Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 2 (6 - 50)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0067 T.C. KEERPUNT '65 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 24/04/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-1 / 5-4 / 49-43 Afgerond
wo 24/04/2019 0097 TC WINGFIELD 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 2-1 / 5-3 / 41-32 Afgerond
wo 01/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0070 T.C. TER LINDEN - / - / - Nog te spelen
wo 01/05/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0097 TC WINGFIELD 0-3 / 1-6 / 25-42 Afgerond
wo 01/05/2019 0135 T.C. STABROEK 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
wo 08/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0135 T.C. STABROEK 2-1 / 4-3 / 34-35 Afgerond
wo 08/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0067 T.C. KEERPUNT '65 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
wo 08/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
wo 15/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0070 T.C. TER LINDEN 1-2 / 3-4 / 31-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 1-2 / 2-4 / 21-26 Afgerond
wo 15/05/2019 0135 T.C. STABROEK 0097 TC WINGFIELD 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 22/05/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0067 T.C. KEERPUNT '65 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
wo 22/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 22/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 0135 T.C. STABROEK 2-1 / 4-2 / 29-23 Afgerond
wo 29/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B - / - / - Nog te spelen
wo 29/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0097 TC WINGFIELD - / - / - Nog te spelen
wo 29/05/2019 0135 T.C. STABROEK 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA - / - / - Nog te spelen
wo 05/06/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0135 T.C. STABROEK - / - / - Nog te spelen
wo 05/06/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0049 T.C. GYM OLYMPIADE - / - / - Nog te spelen
wo 05/06/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 0070 T.C. TER LINDEN - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0102 T.C. BRABO 1-2 / 4-5 / 45-44 Afgerond
wo 24/04/2019 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0110 TC OASE 2-1 / 5-2 / 39-23 Afgerond
wo 24/04/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0032 KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
wo 01/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 1-2 / 2-5 / 30-39 Afgerond
wo 01/05/2019 0102 T.C. BRABO 0032 KTC DEN BREMT 2-1 / 4-2 / 26-26 Afgerond
wo 01/05/2019 0110 TC OASE 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-0 / 37-23 Afgerond
wo 08/05/2019 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0102 T.C. BRABO 2-1 / 4-2 / 28-20 Afgerond
wo 08/05/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0110 TC OASE 2-1 / 4-3 / 37-33 Afgerond
wo 15/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0032 KTC DEN BREMT 2-1 / 4-3 / 34-30 Afgerond
wo 15/05/2019 0102 T.C. BRABO 0110 TC OASE 3-0 / 6-1 / 36-13 Afgerond
wo 15/05/2019 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
wo 22/05/2019 0110 TC OASE 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 1-2 / 3-5 / 35-37 Afgerond
wo 22/05/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0102 T.C. BRABO 2-1 / 5-2 / 44-38 Afgerond
wo 22/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 1-2 / 3-4 / 29-33 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde