Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 4 (6 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0017 HERENTALSE A 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-1 / 4-3 / 30-32 Afgerond
wo 24/04/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0100 VOSSELAARSE TC 2-1 / 4-2 / 31-22 Afgerond
wo 24/04/2019 0069 HEISTSE T.C. 0099 T.C. OLEN 2-1 / 5-2 / 40-21 Afgerond
wo 01/05/2019 0017 HERENTALSE A 0025 TURNHOUTSE T.V. 1-2 / 3-4 / 34-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 01/05/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0099 T.C. OLEN 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
wo 01/05/2019 0100 VOSSELAARSE TC 0069 HEISTSE T.C. 2-1 / 4-2 / 27-18 Afgerond
wo 08/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-2 / 2-5 / 26-33 Afgerond
wo 08/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0017 HERENTALSE A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0099 T.C. OLEN 0100 VOSSELAARSE TC 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0017 HERENTALSE A 0099 T.C. OLEN 3-0 / 6-0 / 37-9 Afgerond
wo 15/05/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0100 VOSSELAARSE TC 2-1 / 4-3 / 33-37 Afgerond
wo 15/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0069 HEISTSE T.C. 2-1 / 4-2 / 35-28 Afgerond
wo 22/05/2019 0100 VOSSELAARSE TC 0017 HERENTALSE A 2-1 / 4-2 / 31-22 Afgerond
wo 22/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-2 / 2-4 / 18-32 Afgerond
wo 22/05/2019 0099 T.C. OLEN 0025 TURNHOUTSE T.V. 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0017 HERENTALSE B 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 24/04/2019 0082 T.C. DE BERGEN 0050 T.C. DE RAKKET 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
wo 01/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0082 T.C. DE BERGEN 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
wo 01/05/2019 0163 T.C. DE CHALET 0017 HERENTALSE B 3-0 / 6-1 / 43-22 Afgerond
wo 08/05/2019 0082 T.C. DE BERGEN 0163 T.C. DE CHALET 2-1 / 4-3 / 36-29 Afgerond
wo 08/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0-3 / 1-6 / 17-37 Afgerond
wo 15/05/2019 0017 HERENTALSE B 0082 T.C. DE BERGEN 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0163 T.C. DE CHALET 0050 T.C. DE RAKKET 3-0 / 6-1 / 39-21 Afgerond
wo 22/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0163 T.C. DE CHALET 1-2 / 2-5 / 21-38 Afgerond
wo 22/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0017 HERENTALSE B 3-0 / 6-1 / 37-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0150 T.C. DE KIEVIT 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 24/04/2019 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0077 T.C. FOREST HILLS 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
wo 01/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0-3 / 0-6 / 13-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 01/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0067 T.C. KEERPUNT '65 1-2 / 2-4 / 24-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0048 T.C. DE HASSELT 3-0 / 6-1 / 39-21 Afgerond
wo 08/05/2019 0077 T.C. FOREST HILLS 0150 T.C. DE KIEVIT 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 2-1 / 4-2 / 32-28 Afgerond
wo 15/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0077 T.C. FOREST HILLS 3-0 / 6-1 / 42-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 22/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0048 T.C. DE HASSELT 0-3 / 0-6 / 22-37 Afgerond
wo 22/05/2019 0077 T.C. FOREST HILLS 0067 T.C. KEERPUNT '65 2-1 / 4-3 / 32-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 0058 T.C. DEN OTTER 2-1 / 5-3 / 44-33 Afgerond
wo 24/04/2019 0157 T.C. ROZENHOF 0214 TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
wo 24/04/2019 0135 T.C. STABROEK 0166 T.C. LAAGLAND 1-2 / 3-5 / 37-44 Afgerond
wo 01/05/2019 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 0157 T.C. ROZENHOF 0-3 / 0-6 / 20-37 Afgerond
wo 01/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0166 T.C. LAAGLAND 1-2 / 2-4 / 24-30 Afgerond
wo 01/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T 0135 T.C. STABROEK 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0157 T.C. ROZENHOF 0058 T.C. DEN OTTER 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 08/05/2019 0135 T.C. STABROEK 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
wo 08/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0214 TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
wo 15/05/2019 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 0166 T.C. LAAGLAND 0-3 / 1-6 / 28-43 Afgerond
wo 15/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0214 TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
wo 15/05/2019 0157 T.C. ROZENHOF 0135 T.C. STABROEK 1-2 / 3-5 / 39-44 Afgerond
wo 22/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
wo 22/05/2019 0135 T.C. STABROEK 0058 T.C. DEN OTTER 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
wo 22/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0157 T.C. ROZENHOF 1-2 / 2-4 / 25-29 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde