T.C. 2-4 / 4-9 / 39-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5048 G.T. TESSENDERLO A 4-2 / 9-5 / 67-57 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
ma 22/04/2019 5018 T.C. HAMONT A 5028 T.C. LANAKEN 1-5 / 2-10 / 24-66 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5018 T.C. HAMONT A 2-4 / 5-8 / 44-62 Afgerond
za 27/04/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5038 T.C. LAAKDAL A 3-3 / 6-7 / 52-58 Afgerond
za 04/05/2019 5018 T.C. HAMONT A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 4-2 / 8-5 / 61-59 Afgerond
za 04/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5048 G.T. TESSENDERLO A 6-0 / 12-0 / 74-31 Afgerond
za 11/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5018 T.C. HAMONT A 2-4 / 4-8 / 36-57 Afgerond
za 11/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5028 T.C. LANAKEN 0-6 / 2-12 / 50-83 Afgerond
za 18/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 4-8 / 37-69 Afgerond
za 18/05/2019 5028 T.C. LANAKEN 5038 T.C. LAAKDAL A 5-1 / 10-3 / 71-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 22/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5027 TC MAASEIK C 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
ma 22/04/2019 5096 T.C. HAM C 5038 T.C. LAAKDAL C 4-2 / 8-6 / 70-55 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 5027 TC MAASEIK C 5096 T.C. HAM C 2-4 / 5-8 / 54-64 Afgerond
za 27/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 04/05/2019 5096 T.C. HAM C 5007 K. TONGERSE T.C. B 2-4 / 5-9 / 50-73 Afgerond
za 04/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL C 5027 TC MAASEIK C 5-1 / 10-5 / 79-63 Afgerond
za 11/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5096 T.C. HAM C 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 11/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. B 5038 T.C. LAAKDAL C 2-4 / 6-9 / 59-72 Afgerond
za 18/05/2019 5027 TC MAASEIK C 5007 K. TONGERSE T.C. B 2-4 / 5-8 / 54-67 Afgerond
za 18/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL C 5050 T.C. WIMBLEDON B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde