Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 3 (6 - 30)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0017 HERENTALSE B 0084 T.C. MOLENBOS C 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
wo 24/04/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0051 T.C. SPORTIVA 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 01/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS C 0050 T.C. DE RAKKET 3-0 / 6-1 / 42-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0017 HERENTALSE B 3-0 / 6-1 / 38-19 Afgerond
wo 08/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0069 HEISTSE T.C. 1-2 / 2-4 / 29-33 Afgerond
wo 08/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0084 T.C. MOLENBOS C 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0017 HERENTALSE B 0050 T.C. DE RAKKET 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
wo 15/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0051 T.C. SPORTIVA 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
wo 22/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS C 0069 HEISTSE T.C. 1-2 / 2-4 / 28-34 Afgerond
wo 22/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0017 HERENTALSE B 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0017 HERENTALSE C 0084 T.C. MOLENBOS A 3-0 / 6-1 / 37-22 Afgerond
wo 24/04/2019 0014 PUTSE T.C. B 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
wo 01/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS A 0014 PUTSE T.C. B 2-1 / 4-2 / 29-27 Afgerond
wo 01/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0017 HERENTALSE C 2-1 / 4-3 / 35-29 Afgerond
wo 08/05/2019 0014 PUTSE T.C. B 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 1-2 / 3-5 / 35-40 Afgerond
wo 08/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0084 T.C. MOLENBOS A 3-0 / 6-1 / 41-28 Afgerond
wo 15/05/2019 0017 HERENTALSE C 0014 PUTSE T.C. B 1-2 / 3-5 / 37-45 Afgerond
wo 15/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
wo 22/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
wo 22/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0017 HERENTALSE C 3-0 / 6-0 / 38-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0099 T.C. OLEN 0056 T.C. EMBLEM 3-0 / 6-1 / 39-11 Afgerond
wo 24/04/2019 0163 T.C. DE CHALET 0178 T.C. SPORTEC GEEL 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
wo 01/05/2019 0056 T.C. EMBLEM 0163 T.C. DE CHALET 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
wo 01/05/2019 0110 TC OASE 0099 T.C. OLEN 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0163 T.C. DE CHALET 0110 TC OASE 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
wo 08/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0056 T.C. EMBLEM 2-1 / 4-2 / 34-18 Afgerond
wo 15/05/2019 0099 T.C. OLEN 0163 T.C. DE CHALET 1-2 / 2-4 / 20-26 Afgerond
wo 15/05/2019 0110 TC OASE 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0-3 / 1-6 / 18-38 Afgerond
wo 22/05/2019 0056 T.C. EMBLEM 0110 TC OASE 1-2 / 3-4 / 35-35 Afgerond
wo 22/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0099 T.C. OLEN 1-2 / 2-5 / 29-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0017 HERENTALSE A 0084 T.C. MOLENBOS B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
wo 24/04/2019 0014 PUTSE T.C. A 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 01/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS B 0014 PUTSE T.C. A 1-2 / 2-4 / 18-30 Afgerond
wo 01/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0017 HERENTALSE A 0-3 / 0-6 / 11-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 08/05/2019 0014 PUTSE T.C. A 0150 T.C. DE KIEVIT 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
wo 08/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0084 T.C. MOLENBOS B 1-2 / 3-4 / 34-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0017 HERENTALSE A 0014 PUTSE T.C. A 1-2 / 3-4 / 37-35 Afgerond
wo 15/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 1-2 / 2-4 / 29-30 Afgerond
wo 22/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS B 0150 T.C. DE KIEVIT 2-1 / 5-2 / 38-20 Afgerond
wo 22/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0017 HERENTALSE A 1-2 / 3-5 / 33-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER 0166 T.C. LAAGLAND 2-1 / 4-3 / 34-36 Afgerond
wo 24/04/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 3-0 / 6-1 / 41-19 Afgerond
wo 24/04/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
wo 01/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER 0155 T.C. RUGGEVELD B 1-2 / 2-5 / 25-35 Afgerond
wo 01/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
wo 01/05/2019 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B 1-2 / 3-4 / 27-33 Afgerond
wo 08/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0166 T.C. LAAGLAND 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 08/05/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B 0112 ESSENSE T.C. INTER 1-2 / 3-4 / 24-34 Afgerond
wo 08/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
wo 15/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 1-2 / 3-4 / 36-28 Afgerond
wo 15/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B 3-0 / 6-2 / 44-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0112 ESSENSE T.C. INTER 1-2 / 3-4 / 34-38 Afgerond
wo 22/05/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B 0166 T.C. LAAGLAND 1-2 / 3-4 / 30-33 Afgerond
wo 22/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0155 T.C. RUGGEVELD B 3-0 / 6-1 / 42-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-2 / 4-5 / 39-39 Afgerond
wo 24/04/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0063 T.C. BORGERWEERT 2-1 / 4-2 / 24-20 Afgerond
wo 24/04/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0006 K. BRANDT T.C. 2-1 / 4-3 / 36-30 Afgerond
wo 01/05/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A 0155 T.C. RUGGEVELD A 0-3 / 0-6 / 20-38 Afgerond
wo 01/05/2019 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0006 K. BRANDT T.C. 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
wo 01/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 1-2 / 2-4 / 26-29 Afgerond
wo 08/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
wo 08/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A 1-2 / 4-4 / 36-40 Afgerond
wo 08/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. 0063 T.C. BORGERWEERT 2-1 / 5-2 / 38-30 Afgerond
wo 15/05/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A 0006 K. BRANDT T.C. 0-3 / 1-6 / 23-41 Afgerond
wo 15/05/2019 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0063 T.C. BORGERWEERT 1-2 / 2-4 / 22-29 Afgerond
wo 15/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
wo 22/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A 1-2 / 2-5 / 32-39 Afgerond
wo 22/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 2-1 / 4-3 / 34-29 Afgerond
wo 22/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. 0155 T.C. RUGGEVELD A 0-3 / 1-6 / 18-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0146 DE KLINKAERT 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
wo 24/04/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0053 T.C. BORNEM 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
wo 01/05/2019 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0067 T.C. KEERPUNT '65 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
wo 01/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0146 DE KLINKAERT 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
wo 08/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0097 TC WINGFIELD 2-1 / 5-3 / 36-38 Afgerond
wo 08/05/2019 0053 T.C. BORNEM 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
wo 15/05/2019 0146 DE KLINKAERT 0067 T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
wo 15/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0053 T.C. BORNEM 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
wo 22/05/2019 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0097 TC WINGFIELD 2-1 / 4-3 / 33-31 Afgerond
wo 22/05/2019 0053 T.C. BORNEM 0146 DE KLINKAERT 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde