Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 2 (201 - 270)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5026 T.C. LUMMEN A 2-4 / 4-10 / 52-74 Afgerond
za 27/04/2019 5057 TC O - TC IRIS 5008 K.T.C. MEULENBERG 4-2 / 9-5 / 64-50 Afgerond
za 27/04/2019 5018 T.C. HAMONT 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 10-5 / 76-61 Afgerond
za 04/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5057 TC O - TC IRIS 2-4 / 6-9 / 75-75 Afgerond
za 04/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 11-3 / 80-48 Afgerond
za 04/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5018 T.C. HAMONT 0-6 / 1-12 / 42-81 Afgerond
za 11/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 6-7 / 46-61 Afgerond
za 11/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5038 T.C. LAAKDAL 6-0 / 12-3 / 86-52 Afgerond
za 11/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5008 K.T.C. MEULENBERG 6-0 / 12-1 / 79-29 Afgerond
za 18/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-3 / 7-8 / 68-73 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 18/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG 5-1 / 11-2 / 74-46 Afgerond
za 18/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5018 T.C. HAMONT 1-5 / 2-10 / 29-71 Afgerond
za 25/05/2019 5008 K.T.C. MEULENBERG 5038 T.C. LAAKDAL 1-5 / 2-11 / 39-75 Afgerond
za 25/05/2019 5018 T.C. HAMONT 5026 T.C. LUMMEN A 4-2 / 8-5 / 59-54 Afgerond
za 25/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5057 TC O - TC IRIS 6-0 / 12-1 / 77-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5029 T.C. MOL A 4-2 / 8-5 / 60-55 Afgerond
za 27/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5-1 / 11-3 / 79-45 Afgerond
za 27/04/2019 5034 T.C. BASVELD 5003 K.T.C. DIEST 3-3 / 6-8 / 68-75 Afgerond
za 04/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5048 G.T. TESSENDERLO 0-6 / 1-12 / 44-77 Afgerond
za 04/05/2019 5029 T.C. MOL A 5003 K.T.C. DIEST 1-5 / 5-10 / 69-79 Afgerond
za 04/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5034 T.C. BASVELD 2-4 / 5-8 / 47-68 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5029 T.C. MOL A 4-2 / 8-5 / 56-51 Afgerond
za 11/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5050 T.C. WIMBLEDON 2-4 / 6-9 / 67-71 Afgerond
za 11/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 6-0 / 12-0 / 72-14 Afgerond
za 18/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON 5003 K.T.C. DIEST 0-6 / 2-12 / 28-84 Afgerond
za 18/05/2019 5029 T.C. MOL A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 6-0 / 12-2 / 84-51 Afgerond
za 18/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5034 T.C. BASVELD 4-2 / 9-4 / 70-36 Afgerond
za 25/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5050 T.C. WIMBLEDON 3-3 / 7-6 / 53-57 Afgerond
za 25/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5029 T.C. MOL A 3-3 / 6-6 / 57-50 Afgerond
za 25/05/2019 5003 K.T.C. DIEST 5048 G.T. TESSENDERLO 3-3 / 7-6 / 56-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5053 TENNISCLUB FIELD 4-2 / 8-4 / 72-56 Afgerond
za 27/04/2019 5033 RACING TIENEN T.C. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 8-4 / 60-50 Afgerond
za 04/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5033 RACING TIENEN T.C. 4-2 / 10-4 / 80-50 Afgerond
za 04/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-3 / 7-8 / 70-70 Afgerond
za 11/05/2019 5033 RACING TIENEN T.C. 5039 RUNKSTER T.C. 0-6 / 2-12 / 45-80 Afgerond
za 11/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5053 TENNISCLUB FIELD 3-3 / 8-7 / 77-61 Afgerond
za 18/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5033 RACING TIENEN T.C. 5-1 / 10-3 / 69-34 Afgerond
za 18/05/2019 5039 RUNKSTER T.C. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 9-4 / 66-43 Afgerond
za 25/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5039 RUNKSTER T.C. 4-2 / 8-5 / 63-53 Afgerond
za 25/05/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 1-5 / 3-11 / 53-85 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5026 T.C. LUMMEN B 2-4 / 5-8 / 55-65 Afgerond
za 27/04/2019 5029 T.C. MOL B 5085 T.C. KOERSEL 0-6 / 1-12 / 44-76 Afgerond
za 04/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5029 T.C. MOL B 3-3 / 7-7 / 59-60 Afgerond
za 04/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5-1 / 11-3 / 77-38 Afgerond
za 11/05/2019 5029 T.C. MOL B 5065 T.C. TENNISDEL GENK 2-4 / 5-8 / 45-60 Afgerond
za 11/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5026 T.C. LUMMEN B 1-5 / 2-10 / 54-70 Afgerond
za 18/05/2019 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5029 T.C. MOL B 5-1 / 11-3 / 74-53 Afgerond
za 18/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5085 T.C. KOERSEL 3-3 / 8-6 / 77-68 Afgerond
za 25/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5065 T.C. TENNISDEL GENK 1-5 / 5-11 / 70-86 Afgerond
za 25/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 4-2 / 9-4 / 66-60 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde