Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 3 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 24/04/2019 0087 I.S.C. T.C. D 0072 KASTELSE TENNISCLUB C 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 24/04/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN B 0017 HERENTALSE 0-3 / 1-6 / 13-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 0087 I.S.C. T.C. D 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 01/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 0017 HERENTALSE 1-2 / 2-5 / 12-22 Afgerond
wo 01/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB C 0084 MOLENBOS NIJLEN B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 08/05/2019 0087 I.S.C. T.C. D 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN B 0065 SPORTING HOVE T.C. 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0017 HERENTALSE 0072 KASTELSE TENNISCLUB C 2-1 / 4-3 / 23-20 Afgerond
wo 15/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 0017 HERENTALSE 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 15/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 0072 KASTELSE TENNISCLUB C 1-2 / 2-4 / 18-17 Afgerond
wo 15/05/2019 0087 I.S.C. T.C. D 0084 MOLENBOS NIJLEN B 0-3 / 1-6 / 13-26 Afgerond
wo 22/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB C 0065 SPORTING HOVE T.C. 2-1 / 4-3 / 18-20 Afgerond
wo 22/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN B 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 2-1 / 4-3 / 18-19 Afgerond
wo 22/05/2019 0017 HERENTALSE 0087 I.S.C. T.C. D 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0110 TC OASE 0084 MOLENBOS NIJLEN A 1-2 / 3-4 / 18-22 Afgerond
wo 24/04/2019 0171 T.C. RANST 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 24/04/2019 0087 I.S.C. T.C. C 0158 T.C. VOORTKAPEL 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 01/05/2019 0110 TC OASE 0171 T.C. RANST 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 01/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 01/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 0087 I.S.C. T.C. C 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 08/05/2019 0171 T.C. RANST 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0-3 / 1-6 / 9-26 Afgerond
wo 08/05/2019 0087 I.S.C. T.C. C 0110 TC OASE 1-2 / 3-4 / 17-18 Afgerond
wo 08/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 15/05/2019 0110 TC OASE 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 15/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 2-1 / 4-3 / 17-22 Afgerond
wo 15/05/2019 0171 T.C. RANST 0087 I.S.C. T.C. C 1-2 / 3-4 / 17-20 Afgerond
wo 22/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 0110 TC OASE 3-0 / 6-1 / 26-12 Afgerond
wo 22/05/2019 0087 I.S.C. T.C. C 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0171 T.C. RANST 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 24/04/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0178 T.C. SPORTEC GEEL 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 24/04/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN C 0078 T.C. 'T SAS 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0051 T.C. SPORTIVA 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0078 T.C. 'T SAS 2-1 / 4-3 / 18-17 Afgerond
wo 01/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0084 MOLENBOS NIJLEN C 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 08/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
wo 08/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN C 0050 T.C. DE RAKKET 0-3 / 3-6 / 26-30 Afgerond
wo 08/05/2019 0078 T.C. 'T SAS 0178 T.C. SPORTEC GEEL 2-1 / 5-3 / 26-21 Afgerond
wo 15/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0078 T.C. 'T SAS 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 15/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0178 T.C. SPORTEC GEEL 1-2 / 3-4 / 19-18 Afgerond
wo 15/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0084 MOLENBOS NIJLEN C 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 22/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0050 T.C. DE RAKKET 2-1 / 5-2 / 25-18 Afgerond
wo 22/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN C 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0078 T.C. 'T SAS 0051 T.C. SPORTIVA 1-2 / 2-4 / 13-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE D 0063 T.C. BORGERWEERT B 1-2 / 2-4 / 12-16 Afgerond
wo 24/04/2019 0006 K. BRANDT T.C. B 0120 AZUA .C.C. A 1-2 / 2-4 / 10-16 Afgerond
wo 24/04/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0070 T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
wo 01/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE D 0006 K. BRANDT T.C. B 1-2 / 3-4 / 18-18 Afgerond
wo 01/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT B 0070 T.C. TER LINDEN 2-1 / 4-3 / 20-19 Afgerond
wo 01/05/2019 0120 AZUA .C.C. A 0080 T.C. BLAUWE REGEN 1-2 / 3-4 / 19-18 Afgerond
wo 08/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. B 0063 T.C. BORGERWEERT B 1-2 / 3-4 / 18-20 Afgerond
wo 08/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0049 T.C. GYM OLYMPIADE D 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 08/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0120 AZUA .C.C. A 1-2 / 2-5 / 11-25 Afgerond
wo 15/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE D 0070 T.C. TER LINDEN 1-2 / 2-4 / 17-17 Afgerond
wo 15/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT B 0120 AZUA .C.C. A 2-1 / 4-2 / 16-13 Afgerond
wo 15/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. B 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0120 AZUA .C.C. A 0049 T.C. GYM OLYMPIADE D 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 22/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0063 T.C. BORGERWEERT B 2-1 / 4-2 / 18-8 Afgerond
wo 22/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0006 K. BRANDT T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0120 AZUA .C.C. B 0049 T.C. GYM OLYMPIADE C 2-1 / 5-3 / 25-22 Afgerond
wo 24/04/2019 0063 T.C. BORGERWEERT A 0006 K. BRANDT T.C. A 2-1 / 5-3 / 26-21 Afgerond
wo 01/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE C 0063 T.C. BORGERWEERT A 1-2 / 3-4 / 19-22 Afgerond
wo 01/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE 0120 AZUA .C.C. B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 08/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT A 0046 T.C. TEN HOEVE 1-2 / 2-4 / 15-18 Afgerond
wo 08/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. A 0049 T.C. GYM OLYMPIADE C 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 15/05/2019 0120 AZUA .C.C. B 0063 T.C. BORGERWEERT A 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 15/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE 0006 K. BRANDT T.C. A 2-1 / 5-3 / 28-19 Afgerond
wo 22/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE C 0046 T.C. TEN HOEVE 0-3 / 1-6 / 8-25 Afgerond
wo 22/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. A 0120 AZUA .C.C. B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 0014 PUTSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 24/04/2019 0097 TC WINGFIELD 0093 T.C. KIKSHAM 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 24/04/2019 0079 T.C. SAVANTI 0120 AZUA .C.C. C 1-2 / 2-4 / 9-17 Afgerond
wo 01/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 0097 TC WINGFIELD 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 01/05/2019 0014 PUTSE T.C. A 0120 AZUA .C.C. C 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM 0079 T.C. SAVANTI 1-2 / 2-5 / 15-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0014 PUTSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 08/05/2019 0079 T.C. SAVANTI 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 1-2 / 2-4 / 11-22 Afgerond
wo 08/05/2019 0120 AZUA .C.C. C 0093 T.C. KIKSHAM 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 15/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 0120 AZUA .C.C. C 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 15/05/2019 0014 PUTSE T.C. A 0093 T.C. KIKSHAM 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 15/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0079 T.C. SAVANTI 2-1 / 4-2 / 19-13 Afgerond
wo 22/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0079 T.C. SAVANTI 0014 PUTSE T.C. A 2-1 / 5-2 / 25-10 Afgerond
wo 22/05/2019 0120 AZUA .C.C. C 0097 TC WINGFIELD 3-0 / 6-1 / 26-12 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. B 0038 T.C. WILLEBROEK 3-0 / 6-0 / 24-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 24/04/2019 0006 K. BRANDT T.C. C 0128 T.C. KROMVELD 1-2 / 2-4 / 10-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 24/04/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0014 PUTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 01/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. B 0006 K. BRANDT T.C. C 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 01/05/2019 0038 T.C. WILLEBROEK 0014 PUTSE T.C. B 2-1 / 4-3 / 23-21 Afgerond
wo 01/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0067 T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. C 0038 T.C. WILLEBROEK 1-2 / 2-5 / 11-25 Afgerond
wo 08/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0013 K. MECHELSE T.H.C. B 2-1 / 5-3 / 22-25 Afgerond
wo 08/05/2019 0014 PUTSE T.C. B 0128 T.C. KROMVELD 2-1 / 4-2 / 21-12 Afgerond
wo 15/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. B 0014 PUTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 15/05/2019 0038 T.C. WILLEBROEK 0128 T.C. KROMVELD 3-0 / 6-1 / 26-14 Afgerond
wo 15/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. C 0067 T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0013 K. MECHELSE T.H.C. B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0038 T.C. WILLEBROEK 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 22/05/2019 0014 PUTSE T.C. B 0006 K. BRANDT T.C. C 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS B 0087 I.S.C. T.C. A 1-2 / 2-4 / 11-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 24/04/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0025 TURNHOUTSE T.V. 0-3 / 1-6 / 11-25 Afgerond
wo 01/05/2019 0087 I.S.C. T.C. A 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 01/05/2019 0216 PLAY & SPORT 0133 T.C. DE BEMPDEKENS B 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
wo 08/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0216 PLAY & SPORT 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0087 I.S.C. T.C. A 3-0 / 6-1 / 27-7 Afgerond
wo 15/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS B 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0-3 / 1-6 / 10-27 Afgerond
wo 15/05/2019 0216 PLAY & SPORT 0025 TURNHOUTSE T.V. 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0087 I.S.C. T.C. A 0216 PLAY & SPORT 2-1 / 4-3 / 22-18 Afgerond
wo 22/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0133 T.C. DE BEMPDEKENS B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0133 T.C. DE BEMPDEKENS A 3-0 / 6-1 / 26-12 Afgerond
wo 24/04/2019 0087 I.S.C. T.C. B 0035 T.C. DE DAGERAAD 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS A 0087 I.S.C. T.C. B 2-1 / 4-2 / 19-12 Afgerond
wo 01/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-2 / 3-5 / 16-28 Afgerond
wo 08/05/2019 0087 I.S.C. T.C. B 0032 KTC DEN BREMT 0-3 / 1-6 / 14-25 Afgerond
wo 08/05/2019 0035 T.C. DE DAGERAAD 0133 T.C. DE BEMPDEKENS A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 15/05/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0087 I.S.C. T.C. B 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
wo 15/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0035 T.C. DE DAGERAAD 0-3 / 1-6 / 8-27 Afgerond
wo 22/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS A 0032 KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0035 T.C. DE DAGERAAD 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-1 / 27-9 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde