Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 5 (61 - 95)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5026 T.C. LUMMEN B 1-5 / 5-10 / 61-85 Afgerond
za 04/05/2019 5069 T.C. AS A 5048 G.T. TESSENDERLO 1-5 / 3-10 / 40-66 Afgerond
za 04/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5085 T.C. KOERSEL A 4-2 / 10-5 / 81-59 Afgerond
za 11/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5069 T.C. AS A 6-0 / 12-1 / 80-38 Afgerond
za 11/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5085 T.C. KOERSEL A 6-0 / 12-2 / 84-52 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5036 T.C. DE NETHE 2-4 / 4-10 / 44-82 Afgerond
za 18/05/2019 5069 T.C. AS A 5026 T.C. LUMMEN B 2-4 / 4-9 / 39-62 Afgerond
za 18/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-3 / 7-7 / 59-59 Afgerond
za 18/05/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5048 G.T. TESSENDERLO 5-1 / 10-3 / 69-50 Afgerond
za 25/05/2019 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5085 T.C. KOERSEL A 4-2 / 8-5 / 59-55 Afgerond
za 25/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5048 G.T. TESSENDERLO 5-1 / 10-4 / 67-48 Afgerond
za 25/05/2019 5069 T.C. AS A 5036 T.C. DE NETHE 1-5 / 4-10 / 48-78 Afgerond
za 01/06/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 1-5 / 5-10 / 65-85 Afgerond
za 01/06/2019 5036 T.C. DE NETHE 5026 T.C. LUMMEN B 4-2 / 9-4 / 75-46 Afgerond
za 01/06/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5069 T.C. AS A 2-4 / 5-8 / 53-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 4-2 / 8-5 / 62-56 Afgerond
za 04/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5023 TENNIS PAAL 2-4 / 4-9 / 53-69 Afgerond
za 04/05/2019 5028 T.C. LANAKEN A 5050 T.C. WIMBLEDON 6-0 / 12-3 / 85-50 Afgerond
za 11/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5052 T.C. ZELEM 5-1 / 10-4 / 74-58 Afgerond
za 11/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5050 T.C. WIMBLEDON 2-4 / 6-8 / 63-62 Afgerond
za 11/05/2019 5023 TENNIS PAAL 5028 T.C. LANAKEN A 3-3 / 7-7 / 68-73 Afgerond
za 18/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 3-3 / 8-7 / 74-76 Afgerond
za 18/05/2019 5028 T.C. LANAKEN A 5057 TC O - TC IRIS 4-2 / 8-5 / 64-56 Afgerond
za 18/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5023 TENNIS PAAL 2-4 / 4-9 / 55-71 Afgerond
za 25/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5050 T.C. WIMBLEDON 5-1 / 11-2 / 74-38 Afgerond
za 25/05/2019 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5023 TENNIS PAAL 3-3 / 8-6 / 71-64 Afgerond
za 25/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5028 T.C. LANAKEN A 6-0 / 12-5 / 97-79 Afgerond
za 01/06/2019 5023 TENNIS PAAL 5057 TC O - TC IRIS 4-2 / 8-5 / 59-56 Afgerond
za 01/06/2019 5028 T.C. LANAKEN A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 3-3 / 7-6 / 66-61 Afgerond
za 01/06/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5052 T.C. ZELEM 2-4 / 5-8 / 53-67 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 5028 T.C. LANAKEN B 1-5 / 2-10 / 35-68 Afgerond
za 04/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5085 T.C. KOERSEL B 3-3 / 7-7 / 69-68 Afgerond
za 04/05/2019 5069 T.C. AS C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 8-7 / 76-71 Afgerond
za 11/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 5026 T.C. LUMMEN A 2-4 / 5-9 / 53-72 Afgerond
za 11/05/2019 5028 T.C. LANAKEN B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 11-3 / 74-45 Afgerond
za 11/05/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5069 T.C. AS C 5-1 / 11-2 / 76-26 Afgerond
za 18/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5028 T.C. LANAKEN B 4-2 / 9-7 / 82-75 Afgerond
za 18/05/2019 5069 T.C. AS C 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 0-6 / 1-12 / 39-78 Afgerond
za 18/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5085 T.C. KOERSEL B 3-3 / 6-7 / 50-60 Afgerond
za 25/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 10-4 / 70-48 Afgerond
za 25/05/2019 5028 T.C. LANAKEN B 5085 T.C. KOERSEL B 2-4 / 4-9 / 45-64 Afgerond
za 25/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5069 T.C. AS C 6-0 / 12-1 / 75-32 Afgerond
za 01/06/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 3-3 / 6-6 / 58-51 Afgerond
za 01/06/2019 5069 T.C. AS C 5028 T.C. LANAKEN B 2-4 / 5-8 / 51-66 Afgerond
za 01/06/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5026 T.C. LUMMEN A 1-5 / 4-10 / 42-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 04/05/2019 5069 T.C. AS B 5015 ACHEL T.C. 6-0 / 12-0 / 72-16 Afgerond
za 04/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5041 NEERPELTSE T.C. 3-3 / 7-8 / 66-80 Afgerond
za 11/05/2019 5015 ACHEL T.C. 5087 T.C. BOCHOLT 2-4 / 6-8 / 57-53 Afgerond
za 11/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5069 T.C. AS B 2-4 / 4-9 / 50-60 Afgerond
za 18/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 2-4 / 6-8 / 54-69 Afgerond
za 18/05/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5015 ACHEL T.C. 4-2 / 9-6 / 70-69 Afgerond
za 25/05/2019 5069 T.C. AS B 5087 T.C. BOCHOLT 5-1 / 10-3 / 64-29 Afgerond
za 25/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5041 NEERPELTSE T.C. 5-1 / 11-5 / 89-60 Afgerond
za 01/06/2019 5015 ACHEL T.C. 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 3-3 / 7-8 / 69-66 Afgerond
za 01/06/2019 5041 NEERPELTSE T.C. 5069 T.C. AS B 2-4 / 4-9 / 36-68 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde