Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U11
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0093 T.C. KIKSHAM 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 24/04/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0013 K. MECHELSE T.H.C. 2-1 / 4-2 / 21-9 Afgerond
wo 01/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-1 / 4-2 / 19-18 Afgerond
wo 01/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0067 T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 1-6 / 12-25 Afgerond
wo 08/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0097 TC WINGFIELD 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
wo 08/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0093 T.C. KIKSHAM 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0206 TC DE VELDEN OEVEL 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 22/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0013 K. MECHELSE T.H.C. 1-2 / 2-4 / 13-16 Afgerond
wo 29/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM 0097 TC WINGFIELD 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
wo 29/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0067 T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 0166 T.C. LAAGLAND 3-0 / 6-2 / 30-20 Afgerond
wo 24/04/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0112 ESSENSE T.C. INTER 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 01/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 1-2 / 2-5 / 13-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0006 K. BRANDT T.C. 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 08/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER 0166 T.C. LAAGLAND 2-1 / 5-3 / 28-27 Afgerond
wo 22/05/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. 0112 ESSENSE T.C. INTER 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
wo 29/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0006 K. BRANDT T.C. 2-1 / 4-2 / 16-10 Afgerond
wo 29/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 1-2 / 2-4 / 15-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0017 HERENTALSE 0099 T.C. OLEN 2-1 / 5-3 / 27-20 Afgerond
wo 24/04/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0062 T.C. WESTERLO 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
wo 01/05/2019 0099 T.C. OLEN 0050 T.C. DE RAKKET 2-1 / 4-2 / 16-10 Afgerond
wo 01/05/2019 0082 T.C. DE BERGEN 0017 HERENTALSE 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0082 T.C. DE BERGEN 3-0 / 6-2 / 28-19 Afgerond
wo 08/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0099 T.C. OLEN 1-2 / 2-4 / 12-20 Afgerond
wo 22/05/2019 0017 HERENTALSE 0050 T.C. DE RAKKET 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 22/05/2019 0082 T.C. DE BERGEN 0062 T.C. WESTERLO 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 29/05/2019 0099 T.C. OLEN 0082 T.C. DE BERGEN 1-2 / 2-4 / 12-20 Afgerond
wo 29/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0017 HERENTALSE 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0159 T.C. DE VALK 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 3-0 / 6-1 / 26-15 Afgerond
wo 24/04/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 2-1 / 4-4 / 27-20 Afgerond
wo 01/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 01/05/2019 0087 I.S.C. T.C. 0159 T.C. DE VALK 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0087 I.S.C. T.C. 1-2 / 3-4 / 17-17 Afgerond
wo 08/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 22/05/2019 0087 I.S.C. T.C. 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 1-2 / 3-4 / 21-21 Afgerond
wo 29/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0087 I.S.C. T.C. 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 29/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0159 T.C. DE VALK 1-2 / 2-4 / 11-17 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde