Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0050 T.C. DE RAKKET 2-1 / 5-3 / 27-16 Afgerond
wo 24/04/2019 0084 T.C. MOLENBOS B 0171 T.C. RANST 1-2 / 3-4 / 19-23 Afgerond
wo 24/04/2019 0095 TC DE MEYL 0017 HERENTALSE B 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 01/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0084 T.C. MOLENBOS B 3-0 / 6-0 / 24-12 Afgerond
wo 01/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0017 HERENTALSE B 2-1 / 4-3 / 22-23 Afgerond
wo 01/05/2019 0171 T.C. RANST 0095 TC DE MEYL 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS B 0050 T.C. DE RAKKET 0-3 / 0-6 / 0-24 Niet aangevangen
wo 08/05/2019 0095 TC DE MEYL 0158 T.C. VOORTKAPEL A 2-1 / 4-3 / 20-20 Afgerond
wo 08/05/2019 0017 HERENTALSE B 0171 T.C. RANST 3-0 / 6-2 / 27-17 Afgerond
wo 15/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0017 HERENTALSE B 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 15/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0171 T.C. RANST 2-1 / 5-3 / 27-17 Afgerond
wo 15/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS B 0095 TC DE MEYL 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0171 T.C. RANST 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0-3 / 2-6 / 20-28 Afgerond
wo 22/05/2019 0095 TC DE MEYL 0050 T.C. DE RAKKET 2-1 / 4-2 / 19-15 Afgerond
wo 22/05/2019 0017 HERENTALSE B 0084 T.C. MOLENBOS B 3-0 / 6-2 / 25-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0099 T.C. OLEN B 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 1-2 / 2-4 / 9-22 Afgerond
wo 24/04/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0014 PUTSE T.C. A 1-2 / 2-5 / 17-25 Afgerond
wo 24/04/2019 0216 PLAY & SPORT C 0069 HEISTSE T.C. 1-2 / 3-4 / 18-17 Afgerond
wo 01/05/2019 0099 T.C. OLEN B 0051 T.C. SPORTIVA B 1-2 / 3-4 / 17-21 Afgerond
wo 01/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 0069 HEISTSE T.C. 2-1 / 4-2 / 19-11 Afgerond
wo 01/05/2019 0014 PUTSE T.C. A 0216 PLAY & SPORT C 3-0 / 6-0 / 24-13 Afgerond
wo 08/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 08/05/2019 0216 PLAY & SPORT C 0099 T.C. OLEN B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 08/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0014 PUTSE T.C. A 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
wo 15/05/2019 0099 T.C. OLEN B 0069 HEISTSE T.C. 1-2 / 2-5 / 10-23 Afgerond
wo 15/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 0014 PUTSE T.C. A 1-2 / 2-5 / 13-23 Afgerond
wo 15/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0216 PLAY & SPORT C 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 22/05/2019 0014 PUTSE T.C. A 0099 T.C. OLEN B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 22/05/2019 0216 PLAY & SPORT C 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 2-1 / 4-2 / 21-15 Afgerond
wo 22/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0051 T.C. SPORTIVA B 3-0 / 6-1 / 26-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0178 T.C. SPORTEC GEEL 2-1 / 5-3 / 28-22 Afgerond
wo 24/04/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0017 HERENTALSE D 2-1 / 5-3 / 23-24 Afgerond
wo 24/04/2019 0087 I.S.C. T.C. D 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0-3 / 2-6 / 21-28 Afgerond
wo 01/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0-3 / 0-6 / 12-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0036 T.C. ZEVENBERGEN 1-2 / 2-5 / 15-23 Afgerond
wo 01/05/2019 0017 HERENTALSE D 0087 I.S.C. T.C. D 3-0 / 6-1 / 27-10 Afgerond
wo 08/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0178 T.C. SPORTEC GEEL 2-1 / 5-2 / 25-16 Afgerond
wo 08/05/2019 0087 I.S.C. T.C. D 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-1 / 4-2 / 22-15 Afgerond
wo 08/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0017 HERENTALSE D 1-2 / 4-4 / 26-22 Afgerond
wo 15/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 15/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0017 HERENTALSE D 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
wo 15/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0087 I.S.C. T.C. D 2-1 / 4-2 / 18-13 Afgerond
wo 22/05/2019 0017 HERENTALSE D 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-1 / 4-2 / 21-10 Afgerond
wo 22/05/2019 0087 I.S.C. T.C. D 0178 T.C. SPORTEC GEEL 2-1 / 4-2 / 22-13 Afgerond
wo 22/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0051 T.C. SPORTIVA A 0087 I.S.C. T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 24/04/2019 0084 T.C. MOLENBOS A 0017 HERENTALSE A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 24/04/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL B 0209 TC 'T SPUI VZW 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 01/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA A 0084 T.C. MOLENBOS A 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
wo 01/05/2019 0087 I.S.C. T.C. B 0209 TC 'T SPUI VZW 2-1 / 4-3 / 21-21 Afgerond
wo 01/05/2019 0017 HERENTALSE A 0158 T.C. VOORTKAPEL B 3-0 / 6-1 / 26-12 Afgerond
wo 08/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS A 0087 I.S.C. T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 08/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL B 0051 T.C. SPORTIVA A 3-0 / 6-1 / 25-10 Afgerond
wo 08/05/2019 0209 TC 'T SPUI VZW 0017 HERENTALSE A 0-3 / 2-6 / 21-28 Afgerond
wo 15/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA A 0209 TC 'T SPUI VZW 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 15/05/2019 0087 I.S.C. T.C. B 0017 HERENTALSE A 1-2 / 3-4 / 16-20 Afgerond
wo 15/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS A 0158 T.C. VOORTKAPEL B 2-1 / 5-3 / 27-17 Afgerond
wo 22/05/2019 0017 HERENTALSE A 0051 T.C. SPORTIVA A 1-2 / 3-4 / 23-22 Afgerond
wo 22/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL B 0087 I.S.C. T.C. B 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
wo 22/05/2019 0209 TC 'T SPUI VZW 0084 T.C. MOLENBOS A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0017 HERENTALSE C 0087 I.S.C. T.C. C 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 24/04/2019 0099 T.C. OLEN A 0216 PLAY & SPORT B 2-1 / 5-2 / 26-14 Afgerond
wo 01/05/2019 0087 I.S.C. T.C. C 0099 T.C. OLEN A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0017 HERENTALSE C 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
wo 08/05/2019 0099 T.C. OLEN A 0062 T.C. WESTERLO 0-3 / 1-6 / 15-25 Afgerond
wo 08/05/2019 0216 PLAY & SPORT B 0087 I.S.C. T.C. C 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 15/05/2019 0017 HERENTALSE C 0099 T.C. OLEN A 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 15/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0216 PLAY & SPORT B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 22/05/2019 0087 I.S.C. T.C. C 0062 T.C. WESTERLO 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0216 PLAY & SPORT B 0017 HERENTALSE C 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0120 AZUA .C.C. 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
wo 24/04/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0065 SPORTING HOVE T.C. A 2-1 / 4-3 / 23-20 Afgerond
wo 24/04/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 01/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0-3 / 1-6 / 11-25 Afgerond
wo 01/05/2019 0120 AZUA .C.C. 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 2-1 / 5-3 / 25-19 Afgerond
wo 01/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 08/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0120 AZUA .C.C. 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 08/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0155 T.C. RUGGEVELD A 0-3 / 1-6 / 5-27 Afgerond
wo 08/05/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0-3 / 0-6 / 12-24 Afgerond
wo 15/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 15/05/2019 0120 AZUA .C.C. 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0-3 / 1-6 / 15-27 Afgerond
wo 15/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 22/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0155 T.C. RUGGEVELD A 3-0 / 6-1 / 27-19 Afgerond
wo 22/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0120 AZUA .C.C. 3-0 / 6-1 / 26-14 Afgerond
wo 22/05/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0006 K. BRANDT T.C. 0200 T.C. DE MEREL 1-2 / 3-4 / 18-17 Afgerond
wo 24/04/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0065 SPORTING HOVE T.C. B 1-2 / 2-4 / 10-17 Afgerond
wo 24/04/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0063 T.C. BORGERWEERT 0-3 / 1-6 / 13-26 Afgerond
wo 01/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. 0155 T.C. RUGGEVELD B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 01/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0063 T.C. BORGERWEERT 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0070 T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
wo 08/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0200 T.C. DE MEREL 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0006 K. BRANDT T.C. 2-1 / 4-2 / 17-11 Afgerond
wo 08/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0065 SPORTING HOVE T.C. B 2-1 / 5-2 / 24-12 Afgerond
wo 15/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. 0063 T.C. BORGERWEERT 1-2 / 2-4 / 12-19 Afgerond
wo 15/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0065 SPORTING HOVE T.C. B 1-2 / 2-4 / 10-21 Afgerond
wo 15/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0070 T.C. TER LINDEN 0-3 / 1-6 / 7-27 Afgerond
wo 22/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0006 K. BRANDT T.C. 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
wo 22/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0200 T.C. DE MEREL 1-2 / 2-5 / 16-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0155 T.C. RUGGEVELD B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0014 PUTSE T.C. B 0128 T.C. KROMVELD A 1-2 / 2-4 / 12-21 Afgerond
wo 24/04/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0048 T.C. DE HASSELT 0-3 / 1-6 / 15-27 Afgerond
wo 24/04/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 0093 T.C. KIKSHAM B 3-0 / 6-0 / 24-14 Afgerond
wo 01/05/2019 0014 PUTSE T.C. B 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-1 / 4-3 / 24-17 Afgerond
wo 01/05/2019 0128 T.C. KROMVELD A 0093 T.C. KIKSHAM B 2-1 / 4-3 / 21-17 Afgerond
wo 01/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 1-2 / 3-5 / 21-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 08/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0128 T.C. KROMVELD A 1-2 / 2-5 / 10-25 Afgerond
wo 08/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 0014 PUTSE T.C. B 1-2 / 2-5 / 11-25 Afgerond
wo 08/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM B 0048 T.C. DE HASSELT 2-1 / 4-3 / 21-19 Afgerond
wo 15/05/2019 0014 PUTSE T.C. B 0093 T.C. KIKSHAM B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 15/05/2019 0128 T.C. KROMVELD A 0048 T.C. DE HASSELT 2-1 / 4-2 / 21-16 Afgerond
wo 15/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 1-2 / 2-4 / 11-19 Afgerond
wo 22/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0014 PUTSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 0128 T.C. KROMVELD A 1-2 / 2-5 / 13-26 Afgerond
wo 22/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM B 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 21-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0128 T.C. KROMVELD B 0079 T.C. SAVANTI 1-2 / 4-4 / 26-21 Afgerond
wo 24/04/2019 0014 PUTSE T.C. C 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 2-1 / 4-2 / 21-11 Afgerond
wo 24/04/2019 0093 T.C. KIKSHAM A 0097 TC WINGFIELD 2-1 / 4-2 / 19-12 Afgerond
wo 01/05/2019 0128 T.C. KROMVELD B 0014 PUTSE T.C. C 0-3 / 1-6 / 9-26 Afgerond
wo 01/05/2019 0079 T.C. SAVANTI 0097 TC WINGFIELD 1-2 / 2-5 / 12-25 Afgerond
wo 01/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0093 T.C. KIKSHAM A 3-0 / 6-1 / 27-16 Afgerond
wo 08/05/2019 0014 PUTSE T.C. C 0079 T.C. SAVANTI 3-0 / 6-1 / 27-14 Afgerond
wo 08/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM A 0128 T.C. KROMVELD B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 08/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 15/05/2019 0128 T.C. KROMVELD B 0097 TC WINGFIELD 2-1 / 5-2 / 23-20 Afgerond
wo 15/05/2019 0079 T.C. SAVANTI 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 15/05/2019 0014 PUTSE T.C. C 0093 T.C. KIKSHAM A 1-2 / 3-4 / 18-20 Afgerond
wo 22/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0128 T.C. KROMVELD B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 22/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM A 0079 T.C. SAVANTI 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 22/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0014 PUTSE T.C. C 0-3 / 2-6 / 13-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT C 0135 T.C. STABROEK A 1-2 / 3-4 / 19-17 Afgerond
wo 24/04/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-0 / 6-2 / 27-16 Afgerond
wo 24/04/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0166 T.C. LAAGLAND 1-2 / 3-4 / 20-21 Afgerond
wo 01/05/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT C 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A 0-3 / 1-6 / 10-26 Afgerond
wo 01/05/2019 0135 T.C. STABROEK A 0166 T.C. LAAGLAND 1-2 / 3-4 / 17-18 Afgerond
wo 01/05/2019 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0191 KALMTHOUTSE T.C. 3-0 / 6-1 / 27-9 Afgerond
wo 08/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A 0135 T.C. STABROEK A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 08/05/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT C 0191 KALMTHOUTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 08/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 15/05/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT C 0166 T.C. LAAGLAND 1-2 / 3-4 / 17-17 Afgerond
wo 15/05/2019 0135 T.C. STABROEK A 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-2 / 2-5 / 15-24 Afgerond
wo 15/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A 0191 KALMTHOUTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 22/05/2019 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT C 2-1 / 4-3 / 23-15 Afgerond
wo 22/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0135 T.C. STABROEK A 2-1 / 4-3 / 22-17 Afgerond
wo 22/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0087 I.S.C. T.C. A 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
wo 24/04/2019 0159 T.C. DE VALK 0216 PLAY & SPORT A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 24/04/2019 0032 KTC DEN BREMT 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-1 / 24-14 Afgerond
wo 01/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0159 T.C. DE VALK 1-2 / 2-4 / 14-16 Afgerond
wo 01/05/2019 0087 I.S.C. T.C. A 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-2 / 2-4 / 14-21 Afgerond
wo 01/05/2019 0216 PLAY & SPORT A 0032 KTC DEN BREMT 1-2 / 2-5 / 13-23 Afgerond
wo 08/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0087 I.S.C. T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 08/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 3-0 / 6-0 / 24-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 08/05/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0216 PLAY & SPORT A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 15/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-1 / 4-3 / 23-22 Afgerond
wo 15/05/2019 0087 I.S.C. T.C. A 0216 PLAY & SPORT A 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
wo 15/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0032 KTC DEN BREMT 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 22/05/2019 0216 PLAY & SPORT A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0-3 / 2-6 / 14-29 Afgerond
wo 22/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0087 I.S.C. T.C. A 2-1 / 5-2 / 25-17 Afgerond
wo 22/05/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0159 T.C. DE VALK 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
0014 PUTSE T.C. A (B1) 0014 PUTSE T.C. A (B1)
0065 SPORTING HOVE T.C. A (F2) 0065 SPORTING HOVE T.C. A (F2)
0067 T.C. KEERPUNT '65 A (I1) 0067 T.C. KEERPUNT '65 A (I1)
0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE (K2) 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE (K2)
0128 T.C. KROMVELD A (H1) (T) 3 6 25 0128 T.C. KROMVELD A (H1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0017 HERENTALSE A (D2) (U) 0 1 14
0159 T.C. DE VALK (L1) (T) 2 5 25 0159 T.C. DE VALK (L1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0017 HERENTALSE D (C2) (U) 1 2 12
0095 TC DE MEYL (A1) (T) 2 4 20 0095 TC DE MEYL (A1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE B (J2) (U) 1 2 13
0062 T.C. WESTERLO (E1) (T) 1 4 23 0065 SPORTING HOVE T.C. B (G2) Afgerond (wo 29/05/2019)
0065 SPORTING HOVE T.C. B (G2) (U) 2 4 22
0084 T.C. MOLENBOS A (D1) (T) 3 6 24 0084 T.C. MOLENBOS A (D1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0069 HEISTSE T.C. (B2) (U) 0 0 8
0063 T.C. BORGERWEERT (G1) (T) 2 5 23 0063 T.C. BORGERWEERT (G1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0158 T.C. VOORTKAPEL A (A2) (U) 1 2 16
0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. (J1) (T) 2 5 27 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. (J1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0032 KTC DEN BREMT (L2) (U) 1 3 17
0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS (F1) (T) 3 6 27 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS (F1) Afgerond (wo 29/05/2019)
0017 HERENTALSE C (E2) (U) 0 1 10
0036 T.C. ZEVENBERGEN (C1)
0036 T.C. ZEVENBERGEN (C1)
0014 PUTSE T.C. B (H2)
0014 PUTSE T.C. B (H2)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (K1)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (K1)
0014 PUTSE T.C. C (I2)
0014 PUTSE T.C. C (I2)