Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0171 T.C. RANST C 0084 T.C. MOLENBOS A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 24/04/2019 0082 T.C. DE BERGEN A 0051 T.C. SPORTIVA B 1-2 / 2-4 / 20-28 Afgerond
wo 24/04/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 0050 T.C. DE RAKKET 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
wo 01/05/2019 0171 T.C. RANST C 0082 T.C. DE BERGEN A 1-2 / 2-4 / 28-28 Afgerond
wo 01/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS A 0050 T.C. DE RAKKET 1-2 / 3-5 / 31-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 01/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
wo 08/05/2019 0082 T.C. DE BERGEN A 0084 T.C. MOLENBOS A 1-2 / 3-4 / 26-38 Afgerond
wo 08/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 0171 T.C. RANST C 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
wo 08/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0051 T.C. SPORTIVA B 2-1 / 4-3 / 26-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 15/05/2019 0171 T.C. RANST C 0050 T.C. DE RAKKET 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS A 0051 T.C. SPORTIVA B 2-1 / 4-3 / 31-34 Afgerond
wo 15/05/2019 0082 T.C. DE BERGEN A 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
wo 22/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0171 T.C. RANST C 3-0 / 6-1 / 39-25 Afgerond
wo 22/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 0084 T.C. MOLENBOS A 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
wo 22/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0082 T.C. DE BERGEN A 3-0 / 6-1 / 43-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0095 TC DE MEYL 2-1 / 4-2 / 27-16 Afgerond
wo 24/04/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0209 TC 'T SPUI VZW 3-0 / 6-1 / 40-24 Afgerond
wo 24/04/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0017 HERENTALSE 0-3 / 0-6 / 22-37 Afgerond
wo 01/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0178 T.C. SPORTEC GEEL 2-1 / 4-2 / 34-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0095 TC DE MEYL 0017 HERENTALSE 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 01/05/2019 0209 TC 'T SPUI VZW 0072 KASTELSE TENNISCLUB 1-2 / 4-4 / 39-39 Afgerond
wo 08/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0095 TC DE MEYL 3-0 / 6-1 / 43-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0065 SPORTING HOVE T.C. B 1-2 / 3-5 / 37-44 Afgerond
wo 08/05/2019 0017 HERENTALSE 0209 TC 'T SPUI VZW 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 15/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0017 HERENTALSE 1-2 / 2-4 / 23-28 Afgerond
wo 15/05/2019 0095 TC DE MEYL 0209 TC 'T SPUI VZW 2-1 / 4-3 / 35-27 Afgerond
wo 15/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0072 KASTELSE TENNISCLUB 2-1 / 4-2 / 25-19 Afgerond
wo 22/05/2019 0209 TC 'T SPUI VZW 0065 SPORTING HOVE T.C. B 1-2 / 2-4 / 21-30 Afgerond
wo 22/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0095 TC DE MEYL 3-0 / 6-2 / 42-38 Afgerond
wo 22/05/2019 0017 HERENTALSE 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0-3 / 2-6 / 25-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN C 0084 T.C. MOLENBOS C 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
wo 24/04/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. C 0082 T.C. DE BERGEN B 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
wo 24/04/2019 0099 T.C. OLEN A 0051 T.C. SPORTIVA A 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
wo 01/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN C 0065 SPORTING HOVE T.C. C 2-1 / 5-3 / 44-37 Afgerond
wo 01/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS C 0051 T.C. SPORTIVA A 2-1 / 4-3 / 31-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0082 T.C. DE BERGEN B 0099 T.C. OLEN A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. C 0084 T.C. MOLENBOS C 1-2 / 2-4 / 16-31 Afgerond
wo 08/05/2019 0099 T.C. OLEN A 0036 T.C. ZEVENBERGEN C 3-0 / 6-1 / 42-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA A 0082 T.C. DE BERGEN B 1-2 / 3-4 / 31-30 Afgerond
wo 15/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN C 0051 T.C. SPORTIVA A 2-1 / 5-3 / 44-34 Afgerond
wo 15/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS C 0082 T.C. DE BERGEN B 3-0 / 6-0 / 37-17 Afgerond
wo 15/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. C 0099 T.C. OLEN A 0-3 / 0-6 / 24-37 Afgerond
wo 22/05/2019 0082 T.C. DE BERGEN B 0036 T.C. ZEVENBERGEN C 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
wo 22/05/2019 0099 T.C. OLEN A 0084 T.C. MOLENBOS C 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
wo 22/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA A 0065 SPORTING HOVE T.C. C 0-3 / 1-6 / 22-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0062 T.C. WESTERLO 0171 T.C. RANST A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
wo 24/04/2019 0110 TC OASE 0099 T.C. OLEN B 3-0 / 6-0 / 38-21 Afgerond
wo 01/05/2019 0171 T.C. RANST A 0110 TC OASE 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
wo 01/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0062 T.C. WESTERLO 1-2 / 3-4 / 26-31 Afgerond
wo 08/05/2019 0110 TC OASE 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-0 / 6-1 / 38-15 Afgerond
wo 08/05/2019 0099 T.C. OLEN B 0171 T.C. RANST A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0110 TC OASE 1-2 / 2-4 / 19-29 Afgerond
wo 15/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0099 T.C. OLEN B 2-1 / 5-3 / 42-30 Afgerond
wo 22/05/2019 0171 T.C. RANST A 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
wo 22/05/2019 0099 T.C. OLEN B 0062 T.C. WESTERLO 2-1 / 4-2 / 24-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 0078 T.C. 'T SAS 1-2 / 3-4 / 26-33 Afgerond
wo 24/04/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0171 T.C. RANST B 1-2 / 3-4 / 32-37 Afgerond
wo 01/05/2019 0078 T.C. 'T SAS 0065 SPORTING HOVE T.C. A 1-2 / 3-4 / 29-38 Afgerond
wo 01/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS B 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 0-3 / 1-6 / 18-41 Afgerond
wo 08/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0084 T.C. MOLENBOS B 2-1 / 5-2 / 43-33 Afgerond
wo 08/05/2019 0171 T.C. RANST B 0078 T.C. 'T SAS 1-2 / 2-4 / 21-28 Afgerond
wo 15/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 0065 SPORTING HOVE T.C. A 1-2 / 3-4 / 28-33 Afgerond
wo 15/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS B 0171 T.C. RANST B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
wo 22/05/2019 0078 T.C. 'T SAS 0084 T.C. MOLENBOS B 1-2 / 2-4 / 24-33 Afgerond
wo 22/05/2019 0171 T.C. RANST B 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0120 AZUA .C.C. A 0155 T.C. RUGGEVELD A 0-3 / 1-6 / 23-40 Afgerond
wo 24/04/2019 0027 T.C. TER RIVIEREN 0033 KSC MACCABI 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
wo 01/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0027 T.C. TER RIVIEREN 3-0 / 6-1 / 41-17 Afgerond
wo 01/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 0120 AZUA .C.C. A 2-1 / 5-2 / 40-28 Afgerond
wo 08/05/2019 0027 T.C. TER RIVIEREN 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 1-2 / 2-4 / 26-31 Afgerond
wo 08/05/2019 0033 KSC MACCABI 0155 T.C. RUGGEVELD A 1-2 / 2-4 / 24-26 Afgerond
wo 15/05/2019 0120 AZUA .C.C. A 0027 T.C. TER RIVIEREN 1-2 / 2-5 / 28-32 Afgerond
wo 15/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 0033 KSC MACCABI 2-1 / 4-2 / 33-20 Afgerond
wo 22/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 3-0 / 6-2 / 45-37 Afgerond
wo 22/05/2019 0033 KSC MACCABI 0120 AZUA .C.C. A 0-3 / 0-6 / 22-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0120 AZUA .C.C. B 0155 T.C. RUGGEVELD B 1-2 / 2-4 / 18-29 Afgerond
wo 24/04/2019 0046 T.C. TEN HOEVE 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 1-2 / 3-4 / 35-37 Afgerond
wo 01/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0046 T.C. TEN HOEVE 1-2 / 2-4 / 17-31 Afgerond
wo 01/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0120 AZUA .C.C. B 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
wo 08/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE 0070 T.C. TER LINDEN 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
wo 08/05/2019 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0155 T.C. RUGGEVELD B 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
wo 15/05/2019 0120 AZUA .C.C. B 0046 T.C. TEN HOEVE 1-2 / 2-4 / 25-27 Afgerond
wo 15/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 1-2 / 2-4 / 21-31 Afgerond
wo 22/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0070 T.C. TER LINDEN 1-2 / 2-4 / 23-28 Afgerond
wo 22/05/2019 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0120 AZUA .C.C. B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0093 T.C. KIKSHAM B 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 0-3 / 2-6 / 30-41 Afgerond
wo 24/04/2019 0185 T.C. HEIVELD 0067 T.C. KEERPUNT '65 1-2 / 2-4 / 16-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 0185 T.C. HEIVELD 0-3 / 1-6 / 8-39 Afgerond
wo 01/05/2019 0060 T.C. DE POLLEPEL 0093 T.C. KIKSHAM B 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 08/05/2019 0185 T.C. HEIVELD 0060 T.C. DE POLLEPEL 2-1 / 4-2 / 32-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 15/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM B 0185 T.C. HEIVELD 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0060 T.C. DE POLLEPEL 0067 T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
wo 22/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 0060 T.C. DE POLLEPEL 2-1 / 4-2 / 26-22 Afgerond
wo 22/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0093 T.C. KIKSHAM B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0093 T.C. KIKSHAM A 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
wo 24/04/2019 0038 T.C. WILLEBROEK 0128 T.C. KROMVELD 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
wo 01/05/2019 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0038 T.C. WILLEBROEK 3-0 / 6-1 / 40-27 Afgerond
wo 01/05/2019 0079 T.C. SAVANTI 0093 T.C. KIKSHAM A 3-0 / 6-0 / 37-7 Afgerond
wo 08/05/2019 0038 T.C. WILLEBROEK 0079 T.C. SAVANTI 1-2 / 3-4 / 22-30 Afgerond
wo 08/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0-3 / 0-6 / 6-37 Afgerond
wo 15/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM A 0038 T.C. WILLEBROEK 0-3 / 1-6 / 25-39 Afgerond
wo 15/05/2019 0079 T.C. SAVANTI 0128 T.C. KROMVELD 2-1 / 4-3 / 29-29 Afgerond
wo 22/05/2019 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0079 T.C. SAVANTI 1-2 / 2-4 / 21-28 Afgerond
wo 22/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0093 T.C. KIKSHAM A 2-1 / 5-2 / 39-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0112 ESSENSE T.C. INTER C 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 24/04/2019 0166 T.C. LAAGLAND A 0058 T.C. DEN OTTER B 1-2 / 2-4 / 15-30 Afgerond
wo 01/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER C 0166 T.C. LAAGLAND A 2-1 / 4-2 / 29-20 Afgerond
wo 01/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0-3 / 1-6 / 23-40 Afgerond
wo 08/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND A 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER B 0112 ESSENSE T.C. INTER C 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
wo 15/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0166 T.C. LAAGLAND A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
wo 15/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0058 T.C. DEN OTTER B 2-1 / 5-2 / 42-20 Afgerond
wo 22/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER C 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
wo 22/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 1-2 / 2-5 / 21-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0166 T.C. LAAGLAND B 3-0 / 6-1 / 37-19 Afgerond
wo 24/04/2019 0200 T.C. DE MEREL 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 2-1 / 5-2 / 41-32 Afgerond
wo 01/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND B 0200 T.C. DE MEREL 1-2 / 2-4 / 23-28 Afgerond
wo 01/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0112 ESSENSE T.C. INTER A 1-2 / 2-4 / 19-34 Afgerond
wo 08/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 1-2 / 2-5 / 26-39 Afgerond
wo 08/05/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 0166 T.C. LAAGLAND B 1-2 / 2-4 / 20-26 Afgerond
wo 15/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0200 T.C. DE MEREL 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 15/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 3-0 / 6-0 / 37-17 Afgerond
wo 22/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND B 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 1-2 / 2-4 / 18-35 Afgerond
wo 22/05/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
wo 24/04/2019 0058 T.C. DEN OTTER A 0135 T.C. STABROEK 2-1 / 5-2 / 35-17 Afgerond
wo 01/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0058 T.C. DEN OTTER A 1-2 / 3-5 / 37-43 Afgerond
wo 01/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0112 ESSENSE T.C. INTER B 3-0 / 6-1 / 41-15 Afgerond
wo 08/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER A 0191 KALMTHOUTSE T.C. 2-1 / 4-2 / 31-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0135 T.C. STABROEK 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 3-0 / 6-0 / 37-21 Afgerond
wo 15/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0058 T.C. DEN OTTER A 0-3 / 1-6 / 25-44 Afgerond
wo 15/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0135 T.C. STABROEK 3-0 / 6-1 / 38-18 Afgerond
wo 22/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0191 KALMTHOUTSE T.C. 1-2 / 2-4 / 27-30 Afgerond
wo 22/05/2019 0135 T.C. STABROEK 0112 ESSENSE T.C. INTER B 2-1 / 5-2 / 41-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0216 PLAY & SPORT A 0087 I.S.C. T.C. A 1-2 / 3-4 / 34-35 Afgerond
wo 24/04/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0159 T.C. DE VALK 0-3 / 1-6 / 12-41 Afgerond
wo 01/05/2019 0087 I.S.C. T.C. A 0150 T.C. DE KIEVIT 0-3 / 0-6 / 16-38 Afgerond
wo 01/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0216 PLAY & SPORT A 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
wo 08/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0032 KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 10-37 Afgerond
wo 08/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0087 I.S.C. T.C. A 3-0 / 6-1 / 41-17 Afgerond
wo 15/05/2019 0216 PLAY & SPORT A 0150 T.C. DE KIEVIT 1-2 / 2-5 / 31-38 Afgerond
wo 15/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0159 T.C. DE VALK 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 22/05/2019 0087 I.S.C. T.C. A 0032 KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
wo 22/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0216 PLAY & SPORT A 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0216 PLAY & SPORT B 0087 I.S.C. T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
wo 24/04/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
wo 01/05/2019 0087 I.S.C. T.C. B 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
wo 01/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0216 PLAY & SPORT B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
wo 08/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-1 / 5-2 / 36-23 Afgerond
wo 08/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0087 I.S.C. T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
wo 15/05/2019 0216 PLAY & SPORT B 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 2-1 / 4-3 / 30-23 Afgerond
wo 15/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 1-2 / 2-4 / 24-30 Afgerond
wo 22/05/2019 0087 I.S.C. T.C. B 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
wo 22/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0216 PLAY & SPORT B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
0065 SPORTING HOVE T.C. B (B1) 0065 SPORTING HOVE T.C. B (B1)
0191 KALMTHOUTSE T.C. (L2) 0191 KALMTHOUTSE T.C. (L2)
0065 SPORTING HOVE T.C. A (E1) (T) 1 2 30 0159 T.C. DE VALK (M2) Afgerond (wo 29/05/2019)
0159 T.C. DE VALK (M2) (U) 2 5 42
0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER (G1) (T) 3 6 36 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER (G1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE (J2) (U) 0 0 6
0155 T.C. RUGGEVELD A (F1) (T) 3 6 37 0155 T.C. RUGGEVELD A (F1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0110 TC OASE (D2) (U) 0 0 13
0099 T.C. OLEN A (C1) (T) 2 5 39 0099 T.C. OLEN A (C1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. (K2) (U) 1 2 21
0067 T.C. KEERPUNT '65 (H1) (T) 3 6 37 0067 T.C. KEERPUNT '65 (H1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0084 T.C. MOLENBOS A (A2) (U) 0 0 11
0216 PLAY & SPORT B (N1) (T) 1 2 32 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM (I2) Afgerond (wo 29/05/2019)
0211 KEY POINT TENNISCENTRUM (I2) (U) 2 5 38
0050 T.C. DE RAKKET (A1) (T) 3 6 37 0050 T.C. DE RAKKET (A1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0133 T.C. DE BEMPDEKENS (N2) (U) 0 0 15
0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B (J1) (T) 3 6 36 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B (J1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0036 T.C. ZEVENBERGEN B (E2) (U) 0 0 13
0032 KTC DEN BREMT (M1) (T) 3 6 36 0032 KTC DEN BREMT (M1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0178 T.C. SPORTEC GEEL (B2) (U) 0 0 13
0058 T.C. DEN OTTER A (L1) (T) 1 2 25 0185 T.C. HEIVELD (H2) Afgerond (wo 29/05/2019)
0185 T.C. HEIVELD (H2) (U) 2 5 37
0171 T.C. RANST A (D1) (T) 3 6 36 0171 T.C. RANST A (D1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A (F2) (U) 0 0 13
0112 ESSENSE T.C. INTER A (K1) (T) 1 2 28 0070 T.C. TER LINDEN (G2) Afgerond (wo 29/05/2019)
0070 T.C. TER LINDEN (G2) (U) 2 5 36
0079 T.C. SAVANTI (I1)
0079 T.C. SAVANTI (I1)
0036 T.C. ZEVENBERGEN C (C2)
0036 T.C. ZEVENBERGEN C (C2)