Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 4 (96 - 140)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 11-2 / 68-34 Afgerond
za 27/04/2019 5051 T.C. OP DE WAAL 5038 T.C. LAAKDAL A 3-3 / 6-7 / 54-62 Afgerond
za 27/04/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5-1 / 10-2 / 70-38 Afgerond
za 04/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5051 T.C. OP DE WAAL 3-3 / 7-7 / 61-59 Afgerond
za 04/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 1-5 / 3-10 / 48-74 Afgerond
za 04/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5044 T.C. ROOSENDAEL 1-5 / 3-10 / 40-61 Afgerond
za 11/05/2019 5051 T.C. OP DE WAAL 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 8-6 / 64-53 Afgerond
za 11/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5020 T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 8-5 / 58-54 Afgerond
za 11/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5038 T.C. LAAKDAL A 3-3 / 7-8 / 67-74 Afgerond
za 18/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 4-2 / 9-7 / 81-75 Afgerond
za 18/05/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5038 T.C. LAAKDAL A 3-3 / 8-6 / 69-62 Afgerond
za 18/05/2019 5051 T.C. OP DE WAAL 5044 T.C. ROOSENDAEL 3-3 / 7-6 / 59-48 Afgerond
za 25/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 7-7 / 64-64 Afgerond
za 25/05/2019 5044 T.C. ROOSENDAEL 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-2 / 84-46 Afgerond
za 25/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5051 T.C. OP DE WAAL 1-5 / 4-10 / 54-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5052 T.C. ZELEM 5087 T.C. BOCHOLT 3-3 / 7-7 / 67-70 Afgerond
za 27/04/2019 5057 TC O - TC IRIS 5018 T.C. HAMONT 2-4 / 4-9 / 47-62 Afgerond
za 27/04/2019 5036 T.C. DE NETHE 5096 T.C. HAM 2-4 / 6-8 / 64-65 Afgerond
za 04/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5057 TC O - TC IRIS 5-1 / 10-3 / 74-59 Afgerond
za 04/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5096 T.C. HAM 4-2 / 9-7 / 80-72 Afgerond
za 04/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5036 T.C. DE NETHE 5-1 / 10-4 / 72-62 Afgerond
za 11/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5087 T.C. BOCHOLT 2-4 / 4-9 / 56-72 Afgerond
za 11/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5052 T.C. ZELEM 0-6 / 1-12 / 49-81 Afgerond
za 11/05/2019 5096 T.C. HAM 5018 T.C. HAMONT 5-1 / 11-3 / 83-61 Afgerond
za 18/05/2019 5052 T.C. ZELEM 5096 T.C. HAM 2-4 / 4-9 / 52-69 Afgerond
za 18/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5018 T.C. HAMONT 2-4 / 6-8 / 64-73 Afgerond
za 18/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5036 T.C. DE NETHE 3-3 / 7-6 / 53-54 Afgerond
za 25/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5052 T.C. ZELEM 4-2 / 9-6 / 76-66 Afgerond
za 25/05/2019 5036 T.C. DE NETHE 5087 T.C. BOCHOLT 1-5 / 3-10 / 47-69 Afgerond
za 25/05/2019 5096 T.C. HAM 5057 TC O - TC IRIS 3-3 / 7-7 / 62-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5029 T.C. MOL 0-6 / 0-12 / 39-74 Afgerond
za 27/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-5 / 3-11 / 49-81 Afgerond
za 27/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5003 K.T.C. DIEST 2-4 / 5-10 / 64-78 Afgerond
za 04/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 4-2 / 8-6 / 69-68 Afgerond
za 04/05/2019 5029 T.C. MOL 5003 K.T.C. DIEST 4-2 / 10-7 / 81-71 Afgerond
za 04/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5038 T.C. LAAKDAL B 2-4 / 4-8 / 48-54 Afgerond
za 11/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5029 T.C. MOL 0-6 / 1-12 / 31-75 Afgerond
za 11/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 2-4 / 7-8 / 75-78 Afgerond
za 11/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 9-5 / 78-67 Afgerond
za 18/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5003 K.T.C. DIEST 1-5 / 3-10 / 41-66 Afgerond
za 18/05/2019 5029 T.C. MOL 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 6-7 / 55-57 Afgerond
za 18/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5038 T.C. LAAKDAL B 4-2 / 8-4 / 54-47 Afgerond
za 25/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5-1 / 10-3 / 70-43 Afgerond
za 25/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5029 T.C. MOL 4-2 / 8-5 / 59-55 Afgerond
za 25/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 4-2 / 9-4 / 72-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5007 K. TONGERSE T.C. 3-3 / 7-8 / 70-65 Afgerond
za 27/04/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 5085 T.C. KOERSEL 0-6 / 0-12 / 35-74 Afgerond
za 27/04/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT 1-5 / 3-10 / 50-71 Afgerond
za 04/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 6-0 / 12-2 / 82-43 Afgerond
za 04/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5047 T.C. SMASH KERMT 1-5 / 3-11 / 45-79 Afgerond
za 04/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-4 / 4-8 / 48-62 Afgerond
za 11/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 5007 K. TONGERSE T.C. 3-3 / 7-6 / 67-57 Afgerond
za 11/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-5 / 78-58 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 11/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5085 T.C. KOERSEL 1-5 / 5-11 / 67-81 Afgerond
za 18/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5047 T.C. SMASH KERMT 3-3 / 8-7 / 78-71 Afgerond
za 18/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5085 T.C. KOERSEL 3-3 / 6-9 / 64-77 Afgerond
za 18/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5050 T.C. WIMBLEDON 1-5 / 3-10 / 56-72 Afgerond
za 25/05/2019 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5007 K. TONGERSE T.C. 3-3 / 6-6 / 54-54 Afgerond
za 25/05/2019 5047 T.C. SMASH KERMT 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 4-2 / 9-5 / 66-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 6-6 / 48-54 Afgerond
za 27/04/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5019 T.C. ZOLDER 6-0 / 12-1 / 78-40 Afgerond
za 04/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-2 / 80-54 Afgerond
za 04/05/2019 5069 T.C. AS 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 3-3 / 6-7 / 60-68 Afgerond
za 11/05/2019 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5069 T.C. AS 3-3 / 8-7 / 77-67 Afgerond
za 11/05/2019 5019 T.C. ZOLDER 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 5-8 / 42-62 Afgerond
za 18/05/2019 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 1-5 / 3-10 / 52-66 Afgerond
za 18/05/2019 5069 T.C. AS 5019 T.C. ZOLDER 3-3 / 7-7 / 64-65 Afgerond
za 25/05/2019 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5069 T.C. AS 5-1 / 10-3 / 72-47 Afgerond
za 25/05/2019 5019 T.C. ZOLDER 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 4-2 / 8-4 / 58-35 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde