Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 3 (6 - 30)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0093 T.C. KIKSHAM 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
wo 24/04/2019 0110 TC OASE 0159 T.C. DE VALK 1-2 / 2-4 / 22-27 Afgerond
wo 01/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM 0110 TC OASE 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
wo 01/05/2019 0099 T.C. OLEN 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0110 TC OASE 0099 T.C. OLEN 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
wo 08/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0093 T.C. KIKSHAM 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
wo 15/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0110 TC OASE 1-2 / 3-4 / 31-34 Afgerond
wo 15/05/2019 0099 T.C. OLEN 0159 T.C. DE VALK 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
wo 22/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM 0099 T.C. OLEN 1-2 / 2-4 / 24-32 Afgerond
wo 22/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0084 MOLENBOS NIJLEN A 3-0 / 6-1 / 38-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0025 TURNHOUTSE T.V. 2-1 / 4-2 / 32-26 Afgerond
wo 24/04/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN B 0051 T.C. SPORTIVA 2-1 / 4-2 / 29-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0084 MOLENBOS NIJLEN B 1-2 / 3-4 / 33-35 Afgerond
wo 01/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0178 T.C. SPORTEC GEEL 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
wo 08/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN B 0067 T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0025 TURNHOUTSE T.V. 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
wo 15/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0084 MOLENBOS NIJLEN B 0-3 / 1-6 / 26-42 Afgerond
wo 15/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0051 T.C. SPORTIVA 3-0 / 6-0 / 38-18 Afgerond
wo 22/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0067 T.C. KEERPUNT '65 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
wo 22/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0178 T.C. SPORTEC GEEL 1-2 / 3-4 / 29-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0102 T.C. BRABO 2-1 / 4-2 / 34-24 Afgerond
wo 24/04/2019 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 2-1 / 5-4 / 50-48 Afgerond
wo 01/05/2019 0102 T.C. BRABO 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0-3 / 1-6 / 23-37 Afgerond
wo 01/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 1-2 / 2-5 / 25-40 Afgerond
wo 08/05/2019 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 2-1 / 4-2 / 32-19 Afgerond
wo 08/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0102 T.C. BRABO 2-1 / 4-2 / 34-24 Afgerond
wo 15/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 1-2 / 2-4 / 17-30 Afgerond
wo 15/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 2-1 / 5-3 / 47-40 Afgerond
wo 22/05/2019 0102 T.C. BRABO 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 2-1 / 5-3 / 42-37 Afgerond
wo 22/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0-3 / 1-6 / 31-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0120 AZUA .C.C. 0070 T.C. TER LINDEN 0-3 / 2-6 / 29-42 Afgerond
wo 24/04/2019 0128 T.C. KROMVELD 0097 TC WINGFIELD 2-1 / 4-2 / 35-22 Afgerond
wo 24/04/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0185 T.C. HEIVELD 3-0 / 6-1 / 41-10 Afgerond
wo 01/05/2019 0120 AZUA .C.C. 0128 T.C. KROMVELD 0-3 / 1-6 / 31-41 Afgerond
wo 01/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0185 T.C. HEIVELD 3-0 / 6-1 / 39-12 Afgerond
wo 01/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0048 T.C. DE HASSELT 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0070 T.C. TER LINDEN 2-1 / 5-3 / 40-40 Afgerond
wo 08/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0120 AZUA .C.C. 2-1 / 4-2 / 24-20 Afgerond
wo 08/05/2019 0185 T.C. HEIVELD 0097 TC WINGFIELD 1-2 / 2-4 / 23-31 Afgerond
wo 15/05/2019 0120 AZUA .C.C. 0185 T.C. HEIVELD 1-2 / 2-4 / 17-25 Afgerond
wo 15/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0097 TC WINGFIELD 3-0 / 6-0 / 38-16 Afgerond
wo 15/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0048 T.C. DE HASSELT 1-2 / 3-4 / 29-37 Afgerond
wo 22/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0120 AZUA .C.C. 2-1 / 5-3 / 38-38 Afgerond
wo 22/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0070 T.C. TER LINDEN 2-1 / 5-2 / 38-27 Afgerond
wo 22/05/2019 0185 T.C. HEIVELD 0128 T.C. KROMVELD 2-1 / 4-2 / 25-22 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde