Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U13
  • Afdeling: 3 (2 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0128 T.C. KROMVELD 0065 SPORTING HOVE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
wo 24/04/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 0014 PUTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
wo 24/04/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0070 T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-0 / 36-20 Afgerond
wo 01/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 1-2 / 2-5 / 20-33 Afgerond
wo 01/05/2019 0014 PUTSE T.C. 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 1-2 / 3-4 / 31-31 Afgerond
wo 01/05/2019 0053 T.C. BORNEM 0128 T.C. KROMVELD 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
wo 08/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 0053 T.C. BORNEM 2-1 / 4-2 / 26-17 Afgerond
wo 08/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0065 SPORTING HOVE T.C. 3-0 / 6-0 / 37-8 Afgerond
wo 08/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0014 PUTSE T.C. 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
wo 15/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 1-2 / 2-4 / 20-28 Afgerond
wo 15/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 0070 T.C. TER LINDEN 2-1 / 5-3 / 36-40 Afgerond
wo 15/05/2019 0053 T.C. BORNEM 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 1-2 / 2-4 / 20-28 Afgerond
wo 22/05/2019 0014 PUTSE T.C. 0065 SPORTING HOVE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 22/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0128 T.C. KROMVELD 2-1 / 4-2 / 27-25 Afgerond
wo 22/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0053 T.C. BORNEM 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
wo 29/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0070 T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
wo 29/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 2-1 / 5-3 / 38-34 Afgerond
wo 29/05/2019 0053 T.C. BORNEM 0014 PUTSE T.C. 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
wo 05/06/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 0053 T.C. BORNEM 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
wo 05/06/2019 0014 PUTSE T.C. 0128 T.C. KROMVELD 1-2 / 2-5 / 22-38 Afgerond
wo 05/06/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0099 T.C. OLEN 1-2 / 2-4 / 17-29 Afgerond
wo 24/04/2019 0087 I.S.C. T.C. 0110 TC OASE 2-1 / 4-3 / 37-28 Afgerond
wo 24/04/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 1-2 / 3-4 / 29-35 Afgerond
wo 01/05/2019 0099 T.C. OLEN 0087 I.S.C. T.C. 1-2 / 3-4 / 27-37 Afgerond
wo 01/05/2019 0110 TC OASE 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
wo 01/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0025 TURNHOUTSE T.V. 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
wo 08/05/2019 0087 I.S.C. T.C. 0051 T.C. SPORTIVA 1-2 / 2-4 / 25-26 Afgerond
wo 08/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0099 T.C. OLEN 2-1 / 5-2 / 39-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0110 TC OASE 3-0 / 6-1 / 38-25 Afgerond
wo 15/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0087 I.S.C. T.C. 1-2 / 2-5 / 26-37 Afgerond
wo 15/05/2019 0099 T.C. OLEN 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 1-2 / 2-4 / 24-33 Afgerond
wo 15/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 1-2 / 2-4 / 21-28 Afgerond
wo 22/05/2019 0110 TC OASE 0099 T.C. OLEN 0-3 / 1-6 / 27-41 Afgerond
wo 22/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0025 TURNHOUTSE T.V. 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 22/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0051 T.C. SPORTIVA 1-2 / 3-5 / 36-38 Afgerond
wo 29/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 1-2 / 2-4 / 24-26 Afgerond
wo 29/05/2019 0087 I.S.C. T.C. 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 1-2 / 2-4 / 25-28 Afgerond
wo 29/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0110 TC OASE 2-1 / 4-3 / 31-23 Afgerond
wo 05/06/2019 0099 T.C. OLEN 0051 T.C. SPORTIVA 1-2 / 2-4 / 17-26 Afgerond
wo 05/06/2019 0110 TC OASE 0025 TURNHOUTSE T.V. 1-2 / 2-4 / 26-32 Afgerond
wo 05/06/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0087 I.S.C. T.C. 2-1 / 4-2 / 30-22 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde