Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 4 (6 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0078 T.C. 'T SAS A 0100 VOSSELAARSE TC 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
wo 24/04/2019 0095 TC DE MEYL 0069 HEISTSE T.C. B 1-2 / 2-4 / 15-27 Afgerond
wo 24/04/2019 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-1 / 5-2 / 41-28 Afgerond
wo 01/05/2019 0078 T.C. 'T SAS A 0095 TC DE MEYL 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 01/05/2019 0100 VOSSELAARSE TC 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-1 / 5-3 / 45-42 Afgerond
wo 01/05/2019 0069 HEISTSE T.C. B 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 1-2 / 3-4 / 35-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0095 TC DE MEYL 0100 VOSSELAARSE TC 2-1 / 4-2 / 33-29 Afgerond
wo 08/05/2019 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0078 T.C. 'T SAS A 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
wo 08/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0069 HEISTSE T.C. B 1-2 / 2-4 / 21-31 Afgerond
wo 15/05/2019 0078 T.C. 'T SAS A 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0100 VOSSELAARSE TC 0069 HEISTSE T.C. B 0-3 / 1-6 / 13-40 Afgerond
wo 15/05/2019 0095 TC DE MEYL 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 2-1 / 4-3 / 30-39 Afgerond
wo 22/05/2019 0069 HEISTSE T.C. B 0078 T.C. 'T SAS A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
wo 22/05/2019 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0100 VOSSELAARSE TC 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 22/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0095 TC DE MEYL 2-1 / 4-4 / 39-32 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0-3 / 1-6 / 25-41 Afgerond
wo 24/04/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0051 T.C. SPORTIVA 2-1 / 5-2 / 37-24 Afgerond
wo 24/04/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0065 SPORTING HOVE T.C. 2-1 / 5-2 / 37-23 Afgerond
wo 01/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0-3 / 1-6 / 25-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 01/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0065 SPORTING HOVE T.C. 1-2 / 3-4 / 30-30 Afgerond
wo 01/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0072 KASTELSE TENNISCLUB 1-2 / 2-4 / 21-32 Afgerond
wo 08/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-0 / 6-1 / 41-26 Afgerond
wo 08/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0036 T.C. ZEVENBERGEN 2-1 / 5-4 / 48-51 Afgerond
wo 08/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 0051 T.C. SPORTIVA 1-2 / 3-4 / 37-35 Afgerond
wo 15/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0065 SPORTING HOVE T.C. 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0051 T.C. SPORTIVA 2-1 / 4-4 / 35-39 Afgerond
wo 15/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0072 KASTELSE TENNISCLUB 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
wo 22/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0036 T.C. ZEVENBERGEN 2-1 / 5-3 / 42-39 Afgerond
wo 22/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 1-2 / 3-4 / 32-33 Afgerond
wo 22/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0-3 / 1-6 / 29-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0069 HEISTSE T.C. A 0159 T.C. DE VALK 3-0 / 6-1 / 41-24 Afgerond
wo 24/04/2019 0171 T.C. RANST A 0084 MOLENBOS NIJLEN B 0-3 / 1-6 / 10-40 Afgerond
wo 24/04/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0078 T.C. 'T SAS B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 01/05/2019 0069 HEISTSE T.C. A 0171 T.C. RANST A 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
wo 01/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0078 T.C. 'T SAS B 2-1 / 4-2 / 27-26 Afgerond
wo 01/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN B 0025 TURNHOUTSE T.V. B 3-0 / 6-1 / 41-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 08/05/2019 0171 T.C. RANST A 0159 T.C. DE VALK 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0069 HEISTSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0078 T.C. 'T SAS B 0084 MOLENBOS NIJLEN B 1-2 / 4-4 / 37-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0069 HEISTSE T.C. A 0078 T.C. 'T SAS B 0-3 / 1-6 / 29-38 Afgerond
wo 15/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0084 MOLENBOS NIJLEN B 1-2 / 3-5 / 35-44 Afgerond
wo 15/05/2019 0171 T.C. RANST A 0025 TURNHOUTSE T.V. B 1-2 / 2-4 / 21-30 Afgerond
wo 22/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN B 0069 HEISTSE T.C. A 1-2 / 3-4 / 30-31 Afgerond
wo 22/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0159 T.C. DE VALK 1-2 / 2-4 / 28-28 Afgerond
wo 22/05/2019 0078 T.C. 'T SAS B 0171 T.C. RANST A 2-1 / 4-2 / 34-23 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0171 T.C. RANST B 0084 MOLENBOS NIJLEN A 3-0 / 6-0 / 38-16 Afgerond
wo 24/04/2019 0062 T.C. WESTERLO 0158 T.C. VOORTKAPEL B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 01/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0062 T.C. WESTERLO 1-2 / 2-4 / 17-32 Afgerond
wo 01/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0171 T.C. RANST B 1-2 / 2-4 / 22-29 Afgerond
wo 08/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0025 TURNHOUTSE T.V. A 3-0 / 6-1 / 40-21 Afgerond
wo 08/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL B 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
wo 15/05/2019 0171 T.C. RANST B 0062 T.C. WESTERLO 0-3 / 1-6 / 16-40 Afgerond
wo 15/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0158 T.C. VOORTKAPEL B 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
wo 22/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0025 TURNHOUTSE T.V. A 2-1 / 5-2 / 41-26 Afgerond
wo 22/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL B 0171 T.C. RANST B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0120 AZUA .C.C. 0070 T.C. TER LINDEN B 1-2 / 3-4 / 35-30 Afgerond
wo 24/04/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0155 T.C. RUGGEVELD 3-0 / 6-1 / 42-27 Afgerond
wo 01/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN B 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
wo 01/05/2019 0029 T.C. SORGVLIET 0120 AZUA .C.C. 1-2 / 3-4 / 30-38 Afgerond
wo 08/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0029 T.C. SORGVLIET 1-2 / 3-4 / 31-35 Afgerond
wo 08/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD 0070 T.C. TER LINDEN B 3-0 / 6-1 / 39-21 Afgerond
wo 15/05/2019 0120 AZUA .C.C. 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-1 / 5-4 / 48-50 Afgerond
wo 15/05/2019 0029 T.C. SORGVLIET 0155 T.C. RUGGEVELD 1-2 / 2-5 / 29-38 Afgerond
wo 22/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN B 0029 T.C. SORGVLIET 1-2 / 3-4 / 32-34 Afgerond
wo 22/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD 0120 AZUA .C.C. 2-1 / 5-3 / 39-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0097 TC WINGFIELD B 0048 T.C. DE HASSELT B 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
wo 24/04/2019 0060 T.C. DE POLLEPEL 0013 K. MECHELSE T.H.C. 3-0 / 6-1 / 39-25 Afgerond
wo 01/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT B 0060 T.C. DE POLLEPEL 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
wo 01/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM 0097 TC WINGFIELD B 2-1 / 4-3 / 34-29 Afgerond
wo 08/05/2019 0060 T.C. DE POLLEPEL 0093 T.C. KIKSHAM 1-2 / 2-4 / 20-26 Afgerond
wo 08/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0048 T.C. DE HASSELT B 1-2 / 3-5 / 35-41 Afgerond
wo 15/05/2019 0097 TC WINGFIELD B 0060 T.C. DE POLLEPEL 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM 0013 K. MECHELSE T.H.C. 2-1 / 5-2 / 38-19 Afgerond
wo 22/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT B 0093 T.C. KIKSHAM 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 22/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0097 TC WINGFIELD B 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0048 T.C. DE HASSELT A 0185 T.C. HEIVELD 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
wo 24/04/2019 0097 TC WINGFIELD A 0079 T.C. SAVANTI 0-3 / 2-6 / 31-45 Afgerond
wo 01/05/2019 0185 T.C. HEIVELD 0097 TC WINGFIELD A 1-2 / 3-4 / 33-37 Afgerond
wo 01/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN A 0048 T.C. DE HASSELT A 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
wo 08/05/2019 0097 TC WINGFIELD A 0070 T.C. TER LINDEN A 2-1 / 4-2 / 27-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0079 T.C. SAVANTI 0185 T.C. HEIVELD 2-1 / 4-2 / 32-25 Afgerond
wo 15/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT A 0097 TC WINGFIELD A 2-1 / 5-2 / 41-28 Afgerond
wo 15/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN A 0079 T.C. SAVANTI 0-3 / 1-6 / 14-40 Afgerond
wo 22/05/2019 0185 T.C. HEIVELD 0070 T.C. TER LINDEN A 2-1 / 5-2 / 40-25 Afgerond
wo 22/05/2019 0079 T.C. SAVANTI 0048 T.C. DE HASSELT A 2-1 / 4-3 / 35-35 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde