Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 3 (2 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0171 T.C. RANST 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 1-2 / 2-5 / 10-23 Afgerond
wo 24/04/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 1-2 / 2-4 / 15-19 Afgerond
wo 24/04/2019 0078 T.C. 'T SAS 0087 I.S.C. T.C. 2-1 / 4-3 / 23-21 Afgerond
wo 01/05/2019 0171 T.C. RANST 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-1 / 4-2 / 21-16 Afgerond
wo 01/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0087 I.S.C. T.C. 2-1 / 5-3 / 23-21 Afgerond
wo 01/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 0078 T.C. 'T SAS 1-2 / 2-5 / 11-22 Afgerond
wo 08/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0078 T.C. 'T SAS 0171 T.C. RANST 3-0 / 6-1 / 25-16 Afgerond
wo 08/05/2019 0087 I.S.C. T.C. 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 2-1 / 5-2 / 24-11 Afgerond
wo 22/05/2019 0171 T.C. RANST 0087 I.S.C. T.C. 1-2 / 2-5 / 11-23 Afgerond
wo 22/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 2-1 / 4-2 / 18-11 Afgerond
wo 22/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0078 T.C. 'T SAS 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 29/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 0171 T.C. RANST 2-1 / 4-3 / 19-16 Afgerond
wo 29/05/2019 0078 T.C. 'T SAS 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 2-1 / 4-2 / 21-11 Afgerond
wo 29/05/2019 0087 I.S.C. T.C. 0206 TC DE VELDEN OEVEL 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-0 / 6-0 / 24-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 24/04/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0110 TC OASE 2-1 / 5-3 / 27-22 Afgerond
wo 24/04/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0084 T.C. MOLENBOS 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 01/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 0051 T.C. SPORTIVA 2-1 / 4-3 / 19-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0084 T.C. MOLENBOS 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 01/05/2019 0110 TC OASE 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0-3 / 1-6 / 12-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0158 T.C. VOORTKAPEL 2-1 / 5-2 / 25-14 Afgerond
wo 08/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 2-1 / 4-3 / 20-22 Afgerond
wo 08/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0110 TC OASE 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 0084 T.C. MOLENBOS 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 22/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0110 TC OASE 1-2 / 3-4 / 17-19 Afgerond
wo 22/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0072 KASTELSE TENNISCLUB 3-0 / 6-1 / 25-13 Afgerond
wo 29/05/2019 0110 TC OASE 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 2-1 / 4-2 / 19-13 Afgerond
wo 29/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0158 T.C. VOORTKAPEL 2-1 / 5-2 / 24-13 Afgerond
wo 29/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0051 T.C. SPORTIVA 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0130 T.C. DE VRIJHEID 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 24/04/2019 0032 KTC DEN BREMT 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 2-1 / 4-2 / 21-9 Afgerond
wo 24/04/2019 0214 TENNISCLUB T & T 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0130 T.C. DE VRIJHEID 0032 KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 01/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
wo 01/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 0214 TENNISCLUB T & T 2-1 / 5-2 / 24-12 Afgerond
wo 08/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 08/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T 0130 T.C. DE VRIJHEID 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 22/05/2019 0130 T.C. DE VRIJHEID 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 22/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 1-2 / 2-5 / 16-26 Afgerond
wo 22/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0214 TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 29/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 0130 T.C. DE VRIJHEID 2-1 / 4-3 / 16-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 29/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 2-1 / 4-2 / 20-12 Afgerond
wo 29/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0032 KTC DEN BREMT 1-2 / 2-4 / 13-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 24/04/2019 0128 T.C. KROMVELD 0120 AZUA .C.C. 3-0 / 6-1 / 24-14 Afgerond
wo 24/04/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0014 PUTSE T.C. 2-1 / 5-2 / 21-14 Afgerond
wo 24/04/2019 0038 T.C. WILLEBROEK 0079 T.C. SAVANTI 2-1 / 5-2 / 23-12 Afgerond
wo 01/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0013 K. MECHELSE T.H.C. 1-2 / 3-4 / 20-21 Afgerond
wo 01/05/2019 0120 AZUA .C.C. 0079 T.C. SAVANTI 3-0 / 6-1 / 27-7 Afgerond
wo 01/05/2019 0014 PUTSE T.C. 0038 T.C. WILLEBROEK 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 08/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0120 AZUA .C.C. 2-1 / 4-3 / 21-15 Afgerond
wo 08/05/2019 0038 T.C. WILLEBROEK 0128 T.C. KROMVELD 1-2 / 3-4 / 14-18 Afgerond
wo 08/05/2019 0079 T.C. SAVANTI 0014 PUTSE T.C. 2-1 / 4-2 / 22-15 Afgerond
wo 22/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0079 T.C. SAVANTI 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 22/05/2019 0120 AZUA .C.C. 0014 PUTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 22/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0038 T.C. WILLEBROEK 1-2 / 3-4 / 19-21 Afgerond
wo 29/05/2019 0014 PUTSE T.C. 0128 T.C. KROMVELD 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 29/05/2019 0038 T.C. WILLEBROEK 0120 AZUA .C.C. 2-1 / 4-3 / 22-20 Afgerond
wo 29/05/2019 0079 T.C. SAVANTI 0013 K. MECHELSE T.H.C. 1-2 / 3-4 / 17-21 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde